TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 8-9/16 [i] 05:55 Fantastický Spiderman I. 7/26 [i] 06:15 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 07:50 Šerif a mimozemšťan 2 [i] 09:30 Dva a pol chlapa III. 8-9/24 [i] 10:25 Súmrak [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Klebetí sa... [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:50 Noc dlhá 30 dní [i] 01:05 Zvodná upírka [i] 02:30 Nie sme žiadni anjeli [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:55 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 14/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 14/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Zrkadlo 2/3 [i] 09:10 Zbojnícka nevesta [i] 10:10 3 2 1 štart! [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody VII. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Veľké pokušenie [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 15:45 MS v hokeji 2011 [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:48 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 00:25 Miláčik [i] 02:15 Taxikárka 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Halali [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Poklady Slovenska [i] 08:45 Pestúni zvierat 10 [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Farmárska revue [i] 10:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 2/6 [i] 11:05 Noc v archíve [i] 12:05 Pred kamerou,za kamerou [i] 12:40 Macoška [i] 13:20 Predstavuje sa Tanečný orchester ČST Bratislava [i] 14:00 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:35 Família [i] 15:10 Folklórny festival Detva [i] 16:40 Anjeli strážni Lukáša Latináka [i] 17:10 Obyčajné rozmery [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 3 2 1 štart! [i] 19:00 Mimo času [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 7/13 [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Pozývame vás do divadla [i] 23:25 Slovo [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Zaľúbiť sa [i] 07:20 Profesionáli VI. 9 [i] 08:00 Špeciálna jednotka [i] 10:00 Zmena je život 3,4 [i] 11:50 Stratené duše IV. 8 [i] 12:45 Hovorme o sexe 13 [i] 13:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 16:00 Nebezpečné prebudenie [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Večný príbeh [i] 23:00 James Bond: Jeden svet nestačí [i] 01:40 48 hodín [i] 03:15 Nebezpečné prebudenie [i] 04:45 Večný príbeh [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Siska 50 [i] 06:30 Magnum V. 11,12 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 75,76 [i] 10:00 Siska 51 [i] 11:25 60 MINÚT [i] 12:40 Sever a juh 1,2/12 [i] 14:45 Vraždy v Midsomeri VII. 6/7 [i] 16:50 Superpolicajti z Miami [i] 19:00 Simpsonovci IX. 17 [i] 19:30 Griffinovci II. 4 [i] 20:00 Zrelé víno [i] 22:00 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 23:50 Simpsonovci IX. 17 [i] 00:15 Griffinovci II. 4 [i] 00:35 Zmätok v srdci 1/13 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 8/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 17/10 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 18/10 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 1/12 [i] 09:00 Pán času IV. 2/13 [i] 10:10 Merlin II. 2/13 [i] 11:10 Merlin II. 3/13 [i] 12:10 Pán času IV. 3/13 [i] 13:10 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 14:10 Poslední trosečník XIX. - Samoa 9/16 [i] 15:05 Obhájci 15/18 [i] 16:05 Lost - Ztraceni VI. 12/20 [i] 17:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 19/10 [i] 17:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 20/10 [i] 18:00 Dr. House VI. 11/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 20:00 Obhájci 15/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 13/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 12/13 [i] 00:55 Dr. House VI. 11/21 [i] 01:50 Obhájci 15/18 [i] 02:35 Lost - Ztraceni VI. 12/20 [i] 03:20 Boj o čas II. 13/22 [i] 04:10 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 39 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 40 [i] 10:00 Dráha tornád [i] 10:55 Povolení vrtat 5 [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Mečouni - život na udici [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Je to možné? [i] 17:20 Jízda [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Dvojí přežití 3 [i] 21:00 Vyváznout živý [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici 9 [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Dvojí přežití 3 [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Ferdinande, vrať se [i] 06:30 Trojčátka 20/26 [i] 07:00 Tajemství proutěného košíku 13/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Jana Eyrová 3/4 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 Podnájemníci [i] 15:45 Mít tak holku na hlídání [i] 16:20 Pokračování příště [i] 17:05 Cirkus Humberto [i] 18:00 Arabela 6/39 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Spirála nenávisti [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Svět ČT [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Horší už to nebude [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:30 Kalendárium [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry [i] 06:25 Chcete je? [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Zrezivělá krása [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Šumné stopy 4/10 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:45 Nedej se [i] 11:00 Svět umění 1/2 [i] 12:05 Chcete mě? [i] 12:20 Máte mě! [i] 12:35 Království divočiny [i] 13:05 Kamera na cestách [i] 14:00 Mýty a fakta historie [i] 14:50 Poklady světa [i] 15:05 Durmitor [i] 15:25 Výjimečná architektura [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Koleje zapomnění ve Slavkovském lese [i] 16:50 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:45 Uchem jehly [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Blues Alive [i] 19:30 Folk a kolem [i] 20:00 Šaty za půl milionu [i] 21:05 Na plovárně s Tomášem Rouskem [i] 21:30 Peklo v Pacifiku [i] 23:10 Pravá krev II 12/12 [i] 00:10 Babylon [i] 00:35 Medúza [i] 01:05 kult_off [i] 01:30 Svět umění 1/2 [i] 02:30 Žijeme s vírou [i] 03:00 Brno Open 2006 [i] 03:35 Loutky a loutkáři [i] 04:15 Pára u hradeb Brna [i] 04:45 10´30 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Pirátova rodinka 15 [i] 06:15 Bolek a Lolek 5 [i] 06:30 Batman vítězí III 1 [i] 06:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 6 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 22 [i] 07:55 Skippy 35 [i] 08:20 Babicovy dobroty [i] 09:00 Koření [i] 10:00 Smrt si vybírá [i] 11:55 Za humny je drak [i] 13:40 Moto GP - Velká cena Francie [i] 15:25 Láska z pasáže [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Orange County [i] 00:45 Novashopping 01:20 Kriminálka New York III [i] 02:00 DO-RE-MI [i] 02:45 Áčko [i] 03:45 Stefanie VIII 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 24 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 36 [i] 08:10 Svět ve válce 10 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 49 [i] 10:25 M*A*S*H 50 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedokonalé zločiny I 9 [i] 14:00 Řeknem si to příští léto [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru V [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Máš minutu! [i] 21:15 Aféry [i] 22:10 Čtyři pírka - zkouška cti [i] 01:05 ŠÉFKA [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:25 Nedokonalé zločiny I 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Chuťovky [i] 06:20 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 07:55 Čistá láska 102/170 [i] 09:05 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica II. 20-21/26 [i] 12:55 Zločiny na mori II. 9/26 [i] 14:15 Columbo II. 8/8 [i] 15:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 33/129 [i] 17:15 Čistá láska 103/170 [i] 18:10 Priateľky [i] 18:50 Moja mama veterinárka II. 13/13 [i] 20:00 Psychopat z Green River 1-2/2 [i] 23:30 Miesto v živote [i] 01:40 Moja mama veterinárka II. 13/13 [i] 02:30 Chuťovky [i] 02:50 Zločiny na mori II. 9/26 [i] 03:45 Nočné lampy [i] 04:25 V tieni [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Spadl z oblaků [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Zab tu mrchu! [i] 14:05 O perníkové chaloupce [i] 15:40 Manituova bota [i] 17:10 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 18:45 Půlnoční let [i] 20:35 Film o filmu: Czech Made Man [i] 21:10 Láska a jiné pohromy [i] 22:50 Šerif [i] 00:40 Absolon [i] 02:15 Parasomnie [i] 04:00 Mary a Max [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Stolní tenis [i] 11:15 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 20:15 Stolní tenis [i] 21:15 Motorismus [i] 21:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Bratři a sestry 3 12 [i] 06:20 Detektiv Nash Bridges 2 15 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 2 16 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2 14 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 2 17 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 2 18 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 11 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 12 [i] 13:20 Rtěnka [i] 15:10 Večer pro dámy [i] 17:00 Rookie Blue 1 11 [i] 18:00 Být Erikou 3 4 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1 5 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 14 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 13 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 14 [i] 23:00 Moře lásky [i] 01:10 Dobrá manželka 2 14 [i] 02:10 Být Erikou 3 4 [i] 03:10 Rookie Blue 1 12 [i] 04:10 Právo a pořádek 8 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Ostrov tučňáků 2 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 1 [i] 07:05 Proč milujeme naše mazlíčky [i] 08:10 Krev, pot a přepych 6 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 6 [i] 10:20 Krev, pot a takeaways 4 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 31 [i] 12:45 Buď já nebo pes 41 [i] 13:45 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 14:50 Unášen divokou vodou 5 [i] 15:50 Věda o psech [i] 16:55 Spojený svět