TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Flash Gordon 15/22 [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 14-16/16 [i] 06:35 Fantastický Spiderman I. 10/26 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 30/54 [i] 07:25 Alf I. 23/25 [i] 08:00 Cesta do divočiny [i] 09:45 Dva a pol chlapa III. 14-15/24 [i] 10:40 Prachy na dobierku [i] 12:20 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 15:20 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Som agent [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Hancock [i] 22:00 Sám proti všetkým [i] 23:45 Zástupca veliteľa [i] 01:25 Som agent [i] 02:50 Komisár Rex X. 5/12 [i] 03:35 Las Vegas: Kasíno III. 6/23 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 65/178 [i] 07:19 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:20 101 dalmatíncov 17/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 17/65 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Oco,mama a ja 8/8 [i] 09:30 Pavol zasahuje [i] 10:00 Pavol zasahuje [i] 10:30 Modrá zelená zóna [i] 11:40 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 12:40 TOP STAR Extra [i] 13:35 Autosalón [i] 14:00 Sám vojak v poli 3/3 [i] 15:15 Sever proti Juhu 4/12 [i] 16:05 Sever proti Juhu 5/12 [i] 17:00 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Z mesta do mesta [i] 18:30 Dempsey a Makepeacová [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 23:00 Johnnyho dievča [i] 00:30 Dempsey a Makepeacová [i] 01:30 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 03:15 Johnnyho dievča [i] 04:45 Príbehy Bratislavského vodovodu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:39 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Regionálny denník [i] 09:10 Televíkend [i] 09:35 V hlbinách mora [i] 09:40 Extr@espanol 5/13 [i] 10:10 Totálne fenomenálne 25 [i] 10:25 Čudné tvory Amazónie [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Do polepšovne ? Nikdy! [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:50 Nie si sama [i] 14:25 Família [i] 14:55 Poltón [i] 15:25 GEN.sk [i] 15:40 Kapura [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:40 Elixír [i] 17:10 Bakalári [i] 18:10 Pestúni zvierat 12 [i] 18:35 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:40 Večerníček 1/10 [i] 18:50 Ranč [i] 19:20 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Pesničkári slovenskí [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Jas is Jazz [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Môj najhorší nepriateľ 4 [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Timon a Pumbaa I. [i] 07:00 Gumkáči IV. [i] 07:30 Denníček Barbie [i] 09:00 Rex [i] 10:40 Áno, šéfe! [i] 11:35 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i] 15:15 Vražedné vidiny - Danielin príbeh [i] 17:15 Profesionáli VI. 4 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 16 blokov [i] 22:15 Námorná akadémia [i] 00:45 Únos [i] 02:25 ČREPINY [i] 03:00 Psycho [i] 04:30 Žiť len 83 hodín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Črepiny PLUS [i] 07:00 Sľub večnej lásky [i] 08:15 Doktorka Quinnová 81,82 [i] 10:15 Magnum V. 17,18 [i] 12:25 Siska 54 [i] 13:45 Legenda o láske [i] 15:25 Supernova 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci X. 5 [i] 19:30 Griffinovci III. 2 [i] 20:00 Vnútorné záležitosti [i] 22:00 Profesionáli VI. 11 [i] 23:00 Simpsonovci X. 5 [i] 23:30 Griffinovci III. 2 [i] 00:00 Črepiny [i] 00:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 11/16 [i] 07:00 Advokáti V. 3/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 09:00 Pán času IV. 5/13 [i] 10:00 Merlin II. 8/13 [i] 11:00 Merlin II. 9/13 [i] 12:00 Pán času IV. 6/13 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 12/16 [i] 15:00 Obhájci 18/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 15/20 [i] 17:00 Advokáti V. 3/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 13/23 [i] 19:00 Změna je život II. 6/13 [i] 20:00 Obhájci 18/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 13/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 8/19 [i] 23:00 Californication III. 1/12 [i] 23:35 Zakázané metody 13/13 [i] 00:15 CSI: New York VII. 13/18 [i] 01:10 Obhájci 18/18 [i] 02:05 Lost - Ztraceni VI. 15/20 [i] 02:50 Californication III. 1/12 [i] 03:20 Zakázané metody 13/13 [i] 03:55 Změna je život II. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici 7 [i] 09:05 Zásah do konstrukce [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe 8 [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Učeň rychlých kol [i] 15:30 Zlomyslné stroje [i] 16:00 Zlomyslné stroje [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci 5 [i] 21:55 Je to možné? [i] 22:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 23:45 Mečouni - život na udici 6 [i] 00:40 Kaskadérští fanatici [i] 01:10 Kaskadérští fanatici [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:25 Sváteční slovo literárního historika Martina C. Putny [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:35 Babar 19/26 [i] 06:55 Willy Fog na cestě kolem světa 21/26 [i] 07:20 Věda je detektivka 19/26 [i] 07:50 Bimbuli [i] 08:00 Cesta do vesmíru 20,21 [i] 08:15 Asterix v Británii [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:25 Projekt Jennie [i] 11:40 Film o filmu Lidice [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:25 Náhodný turista [i] 15:25 Sever a Jih II 2/12 [i] 16:10 Dempsey a Makepeaceová 18/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Dublér [i] 22:45 Hledejte Anthonyho [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Dvaadvacítka [i] 00:50 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 01:05 Pod pokličkou [i] 01:30 13. komnata Nikol Kouklové [i] 02:00 Na cestě po jižní Jamajce [i] 02:25 Pošta pro tebe [i] 03:20 Televarieté [i] 04:35 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:30 Ta naše povaha česká [i] 05:55 Zdeněk Mastník [i] 06:25 Zvířecí kameramané 3/13 [i] 06:50 Zvířecí kameramané 4/13 [i] 07:15 Komety [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 Ta naša kapela [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 834/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:35 kult_off [i] 13:10 Filmkompas [i] 13:40 Čtenářský deník... [i] 13:55 Knižní svět [i] 14:20 Divnopis [i] 14:30 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 3/3 [i] 15:25 Obří ryby - sen každého rybáře [i] 16:20 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 16:40 Hájili jsme hrad [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební vizitka [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 6/10 [i] 20:35 Svatojánské Navalis 2011 [i] 21:35 Echo Pražského jara 2011 [i] 21:45 Filmopolis [i] 22:40 12:08 Na východ od Bukurešti [i] 00:10 Tarzan v důchodě [i] 01:05 Kosmopolis [i] 01:30 To by se mně stát nemohlo!? [i] 02:25 Malá Velká Británie 8/22 [i] 02:55 Veletržní televizní pouť 1972 [i] 04:00 Neznámá Indonésie [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 18 [i] 06:35 Bolek a Lolek 9, 10 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 5 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 25 [i] 07:55 Přežil jsem 4 [i] 08:50 Tučňáci z Madagaskaru II 2 [i] 09:20 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nebe a dudy [i] 14:25 My tři a pes z Pětipes [i] 15:55 Hrabě Monte Christo [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nejkrásnější hádanka [i] 22:05 300: Bitva u Thermopyl [i] 00:25 Válka policajtů [i] 02:15 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 03:40 Stefanie VIII 22, 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:55 Pokémon: Diamant a perla XI 27 [i] 07:25 Mickeyho klubík II 39 [i] 07:55 M*A*S*H 62 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:50 Kam na výlet? [i] 10:25 Šéf na grilu [i] 11:15 Moje falešná svatba [i] 13:10 Oheň [i] 15:55 Julie Lescautová VII 6 [i] 17:50 Prima sobota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Rozchod [i] 22:25 Déja vu [i] 00:55 Země mrtvých [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Bzzz!!! [i] 06:05 Chuťovky [i] 07:00 Priateľky [i] 07:30 Čistá láska 115/170 [i] 08:40 Smrť jej pristane [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica II. 26/26 [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 1/25 [i] 12:35 Zločiny na mori II. 12/26 [i] 13:55 Columbo III. 3/8 [i] 15:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 36/129 [i] 17:10 Čistá láska 116/170 [i] 18:05 Elisa z Rivombrosy I. 11/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky [i] 21:45 Skutočný príbeh: Zmiznutie mojej malej sestry [i] 23:30 V zajatí lásky [i] 01:20 Columbo III. 3/8 [i] 02:55 Zločiny na mori II. 12/26 [i] 03:45 Nočné lampy [i] 04:30 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Film o filmu: Czech Made Man [i] 05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Jízdenka do vesmíru [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Hledám impotentního muže [i] 13:55 Arthur a Minimojové [i] 15:50 Hvězdné dítě [i] 17:40 Přežij! [i] 19:25 Holky to chtěj taky 2 [i] 21:05 Krajina střelců [i] 23:35 Honička na chlapa [i] 01:15 Zběsilec [i] 02:45 Drsný časy [i] 04:35 Manituova bota [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 6 9 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 6 10 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 6 11 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 6 12 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 6 13 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1 7 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 16 [i] 13:20 Křivé svědectví [i] 15:10 Skryté zločiny [i] 17:00 Bratři a sestry 3 15 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 16 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 16 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1 7 [i] 21:00 Pták na drátě [i] 23:10 Doznání [i] 01:00 Médium 5 15 [i] 02:00 Médium 5 16 [i] 03:00 Městečko Haven 1 6 [i] 04:00 Bratři a sestry 3 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pravý švýcarský Robinson 4 [i] 07:10 Ecoluxe 4 [i] 08:05 Vraky snů 23 [i] 08:35 Vraky snů 24 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 3 [i] 10:10 Ostrov tučňáků 1 [i] 10:45 Ostrov tučňáků 2 [i] 11:20 Ohrožení nosorožci [i] 11:50 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 25 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 26 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 14:55 Úžasná planeta 1 [i] 16:00 Archeolog bez tajemství 37 [i] 16:30 Archeolog bez tajemství 38 [i] 17:05 Jak začal život 1 [i] 18:00 Jak začal život 2 [i] 19:00 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 20:05 Zmizelé světy 10 [i] 21:00 Bitva 360 7 [i] 22:05 Historie podsvětí 8 [i] 23:10 Pravdivé příběhy 4 [i] 00:10 Neobjasněno 1 [i]