TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Rosnička [i] 11:15 Bez stopy I. 12/23 [i] 12:10 Komisár Rex IX. 6/8 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad II. 7/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 23/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 20/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 18:58 Žrebovanie s Flexihypotékou od VÚB banky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:20 Femme fatale [i] 01:30 Komisár Rex IX. 6/8 [i] 02:20 Las Vegas: Kasíno II. 23/24 [i] 03:00 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:15 Sladká Valentína 57/178 [i] 07:00 Repete repete [i] 07:45 Vtipnejší vyhráva [i] 08:25 Niečo za niečo [i] 09:20 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 31/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 58/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 31/244 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 168/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Momentky [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Stoj, lebo netrafím [i] 23:45 Nash Bridges 31/54 [i] 00:35 Niečo za niečo [i] 01:20 Momentky [i] 02:50 Halali [i] 03:15 Sila lásky III. 31/244 [i] 04:05 Sila lásky IV. 168/256 [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:51 Záver vysielania 07:55 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portrét [i] 11:25 Tlmočník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Klenotnica [i] 13:30 Islam v Európe [i] 14:00 Elixír [i] 14:30 Večer na tému [i] 16:05 Poklady.sk [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:05 Uvarte si štíhlosť 3/6 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Od východu na východ [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 20:15 Historická panoráma [i] 20:55 Štefánik a Tahiti [i] 21:25 Spektrum vedy 2/24 [i] 21:55 Bitka o Alžír [i] 22:50 VAT [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Kráľovstvo surikát III. 3,4 [i] 05:50 Na pokraji smrti 3,4 [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 65 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 19 [i] 11:00 Profesionáli V. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 14:00 Stratené duše II. 11 [i] 15:00 Kosti II. 18 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 66 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20 [i] 22:15 Kosti V. 10,11 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 21 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20 [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 03:30 SHARK I. 14 [i] 04:10 Kráľovstvo surikát III. 5,6 [i] 04:55 Na pokraji smrti 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 102,103 [i] 06:40 Červené ruže 181 [i] 07:30 Matlock IV. 22,23 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges I. 11,12 [i] 11:30 MacGyver 86 [i] 12:35 M*A*S*H 177,178 [i] 13:30 Kojak I. 21 [i] 14:35 Panelák VII. 65 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges I. 11,12 [i] 18:00 M*A*S*H 177,178 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 20 [i] 19:30 Griffinovci II. 7 [i] 20:00 Ninja Factor 13,14 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci IX. 20 [i] 23:30 Griffinovci II. 7 [i] 00:00 "Faunovo velmi pozdní odpoledne" [i] 01:35 Veľký muž 2 [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 2/23 [i] 07:00 Advokáti VI. 1/22 [i] 08:00 Ochránce II. 10/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 2/23 [i] 12:00 Advokáti VI. 1/22 [i] 13:00 Ochránce II. 10/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 3/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 2/22 [i] 18:00 Ochránce II. 11/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 12/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 23:00 Strážce pořádku 10/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 00:55 CSI: New York VII. 12/18 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 02:35 Strážce pořádku 10/13 [i] 03:20 Eli Stone II. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 17 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Lovci bouří 2010 – největší bouře [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 6 [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jalna 14/16 [i] 05:45 S Hurvínkem za lékařem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 97/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 2/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 12/13 [i] 11:10 Věšák - Jolana Voldánová [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 27/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 22/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Hřbitov pro cizince [i] 23:15 Něco od Dvořáka... [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Na stopě [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 00:50 Po stopách [i] 01:05 Sváteční slovo ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Vzkaz Františka Jirásko [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:55 Alchymie bytí [i] 06:25 Babylon [i] 06:50 Jazykové kurzy [i] 06:55 Redaktion D 7/13 [i] 07:10 Asi son 2/10 [i] 07:20 Máte mě! [i] 07:35 KULTURA S DVOJKOU [i] 07:50 Haló, haló! 1/85 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Výjimečná architektura [i] 11:00 Klietka [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Artmix [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:50 Svět bez hranic [i] 15:25 Nehasit! Hořím! [i] 16:00 Výjimečná architektura? [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:05 Eolské ostrovy [i] 18:25 Haló, haló! 1/85 [i] 19:00 Sabotáž [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Můj báječný rozvod [i] 22:00 Vzkaz Vladimíra Beneše [i] 22:15 Echo Pražského jara 2011 [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Terra musica [i] 23:30 Sólo pro... Silvii Josifosku a Gabriela Jonáše - Speciál [i] 00:00 Filmkompas [i] 00:25 Kultura.cz Brno [i] 00:55 Kultura.cz [i] 01:20 Klobouček 01:50 Krásný ztráty [i] 02:30 Chcete mě? [i] 02:45 Sešli se... [i] 03:45 Dědicové starých řemesel [i] 04:00 Setkání v Panském dvoře [i] 04:15 Josef Bláha archeolog a jazzman [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 50 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 7 [i] 10:00 Ikona 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 11 [i] 13:35 Námořní hlídka 8 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 17 [i] 15:35 Krok za krokem IV 17 [i] 16:05 Kriminálka New York III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 75 [i] 18:30 Ulice 1998 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Comeback [i] 21:25 Mentalista 14 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Neslušný návrh [i] 01:15 Kriminálka New York III [i] 02:00 Novashopping 02:35 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:45 Stefanie VIII 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 52 [i] 08:55 M*A*S*H 53 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 12 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 25 [i] 12:30 Případ pro Sam II 14 [i] 13:30 Kutil Tim III 23 [i] 14:00 Přátelé VIII 12 [i] 14:30 Closer V 7 [i] 15:30 Julie Lescautová III 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 55 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití I 1 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 10 [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 11 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 215 [i] 04:25 Na čem záleží 216 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 105/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 147/190 [i] 07:10 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 153/194 [i] 08:50 V náručí diabla 104/182 [i] 09:55 Ulica II. 8/39 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Slzy Bosporu 31-32/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 75-76/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 66/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 105/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 148/190 [i] 17:10 Čistá láska 106/170 [i] 18:10 V náručí diabla 105/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 67/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 154/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 33-34/102 [i] 22:45 Muži na stromoch II. 6/14 [i] 23:30 Frasier VII. 2/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 154/194 [i] 00:50 V náručí diabla 105/182 [i] 01:35 Frasier VII. 2/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 75-76/175 [i] 02:40 Ulica II. 8/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 7 trpaslíků [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Renzo a Lucia 1. [i] 13:55 Soupeři [i] 15:55 Paparazzi [i] 17:30 Opilí slávou [i] 19:25 Létající třída [i] 21:25 Pokoj v duši [i] 23:15 Píseň za chudého chlapce [i] 01:00 Mistr Vraždy [i] 02:30 Aljašský expres [i] 04:00 Prostě spolu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 All sports [i] 20:05 Jezdectví [i] 21:05 Jezdectví [i] 22:05 Jezdectví [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:40 Golf [i] 23:50 Golf [i] 23:55 Plachtění [i] 00:00 All sports [i] 00:10 Cyklistika [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 20 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 13 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 14 [i] 09:10 Právo a pořádek 8 19 [i] 10:10 Právo a pořádek 8 20 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 5 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 20 [i] 13:10 Stále a navždy [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 11 4