Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Svedkyňa vraždy [i] 11:05 Bez stopy I. 8/23 [i] 12:00 Komisár Rex IX. 2/8 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad II. 3/23 [i] 13:50 Las Vegas: Kasíno II. 19/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Krok za krokom II. 16/24 [i] 15:20 Priatelia IX. 6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House V. 1/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 102/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:15 Krokodíl: Návrat do krvavej lagúny [i] 01:00 Potkany útočia [i] 02:25 Komisár Rex IX. 2/8 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno II. 19/24 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Sladká Valentína 53/178 [i] 07:15 Repete repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 27/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 54/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 27/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:48 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 9/16 [i] 23:55 Nash Bridges 27/54 [i] 00:40 Niečo za niečo [i] 01:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 9/16 [i] 02:20 Taxikárka 1/4 [i] 03:55 Trnava - prvé slobodné kráľovské mesto [i] 04:25 Sila lásky III. 27/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Rozprávky 15 sestier [i] 09:40 Fokus - peniaze [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 11:00 Ako sa varia dejiny [i] 12:30 Európske ľudové fronty [i] 13:20 Živá panoráma [i] 13:50 A pri tom speve [i] 14:35 Od východu na východ 1/7 [i] 15:05 Zdravíčko, pán doktor - Aby zuby neboleli! [i] 15:35 Spektrum vedy 1/24 [i] 16:05 Historická panoráma [i] 16:40 Halali [i] 17:10 Profesionál [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 City Folk [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Himaláje, cesta do nebies [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2011 [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 23:55 Autosalón [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Chladnokrvne 4 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 61 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 16 [i] 11:00 Profesionáli V. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 12 [i] 14:00 Stratené duše II. 9 [i] 15:00 Kosti II. 16 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 62 [i] 21:15 Aféry 2 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20 [i] 00:30 Profesionáli VI. 9 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Aféry 2 [i] 03:00 Letecké katastrofy 4 [i] 03:45 Chladnokrvne 5 [i] 04:35 SHARK I. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 94,95 [i] 06:40 Červené ruže 177 [i] 07:30 Matlock IV. 14,15 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges I. 3,4 [i] 11:30 MacGyver 83 [i] 12:40 M*A*S*H 251,252 [i] 13:35 Kojak I. 18 [i] 14:35 Panelák VII. 61 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges I. 3,4 [i] 18:00 M*A*S*H 251,252 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 14 [i] 19:30 Griffinovci II. 1/15 [i] 20:00 Moje meno je Nikto [i] 22:15 Hodiny zúfalstva [i] 00:30 Simpsonovci IX. 14 [i] 00:55 Griffinovci II. 1/15 [i] 01:15 Navarro II. 9 [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 20/22 [i] 07:00 Advokáti V. 19/22 [i] 08:00 Ochránce II. 6/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 20/22 [i] 12:00 Advokáti V. 19/22 [i] 13:00 Ochránce II. 6/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 15:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 21/22 [i] 17:00 Advokáti V. 20/22 [i] 18:00 Ochránce II. 7/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 22:00 Dr. House VI. 11/21 [i] 23:00 Strážce pořádku 6/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 01:55 Dr. House VI. 11/21 [i] 02:40 Strážce pořádku 6/13 [i] 03:25 Eli Stone II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Americký chopper [i] 12:45 Opravna vraků 13 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 13 [i] 18:45 Bezpečná hranice 14 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Superlidé Stana Leeho 9 [i] 21:00 Můj šokující příběh [i] 21:55 Kaskadérští fanatici 5 [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Americký chopper [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Superlidé Stana Leeho 9 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 61 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 93/104 [i] 09:30 Doktor Martin 21/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 8/13 [i] 11:05 Slovácko sa nesúdí 9/12 [i] 11:40 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 23/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 19/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 16/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 19/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Milenky III 4/4 [i] 00:25 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 00:45 Malá farma [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Diagnóza [i] 06:20 Moje medicína [i] 06:30 Kosmopolis [i] 07:00 Jazykové kurzy 9/35 [i] 07:30 O češtině [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 8/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia [i] 10:10 Na plovárně s Karlem Hvížďalou [i] 10:35 Banderovci [i] 11:45 Kovbojové za mřížemi [i] 12:40 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 13:10 Z domova domů [i] 14:05 V Kumerském pohoří [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:32 Já chci domů! Diagnostický ústav [i] 14:45 Rodina a já [i] 15:20 Moje medicína [i] 15:30 Medicína pro 21. století [i] 15:55 Šaty za půl milionu [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Karnali 2/4 [i] 18:15 Postřehy odjinud [i] 18:25 Moje rodina VII 8/9 [i] 19:00 Medúza [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 66. mezinárodní hudební festival [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Dokumentární klub [i] 23:45 The Cure [i] 00:45 Paní z Izieu 2/2 [i] 02:10 Q [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:55 Evropské hudební kořeny [i] 03:55 Legenda o živých mrtvých - Cesta smrti 4/4 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 46 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda 4 [i] 10:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 7 [i] 13:40 Námořní hlídka 4 [i] 14:40 Gilmorova děvčata 13 [i] 15:35 Krok za krokem IV 13 [i] 16:05 Kriminálka New York III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 71 [i] 18:30 Ulice 1994 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 266 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X 18 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Legionář [i] 00:55 Kriminálka New York III [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:45 Stefanie VII 44, 45 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 24 [i] 08:50 M*A*S*H 47 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 8 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 21 [i] 12:30 Případ pro Sam II 10 [i] 13:30 Kutil Tim III 19 [i] 14:00 Přátelé VIII 8 [i] 14:30 Closer V 3 [i] 15:30 Julie Lescautová III 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 17 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Moje místo pod sluncem [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Na čem záleží 211 [i] 04:50 Na čem záleží 212 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Čistá láska 99/170 [i] 06:30 Doňa Barbara 143/190 [i] 07:20 Medzi nami [i] 08:05 Nespútaný anjel 150/194 [i] 09:00 V náručí diabla 100/182 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Ulica II. 4/39 [i] 11:55 Slzy Bosporu 27-28/102 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová I. 67-68/175 [i] 14:35 Rebeli na strednej 62/135 [i] 15:30 Muži na stromoch II. 5/14 [i] 16:15 Doňa Barbara 144/190 [i] 17:15 Čistá láska 100/170 [i] 18:10 V náručí diabla 101/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 63/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 151/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 29-30/102 [i] 22:40 Pohotovosť XIV. 14/19 [i] 23:30 Frasier VI. 23/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 151/194 [i] 00:50 Pohotovosť XIV. 14/19 [i] 01:30 Frasier VI. 23/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 67-68/175 [i] 02:35 Ulica II. 4/39 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Malí velcí podvodníci [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:50 Vejce na tvrdo [i] 15:35 Obávaný bojovník [i] 17:25 Zítra nehrajeme! [i] 19:15 Falešná stopa [i] 21:05 Opilí slávou [i] 23:00 Panika ve vzduchu [i] 00:40 Moje válka [i] 02:15 Střílejte na Francouze! [i] 03:55 Hollywood Sever [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 23:05 Wrestling [i] 23:35 Wrestling [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 15 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 8 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 9 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 1 5 [i] 10:10 Být Erikou 3 4 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6 1 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 14 [i] 13:10 Polibek [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 10 7 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 16 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 17 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 2 [i] 20:00 Rookie Blue 1 12 [i] 21:00 Večer pro dámy [i] 22:50 Médium 5 11 [i] 23:50 Médium 5 12 [i] 00:50 Rookie Blue 1 12 [i] 01:50 Rtěnka [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 10 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Když se Země zatřese 3 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 9 [i] 07:15 Kuba stoupá 3 [i] 07:35 Kuba stoupá 4 [i] 07:55 Příběh sýra 2 [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 34 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 9 [i] 10:00 Buď já nebo pes 47 [i] 10:55 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 9 [i] 12:10 Budoucnost jídla 1 [i] 13:10 Zvířecí rekordmani 35 [i] 14:15 Krev, pot a přepych 4 [i] 15:30 Když se Země zatřese 4 [i] 16:30 Objevy starověku 9 [i] 17:25 Vášnivý jedlík 29 [i] 17:55 Krev, pot a přepych 5 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče světa 29 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 35 [i] 21:20 Pohledy z kosmu 3 [i] 21:50 Pohledy z kosmu 4 [i] 22:20 Z deníku uprchlíka 4 [i] 23:15 Mocné lodě [i] 00:15 Bojový plán 17 [i] 01:15 Pohromy století 33 [i] 02:10 Z deníku uprchlíka 4 [i] 03:05 Bojový plán 17 [i] 04:00 Krev, pot a přepych 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 X-Men Origins: Wolverine [i] 07:45 Před kamerou 20 [i] 08:15 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích [i] 09:30 Morganovi