TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby [i] 09:30 Povodeň [i] 11:10 Bez stopy I. 19/23 [i] 12:05 Komisár Rex X. 5/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 14/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 6/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 3/23 [i] 15:30 Priatelia IX. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby - Finále [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 111/180 [i] 21:00 Gladiátor [i] 00:05 Zabite Bobbyho! [i] 01:50 Rocky V. [i] 03:25 Tom Horn [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Sladká Valentína 64/178 [i] 07:05 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 38/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 65/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 38/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 175/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Inšpektor Rocca [i] 23:50 Nash Bridges 38/54 [i] 00:45 Niečo za niečo [i] 01:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:00 Inšpektor Rocca [i] 03:30 Sila lásky III. 38/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 175/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Riečny vejár Bodrogu [i] 11:20 Turba ergo teatro [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:30 Slováci vo svete [i] 13:55 5 minút po dvanástej - čo s ňou, šikanou pod koberec zametanou [i] 15:00 História jedného dokumentu [i] 15:25 Eurovirtuál [i] 15:45 A predsa sa krúti [i] 16:55 Osobnosti a udalosti [i] 17:00 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Čudné tvory Amazónie [i] 21:00 Família [i] 21:25 GEN.sk [i] 21:40 Totálne fenomenálne 25 [i] 22:00 RIMANKA 1/3 [i] 23:20 Československý filmový týždenník [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Môj najhorší nepriateľ 3 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 72 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 5 [i] 11:00 Profesionáli V. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 14:00 Kosti V. 12,13 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 73 [i] 21:15 Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly [i] 00:30 NOVINY ŠPECIÁL 02:15 Prison Break: Útek z väzenia II. 16 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 03:40 SHARK I. 21 [i] 04:25 5 proti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 116,117 [i] 06:40 Červené ruže 188 [i] 07:30 Matlock V. 12,13 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges II. 11,12 [i] 11:30 MacGyver 92 [i] 12:40 M*A*S*H 191,192 [i] 13:35 Kojak II. 5 [i] 14:35 Panelák VII. 72 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 11,12 [i] 18:00 M*A*S*H 191,192 [i] 19:00 Simpsonovci X. 4 [i] 19:30 Griffinovci III. 1/21 [i] 20:00 Supernova 1,2/2 [i] 23:40 Simpsonovci X. 4 [i] 00:10 Griffinovci III. 1/21 [i] 00:30 Najvyššia spravodlivosť [i] 02:00 Svedectvo krvi [i] 03:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 9/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 8/22 [i] 08:00 Ochránce II. 17/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 9/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 8/22 [i] 13:00 Ochránce II. 17/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 10/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 9/22 [i] 18:00 Ochránce II. 18/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 21:00 Kurs sebeovládání [i] 23:05 True Blood - Pravá krev 4/12 [i] 00:05 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 01:10 Kurs sebeovládání [i] 03:05 True Blood - Pravá krev 4/12 [i] 04:00 Eli Stone II. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 24 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 13 [i] 01:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 8 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 104/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 9/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 6/13 [i] 11:10 Arabela 7/39 [i] 11:40 Fantom opery [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 34/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 21/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 4teens 3/7 [i] 21:00 13. komnata Nikol Kouklové [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot XI [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Všechno nejlepší [i] 01:20 Fotografovat módu [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:35 Čtenářský deník... [i] 05:50 Buď fit s ČT [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Přidej se [i] 06:35 Nedej se [i] 06:55 Jazykové kurzy [i] 07:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 07:40 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 8/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Krásný ztráty [i] 10:45 Tajemství divočiny V. 2/13 [i] 11:15 Karnali 4/4 [i] 11:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:05 Úděl nadání [i] 12:35 Zdeněk Mastník [i] 13:10 Folklorika [i] 13:35 Chcete mě? [i] 13:50 Máte mě! [i] 14:05 Vzkaz Věry Mikuláškové [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny V. 3/13 [i] 16:20 Papua Barat 1/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Sladký stín oázy [i] 17:10 Cenoty - posvátné prameny Mayů [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Haló, haló! 8/85 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 3/3 [i] 21:00 Komety [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu II [i] 22:50 Flight of the Conchords II 3/10 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Malá Velká Británie 8/22 [i] 00:20 Klobouček [i] 00:50 Zrcadlení [i] 01:40 Na plovárně s Markem Podwalem [i] 02:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Brněnské kolo [i] 04:00 Hrady a zámky na Dyji [i] 04:25 Dary lásky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 57 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 14 [i] 10:05 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 18 [i] 13:40 Námořní hlídka II 2 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 3 [i] 15:35 Krok za krokem IV 24 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 82 [i] 18:30 Ulice 2005 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Život s Helenou [i] 22:25 Aljaška v plamenech [i] 00:25 Návrat pana Ripleyho [i] 02:10 Novashopping 02:45 Áčko [i] 03:55 Stefanie VIII 20, 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 61 [i] 08:55 M*A*S*H 62 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 19 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 6 [i] 12:30 Případ pro Sam III 1 [i] 13:30 Kutil Tim IV 5 [i] 14:00 Přátelé VIII 19 [i] 14:30 Closer V 14 [i] 15:30 Julie Lescautová III 13 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:00 Cesty k úspěchu [i] 23:15 D-Tox [i] 01:20 Bandolero! [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 114/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 154/190 [i] 07:10 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 159/194 [i] 08:50 V náručí diabla 111/182 [i] 09:50 Ulica II. 15/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 41-42/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 89-90/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 73/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 110/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 155/190 [i] 17:05 Čistá láska 115/170 [i] 18:00 V náručí diabla 112/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 74/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Smrť jej pristane [i] 22:35 Krásne sny [i] 00:25 Na streche [i] 01:20 L.O.V.E. [i] 02:05 Krásne sny [i] 03:30 Sudkyňa Hatchettová I. 89-90/175 [i] 04:15 V tieni [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Tvrdá hra [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Moliere [i] 14:15 Kóma [i] 16:05 Pokoj v duši [i] 17:50 Formule! [i] 19:55 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 21:35 Fantom opery [i] 00:05 Klan upírů [i] 01:45 Nicota [i] 03:25 Proč jsem se jen ženil [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:15 Strongest Man [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 4 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 27 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 28 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 15 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 16 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 12 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 3 [i] 13:10 Skryté zločiny [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 4 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 5 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 4 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 13 [i] 20:00 Městečko Haven 1 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 5 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 16 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 1 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 5 [i] 01:00 Městečko Haven 1 10 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 15 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 16 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Čínský expres 3 [i] 06:40 Čínský expres 4 [i] 07:15 Proklepnuto - odklepnuto 09 [i] 07:50 Proklepnuto - odklepnuto 10 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 45 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 10:00 Buď já nebo pes 58 [i] 10:55 Lonely Planet - Rozený cestovatel 03 [i] 11:25 Lone