TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Niekto ma sleduje [i] 11:10 Bez stopy I. 9/23 [i] 12:05 Komisár Rex IX. 3/8 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 4/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 20/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 17/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 2/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 103/180 [i] 21:10 Pán a pani Smithovci [i] 23:30 Ohnivé kolesá [i] 01:00 Rocky III. [i] 02:40 Súperi [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Sladká Valentína 54/178 [i] 07:05 Repete repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 28/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 55/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 28/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:48 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Eurovision Song Contest 2011 [i] 01:15 Nash Bridges 28/54 [i] 02:00 Niečo za niečo [i] 02:45 Taxikárka 2/4 [i] 04:20 Právo pre ľudí [i] 04:35 Sila lásky III. 28/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Rieka Orava [i] 11:20 Himaláje, cesta do nebies [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 A pri tom speve [i] 13:35 City Folk [i] 14:05 Eurovirtuál [i] 14:20 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 15:15 5 minút po dvanástej- outsider [i] 16:25 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:45 Tempo [i] 16:55 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Himaláje - krajina žien [i] 21:00 Família [i] 21:25 Gen.sk [i] 21:40 Totálne fenomenálne 23 [i] 21:55 Zo Zeme na Mesiac 11/12 [i] 22:55 Československý filmový týždenník [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Chladnokrvne 6 [i] 06:05 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 62 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 17 [i] 11:00 Profesionáli V. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 14:00 Kosti V. 8,9 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 63 [i] 21:15 Šéfka [i] 23:15 Hrozba z nebies [i] 01:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 6 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 02:25 Chladnokrvne 7 [i] 03:15 SHARK I. 11 [i] 04:00 Chladnokrvne 8 [i] 04:45 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 96,97 [i] 06:40 Červené ruže 178 [i] 07:30 Matlock IV. 16,17 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges I. 5,6 [i] 11:30 MacGyver 84 [i] 12:40 M*A*S*H 253,254 [i] 13:35 Kojak I. 19 [i] 14:35 Panelák VII. 62 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges I. 5,6 [i] 18:00 M*A*S*H 253,254 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 15 [i] 19:30 Griffinovci II. 2 [i] 20:00 Ženy z ocele 1,2/2 [i] 00:15 Simpsonovci IX. 15 [i] 00:35 Griffinovci II. 2 [i] 01:00 Tequila a Bonetti 11 [i] 01:40 Neorané pole [i] 03:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 21/22 [i] 07:00 Advokáti V. 20/22 [i] 08:00 Ochránce II. 7/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 10:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 21/22 [i] 12:00 Advokáti V. 20/22 [i] 13:00 Ochránce II. 7/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 22/22 [i] 17:00 Advokáti V. 21/22 [i] 18:00 Ochránce II. 8/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 21:00 Sběratel kostí [i] 23:15 Strážce pořádku 7/13 [i] 00:15 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 01:10 Sběratel kostí [i] 03:20 Strážce pořádku 7/13 [i] 04:05 Eli Stone II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 14 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 15 [i] 18:45 Bezpečná hranice 16 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 62 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 94/104 [i] 09:30 Doktor Martin 22/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 9/13 [i] 11:10 Arabela 5/39 [i] 11:40 Facka [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 24/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 19/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 4teens 1/7 [i] 21:00 13. komnata Ivanky Deváté [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot X [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Na cestě po severním Veracruzu [i] 00:30 Všechno nejlepší [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání 2001 [i] 05:35 Čtenářský deník... [i] 05:50 Buď fit s ČT [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Muž ve výloze [i] 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 9/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Krásný ztráty [i] 10:45 Předivo života [i] 11:10 Karnali 2/4 [i] 11:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:00 Vítej u nás, Camphille! [i] 12:30 Bedřich Grünzweig [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Sucho [i] 13:50 Povodně [i] 14:15 Vzkaz Františka Jirásko [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:50 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny V. 1/13 [i] 16:25 Karnali 3/4 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží [i] 17:00 Lososí farmy [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Moje rodina VII 9/9 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 1/3 [i] 21:00 Válka o Falklandy [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu II [i] 22:50 Flight of the Conchords II 1/10 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Malá Velká Británie 6/22 [i] 00:20 Klobouček [i] 00:45 Třistatřicettři [i] 01:40 Na plovárně s Karlem Hvížďalou [i] 02:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Z očí do očí [i] 02:55 Brněnské kolo [i] 03:35 Hrady a zámky na Dyji [i] 04:05 Akvabely [i] 04:20 Co dítě to muzikant [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 47 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 5 [i] 10:00 Expert na vraždu: Poslední dostih [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 8 [i] 13:40 Námořní hlídka 5 [i] 14:40 Gilmorova děvčata 14 [i] 15:40 Krok za krokem IV 14 [i] 16:05 Kriminálka New York III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 72 [i] 18:30 Ulice 1995 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 22:25 Klikař Charlie [i] 00:15 5 dnů do půlnoci 1-3 [i] 02:35 Novashopping 03:50 Stefanie VII 46, 47 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 47 [i] 08:45 M*A*S*H 48 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala VII 9 [i] 11:25 Diagnóza vražda IV 22 [i] 12:25 Případ pro Sam II 11 [i] 13:25 Kutil Tim III 20 [i] 13:55 Přátelé VIII 9 [i] 14:25 Closer V 4 [i] 15:20 Julie Lescautová III 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:00 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Constantine [i] 01:45 Stopy [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 100/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 144/190 [i] 07:15 Medzi nami [i] 08:00 Nespútaný anjel 151/194 [i] 08:50 V náručí diabla 101/182 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Ulica II. 5/39 [i] 11:50 Slzy Bosporu 29-30/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 69-70/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 63/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 102/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 145/190 [i] 17:05 Čistá láska 101/170 [i] 18:00 V náručí diabla 102/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 64/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Láske na stope [i] 22:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 10/10 [i] 23:25 Dievča mesiaca [i] 01:25 Na streche [i] 02:15 L.O.V.E. [i] 03:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 10/10 [i] 03:50 Sudkyňa Hatchettová I. 69-70/175 [i] 04:35 V tieni [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zab tu mrchu! [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:50 Opilí slávou [i] 15:45 Daleko od ní [i] 17:40 Paparazzi [i] 19:15 Labyrint Iží [i] 21:10 Banditi [i] 23:20 Parasomnie [i] 01:10 Štvanec [i] 02:55 Šťastnou cestu [i] 04:50 Vlak zvířátek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Stolní tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 21:45 Strongest Man [i] 22:45 Cyklistika [i] 00:00 Videohry [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 16 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 9 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 10 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 11 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 12 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 2 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 17 [i] 13:10 Večer pro dámy [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 10 8 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 18 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 18 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 3 [i] 20:00 Rookie Blue 1 13 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 3 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 14 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 1 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 3 [i] 01:00 Rookie Blue 1 13 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 11