TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Flash Gordon 14/22 [i] 06:05 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 13/16 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 9/26 [i] 06:40 Yogiho veľký útek [i] 08:20 Pripútajte sa, prosím! [i] 09:55 Dva a pol chlapa III. 12-13/24 [i] 10:45 Skejterský záťah [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Moderná Popoluška [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Lemra lemravá [i] 18:00 Exkluzívne so Šeherezádou [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:50 Beowulf [i] 01:00 Smrti neujdeš [i] 02:50 Krvavý kšeft [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:25 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:55 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 16/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 16/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Zrkadlo 3/3 [i] 09:10 Prekliata [i] 10:00 Poklady.sk [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Mŕtvi nespievajú 1/2 [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 PÁTER PIO 1/2 [i] 22:05 PÁTER PIO 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:35 PÁTER PIO 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 S Jakubom na rybách [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pestúni zvierat 11 [i] 09:05 Kapura [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 3/6 [i] 10:55 Siroty [i] 11:40 Orientácie [i] 12:05 Slovo [i] 12:10 Família [i] 12:45 Tekovská svadba [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:15 Anjeli strážni Somezedy [i] 16:40 Krasové poklady Slovenska [i] 17:00 Anatol [i] 18:10 Kamarátka samota [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Poklady.sk [i] 19:00 Mimo času [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 8/13 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 Slovo [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Profesionáli VI. 10 [i] 07:15 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 10:00 Zmena je život 5,6 [i] 11:50 Stratené duše IV. 9 [i] 12:45 Hovorme o sexe 14 [i] 13:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 Dobrodružstvo v Novom Mexiku [i] 15:50 Rýchlo a zbesilo [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šiesty deň [i] 22:55 Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 01:30 Zvodná nenávisť 1,2/2 [i] 04:25 Šiesty deň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Cyranov ostrov 1/23 [i] 05:35 Siska 52 [i] 06:35 Magnum V. 15,16 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 79,80 [i] 10:15 Siska 53 [i] 11:30 60 MINÚT [i] 12:45 Sever a juh 3,4 [i] 14:45 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 16:50 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 19:00 Simpsonovci IX. 24 [i] 19:30 Griffinovci II. 11 [i] 20:00 Mladé víno [i] 22:00 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 00:00 Simpsonovci IX. 24 [i] 00:30 Griffinovci II. 11 [i] 00:50 Zmätok v srdci 2 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 10/16 [i] 07:00 Advokáti V. 2/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 09:00 Pán času IV. 4/13 [i] 10:00 Merlin II. 6/13 [i] 11:00 Merlin II. 7/13 [i] 12:00 Pán času IV. 5/13 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 11/16 [i] 15:00 Obhájci 17/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 14/20 [i] 17:00 Advokáti V. 2/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 12/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 20:00 Obhájci 17/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 14/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 13/13 [i] 01:15 Dr. House VI. 12/21 [i] 02:10 Obhájci 17/18 [i] 03:00 Lost - Ztraceni VI. 14/20 [i] 03:45 Boj o čas II. 14/22 [i] 04:35 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 41 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 42 [i] 10:00 Dráha tornád [i] 10:55 Povolení vrtat 6 [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Mečouni - život na udici 6 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Je to možné? [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Rození obchodníci 4 [i] 20:05 Dvojí přežití 4 [i] 21:00 Vyváznout živý [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Dvojí přežití 4 [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Vo Brikitě [i] 06:40 Vonička [i] 06:45 Trojčátka 21/26 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 4/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Jana Eyrová 4/4 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo literárního historika Martina C. Putny [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 Otec nebo bratr [i] 15:40 Růžová sobota [i] 16:20 Pokračování příště [i] 17:00 Tři chlapi v chalupě [i] 18:00 Arabela 7/39 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 168 hodin [i] 21:55 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 Svět ČT [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Atentát na papeže [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Po stopách [i] 02:20 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 02:50 Otázky Václava Moravce 03:50 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry [i] 06:25 Chcete je? [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Zrezivělá krása [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 2 [i] 09:30 Šumné stopy 5/10 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Svět umění 2/2 [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:15 Máte mě! [i] 12:35 Království divočiny [i] 13:05 Kamera na cestách [i] 14:00 Mýty a fakta historie [i] 14:50 Poklady světa [i] 15:05 Eolské ostrovy [i] 15:20 Výjimečná architektura? [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Vesnicopis [i] 16:45 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:45 Uchem jehly [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Klobouček [i] 19:30 Sólo pro... Silvii Josifosku a Gabriela Jonáše - Speciál [i] 20:00 Ostrovy na prodej [i] 20:55 Na plovárně s Markem Podwalem [i] 21:25 Moje válka [i] 23:00 Řím II 1/10 [i] 00:00 Babylon [i] 00:30 Musicblok [i] 00:55 Sabotáž [i] 01:25 Svět umění 2/2 [i] 02:25 Žijeme s vírou [i] 02:50 Sešli se... [i] 03:50 Dědicové starých řemesel [i] 04:05 Setkání v Panském dvoře [i] 04:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:30 Zašlapané projekty [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Pirátova rodinka 17 [i] 06:15 Bolek a Lolek 8 [i] 06:30 Batman vítězí III 2 [i] 06:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 7 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 24 [i] 07:50 Skippy 36 [i] 08:20 Babicovy dobroty [i] 09:00 Koření [i] 10:00 Partie krásného dragouna [i] 11:50 Nebojsa [i] 13:30 Velká cena Španělska [i] 16:05 Popravdě řečeno [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Eurotrip [i] 00:55 Novashopping 01:35 Kriminálka New York III [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:50 Stefanie VIII 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 26 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 38 [i] 08:10 Svět ve válce 11 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 56 [i] 10:25 M*A*S*H 57 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedokonalé zločiny I 10 [i] 14:00 Jak se točí Rozmarýny [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Což takhle dát si JANŽURKU! [i] 21:15 Pan Vok odchází [i] 23:10 ŠÉFKA [i] 01:05 Myšlenky zločince I 5 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Nedokonalé zločiny I 10 [i] 04:45 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:30 Smiechoty [i] 05:55 Chuťovky [i] 06:50 Čistá láska 109/170 [i] 08:00 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica II. 24-25/26 [i] 11:50 Zločiny na mori II. 11/26 [i] 13:05 Columbo III. 2/8 [i] 14:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 35/129 [i] 16:25 Čistá láska 110/170 [i] 17:25 Priateľky [i] 18:00 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 20:00 Bez syna neodídem 1-2/2 [i] 23:40 Skutočný príbeh: Nebezpečné zvádzanie [i] 01:25 Miesto v živote [i] 03:05 Zločiny na mori II. 11/26 [i] 03:55 Nočné lampy [i] 04:35 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy [i] 13:50 Malý lord Fauntleroy [i] 15:45 Sklizeň [i] 17:30 Cíl Země [i] 19:10 Někdo musí z kola ven [i] 20:55 Co vlastně ženy chtějí? [i] 22:50 Duna [i] 01:15 Židovské kladivo [i] 02:40 Dům v temnotách [i] 04:15 Manituova bota [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Motorismus [i] 21:15 Kanoistika [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Detektiv Nash Bridges 2 19 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 2 20 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2 21 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 2 22 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 2 23 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 13 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 14 [i] 13:20 Svazující tajemství [i] 15:10 Smrtelné setkání [i] 17:00 Městečko Haven 1 1 [i] 18:00 Být Erikou 3 5 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1 6 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 15 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 15 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 16 [i] 23:00 Psanci Ameriky [i] 00:50 Dobrá manželka 2 15 [i] 01:50 Být Erikou 3 5 [i] 02:50 Městečko Haven 1 3 [i] 03:50 Právo a pořádek 8 21 [i] 04:50 Právo a pořádek 8 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Ostrov tučňáků 4 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 2 [i] 07:00 Mořský orel [i] 08:00 Lonely Planet - Rozený cestovatel 01 [i] 08:30 Lonely Planet - Rozený cestovatel 02 [i] 09:00 Udržitelnost v praxi [i] 09:20 Na chalupě den za dnem 1 [i] 10:20 New York město jídla 1 [i] 10:55 New York město jídla 2 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 32 [i] 12:45 Buď já nebo pes 41 [i] 13:45 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 14:45 Úžasná planeta 1 [i] 15:50 Věda o kočkách [i] 16:55 Jak funguje naše paměť [i] 17:55 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 18:55 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 20:00 Zmizelé světy 10 [i] 21:00 Bitva 360 7 [i] 22:10 Smrtící válečníci 4 [i] 23:05 Svatí bojovníci 2 [i] 00:15 Forenzní faktor 13 [i] 01:10 Skutečné výslechy 13 [i] 01:40 Skutečné výslechy 1 [i] 02:10 Lonely Planet - Rozený cestovatel 01 [i] 02:35 Lonely Planet - Rozený cestovatel 02 [i]