Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 11:20 Bez stopy I. 10/23 [i] 12:15 Komisár Rex IX. 4/8 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad II. 5/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 21/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 18/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 104/180 [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Partička [i] 23:10 Mladosť v ťahu [i] 00:50 Klan upírov [i] 02:15 Komisár Rex: Opäť v akcii 4/8 [i] 03:00 Las Vegas: Kasíno II. 21/24 [i] 03:40 Dr. House V. 3/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 3 2 1 štart! [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Svet v obrazoch [i] 07:15 Repete repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 29/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 56/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 29/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 166/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Copacabana [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Bratstvo neohrozených 3/10 [i] 23:40 Nash Bridges 29/54 [i] 00:30 Copacabana [i] 02:00 O 5 minút 12 [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Sila lásky III. 29/244 [i] 04:10 Sila lásky IV. 166/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 3/13 [i] 08:55 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:20 Cesty nádeje [i] 10:50 Portrét [i] 11:20 Veda zločinu 7/13 [i] 12:10 Polícia [i] 12:20 Profesionál [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:50 Umenie 2011 [i] 14:20 Kinorama [i] 14:45 Autosalón [i] 15:15 Odpískané [i] 15:40 Mediálni špióni [i] 16:10 Osobnosti a udalosti [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 20:10 Návrat tanečnice [i] 21:05 Zákulisie slovenčiny [i] 21:15 Nie si sám [i] 21:45 Nie si sama [i] 22:15 Once [i] 23:40 Anjeli strážni Lukáša Latináka [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 63 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Jeden svet nestačí [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 64 [i] 21:15 Profesionáli VI. 10 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 Osudná hodina 2 [i] 01:00 Riskantný plán [i] 02:50 L.A. - Okrsok 187 [i] 04:15 SHARK I. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 98,99 [i] 06:40 Červené ruže 179 [i] 07:30 Matlock IV. 18,19 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges I. 7,8 [i] 11:30 M*A*S*H 255/255 [i] 12:00 M*A*S*H 174/255 [i] 12:20 Superpolicajti z Miami [i] 14:35 Panelák VII. 63 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges I. 7,8 [i] 18:00 M*A*S*H 255/255 [i] 18:30 M*A*S*H 174/255 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 18 [i] 19:30 Griffinovci II. 5 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 11,12 [i] 22:00 Simpsonovci IX. 18 [i] 22:30 Griffinovci II. 5 [i] 23:00 Superpolicajti z Miami [i] 00:50 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Neplač, moja drahá [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 22/22 [i] 07:00 Advokáti V. 21/22 [i] 08:00 Ochránce II. 8/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 22/22 [i] 12:00 Advokáti V. 21/22 [i] 13:00 Ochránce II. 8/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 16:00 Předčasné vydání III. 1/23 [i] 17:00 Advokáti V. 22/22 [i] 18:00 Ochránce II. 9/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 7/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 23:00 Strážce pořádku 8/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 00:55 The Shield - Policejní odznak VII. 9/14 [i] 01:50 The Shield - Policejní odznak VII. 10/14 [i] 02:40 Strážce pořádku 8/13 [i] 03:25 Eli Stone II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe 8 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 3 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 15 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 37 [i] 16:55 Technické vymoženosti 38 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 17 [i] 18:45 Bezpečná hranice 18 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Povolení vrtat 6 [i] 21:00 Mečouni - život na udici 6 [i] 21:55 Mistři piva 6 [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Povolení vrtat 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 63 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jana Eyrová 3/4 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 95/104 [i] 09:30 Doktor Martin 23/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 10/13 [i] 11:10 13. komnata Ivanky Deváté [i] 11:40 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 25/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 20/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 18/39 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:10 Na cestě po Fesu [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 ČT Live - Čechomor [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Záhady duše 3/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:20 Folklorní magazín [i] 06:50 Počesku [i] 07:00 Jazykové kurzy: Kapusta 19/20 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Moje rodina 1/2 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Smrt nad Tchajwanským průlivem [i] 10:30 Bílá místa [i] 10:50 Abeceda komunistických zločinů 18/26 [i] 11:05 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 2/6 [i] 12:00 Záhady starého Egypta [i] 12:15 Vzduch je naše moře [i] 12:35 Ema Hermanová Janderová [i] 13:10 Klíč [i] 13:40 Deset století architektury [i] 13:55 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 833/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 19/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:40 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 3/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kronika III. říše 4/4 [i] 17:55 Zrezivělá krása [i] 18:25 Moje rodina 1/2 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Milý strýčku Hitlere [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:35 Echo Pražského jara 2011 [i] 22:45 The Daisy Chain [i] 00:15 McCoy Tyner Trio [i] 01:10 Kde se valí kameny [i] 02:02 Folk a kolem [i] 02:30 Sešli se... [i] 03:30 Podivuhodný svět [i] 04:00 Dědicové starých řemesel [i] 04:15 Setkání v Panském dvoře [i] 04:30 Postřehy odjinud [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 48 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 6 [i] 10:00 Ikona 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 9 [i] 13:35 Námořní hlídka 6 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 15 [i] 15:35 Krok za krokem IV 15 [i] 16:05 Kriminálka New York III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 73 [i] 18:30 Ulice 1996 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 2 [i] 23:50 Poker After Dark II [i] 00:40 Mrtvá zóna VI 5 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Bujné fantazie 16, 17 [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 M*A*S*H 50 [i] 08:55 M*A*S*H 51 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 10 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 23 [i] 12:30 Případ pro Sam II 12 [i] 13:30 Kutil Tim III 21 [i] 14:00 Přátelé VIII 10 [i] 14:30 Closer V 5 [i] 15:30 Julie Lescautová III 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 54 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:05 Anatomie lži II 2 [i] 23:05 Sběratelé kostí II 9 [i] 00:05 Kriminálka Kolín IV 9 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 213 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 103/170 [i] 06:05 Doňa Barbara 145/190 [i] 06:55 Hon na čarodejnice [i] 08:50 V náručí diabla 102/182 [i] 09:55 Ulica II. 6/39 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Columbo II. 8/8 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 71-72/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 64/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 103/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 146/190 [i] 17:05 Čistá láska 104/170 [i] 18:00 V náručí diabla 103/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 65/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 152/194 [i] 20:55 Veronika Marsová I. 4/22 [i] 21:40 Hotel snov: Prekvapenie v Mexiku [i] 23:35 Frasier VI. 24/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 152/194 [i] 00:50 Hotel snov: Prekvapenie v Mexiku [i] 02:20 Frasier VI. 24/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová I. 71-72/175 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Impyho zázračný ostrov [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:50 Banditi [i] 16:00 Jak nezískat Pulitzera [i] 17:40 Vysoká hra [i] 19:25 Zab tu mrchu! [i] 21:20 Dům z písku a mlhy [i] 23:35 Aljašský expres [i] 01:15 Dva muži a batole [i] 03:05 Polibek draka [i] 04:40 Impyho zázračný ostrov [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Stolní tenis [i] 10:45 Tenis [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Právo a pořádek 8 16 [i] 06:10 Právo a pořádek 8 18 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 10 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 11 [i] 09:10 Být Erikou 3 4 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 5 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 3 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 18 [i] 13:10 Byla jednou jedna svatba [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 11 1 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 19 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 19 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 4 [i] 20:00 Městečko Haven 1 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 15 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 5 [i] 23:00 Být Erikou 3 4 [i] 00:00 Rookie Blue 1 13 [i] 01:00 Městečko Haven 1 1 [i] 02:00 Prezidentův muž [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 11 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 11 [i] 07:15 Top 10 - architekti 01 [i] 07:55 Top 10 - architekti 02 [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 36 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 10:00 Buď já nebo pes 49 [i] 10:55 Jak přežít Everest 1 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 12:10 Anatomie zemětřesení [i] 13:10 Zvířecí rekordmani 37 [i] 14:10 Krev, pot a přepych 6 [i] 15:20 Když se Země zatřese 6 [i] 16:25 Budování říše 1 [i] 17:30 Vášnivý jedlík 31 [i] 18:00 Jimmova sklizeň 1 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče světa 31 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 37