TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Flash Gordon 16/22 [i] 06:05 Záhady Sylvestera a Tweetyho III. 1-3/26 [i] 06:40 Fantastický Spiderman I. 11/26 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 31/54 [i] 07:25 Alf I. 24-25/25 [i] 08:25 Sabrina ide do Ríma [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. 16-17/24 [i] 11:00 Hancock [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Zmiznutie mojej malej sestry [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Ako uloviť družičku [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:50 Catwoman [i] 01:00 Smrti neujdeš 2 [i] 02:40 Horizont udalostí [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 18/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 18/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Superchyty [i] 09:00 Kovladov dar [i] 10:05 3 2 1 štart! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Mŕtvi nespievajú 2/2 [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jazdci 1/2 [i] 22:00 Jazdci 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:25 Jazdci 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Halali [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Pestúni zvierat 12 [i] 09:10 Kapura [i] 09:55 Farmárska revue [i] 10:10 Noc v archíve [i] 11:10 Vodník a Zuzana [i] 11:50 Orientácie [i] 12:20 Slovo [i] 12:25 Família [i] 13:00 Folklórny festival Východná [i] 13:30 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:10 Poklady.sk [i] 16:30 Anjeli strážni Dalibora Karvaya [i] 17:00 Dom bez sluhu [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček 2/10 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Mimo času [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 9/13 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:55 Pozývame vás do divadla [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Inside: Myseľ vraha 12,13/13 [i] 07:30 Profesionáli VI. 11 [i] 08:15 Asterix dobýva Ameriku [i] 10:00 Zmena je život 7,8 [i] 11:50 Stratené duše IV. 10 [i] 12:40 Hovorme o sexe 15 [i] 13:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 16 blokov [i] 16:00 Únos [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Skala [i] 23:15 Zlaté oko [i] 01:50 Vrah od Green River [i] 03:15 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Cyranov ostrov 2 [i] 05:30 Siska 54 [i] 06:15 Doktorka Quinnová 83,84 [i] 08:00 Magnum V. 19,20 [i] 10:00 Siska 55 [i] 11:15 60 MINÚT [i] 12:40 Sever a juh 5,6 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i] 17:00 Tajná zbraň [i] 19:00 Simpsonovci X. 6 [i] 19:30 Griffinovci III. 3 [i] 20:00 Svokor [i] 22:00 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 23:40 Simpsonovci X. 6 [i] 00:15 Griffinovci III. 3 [i] 00:35 Atentát [i] 02:15 Zmätok v srdci 3 [i] 04:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 12/16 [i] 07:00 Advokáti V. 4/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 09:00 Pán času IV. 6/13 [i] 10:00 Merlin II. 10/13 [i] 11:00 Merlin II. 11/13 [i] 12:00 Pán času IV. 7/13 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 13/16 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 16/20 [i] 17:00 Advokáti V. 4/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 13/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 15/22 [i] 00:00 Internát 1/6 [i] 01:25 Dr. House VI. 13/21 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 03:05 Lost - Ztraceni VI. 16/20 [i] 03:50 Boj o čas II. 15/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 43 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 44 [i] 10:00 Dráha tornád [i] 10:55 Zásah do konstrukce [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Mečouni - život na udici 7 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Je to možné? [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 3 [i] 18:45 Pátá rychlost 4 [i] 19:10 Rození obchodníci 5 [i] 20:05 Dvojí přežití 5 [i] 21:00 Vyváznout živý [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Dvojí přežití 5 [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Noční mora [i] 06:40 Zpívánky [i] 06:45 Trojčátka 22/26 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 5/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo prof. PhDr. Lubomíra Machaly, Csc. [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:30 Svět ČT [i] 14:50 Film o filmu Lidice [i] 15:05 Dopis psaný španělsky [i] 16:15 Pokračování příště [i] 16:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka Kuřátko [i] 18:00 Arabela 8/39 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Vinaři [i] 21:30 Zlínské festivalové minuty [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Pravda visí na vlásku [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Svět ČT [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Nezvěstná [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Fantom opery [i] 02:30 Kalendárium [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:55 Cesty víry [i] 06:20 Chcete je? [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Zrezivělá krása [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Šumné stopy 6/10 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:45 Nedej se [i] 11:00 Svět umění [i] 11:50 Příběh rozhledny [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:20 Máte mě! [i] 12:40 Království divočiny [i] 13:10 Kamera na cestách [i] 14:05 Mýty a fakta historie [i] 14:55 Poklady světa [i] 15:05 Merv [i] 15:25 Výjimečná architektura [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:35 Vesnicopis [i] 16:55 Křesťanský magazín [i] 17:20 Cesty víry [i] 17:45 Uchem jehly [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Klobouček [i] 19:30 Na moll [i] 20:00 Prokletí rodu Kennedyů [i] 21:40 Na plovárně s Pavlínou Filipovskou [i] 22:10 Tajemství [i] 23:55 Řím II 2/10 [i] 00:45 Babylon [i] 01:15 Medúza 01:40 kult_off [i] 02:10 Svět umění [i] 02:55 Žijeme s vírou [i] 03:20 Palach 69 - 06 [i] 04:40 Zpráva o krajině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Pirátova rodinka 19 [i] 06:15 Bolek a Lolek 11 [i] 06:30 Batman vítězí III 3 [i] 06:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 8 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 26 [i] 07:50 Skippy 37 [i] 08:20 Babicovy dobroty [i] 09:00 Koření [i] 09:55 Pěnička a Paraplíčko [i] 11:50 Čarodějky z předměstí [i] 13:30 Velká cena Monaka [i] 16:00 Popravdě řečeno [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Čas dluhů [i] 01:30 Novashopping 02:05 Kriminálka New York III [i] 02:50 Áčko [i] 03:50 Stefanie VIII 24, 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 28 [i] 07:40 Mistr Manny I 1 [i] 08:10 Svět ve válce 12 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 63 [i] 10:25 M*A*S*H 64 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Zločiny v zahradách I 1 [i] 14:05 Oči pro pláč [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Máš minutu! [i] 21:15 Aféry [i] 22:15 Nový svět [i] 01:05 Myšlenky zločince I 6 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:45 Zločiny v zahradách I 1 [i] 04:35 Svět ve válce 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:25 Lampáreň [i] 06:05 Smiechoty [i] 06:25 Chuťovky [i] 07:20 Čistá láska 116/170 [i] 08:30 Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Sabrina - mladá čarodejnica III. 2-3/25 [i] 12:20 Zločiny na mori II. 13/26 [i] 13:35 Columbo III. 4/8 [i] 15:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 37/129 [i] 16:25 Čistá láska 117/170 [i] 17:25 Priateľky [i] 18:00 V zajatí lásky [i] 20:00 Kráľovstvo tigra 1-2/2 [i] 23:50 Bohaté a slávne [i] 02:00 Zločiny na mori II. 13/26 [i] 02:50 V tieni [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:45 Krásne sny [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Někdo musí z kola ven [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Co vlastně ženy chtějí? [i] 14:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 15:45 Hladina adrenalinu [i] 17:30 Góóól! 3 [i] 19:15 Vášeň a cit [i] 21:25 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 23:10 Kráčející skála [i] 00:35 [i] 02:00 Klan upírů [i] 03:25 Půlnoční let [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Veslování [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Bratři a sestry 3 16 [i] 06:20 Detektiv Nash Bridges 2 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 3 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3 2 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 3 3 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 3 4 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 15 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 16 [i] 13:20 Byla to ona [i] 15:10 Rtěnka [i] 17:00 Městečko Haven 1 7 [i] 18:00 Být Erikou 2 6 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1 7 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 16 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 17 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 18 [i] 23:00 Pták na drátě [i] 01:10 Dobrá manželka 2 16 [i] 02:10 Být Erikou 3 6 [i] 03:10 Městečko Haven 1 8 [i] 04:10 Právo a pořádek 9 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Ostrov tučňáků 2 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 3 [i] 07:00 Maskovaní útočníci [i] 08:00 Lonely Planet - Rozený cestovatel 03 [i] 08:30 Lonely Planet - Rozený cestovatel 04 [i] 09:00 Udržitelnost v praxi [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 2 [i] 10:20 New York město jídla 3 [i] 10:55 New York město jídla 4 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 33 [i] 12:45 Buď já nebo pes 42 [i] 13:45 Jamie ukáže, co umí 2 [i] 14:45 Úžasná planeta 2 [i] 15:50 Věda mužů [i] 16:55 Skuteční superlidé 1 [i] 18:00 Skuteční superlidé 2 [i] 18:55 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 20:00 Zmizelé světy 12 [i] 21:00 Bitva 360 8 [i] 22:10 Smrtící válečníci 5 [i] 23:05 Divoký západ 1 [i] 00:10 Forenzní faktor 14 [i] 01:05 Říše virů 1 [i] 02:10 Lonely Planet - Rozený cestovatel 03 [i] 02:35 Lonely Planet - Rozený cestovatel 04 [i] 03:00 Úžasná planeta 2