TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Flash Gordon 11/22 [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 6-7/16 [i] 06:15 Fantastický Spiderman I. 6/26 [i] 06:40 Flintstonovci v akcii 28/54 [i] 07:05 Alf I. 20-21/25 [i] 08:05 Správne strelené baby [i] 09:40 Dva a pol chlapa III. 6-7/24 [i] 10:30 Austin Powers v Zlatom úde [i] 12:15 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 15:15 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Krokodíl Dundee [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Súmrak [i] 22:40 xXx: Nová dimenzia [i] 00:35 Vlk [i] 02:40 Na prahu pekla [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Flash Gordon 12/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Sladká Valentína 55/178 [i] 07:14 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 07:15 101 dalmatíncov 13/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 13/65 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Oco,mama a ja 6/8 [i] 09:25 Pavol zasahuje [i] 09:55 Pavol zasahuje [i] 10:25 Veľký Mogul [i] 11:30 Planéta Zem zhora III. [i] 12:20 Eurosong 2009 - Naša cesta do Moskvy [i] 13:10 Autosalón [i] 13:35 Sám vojak v poli 1/3 [i] 15:00 Sever proti Juhu 1/12 [i] 15:50 Sever proti Juhu 2/12 [i] 16:35 Dempsey a Makepeacová [i] 17:30 ... a just! (dohoda možná) [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2011 [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová [i] 01:10 Sever proti Juhu 1/12 [i] 02:00 Sever proti Juhu 2/12 [i] 02:45 Taxikárka 3/4 [i] 04:25 Podunajsko [i] 04:40 Planéta Zem zhora III. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:10 V hlbinách mora [i] 09:15 Extr@espanol 3/13 [i] 09:40 Totálne fenomenálne 23 [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Himaláje - krajina žien [i] 10:55 Gen.sk [i] 11:05 Cesty nádeje [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej- outsider [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:50 Nie si sama [i] 14:30 Família [i] 14:55 Poltón [i] 15:25 Kapura [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Elixír [i] 17:00 Tanečná skupina roka [i] 18:15 Pestúni zvierat 10 [i] 18:44 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Ranč [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 2/6 [i] 21:00 Pesničkári slovenskí [i] 21:15 Anjeli strážni Lukáša Latináka [i] 21:45 Bojovali za vlasť [i] 00:20 Matúš Jakabčic Tentet a Greg Hopkins [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Timon a Pumbaa I. [i] 07:00 Gumkáči IV. [i] 07:30 Barbie: Motýlia víla [i] 09:00 Šéfka [i] 10:50 Áno, šéfe! [i] 11:50 Sahara [i] 14:15 Hrozba z nebies [i] 16:00 Špeciálna jednotka [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 22:15 Votrelci vs. Predátor 2 [i] 00:15 Večný bojovník [i] 02:20 Sahara [i] 04:10 Chladnokrvne 9,10/10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Črepiny PLUS [i] 06:15 Falošná grófka [i] 07:45 Magnum V. 9,10 [i] 09:40 Doktorka Quinnová 73,74 [i] 11:45 Siska 50 [i] 13:00 "Láska na druhý pohled" [i] 15:00 Ženy z ocele 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 16 [i] 19:30 Griffinovci II. 3 [i] 20:00 Dračí život Bruce Lee [i] 22:30 Profesionáli VI. 9 [i] 23:30 Simpsonovci IX. 16 [i] 23:55 Griffinovci II. 3 [i] 00:15 Webmaster [i] 01:00 Črepiny [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 7/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 15/10 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 16/10 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 09:00 Pán času IV. 1/13 [i] 10:05 Merlin 13/13 [i] 11:05 Merlin II. 1/13 [i] 12:05 Pán času IV. 2/13 [i] 13:10 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 14:10 Poslední trosečník XIX. - Samoa 8/16 [i] 15:10 Obhájci 14/18 [i] 16:10 Lost - Ztraceni VI. 11/20 [i] 17:10 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 17/10 [i] 17:40 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 18/10 [i] 18:10 Předčasné vydání 11/23 [i] 19:10 Změna je život II. 4/13 [i] 20:10 Obhájci 14/18 [i] 21:10 CSI: New York VII. 11/18 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 6/19 [i] 23:10 Californication II. 11/12 [i] 23:50 Zakázané metody 11/13 [i] 00:30 CSI: New York VII. 11/18 [i] 01:25 Obhájci 14/18 [i] 02:20 Lost - Ztraceni VI. 11/20 [i] 03:05 Californication II. 11/12 [i] 03:35 Zakázané metody 11/13 [i] 04:10 Změna je život II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jízda [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici [i] 09:05 Povolení vrtat 5 [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Jízda [i] 14:35 Tuning v Berlíně [i] 15:30 Zlomyslné stroje [i] 16:00 Zlomyslné stroje [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Je to možné? [i] 22:50 Mistři piva 6 [i] 23:45 Mečouni - život na udici [i] 00:40 Kaskadérští fanatici 9 [i] 01:10 Kaskadérští fanatici [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Mistři piva 6 [i] 03:40 Jak se to dělá 4 [i] 04:05 Tuning v Berlíně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Sváteční slovo synodního seniora ČCE Joela Rumla [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Zpívánky [i] 06:30 Babar 17/26 [i] 06:50 Willy Fog na cestě kolem světa 19/26 [i] 07:15 Věda je detektivka 17/26 [i] 07:40 Bimbuli [i] 07:55 Cesta do vesmíru 16,17 [i] 08:05 Asterix a Vikingové [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:40 Bludiště [i] 10:15 Volný den Ferrise Buellera [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Dva lumpové a jeden malý navíc [i] 15:05 Tanečník roku 2011 - my CITY, my STAGE [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 16/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Příliš vzdálený most [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Dvaadvacítka [i] 00:35 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 00:55 Pod pokličkou [i] 01:20 13. komnata Ivanky Deváté [i] 01:45 Pošta pro tebe [i] 02:40 Televarieté [i] 04:10 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:25 Ta naše povaha česká [i] 05:50 Bedřich Grünzweig [i] 06:20 Venezia... Benátky [i] 07:15 Válka o Falklandy [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 ...a tuhle znáte? [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 832/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:45 kult_off [i] 13:15 Filmkompas [i] 13:45 Čtenářský deník... [i] 14:00 Knižní svět [i] 14:30 Hollar [i] 14:50 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 1/3 [i] 15:45 Golfský proud a nová doba ledová [i] 16:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 16:55 Pluj tiše, pluj hluboko [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební vizitka [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 4/10 [i] 20:30 Echo Pražského jara 2011 [i] 20:40 Gustav Mahler [i] 21:45 Artmix [i] 22:40 Tulpan [i] 00:25 Kosmopolis [i] 00:50 Brian Eno [i] 01:45 Malá Velká Británie 6/22 [i] 02:15 Takový malý bar [i] 03:00 Sedm slov Jana Skácela [i] 03:35 G. J. Kamel [i] 04:00 Zatřást kostmi [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 14 [i] 06:30 Bolek a Lolek 3, 4 [i] 06:55 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 21 [i] 07:50 Přežil jsem 2 [i] 08:40 Tučňáci z Madagaskaru 26 [i] 09:10 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Přednosta stanice [i] 14:05 Chceme žít s vámi [i] 14:35 Lucie, postrach ulice [i] 16:10 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Bláznovo zlato [i] 22:20 Mstitel [i] 00:15 5 dnů do půlnoci 4, 5 [i] 01:50 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:35 Stefanie VII 48, 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:55 Pokémon: Diamant a perla XI 23 [i] 07:25 Mickeyho klubík II 35 [i] 07:55 M*A*S*H 48 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Kam na výlet? [i] 10:20 Farmář hledá ženu [i] 11:25 Beethoven 2 [i] 13:20 Bláznivá runway [i] 15:55 Julie Lescautová VII 4 [i] 17:50 Prima sobota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Seznamte se s Davem [i] 22:05 Prachy dělaj člověka [i] 00:25 Hory mají oči [i] 02:25 Ochrana svědků II [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Bzzz!!! [i] 06:20 Chuťovky [i] 07:10 Priateľky [i] 07:45 Čistá láska 101/170 [i] 08:55 Láske na stope [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica II. 18-19/26 [i] 12:40 Zločiny na mori II. 8/26 [i] 14:00 Columbo II. 7/8 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 32/129 [i] 17:05 Čistá láska 102/170 [i] 18:00 Elisa z Rivombrosy I. 9/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 21:50 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 23:40 Život naruby [i] 01:30 Columbo II. 7/8 [i] 02:40 Zločiny na mori II. 8/26 [i] 03:35 Nočné lampy [i] 04:15 V tieni [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Zeptejte se Cindy [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Prostě spolu [i] 13:55 Impyho zázračný ostrov [i] 15:25 7 trpaslíků [i] 17:10 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 18:45 Taurus [i] 20:30 Moliere [i] 22:35 Dva muži a batole [i] 00:35 Polibek draka [i] 02:10 Panika ve vzduchu [i] 03:40 Labyrint Iží [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Stolní tenis [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Stolní tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Stolní tenis [i] 18:45 Tenis [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 5 25 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 5 26 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 6 1 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 6 2 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 6 3 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1 5 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 14 [i] 13:20 Polibek [i] 15:10 Půlnoční polibek [i] 17:00 Bratři a sestry 3 11 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 12 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 14 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1 5 [i] 21:00 Moře lásky [i] 23:10 Prezidentův muž [i] 01:00 Médium 5 11 [i] 02:00 Médium 5 12 [i] 03:00 Rookie Blue 1 10 [i] 04:00 Bratři a sestry 3 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Když se Země zatřese 5 [i] 06:00 Pravý švýcarský Robinson 2 [i] 07:10 Ecoluxe 2 [i] 08:05 Vraky snů 19 [i] 08:35 Vraky snů 20 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 1 [i] 10:10 Ostrov tučňáků 1 [i] 10:45 Ostrov tučňáků 2 [i] 11:20 Země: Planeta a její moc 4 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 6 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 21 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 22 [i] 13:55 Jimmova sklizeň 4 [i] 15:00 Unášen divokou vodou 4 [i] 15:55 Archeolog bez tajemství 33 [i] 16:25 Archeolog bez tajemství 34 [i] 16:55 Aljaška v pohybu [i] 18:00 Těžké stroje 3 [i] 19:00 Vraky Temže 2 [i] 20:10 Zmizelé světy 8 [i] 21:05 Bitva 360 5 [i] 22:15 Historie podsvětí 6 [i] 23:20 Pravdivé příběhy 2 [i] 00:20 Sedm epoch rocku 6 [i] 01:20 Znovuobjevitelé 24 [i] 01:50 Znovuobjevitelé 25 [i] 02:15 Zmizelé světy 8 [i] 03:05 Vraky Temže 2 [i] 04:05 Archeolog bez tajemství 33 [i] 04:30 Archeolog bez tajemství 34 [i] 04:55 Ostrov tučňáků 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 19 [i] 06:00 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé [i] 07:10 Poslední píseň [i] 08:55 Alenka v říši divů [i] 10:45 Noc v muzeu 2 [i] 12:30 Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden [i] 14:35 Twilight sága: Nový měsíc [i] 16:45 Kuky se vrací [i] 18:25 Poslední čas na lásku [i] 20:00 Rande v Římě [i] 21:30 Umírající zvíře [i] 23:20 Zevlovat a prudit