TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 10-12/16 [i] 06:00 Fantastický Spiderman I. 8/26 [i] 06:30 Flintstonovci v akcii 29/54 [i] 06:50 Alf I. 22/25 [i] 07:20 Tri želania [i] 09:25 Dva a pol chlapa III. 10-11/24 [i] 10:20 Nenapraviteľný klamár [i] 11:55 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 14:55 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Krokodíl Dundee 2 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vitajte v džungli [i] 22:10 Batman začína [i] 00:45 Krvavé zúčtovanie [i] 02:20 Batman začína [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:30 Sladká Valentína 60/178 [i] 07:14 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:15 101 dalmatíncov 15/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 15/65 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Oco,mama a ja 7/8 [i] 09:25 Pavol zasahuje [i] 09:55 Pavol zasahuje [i] 10:30 Deň nádejí [i] 11:25 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 12:25 TOP STAR Extra [i] 13:15 Autosalón [i] 13:40 Sám vojak v poli 2/3 [i] 15:00 Deň nádejí [i] 16:05 Sever proti Juhu 3/12 [i] 16:55 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Z mesta do mesta [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Deň nádejí [i] 23:00 Pod jednou strechou s nepriateľom [i] 00:30 Kyklop [i] 02:15 Sever proti Juhu 3/12 [i] 03:00 Pod jednou strechou s nepriateľom [i] 04:25 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:09 Záver vysielania 07:55 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Televíkend [i] 09:30 Extr@espanol 4/13 [i] 09:55 Totálne fenomenálne 24 [i] 10:10 Havaj - raj veľrýb a vulkánov [i] 10:55 Tempo [i] 11:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - čo s ňou, šikanou pod koberec zametanou [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:50 Nie si sama [i] 14:30 Família [i] 14:55 Gen.sk [i] 15:10 Poltón [i] 15:40 Kapura [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:40 Energetika [i] 16:55 Separé [i] 17:25 Eva,Eva [i] 18:15 Pestúni zvierat 11 [i] 18:40 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ranč [i] 19:25 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 3/6 [i] 21:00 Pesničkári slovenskí [i] 21:15 Anjeli strážni Somezedy [i] 21:45 Úsvit Zuluov [i] 23:40 Metronóm [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Na pokraji smrti 9,10 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Timon a Pumbaa I. [i] 07:00 Gumkáči IV. [i] 07:30 Barbie Thumbelina [i] 09:00 Šéfka [i] 10:45 Áno, šéfe! [i] 11:45 Môj psí život [i] 13:45 Medvedie vodopády [i] 15:35 Nevesta na úteku [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 22:55 Rýchlo a zbesilo [i] 01:15 Liečba sexom [i] 02:50 Medvedie vodopády [i] 04:20 Vražda ako maličkosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Črepiny PLUS [i] 06:30 Luna: Duch veľryby [i] 07:50 Magnum V. 13,14 [i] 10:00 Doktorka Quinnová 77,78 [i] 12:00 Siska 52 [i] 13:10 "Den pro mou lásku" [i] 15:15 Sudca 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 23 [i] 19:30 Griffinovci II. 10 [i] 20:00 Sľub [i] 22:00 Profesionáli VI. 9 [i] 22:45 Simpsonovci IX. 23 [i] 23:15 Griffinovci II. 10 [i] 23:45 Črepiny [i] 00:15 Magnum V. 13,14 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 9/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 19/10 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 20/10 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 2/12 [i] 09:00 Pán času IV. 3/13 [i] 10:00 Merlin II. 4/13 [i] 11:00 Merlin II. 5/13 [i] 12:00 Pán času IV. 4/13 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 10/16 [i] 15:00 Obhájci 16/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 13/20 [i] 17:00 Advokáti V. 1/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 12/23 [i] 19:00 Změna je život II. 5/13 [i] 20:00 Obhájci 16/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 12/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 7/19 [i] 23:00 Californication II. 12/12 [i] 23:40 Zakázané metody 12/13 [i] 00:20 CSI: New York VII. 12/18 [i] 01:15 Obhájci 16/18 [i] 02:10 Lost - Ztraceni VI. 13/20 [i] 02:55 Californication II. 12/12 [i] 03:30 Zakázané metody 12/13 [i] 04:05 Změna je život II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici 6 [i] 09:05 Povolení vrtat 6 [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe 7 [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Tuning v Berlíně [i] 15:30 Zlomyslné stroje [i] 16:00 Zlomyslné stroje [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Závody ve stavění aut [i] 21:00 Rození obchodníci 4 [i] 21:55 Je to možné? [i] 22:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 23:45 Mečouni - život na udici [i] 00:40 Kaskadérští fanatici [i] 01:10 Kaskadérští fanatici [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Závody ve stavění aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Sváteční slovo ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:35 Babar 18/26 [i] 07:00 Willy Fog na cestě kolem světa 20/26 [i] 07:25 Věda je detektivka 18/26 [i] 07:50 Bimbuli [i] 08:05 Cesta do vesmíru 18,19 [i] 08:15 Asterix a překvapení pro Césara [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:25 Báječná chvíle [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto styl [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 V měsíčním svitu [i] 15:10 Sever a Jih II 1/12 [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 17/31 [i] 16:50 Krásy evropského pobřeží [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Všechno nejlepší [i] 21:20 Ene bene [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Díra [i] 00:55 Dvaadvacítka [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 01:55 13. komnata Dominika Duky [i] 02:25 Pošta pro tebe [i] 03:20 Televarieté [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících [i] 05:30 Ta naše povaha česká [i] 06:00 Zdenka Fantlová [i] 06:30 Zvířecí kameramané 1/13 [i] 06:55 Zvířecí kameramané 2/13 [i] 07:20 Tálibánský gambit [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Za vesnickými muzikanty [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 833/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:15 Musicblok [i] 12:45 Sabotáž [i] 13:15 Filmkompas [i] 13:45 Čtenářský deník... [i] 14:00 Knižní svět [i] 14:30 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 2/3 [i] 15:25 Cenoty - posvátné prameny Mayů [i] 16:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 16:30 Anzio [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 5/10 [i] 20:30 Gustav Mahler - "Symfonie tisíců" [i] 22:10 Echo Pražského jara 2011 [i] 22:20 Mimo rámec [i] 22:35 Zrcadlení [i] 23:30 Smrt pana Lazaresca [i] 02:00 Kosmopolis [i] 02:30 Srdce nad Hradem [i] 03:20 Malá Velká Británie 7/22 [i] 03:50 Sešli se... [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 16 [i] 06:30 Bolek a Lolek 6, 7 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 4 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 23 [i] 07:55 Přežil jsem 3 [i] 08:45 Tučňáci z Madagaskaru II 1 [i] 09:15 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Ducháček to zařídí [i] 14:10 ...a zase ta Lucie! [i] 15:55 Bratři jak se patří [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lovci pokladů [i] 22:45 Probuzená smrt [i] 00:35 První po Bohu [i] 02:25 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Stefanie VIII 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 25 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 37 [i] 08:10 M*A*S*H 55 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 Kam na výlet? [i] 10:35 Farmář hledá ženu [i] 11:20 Ten pravý pro mě [i] 13:15 Řeka [i] 15:55 Julie Lescautová VII 5 [i] 17:50 Prima sobota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 22:25 Muž s cejchem smrti [i] 00:30 Hory mají oči 2 [i] 02:15 Ochrana svědků II [i] 03:00 S Italem v kuchyni [i] 03:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Bzzz!!! [i] 06:15 Chuťovky [i] 07:10 Priateľky [i] 07:40 Čistá láska 108/170 [i] 08:50 Svadba za každú cenu [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica II. 22-23/26 [i] 12:40 Zločiny na mori II. 10/26 [i] 13:55 Columbo III. 1/8 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 34/129 [i] 17:00 Čistá láska 109/170 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy I. 10/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 21:50 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 23:40 Bozk pred smrťou [i] 01:30 Columbo III. 1/8 [i] 02:35 Zločiny na mori II. 10/26 [i] 03:25 PROMINENTI [i] 04:00 Nočné lampy [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Moliere [i] 14:15 Ester to rozčísne [i] 16:05 Tvrdá hra [i] 18:00 Jízdenka do vesmíru [i] 19:40 Srdeční záležitosti [i] 21:25 Hledám impotentního muže [i] 23:10 Paranoia [i] 00:50 Noc ztracených [i] 02:25 Bojový oddíl [i] 03:55 Spadl z oblaků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:45 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 6 4 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 6 5 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 6 6 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 6 7 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 6 8 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1 6 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 15 [i] 13:20 Stále a navždy [i] 15:10 Studna přání [i] 17:00 Bratři a sestry 3 13 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 14 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 15 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1 6 [i] 21:00 Psanci Ameriky [i] 22:50 Prezidentův muž 2 [i] 00:40 Médium 5 13 [i] 01:40 Médium 5 14 [i] 02:40 Městečko Haven 1 2 [i] 03:40 Bratři a sestry 3 13 [i] 04:40 Bratři a sestry 3 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pravý švýcarský Robinson 3 [i] 07:10 Ecoluxe 3 [i] 08:05 Vraky snů 21 [i] 08:35 Vraky snů 22 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 2 [i] 10:10 Ostrov tučňáků 3 [i] 10:45 Ostrov tučňáků 4 [i] 11:20 Země: Planeta a její moc 5 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 7 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 23 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 24 [i] 13:55 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 15:00 Unášen divokou vodou 5 [i] 15:55 Archeolog bez tajemství 35 [i] 16:25 Archeolog bez tajemství 36 [i] 16:55 Spojený svět [i] 17:55 Těžké stroje 4 [i] 18:55 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 20:00 Zmizelé světy 9 [i] 21:00 Bitva 360 6 [i] 22:05 Historie podsvětí 7 [i] 23:10 Pravdivé příběhy 3 [i] 00:10 Sedm epoch rocku 7 [i] 01:15 Znovuobjevitelé 26 [i] 01:45 Znovuobjevitelé 27 [i] 02:15 Zmizelé světy 9 [i] 03:10 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 04:05 Archeolog bez tajemství 35 [i] 04:30 Archeolog bez tajemství 36 [i] 04:55 Ostrov tučňáků 3 [i]