TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Láska v znamení draka [i] 11:10 Bez stopy I. 14/23 [i] 12:05 Komisár Rex IX. 8/8 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 9/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno III. 1/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 22/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 7/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 107/180 [i] 21:00 Posledná misia [i] 22:45 Univerzálny vojak: Návrat [i] 00:20 Rocky IV. [i] 01:55 Posledná misia [i] 03:15 Komisár Rex IX. 8/8 [i] 04:00 Las Vegas: Kasíno III. 1/23 [i] 04:50 Flash Gordon 13/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 59/178 [i] 07:20 Repete repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 33/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 60/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 33/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 170/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Inšpektor Rocca [i] 23:50 Nash Bridges 33/54 [i] 00:45 Niečo za niečo [i] 01:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:55 Inšpektor Rocca [i] 03:25 Sila lásky III. 33/244 [i] 04:15 Sila lásky IV. 170/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:41 Záver vysielania 07:55 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Krasové poklady Slovenska [i] 11:15 Slováci na bojiskách [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Z terchovského rodu [i] 13:25 Kvarteto [i] 13:55 Eurovirtuál [i] 14:10 5 minút po dvanástej [i] 15:10 Právo pre ľudí [i] 15:30 Filmové talenty-film.školy [i] 16:20 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Osobnosti duchovného života [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 20:10 Havaj - raj veľrýb a vulkánov [i] 21:00 Família [i] 21:25 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Gen.sk [i] 21:45 Totálne fenomenálne 24 [i] 22:00 Zo Zeme na Mesiac 12/12 [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:05 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Na pokraji smrti 7,8 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 67 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 1/27 [i] 11:00 Profesionáli V. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 17 [i] 14:00 Kosti V. 10,11 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 68 [i] 21:15 Šéfka [i] 23:30 Pod povrchom [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 17 [i] 02:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 11 [i] 03:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:55 SHARK I. 16 [i] 04:35 Kráľovstvo surikát III. 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 106,107 [i] 06:40 Červené ruže 183 [i] 07:30 Matlock V. 2,3 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges II. 1,2/18 [i] 11:30 MacGyver 88 [i] 12:35 M*A*S*H 181,182 [i] 13:30 Kojak II. 1/24 [i] 14:35 Panelák VII. 67 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges II. 1,2/18 [i] 18:00 M*A*S*H 181,182 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 22 [i] 19:30 Griffinovci II. 9 [i] 20:00 Sudca 1,2/2 [i] 23:45 Simpsonovci IX. 22 [i] 00:00 Griffinovci II. 9 [i] 00:15 Vražedná minulosť [i] 02:00 Tequila a Bonetti 12/12 [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 4/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 3/22 [i] 08:00 Ochránce II. 12/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 4/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 3/22 [i] 13:00 Ochránce II. 12/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 5/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 4/22 [i] 18:00 Ochránce II. 13/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 21:00 Bláznivá školka [i] 22:45 Strážce pořádku 12/13 [i] 23:45 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 00:45 Bláznivá školka [i] 02:30 Strážce pořádku 12/13 [i] 03:15 Eli Stone II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 19 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 3 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Špinavé práce 11 [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 8 [i] 01:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 99/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 4/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha III 1/13 [i] 11:10 Arabela 6/39 [i] 11:40 Intuice [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 29/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 20/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 4teens 2/7 [i] 21:00 13. komnata Dominika Duky [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot X [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Tanečník roku 2011 - my CITY, my STAGE [i] 01:00 Na cestě po Fesu [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání 2001 [i] 05:35 Čtenářský deník... [i] 05:50 Buď fit s ČT [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 06:55 Jazykové kurzy [i] 07:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 07:40 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:55 Haló, haló! 3/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Krásný ztráty [i] 10:45 Tajemství divočiny V. 1/13 [i] 11:15 Karnali 3/4 [i] 11:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:05 Dokud dýchám, doufám [i] 12:35 Zdenka Fantlová [i] 13:10 Folklorní magazín [i] 13:40 Chcete mě? [i] 13:55 Máte mě! [i] 14:15 Vzkaz Vladimíra Beneše [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:50 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny V. 2/13 [i] 16:25 Karnali 4/4 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží [i] 17:00 Golfský proud a nová doba ledová [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Haló, haló! 3/85 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 2/3 [i] 21:00 Tálibánský gambit [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu II [i] 22:50 Flight of the Conchords II 2/10 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Malá Velká Británie 7/22 [i] 00:20 Klobouček [i] 00:45 Artmix [i] 01:40 Na plovárně s Tomášem Rouskem [i] 02:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Sešli se... [i] 03:30 Dědicové starých řemesel [i] 03:45 Setkání v Panském dvoře [i] 04:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:15 Na okraji zájmu [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 52 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 9 [i] 10:05 Expert na vraždu: Zločin na fakultě [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 13 [i] 13:35 Námořní hlídka 10 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 19 [i] 15:35 Krok za krokem IV 19 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 77 [i] 18:30 Ulice 2000 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šest dní, sedm nocí [i] 22:10 Létající zabiják [i] 00:05 Devátá brána [i] 02:25 Novashopping 03:00 Áčko [i] 03:55 Stefanie VIII 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 54 [i] 08:55 M*A*S*H 55 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 14 [i] 11:30 Diagnóza vražda V 1 [i] 12:30 Případ pro Sam II 16 [i] 13:30 Kutil Tim III 25 [i] 14:00 Přátelé VIII 14 [i] 14:30 Closer V 9 [i] 15:30 Julie Lescautová III 8 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:00 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Pulp Fiction: Historky z podsvětí [i] 02:35 Toulky po Marsu [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 107/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 149/190 [i] 07:15 Medzi nami [i] 08:00 Nespútaný anjel 155/194 [i] 08:55 V náručí diabla 106/182 [i] 09:55 Ulica II. 10/39 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Slzy Bosporu 35-36/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 79-80/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 68/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 106/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 150/190 [i] 17:05 Čistá láska 108/170 [i] 18:05 V náručí diabla 107/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 69/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Svadba za každú cenu [i] 22:30 Mary Reillyová [i] 00:35 Diabolská pasca [i] 02:30 Na streche [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 V tieni [i] 04:15 112 [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Taurus [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Zab tu mrchu! [i] 14:05 Malá ryba [i] 16:05 Vejce na tvrdo [i] 17:50 Dům z písku a mlhy [i] 20:05 Malí velcí podvodníci [i] 21:50 Vévodkyně [i] 23:45 Dům v temnotách [i] 01:30 Operace Simoom [i] 03:00 Píseň za chudého chlapce [i] 04:35 Pinocchio [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 23 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 17 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 18 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 13 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 14 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 7 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 22 [i] 13:10 Prezidentův muž 2 [i]