TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Mária Antoinetta [i] 11:10 Bez stopy I. 15/23 [i] 12:05 Komisár Rex X. 1/12 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad II. 10/23 [i] 13:55 Las Vegas: Kasíno III. 2/23 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Krok za krokom II. 23/24 [i] 15:20 Priatelia IX. 13/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 8/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 108/180 [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Partička [i] 23:10 Mrte dobrý žúr [i] 00:40 Bojový oddiel [i] 02:10 Komisár Rex X. 1/12 [i] 02:55 Las Vegas: Kasíno III. 2/23 [i] 03:35 Dr. House V. 8/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV [i] 07:10 Repete repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 34/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 61/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 34/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 171/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Slovenka roka 2011 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Reportéri [i] 22:50 Bratstvo neohrozených 4/10 [i] 23:45 Extra [i] 00:20 Nash Bridges 34/54 [i] 01:05 Niečo za niečo [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Sila lásky III. 34/244 [i] 04:15 Sila lásky IV. 171/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 4/13 [i] 08:55 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 09:00 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:40 Fokus - rodina [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Veda zločinu 8/13 [i] 11:55 Polícia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Klenotnica [i] 13:15 Umenie 2011 [i] 13:40 Kinorama [i] 14:10 Autosalón [i] 14:35 Odpískané [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Mediálni špióni [i] 16:00 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Empatia v Londýne [i] 21:05 Zákulisie slovenčiny [i] 21:20 Nie si sám [i] 21:45 Nie si sama [i] 22:15 Paríž, milujem ťa [i] 00:15 Anjeli strážni Somezedy [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 68 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 15:00 Kosti II. 20 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 69 [i] 21:15 Profesionáli VI. 11 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 Osudová príťažlivosť [i] 02:00 Osudná hodina - Masaker na strednej škole Columbine [i] 03:00 ČREPINY [i] 03:25 SHARK I. 17 [i] 04:00 Kráľovstvo surikát III. 11,12,13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 108,109 [i] 06:40 Červené ruže 184 [i] 07:30 Matlock V. 4,5 [i] 09:20 Detektív Nash Bridges II. 3,4 [i] 11:30 M*A*S*H 183,184 [i] 12:40 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 14:35 Panelák VII. 68 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 183,184 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 19:30 Griffinovci II. 12 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 13,14 [i] 22:00 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 22:30 Griffinovci II. 12 [i] 23:00 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 00:45 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 5/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 4/22 [i] 08:00 Ochránce II. 13/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 5/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 4/22 [i] 13:00 Ochránce II. 13/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 6/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 5/22 [i] 18:00 Ochránce II. 14/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 8/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 23:00 Strážce pořádku 13/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 00:55 The Shield - Policejní odznak VII. 11/14 [i] 01:55 The Shield - Policejní odznak VII. 12/14 [i] 02:45 Strážce pořádku 13/13 [i] 03:30 Eli Stone II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe 9 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 20 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 39 [i] 16:55 Technické vymoženosti 40 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zásah do konstrukce [i] 21:00 Mečouni - život na udici 7 [i] 21:55 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 9 [i] 01:40 Zásah do konstrukce [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 100/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 5/26 [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha III 2/13 [i] 11:15 13. komnata Dominika Duky [i] 11:40 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 30/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 24/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 19/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Na cestě po jižní Jamajce [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 ČT Live - Pavel Vrba [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Záhady duše 4/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:25 Folklorika [i] 06:50 Počesku [i] 07:00 Jazykové kurzy: Kapusta 20/20 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Haló, haló! 4/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ničivá bouře [i] 10:30 Bílá místa [i] 10:50 Abeceda komunistických zločinů 19/26 [i] 11:05 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 3/6 [i] 12:00 Záhady starého Egypta [i] 12:15 Vzduch je naše moře [i] 12:35 Bedřich Mensdorff-Pouilly [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času 2 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 834/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 20/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 4/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Milý strýčku Hitlere [i] 17:55 Zrezivělá krása [i] 18:25 Haló, haló! 4/85 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Kam zmizel Adolf Hitler? [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:25 Echo Pražského jara 2011 [i] 22:35 Ti, co mě mají rádi, pojedou vlakem [i] 00:35 Flying Pickets [i] 01:30 Pěšáci tajné fronty [i] 02:30 Sólo pro... Silvii Josifosku a Gabriela Jonáše - Speciál 02:55 Čaj pro třetího [i] 03:25 Hrady a zámky na Dyji [i] 03:50 Beer-Sheva - město keramiky [i] 04:20 Medailon Františka Okénky [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 53 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 10 [i] 10:00 Stav nouze [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 14 [i] 13:40 Námořní hlídka 11 [i] 14:40 Gilmorova děvčata 20 [i] 15:35 Krok za krokem IV 20 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 78 [i] 18:30 Ulice 2001 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 3 [i] 23:50 Poker After Dark II [i] 00:40 Mrtvá zóna VI 6 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Bujné fantazie 18, 19 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 57 [i] 08:55 M*A*S*H 58 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 15 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 2 [i] 12:30 Případ pro Sam II 17 [i] 13:30 Kutil Tim IV 1 [i] 14:00 Přátelé VIII 15 [i] 14:30 Closer V 10 [i] 15:30 Julie Lescautová III 9 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 56 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 22:05 Anatomie lži II 3 [i] 23:05 Sběratelé kostí II 11 [i] 00:05 Kriminálka Kolín IV 12 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 218 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Doňa Barbara 150/190 [i] 06:35 Psychopat zo San Francisca [i] 08:35 V náručí diabla 107/182 [i] 09:40 Ulica II. 11/39 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Columbo III. 2/8 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 81-82/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 69/135 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 107/180 [i] 16:05 Doňa Barbara 151/190 [i] 17:05 Čistá láska 111/170 [i] 18:00 V náručí diabla 108/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 70/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 156/194 [i] 20:55 Veronika Marsová I. 5/22 [i] 21:50 Danielle Steelová: Hviezda [i] 23:40 Frasier VII. 4/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 156/194 [i] 01:00 Danielle Steelová: Hviezda [i] 02:30 Frasier VII. 4/24 [i] 02:55 Sudkyňa Hatchettová I. 81-82/175 [i] 03:35 V tieni [i] 03:55 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Srdeční záležitosti [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:40 Vévodkyně [i] 15:40 Opilí slávou [i] 17:35 Soupeři [i] 19:40 Láska a jiné pohromy [i] 21:25 Formule! [i] 23:30 Sejměte Cartera [i] 01:25 Operace Simoom [i] 03:00 Mistr Vraždy [i] 04:30 O perníkové chaloupce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:05 Wrestling [i] 21:40 Wrestling [i] 22:35 Watts [i] 22:45 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 24 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 19 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 20 [i] 09:10 Být Erikou 3 5 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 6 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 8 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 23 [i] 13:10 Moje bláznivá sestra [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 11 7 [i] 17:00 Právo a pořádek 9 1 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 9 [i] 20:00 Městečko Haven 1 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 16 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 6 [i] 23:00 Být Erikou 3 5 [i] 00:00 Městečko Haven 1 5 [i] 01:00 Městečko Haven 1 6 [i] 02:00 Doznání [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 11 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Toronto [i] 07:15 Proklepnuto - odklepnuto 01 [i] 07:55 Proklepnuto - odklepnuto 02 [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 41 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 10:00 Buď já nebo pes 54 [i] 10:55 Jak přežít Everest 6 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 6 [i] 12:10 Černé zlato Aljašky [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 42 [i] 14:20 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 15:25 První apokalypsa 1