TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Láska a tanec [i] 11:10 Bez stopy I. 13/23 [i] 12:05 Komisár Rex IX. 7/8 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 8/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 24/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 21/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 6/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 106/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:10 Žralok v Benátkach [i] 00:55 Choď alebo zomri! [i] 02:20 Komisár Rex IX. 7/8 [i] 03:05 Las Vegas: Kasíno II. 24/24 [i] 03:45 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:25 Sladká Valentína 58/178 [i] 07:10 Repete repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 32/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 59/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 32/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 169/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Žiť ako lev 1/6 [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Z mesta do mesta [i] 22:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 10/16 [i] 23:35 Nash Bridges 32/54 [i] 00:25 Niečo za niečo [i] 01:10 Žiť ako lev 1/6 [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 10/16 [i] 03:45 Sila lásky III. 32/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 169/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:21 Záver vysielania 07:55 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Rozprávky 15 sestier [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Krasové poklady Slovenska [i] 11:30 Bitka o Alžír [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Svadba z Bystrian [i] 13:45 Zdravíčko, pán doktor - Celoročné alergie [i] 14:15 Spektrum vedy 2/24 [i] 14:40 ...a medailón predsa bude! [i] 15:10 Historická panoráma [i] 15:50 Právo pre ľudí [i] 16:15 S Jakubom na rybách [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Od východu na východ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 66 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 20/20 [i] 11:00 Profesionáli V. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 14:00 Stratené duše II. 12 [i] 15:00 Kosti II. 19 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 67 [i] 21:15 Aféry 2 8 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 21 [i] 00:30 Profesionáli VI. 10 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Aféry 2 8 [i] 02:55 Letecké katastrofy 5/5 [i] 03:45 SHARK I. 15 [i] 04:30 Kráľovstvo surikát III. 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 104,105 [i] 06:40 Červené ruže 182 [i] 07:30 Matlock IV. 24/24 [i] 08:15 Matlock V. 1/22 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges I. 13,14/14 [i] 11:30 MacGyver 87 [i] 12:35 M*A*S*H 179,180 [i] 13:30 Kojak I. 22/22 [i] 14:35 Panelák VII. 66 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges I. 13,14/14 [i] 18:00 M*A*S*H 179,180 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 21 [i] 19:30 Griffinovci II. 8 [i] 20:00 Hrochy v Afrike [i] 22:00 Búrka [i] 00:00 Simpsonovci IX. 21 [i] 00:30 Griffinovci II. 8 [i] 00:50 Navarro II. 10 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 3/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 2/22 [i] 08:00 Ochránce II. 11/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 3/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 2/22 [i] 13:00 Ochránce II. 11/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 4/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 3/22 [i] 18:00 Ochránce II. 12/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 12/21 [i] 23:00 Strážce pořádku 11/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 01:50 Dr. House VI. 12/21 [i] 02:40 Strážce pořádku 11/13 [i] 03:25 Eli Stone II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 18 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Skutečné nadlidské schopnosti [i] 21:55 Kaskadérští fanatici 6 [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 7 [i] 01:40 Můj šokující příběh [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 98/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 3/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 13/13 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí 10/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 28/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 23/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 17/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 20/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Profesionálové 1/57 [i] 00:30 Malá farma [i] 00:55 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Medicína pro 21. století [i] 06:15 Moje medicína [i] 06:30 Kosmopolis [i] 07:00 Jazykové kurzy 10/35 [i] 07:30 O češtině [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Haló, haló! 2/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia [i] 10:10 Na plovárně s Tomášem Rouskem [i] 10:35 Kde se valí kameny [i] 11:30 Šaty za půl milionu [i] 12:35 ...a tuhle znáte? [i] 13:05 Cesta do Indie 1/3 [i] 14:05 Mizející místa domova [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:32 Já chci domů! Útěk [i] 14:55 Rodina a já [i] 15:30 Moje medicína [i] 15:40 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 15:45 Diagnóza [i] 16:00 Ostrovy na prodej [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Karnali 3/4 [i] 18:25 Haló, haló! 2/85 [i] 19:00 Musicblok [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Pěšáci tajné fronty [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Dokumentární klub [i] 23:05 Bryan Ferry [i] 00:15 Obscenita - Příběh Mary Whitehouseové [i] 01:45 Q [i] 02:10 Náš venkov [i] 02:25 Sešli se... [i] 03:25 Dědicové starých řemesel [i] 03:40 Setkání v Panském dvoře [i] 03:55 Slovo dalo slovo aneb Povídání pod čarou [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 51 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 8 [i] 09:55 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 12 [i] 13:35 Námořní hlídka 9 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 18 [i] 15:35 Krok za krokem IV 18 [i] 16:05 Kriminálka Miami VI 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 76 [i] 18:30 Ulice 1999 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 268 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X 19 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Vyhnanec [i] 00:50 Kriminálka New York III [i] 01:35 Novashopping 02:10 Walker, Texas Ranger IV [i] 02:50 Áčko [i] 03:45 Stefanie VIII 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 53 [i] 08:55 M*A*S*H 54 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 13 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 26 [i] 12:30 Případ pro Sam II 15 [i] 13:30 Kutil Tim III 24 [i] 14:00 Přátelé VIII 13 [i] 14:30 Closer V 8 [i] 15:30 Julie Lescautová III 7 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Dagmar Havlová [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 19 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Brubaker [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:50 Na čem záleží 217 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Čistá láska 106/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 148/190 [i] 07:20 Medzi nami [i] 08:05 Nespútaný anjel 154/194 [i] 09:00 V náručí diabla 105/182 [i] 10:00 Ulica II. 9/39 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 Slzy Bosporu 33-34/102 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 77-78/175 [i] 14:30 Rebeli na strednej 67/135 [i] 15:30 Muži na stromoch II. 6/14 [i] 16:20 Doňa Barbara 149/190 [i] 17:15 Čistá láska 107/170 [i] 18:10 V náručí diabla 106/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 68/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 155/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 35-36/102 [i] 22:45 Pohotovosť XIV. 16/19 [i] 23:35 Frasier VII. 3/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 155/194 [i] 00:55 Pohotovosť XIV. 16/19 [i] 01:35 Frasier VII. 3/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 77-78/175 [i] 02:40 Ulica II. 9/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Manituova bota [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Renzo a Lucia 2. [i] 14:00 Pokoj v duši [i] 15:50 Vysoká hra [i] 17:35 Banditi [i] 19:45 Spadl z oblaků [i] 21:30 Malá ryba [i] 23:30 Bojový oddíl [i] 01:10 Mistr Vraždy [i] 02:40 Předmět lásky [i] 04:10 Létající třída [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 21 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 15 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 16 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 1 6 [i] 10:10 Být Erikou 3 5 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 6 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 21 [i] 13:10 Studna přání [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 11 5 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 23 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 22 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 7 [i] 20:00 Městečko Haven 1 4 [i] 21:00 Smrtelné setkání [i] 22:50 Médium 5 13 [i] 23:50 Médium 5 14 [i] 00:50 Městečko Haven 1 4 [i] 01:50 Stále a navždy [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 11 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nebezpečné planetky [i] 06:00 Slovensko [i] 07:15 Top 10 - architekti 07 [i] 07:55 Top 10 - architekti 08 [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 39 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 14