TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Pobozkajte nevestu [i] 11:15 Bez stopy I. 7/23 [i] 12:05 Komisár Rex IX. 1/8 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 2/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 18/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 15/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:15 Nočné Televízne noviny [i] 22:40 Adela show [i] 23:20 Zabijaci [i] 01:50 Komisár Rex IX. 1/8 [i] 02:35 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Sladká Valentína 52/178 [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 26/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 53/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 26/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:48 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Brat [i] 23:55 Nash Bridges 26/54 [i] 00:45 Niečo za niečo [i] 01:30 Suzanne [i] 03:45 Brat [i] 04:40 Sila lásky III. 26/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Tatra revue alebo bol raz jeden kabaret [i] 11:20 Pamätáte sa na nich? [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:50 Islam v Európe [i] 14:25 Sféry dôverné [i] 15:30 Poklady.sk [i] 15:45 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Uvarte si štíhlosť 2/6 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Od východu na východ 1/7 [i] 18:30 Večerníček 7/13 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Ako sa varia dejiny [i] 21:35 Spektrum vedy 1/24 [i] 22:05 Európske ľudové fronty [i] 22:55 VAT [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Chladnokrvne 2 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 60 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 15 [i] 11:00 Profesionáli V. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 11 [i] 14:00 Stratené duše II. 8 [i] 15:00 Kosti II. 15 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 61 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 19 [i] 22:15 Kosti V. 8,9 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 19 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 11 [i] 04:00 Chladnokrvne 3 [i] 04:50 SHARK I. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 92,93 [i] 06:40 Červené ruže 176 [i] 07:30 Matlock IV. 12,13 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges I. 1,2 [i] 11:30 MacGyver 82 [i] 12:40 M*A*S*H 249,250 [i] 13:35 Kojak I. 17 [i] 14:35 Panelák VII. 60 [i] 15:50 Detektív Nash Bridges I. 1,2 [i] 18:00 M*A*S*H 249,250 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 13 [i] 19:30 Griffinovci I. 13/13 [i] 20:00 Ninja Factor 11,12 [i] 21:00 Blízko smrti 6 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci IX. 13 [i] 23:35 Griffinovci I. 13/13 [i] 00:00 Milenci v roku jeden [i] 01:25 Veľký muž 1/6 [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 19/22 [i] 07:00 Advokáti V. 18/22 [i] 08:00 Ochránce II. 5/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 19/22 [i] 12:00 Advokáti V. 18/22 [i] 13:00 Ochránce II. 5/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 20/22 [i] 17:00 Advokáti V. 19/22 [i] 18:00 Ochránce II. 6/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 11/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 23:00 Strážce pořádku 5/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 00:55 CSI: New York VII. 11/18 [i] 01:55 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 02:40 Strážce pořádku 5/13 [i] 03:25 Eli Stone II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 12 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 11 [i] 18:45 Bezpečná hranice 12 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Lovci bouří 2010 – uvnitř bouře [i] 21:00 Dvojí přežití [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 60 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jalna 13/16 [i] 05:45 S Hurvínkem za lékařem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 92/104 [i] 09:30 Doktor Martin 20/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 7/13 [i] 11:10 Věšák - Petr Nárožný [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 22/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 18/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Generálka Jeho Veličenstva [i] 23:25 Tetička za všechny peníze [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:10 Na stopě [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Po stopách [i] 00:55 Sváteční slovo synodního seniora ČCE Joela Rumla [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Kuchařská pohotovost [i] 01:50 Jef Kratochvil, fotograf [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Jaroslava Rybky [i] 05:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:00 Alchymie bytí [i] 06:30 Babylon [i] 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:05 Redaktion D 6/13 [i] 07:20 Asi son 1/10 [i] 07:30 Příběh mistrovských houslí [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 7/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Výjimečná architektura [i] 11:00 Buřič Jejího Veličenstva [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Třistatřicettři [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:45 Nehasit! Hořím! [i] 15:10 Výtvarnické konfese [i] 15:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:00 Výjimečná architektura [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:05 Durmitor [i] 18:30 Moje rodina VII 7/9 [i] 19:00 kult_off [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 45 let Ypsilonky [i] 21:55 Vzkaz Františka Jirásko [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Terra musica [i] 23:10 Folk a kolem [i] 23:40 Filmkompas [i] 00:10 Kultura.cz Ostrava [i] 00:35 Kultura.cz [i] 01:00 Blues Alive 01:30 Krásný ztráty [i] 02:10 GRAMMY AWARDS 2011 [i] 03:40 Legenda o živých mrtvých - Zámecká past 3/4 [i] 04:30 Búrajú starú pec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 45 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 3 [i] 09:55 Blázinec pondělní noci [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 6 [i] 13:40 Námořní hlídka 3 [i] 14:40 Gilmorova děvčata 12 [i] 15:40 Krok za krokem IV 12 [i] 16:05 Kriminálka New York III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 70 [i] 18:30 Ulice 1993 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:50 Comeback [i] 21:25 Mentalista 13 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Anděl smrti [i] 01:20 Kriminálka New York III [i] 02:05 Novashopping 02:40 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:45 Stefanie VII 42, 43 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 23 [i] 08:50 M*A*S*H 46 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 7 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 20 [i] 12:30 Případ pro Sam II 9 [i] 13:30 Kutil Tim III 18 [i] 14:00 Přátelé VIII 7 [i] 14:30 Closer V 2 [i] 15:30 Julie Lescautová III 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 53 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 24 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 8 [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 8 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 98/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 142/190 [i] 07:00 Medzi nami [i] 07:50 Nespútaný anjel 149/194 [i] 08:40 V náručí diabla 99/182 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Ulica II. 3/39 [i] 11:40 Slzy Bosporu 25-26/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 65-66/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 61/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 101/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 143/190 [i] 17:10 Čistá láska 99/170 [i] 18:05 V náručí diabla 100/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 62/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 150/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 27-28/102 [i] 22:45 Muži na stromoch II. 5/14 [i] 23:30 Frasier VI. 22/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 150/194 [i] 00:50 V náručí diabla 100/182 [i] 01:35 Frasier VI. 22/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 65-66/175 [i] 02:40 Ulica II. 3/39 [i] 03:25 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Létající třída [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:55 Vysoká hra [i] 15:35 Dračí klon [i] 17:10 Jak nezískat Pulitzera [i] 18:50 Hollywood Sever [i] 20:25 Vejce na tvrdo [i] 22:15 Šťastnou cestu [i] 00:15 Ztracený ostrov [i] 01:40 Mezi nepřáteli [i] 03:25 Zlatá brána [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 21:15 All sports [i] 21:20 Jezdectví [i] 22:20 Jezdectví [i] 22:25 Golf [i] 23:25 Golf [i] 23:55 Golf [i] 00:00 Plachtění [i] 00:05 All sports [i] 00:15 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 14 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 7 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 8 [i] 09:10 Právo a pořádek 8 13 [i] 10:10 Právo a pořádek 8 14 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 26 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 16 [i] 13:10 Půlnoční polibek [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 10 6 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 15 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 14 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 6 1 [i] 20:00 Rookie Blue 1 11 [i] 21:00 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 1 5 [i] 22:00 PREMIÉRA Být Erikou 3 4 [i] 23:00 Poslední Mohykán [i] 01:20 Prezidentův muž [i] 03:10 Rookie Blue 1 11 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 10 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Když se Země zatřese 2 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 8 [i] 07:15 Kuba stoupá 1 [i] 07:35 Kuba stoupá 2 [i] 07:55 Příběh sýra 1 [i]