TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Daj šancu láske [i] 11:10 Bez stopy I. 11/23 [i] 12:05 Komisár Rex IX. 5/8 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 6/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 22/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 19/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 9/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 105/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:10 Veľmi nebezpečné zvádzanie [i] 00:55 Boj o holý život [i] 02:35 Komisár Rex IX. 5/8 [i] 03:20 Las Vegas: Kasíno II. 22/24 [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Sladká Valentína 56/178 [i] 07:15 Repete repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 30/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 57/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:35 Sila lásky III. 30/244 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 167/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta ľudí [i] 21:05 Komisár Manara 9/12 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 19/19 [i] 23:30 Nash Bridges 30/54 [i] 00:20 Komisár Manara 9/12 [i] 01:10 Zem - planéta ľudí [i] 02:00 Reportéri [i] 02:25 Obete a tí druhí [i] 02:55 Svet v obrazoch [i] 03:20 Sila lásky III. 30/244 [i] 04:10 Sila lásky IV. 167/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Bohatier Ivan 3 [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:15 Paradoxy života a smrti Martina Kukučína [i] 11:15 Návrat tanečnice [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Klenotnica [i] 13:35 VAT [i] 14:00 Orientácie [i] 14:30 Cesty nádeje [i] 15:00 Nie si sám [i] 15:30 Nie si sama [i] 15:55 Právo pre ľudí [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 16:50 Krasové poklady Slovenska [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Islam v Európe [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:35 Uvarte si štíhlosť 3/6 [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kráľovstvo surikát III. 1,2/13 [i] 05:40 Na pokraji smrti 1,2/12 [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 64 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 18 [i] 11:00 Profesionáli V. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 14:00 Stratené duše II. 10 [i] 15:00 Kosti II. 17 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 65 [i] 21:15 Aféry 2 7 [i] 22:30 NOVINY ŠPECIÁL - Sekundy, ktoré zmenili život [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18 [i] 00:30 Mafstory [i] 01:30 Túžba smrti 3 [i] 02:55 Aféry 2 7 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18 [i] 04:30 SHARK I. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 100,101 [i] 06:40 Červené ruže 180 [i] 07:30 Matlock IV. 20,21 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges I. 9,10 [i] 11:30 MacGyver 85 [i] 12:35 M*A*S*H 175,176 [i] 13:30 Kojak I. 20 [i] 14:35 Panelák VII. 64 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges I. 9,10 [i] 18:00 M*A*S*H 175,176 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 19 [i] 19:30 Griffinovci II. 6 [i] 20:00 Sedem statočných v sedle [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci IX. 19 [i] 23:45 Griffinovci II. 6 [i] 00:15 Kto zabil deti z Atlanty? [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání III. 1/23 [i] 07:00 Advokáti V. 22/22 [i] 08:00 Ochránce II. 9/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 11:00 Předčasné vydání III. 1/23 [i] 12:00 Advokáti V. 22/22 [i] 13:00 Ochránce II. 9/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 2/23 [i] 17:00 Advokáti VI. 1/22 [i] 18:00 Ochránce II. 10/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 21:00 Změna je život II. 5/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 6/3 [i] 23:00 Strážce pořádku 9/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 00:55 Změna je život II. 5/13 [i] 01:50 Cena za lidskost 6/3 [i] 02:40 Strážce pořádku 9/13 [i] 03:25 Eli Stone II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 16 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Povolení vrtat 6 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 19 [i] 18:45 Bezpečná hranice 20 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků 5 [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 64 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klip klap [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 96/104 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů 1/26 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 11/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 26/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 21/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2009 20/20 [i] 21:00 3 sezóny v pekle [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Klan létajících dýk [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás ze Soběslavi 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Na hranici tradic [i] 06:30 ...a tuhle znáte? 07:00 Jazykové kurzy 10/30 [i] 07:30 Chcete mě? [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina 2/2 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Paní z Monsoreau 2/2 [i] 12:15 České maličkosti [i] 12:30 Příště u Vás z Teplic [i] 13:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:45 Hledám práci [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících [i] 17:30 Dokud dýchám, doufám [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Moje rodina 2/2 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Následník [i] 21:55 Inventura Febia [i] 22:35 Záhady duše 4/12 [i] 23:05 Zredigováno [i] 00:30 The Cure [i] 01:30 Hledám práci [i] 02:00 McCoy Tyner Trio 02:50 Sešli se... [i] 03:50 Podivuhodný svět [i] 04:20 Na počátku byl Palacký [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 49 [i] 09:35 Pomáda [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 10 [i] 13:35 Námořní hlídka 7 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 16 [i] 15:35 Krok za krokem IV 16 [i] 16:05 Kriminálka New York III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 74 [i] 18:30 Ulice 1997 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 267 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Poslední zůstává [i] 00:55 Novashopping 01:30 Walker, Texas Ranger IV [i] 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Střepiny [i] 03:45 Stefanie VIII 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 51 [i] 08:45 M*A*S*H 52 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 To je vražda, napsala VII 11 [i] 11:15 Diagnóza vražda IV 24 [i] 12:20 Případ pro Sam II 13 [i] 13:20 Kutil Tim III 22 [i] 13:50 Přátelé VIII 11 [i] 14:25 Closer V 6 [i] 15:25 Julie Lescautová III 5 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 18 [i] 23:15 Trampoty [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 214 [i] 04:35 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 104/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 146/190 [i] 07:05 Medzi nami [i] 07:50 Nespútaný anjel 152/194 [i] 08:45 V náručí diabla 103/182 [i] 09:45 Ulica II. 7/39 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica II. 20-21/26 [i] 12:30 Veronika Marsová I. 4/22 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 73-74/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 65/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 104/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 147/190 [i] 17:10 Čistá láska 105/170 [i] 18:10 V náručí diabla 104/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 66/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 153/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 31-32/102 [i] 22:45 Pohotovosť XIV. 15/19 [i] 23:30 Frasier VII. 1/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 153/194 [i] 00:55 Pohotovosť XIV. 15/19 [i] 01:35 Frasier VII. 1/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 73-74/175 [i] 02:40 Ulica II. 7/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 O perníkové chaloupce [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Kaena: Proroctví [i] 13:45 Dům z písku a mlhy [i] 15:55 Zítra nehrajeme! [i] 17:45 Vejce na tvrdo [i] 19:35 Prostě spolu [i] 21:20 Soupeři [i] 23:20 Předmět lásky [i] 01:00 Šerif [i] 02:40 Absolon [i] 04:15 Zab tu mrchu! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Box [i] 20:45 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 19 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 11 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 12 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 13 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 14 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 4 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 19 [i] 13:10 Svazující tajemství [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 11 3 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 20 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 20 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 5 [i] 20:00 Městečko Haven 1 2 [i] 21:00 Prezidentův muž 2 [i] 22:50 Bratři a sestry 3 13 [i] 23:50 Bratři a sestry 3 14 [i] 00:50 Městečko Haven 1 2 [i] 01:50 Byla jednou jedna svatba [i]