Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby [i] 09:30 Smrti v pätách [i] 11:10 Bez stopy I. 18/23 [i] 12:05 Komisár Rex X. 4/12 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 13/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 5/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom III. 2/23 [i] 15:30 Priatelia IX. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 110/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Netvor z hlbín [i] 00:55 Piraňa 2 [i] 02:30 Komisár Rex X. 4/12 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno III. 5/23 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko dnes [i] 05:35 Správy STV [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Sladká Valentína 63/178 [i] 07:05 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 37/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 64/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:25 Sila lásky III. 37/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 174/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Žiť ako lev 2/6 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Z mesta do mesta [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 11/16 [i] 23:40 Nash Bridges 37/54 [i] 00:25 Niečo za niečo [i] 01:10 Žiť ako lev 2/6 [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 11/16 [i] 03:45 Sila lásky III. 37/244 [i] 04:35 Sila lásky IV. 174/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:49 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Rozprávky 15 sestier [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Medzibodrožie [i] 11:25 Osadné [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Muchovci [i] 13:25 Zdravíčko, pán doktor - Astma [i] 13:55 Spektrum vedy 3/24 [i] 14:25 Heřman - cesta za snom [i] 16:00 Halali [i] 16:25 V hlbinách mora [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Od východu na východ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Slováci vo svete [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Môj najhorší nepriateľ 2 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 71 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 4 [i] 11:00 Profesionáli V. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 14:00 Stratené duše II. 15 [i] 15:00 Kosti III. 2 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 72 [i] 21:15 Aféry 2 10 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22 [i] 00:20 Profesionáli VI. 11 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Aféry 2 10 [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 03:25 SHARK I. 20 [i] 04:10 5 proti 5 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 114,115 [i] 06:40 Červené ruže 187 [i] 07:30 Matlock V. 10,11 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges II. 9,10 [i] 11:30 MacGyver 91 [i] 12:40 M*A*S*H 189,190 [i] 13:35 Kojak II. 4 [i] 14:35 Panelák VII. 71 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 9,10 [i] 18:00 M*A*S*H 189,190 [i] 19:00 Simpsonovci X. 3 [i] 19:30 Griffinovci II. 15/15 [i] 20:00 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 22:10 Brubaker [i] 00:45 Simpsonovci X. 3 [i] 01:15 Griffinovci II. 15/15 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 8/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 7/22 [i] 08:00 Ochránce II. 16/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 10/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 8/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 7/22 [i] 13:00 Ochránce II. 16/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 9/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 8/22 [i] 18:00 Ochránce II. 17/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 13/21 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 3/12 [i] 00:10 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 02:00 Dr. House VI. 13/21 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev 3/12 [i] 03:45 Eli Stone II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 23 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 7 [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 21:00 Záchrana chilských horníků [i] 21:55 Kaskadérští fanatici [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 12 [i] 01:40 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 103/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 8/26 [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha III 5/13 [i] 11:15 Slovácko sa nesúdí 11/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 33/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... člověk 1/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 18/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 21/62 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Profesionálové 2/57 [i] 00:30 Malá farma [i] 00:55 Vladimír Morávek, režisér [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:35 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Moje medicína [i] 06:10 Diagnóza [i] 06:30 Kosmopolis [i] 07:00 Jazykové kurzy: Disco Latine 11/35 [i] 07:30 O češtině [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 7/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia [i] 10:10 Na plovárně s Markem Podwalem [i] 10:35 Pěšáci tajné fronty [i] 11:35 Ostrovy na prodej [i] 12:30 Za vesnickými muzikanty [i] 13:00 Cesta do Indie 2/3 [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:32 Já chci domů! Vězení [i] 14:55 Singles [i] 15:30 Moje medicína [i] 15:40 Medicína pro 21. století [i] 16:00 Interpelace [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Karnali 4/4 [i] 18:25 Haló, haló! 7/85 [i] 19:00 Medúza [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Africa obscura [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Dokumentární klub [i] 23:10 Michael Jackson [i] 00:10 Ďáblova pouta 1/2 [i] 01:45 Q [i] 02:10 Náš venkov [i] 02:30 Klezmer v Německu [i] 03:30 Večer v Rozmarýnu [i] 04:20 Hraje, tančí a zpívá Hradišťan [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 56 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 13 [i] 10:05 Vražda v Hollywoodu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 17 [i] 13:40 Námořní hlídka II 1 [i] 14:40 Gilmorova děvčata II 2 [i] 15:35 Krok za krokem IV 23 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 81 [i] 18:30 Ulice 2004 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 270 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X 20 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Romeo musí zemřít [i] 01:10 Kriminálka New York III [i] 01:55 Novashopping 02:30 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:50 Stefanie VIII 18, 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 60 [i] 08:55 M*A*S*H 61 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 18 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 5 [i] 12:30 Případ pro Sam II 20 [i] 13:30 Kutil Tim IV 4 [i] 14:00 Přátelé VIII 18 [i] 14:30 Closer V 13 [i] 15:30 Julie Lescautová III 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Petr Muk [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 21 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Miluj souseda svého [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 113/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 153/190 [i] 07:15 Medzi nami [i] 08:00 Nespútaný anjel 158/194 [i] 08:55 V náručí diabla 110/182 [i] 09:55 Ulica II. 14/39 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Slzy Bosporu 39-40/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 87-88/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 72/135 [i] 15:20 Muži na stromoch II. 7/14 [i] 16:15 Doňa Barbara 154/190 [i] 17:10 Čistá láska 114/170 [i] 18:10 V náručí diabla 111/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 73/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 159/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 41-42/102 [i] 22:45 Pohotovosť XIV. 18/19 [i] 23:30 Frasier VII. 7/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 159/194 [i] 00:55 Pohotovosť XIV. 18/19 [i] 01:35 Frasier VII. 7/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 87-88/175 [i] 02:40 Ulica II. 14/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Cíl Země [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Manituova bota [i] 13:40 Americká rapsodie [i] 15:40 Soupeři [i] 17:45 Vévodkyně [i] 19:45 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 21:25 Kóma [i] 23:15 Drsný časy [i] 01:15 Paranoia [i] 02:50 Elitní jednotka [i] 04:30 Impyho zázračný ostrov [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Fotbal [i] 23:00 Wrestling [i] 23:40 Wrestling [i] 00:50 Tenis [i] 01:20 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 3 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 25 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 26 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 1 7 [i] 10:10 Být Erikou 2 6 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 11 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 3 2 [i] 13:10 Křivé svědectví [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 3 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 4 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 3 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 12 [i] 20:00 Městečko Haven 1 9 [i] 21:00 Skryté zločiny [i] 22:50 Médium 5 15 [i] 23:50 Médium 5 16 [i] 00:50 Městečko Haven 1 9 [i] 01:50 Byla to ona [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Čínský expres 1 [i] 06:40 Čínský expres 2 [i] 07:20 Proklepnuto - odklepnuto 07 [i] 07:50 Proklepnuto - odklepnuto 08 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 44 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 10:00 Buď já nebo pes 57 [i] 10:55 Lonely Planet - Rozený cestovatel 01 [i] 11:25 Lonely Planet - Rozený cestovatel 02 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 9 [i] 12:10 400 let dalekohledu [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 45 [i] 14:15 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 14:55 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 15:30 Nahá věda 2 [i] 16:30 Budování říše 9 [i] 17:25 Vášnivý jedlík 1 [i] 17:55 Soukromý život... 1 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče na světě 8 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 45 [i] 21:20 Vánoční hvězda [i] 22:20 Forenzní faktor 4 [i] 23:15 Budování říše 10 [i] 00:15 Objevy starověku 4 [i] 01:10 Anatomie přírodní katastrofy 2 [i] 02:10 Forenzní faktor 4