TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby [i] 09:30 Smrť v skalách [i] 11:10 Bez stopy I. 16/23 [i] 12:00 Komisár Rex X. 2/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad II. 11/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 3/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 24/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 109/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:10 Zabi ma, ak môžeš [i] 01:05 Smrť v skalách [i] 02:40 Komisár Rex X. 2/12 [i] 03:25 Las Vegas: Kasíno III. 3/23 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Sladká Valentína 61/178 [i] 07:15 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 35/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 62/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 35/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 172/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta ľudí [i] 21:05 Komisár Manara 10/12 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:13 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 1/22 [i] 23:30 Nash Bridges 35/54 [i] 00:15 Komisár Manara 10/12 [i] 01:05 Zem - planéta ľudí [i] 01:55 Reportéri [i] 02:20 Obete a tí druhí [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Sila lásky III. 35/244 [i] 04:05 Sila lásky IV. 172/256 [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Bohatier Ivan 4 [i] 09:20 Fokus - práca [i] 10:05 Portrét [i] 10:40 Energetika [i] 11:00 Empatia v Londýne [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Klenotnica [i] 13:25 VAT [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:50 Nie si sám [i] 15:20 Nie si sama [i] 15:45 Menšie zlo... [i] 16:30 Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš [i] 16:55 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 ISLAM na Slovensku [i] 18:29 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:10 Uvarte si štíhlosť 4/6 [i] 21:35 Na tanieri [i] 22:40 Polícia [i] 22:50 Udalosti ČT [i] 23:20 Správy - Hírek [i] 23:25 Správy STV "N" [i] 23:55 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Na pokraji smrti 11,12/12 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 69 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 2 [i] 11:00 Profesionáli V. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 14:00 Stratené duše II. 13 [i] 15:00 Kosti II. 21/21 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 70 [i] 21:15 Aféry 2 9 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i] 23:30 Mlčanie jahniat [i] 02:00 Mafstory [i] 02:45 Aféry 2 9 [i] 03:35 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 19 [i] 04:15 SHARK I. 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 110,111 [i] 06:40 Červené ruže 185 [i] 07:30 Matlock V. 6,7 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges II. 5,6 [i] 11:30 MacGyver 89 [i] 12:40 M*A*S*H 185,186 [i] 13:35 Kojak II. 2 [i] 14:35 Panelák VII. 69 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 185,186 [i] 19:00 Simpsonovci X. 1/23 [i] 19:30 Griffinovci II. 13 [i] 20:00 Pozvánka pre pištolníka [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci X. 1/23 [i] 23:30 Griffinovci II. 13 [i] 00:00 Krutá odveta 1,2/2 [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 6/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 5/22 [i] 08:00 Ochránce II. 14/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 6/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 5/22 [i] 13:00 Ochránce II. 14/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 7/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 6/22 [i] 18:00 Ochránce II. 15/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 21:00 Změna je život II. 6/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 7/3 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 1/12 [i] 00:15 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 01:10 Změna je život II. 6/13 [i] 02:05 Cena za lidskost 7/3 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev 1/12 [i] 03:55 Eli Stone II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 9 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 21 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zásah do konstrukce [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 5 [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 10 [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hodina pravdy [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 101/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 6/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 3/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 31/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 25/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Posledních 24 hodin 1/14 [i] 20:55 Zapomenuté světlo [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Čest rodiny Prizziů [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Film o filmu Pouta [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Krásy evropského pobřeží [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Teplic 05:40 Vesnicopis [i] 06:00 Na hranici tradic [i] 06:25 Za vesnickými muzikanty 07:00 Jazykové kurzy 11/30 [i] 07:25 Chcete mě? [i] 07:40 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 5/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Matky to vědí nejlíp [i] 12:30 Příště u Vás z Čáslavi [i] 13:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:40 Hledám práci [i] 14:10 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Úděl nadání [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Haló, haló! 5/85 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Eso es [i] 21:50 Inventura Febia [i] 22:25 Záhady duše 5/12 [i] 22:55 Odpíchnout se [i] 00:45 Bryan Ferry [i] 01:50 Hledám práci [i] 02:15 Flying Pickets [i] 03:10 Dějiny Jaroslava Šabaty [i] 04:30 Hrady a zámky na Dyji [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 54 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 11 [i] 09:55 Flashdance [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 15 [i] 13:35 Námořní hlídka 12 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 21 [i] 15:35 Krok za krokem IV 21 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 79 [i] 18:30 Ulice 2002 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 269 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Gangsteři z Miami [i] 00:45 Walker, Texas Ranger IV [i] 01:30 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Střepiny [i] 03:50 Stefanie VIII 14, 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 58 [i] 08:55 M*A*S*H 59 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 16 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 3 [i] 12:30 Případ pro Sam II 18 [i] 13:30 Kutil Tim IV 2 [i] 14:00 Přátelé VIII 16 [i] 14:30 Closer V 11 [i] 15:30 Julie Lescautová III 10 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 20 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV 3 [i] 00:15 Kriminálka Kolín IV 13 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 219 [i] 04:20 Na čem záleží 220 [i] 04:45 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 111/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 151/190 [i] 07:10 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 156/194 [i] 08:50 V náručí diabla 108/182 [i] 09:55 Ulica II. 12/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica II. 24-25/26 [i] 12:35 Veronika Marsová I. 5/22 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 83-84/175 [i] 14:30 Rebeli na strednej 70/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 108/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 152/190 [i] 17:10 Čistá láska 112/170 [i] 18:10 V náručí diabla 109/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 71/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 157/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 37-38/102 [i] 22:40 Pohotovosť XIV. 17/19 [i] 23:30 Frasier VII. 5/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 157/194 [i] 00:50 Pohotovosť XIV. 17/19 [i] 01:35 Frasier VII. 5/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 83-84/175 [i] 02:40 Ulica II. 12/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Ester to rozčísne [i] 08:45 Teleshopping 12:05 O perníkové chaloupce [i] 13:45 Formule! [i] 15:50 Banditi [i] 18:05 Pokoj v duši [i] 19:50 Taurus [i] 21:40 Adrenalin [i] 23:35 Elitní jednotka [i] 01:20 Noc ztracených [i] 03:00 Mistr Vraždy [i] 04:30 Láska a jiné pohromy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 9 1 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 21 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 22 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 15 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 16 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 9 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 [i] 13:10 Byla to ona [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 2 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 3 1 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 10 [i] 20:00 Městečko Haven 1 7 [i] 21:00 Rozpoutané peklo [i] 23:00 Bratři a sestry 3 15 [i] 00:00 Bratři a sestry 3 16 [i] 01:00 Městečko Haven 1 7 [i] 02:00 Moje bláznivá sestra [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum