TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 S tebou vidieť hviezdy [i] 11:10 Bez stopy I. 6/23 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 17/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad II. 1/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 17/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 14/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 101/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:15 Proroctvo Fatimských rytierov [i] 01:05 Hrozba z temnôt [i] 02:40 Komisár Rex VIII. 17/17 [i] 03:25 Las Vegas: Kasíno II. 17/24 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:15 Sladká Valentína 51/178 [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:25 Nash Bridges 25/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 52/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 25/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 165/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zem - planéta ľudí [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2011 [i] 23:00 Obete a tí druhí [i] 23:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 18/19 [i] 00:10 Nash Bridges 25/54 [i] 00:55 Zem - planéta ľudí [i] 01:45 Obete a tí druhí [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 03:00 Europríbeh Slovenska [i] 03:15 Sila lásky III. 25/244 [i] 04:05 Sila lásky IV. 165/256 [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Bohatier Ivan 2 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Leukémia [i] 10:40 Ján Ilavský [i] 11:10 ...a čakalo ich peklo [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 A pri tom speve [i] 13:35 VAT [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:55 Kolotoč [i] 15:20 Nie si sám [i] 15:50 Nie si sama [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Slovenské rody [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Islam v Európe [i] 18:30 Večerníček 6/13 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:30 Uvarte si štíhlosť 2/6 [i] 21:55 Sféry dôverné [i] 22:55 Polícia [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Chladnokrvne 10/10 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 59 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 14 [i] 11:00 Profesionáli V. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 14:00 Stratené duše II. 7 [i] 15:00 Kosti II. 14 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 60 [i] 21:15 Aféry 2 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 17 [i] 23:30 Objím ma, pomiluj ma [i] 01:45 Mafstory [i] 02:25 Aféry 2 [i] 03:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 17 [i] 04:00 Chladnokrvne 1/10 [i] 04:45 SHARK I. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 V mene lásky 90,91 [i] 06:40 Červené ruže 175 [i] 07:30 Matlock IV. 10,11 [i] 09:15 A-Team 97,98 [i] 11:30 MacGyver 81 [i] 12:40 M*A*S*H 247,248 [i] 13:35 Kojak I. 16 [i] 14:35 Panelák VII. 59 [i] 15:50 A-Team 97,98 [i] 18:00 M*A*S*H 247,248 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 12 [i] 19:30 Griffinovci I. 12 [i] 20:00 Django znovu útočí [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci IX. 12 [i] 23:35 Griffinovci I. 12 [i] 00:00 Grand Canyon [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 18/22 [i] 07:00 Advokáti V. 17/22 [i] 08:00 Ochránce II. 4/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 18/22 [i] 12:00 Advokáti V. 17/22 [i] 13:00 Ochránce II. 4/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 19/22 [i] 17:00 Advokáti V. 18/22 [i] 18:00 Ochránce II. 5/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 21:00 Změna je život II. 4/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 5/3 [i] 23:00 Strážce pořádku 4/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 00:55 Změna je život II. 4/13 [i] 01:50 Cena za lidskost 5/3 [i] 02:40 Strážce pořádku 4/13 [i] 03:25 Ďáblův sluha II. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 11 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Povolení vrtat 5 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 9 [i] 18:45 Bezpečná hranice 10 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Špinavé práce 3 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 59 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klip klap [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 91/104 [i] 09:30 Doktor Martin 19/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 6/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 21/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 17/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2008 19/20 [i] 21:00 Karamazovi [i] 22:45 Kletba zlatého květu [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Hustopečí 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Na hranici tradic [i] 06:30 Putování za písničkou 07:00 Jazykové kurzy 9/30 [i] 07:25 Příběh kravaty [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 6/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Paní z Monsoreau 1/2 [i] 12:15 Písničky z archivu [i] 12:30 Příště u Vás ze Soběslavi [i] 13:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:45 Hledám práci [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 14:55 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Vítej u nás, Camphille! [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Moje rodina VII 6/9 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zvoník od Matky Boží [i] 21:50 Inventura Febia [i] 22:30 Záhady duše 3/12 [i] 23:00 Vlak [i] 01:10 George Clinton & Parliament [i] 02:05 Hledám práci [i] 02:30 Stanley Jordan Trio! 03:30 American Art ze sbírky Goetz [i] 03:40 Legenda o živých mrtvých 2/4 [i] 04:40 Brno - město uprostřed Evropy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 44 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 2 [i] 09:55 Utajená krása [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 5 [i] 13:40 Námořní hlídka 2 [i] 14:40 Gilmorova děvčata 11 [i] 15:40 Krok za krokem IV 11 [i] 16:05 Kriminálka New York III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 69 [i] 18:30 Ulice 1992 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 265 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Solární armagedon [i] 00:50 Novashopping 01:25 Walker, Texas Ranger IV [i] 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Střepiny [i] 03:45 Stefanie VII 40, 41 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 22 [i] 08:50 M*A*S*H 45 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 6 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 19 [i] 12:30 Případ pro Sam II 8 [i] 13:30 Kutil Tim III 17 [i] 14:00 Přátelé VIII 6 [i] 14:30 Closer V 1 [i] 15:30 Julie Lescautová II 13 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 16 [i] 23:15 Trampoty [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 7 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 209 [i] 04:25 Na čem záleží 210 [i] 04:50 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Čistá láska 97/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 141/190 [i] 07:15 Medzi nami [i] 08:00 Nespútaný anjel 148/194 [i] 08:50 V náručí diabla 98/182 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Ulica II. 2/39 [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica II. 16-17/26 [i] 12:40 Veronika Marsová I. 3/22 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 63-64/175 [i] 14:30 Rebeli na strednej 60/135 [i] 15:25 Tisíc a jedna noc 100/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 142/190 [i] 17:15 Čistá láska 98/170 [i] 18:10 V náručí diabla 99/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 61/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 149/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 25-26/102 [i] 22:55 Pohotovosť XIV. 13/19 [i] 23:45 Frasier VI. 21/24 [i] 00:15 Nespútaný anjel 149/194 [i] 01:05 Pohotovosť XIV. 13/19 [i] 01:45 Frasier VI. 21/24 [i] 02:10 Sudkyňa Hatchettová I. 63-64/175 [i] 02:50 V tieni [i] 03:10 112 [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Kaena: Proroctví [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:55 Paparazzi [i] 15:30 Poslední polibek [i] 17:20 Daleko od ní [i] 19:15 Zlatá brána [i] 21:00 Vysoká hra [i] 22:45 Mezi nepřáteli [i] 00:40 Sám v temnotě [i] 02:15 Ďáblův mstitel [i] 03:45 Blbec v Americe [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 21:15 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 13 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 6 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 7 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 11 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 12 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 25 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 15 [i] 13:10 Rtěnka [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 10 5 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 14 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 16 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 26 [i] 20:00 Rookie Blue 1 10 [i] 21:00 Prezidentův muž [i] 22:50 Bratři a sestry 3 11 [i] 23:50 Bratři a sestry 3 12 [i] 00:50 Rookie Blue 1 10 [i] 01:50 Druhé šance [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 10 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Když se Země zatřese 1 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 7 [i] 07:15 Laos 1 [i] 07:55 Laos 2 [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 32 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 7 [i] 10:00 Buď já nebo pes 45 [i] 10:55 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 7 [i] 12:10 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 33 [i] 14:20 Krev, pot a přepych 2 [i] 15:30 Když se Země zatřese 2 [i] 16:30 Objevy starověku 7