Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Miss špeciálny agent [i] 11:20 Bez stopy I. 5/23 [i] 12:15 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad I. 23/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 16/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 13/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 3/24 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 100/180 [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Partička [i] 23:10 Zahulíme, uvidíme 2 [i] 01:00 Prepadnutie v púšti [i] 02:40 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 03:25 Las Vegas: Kasíno II. 16/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:55 Repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 24/54 [i] 11:10 Sladká Valentína 51/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 24/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:48 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Bratstvo neohrozených 2/10 [i] 23:50 Nash Bridges 24/54 [i] 00:40 Miláčik [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:30 Bratstvo neohrozených 2/10 [i] 04:20 Sila lásky III. 24/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 2/13 [i] 09:00 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:40 Fokus - rodina [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Veda zločinu 6/13 [i] 11:50 Polícia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Piesne domova [i] 13:30 Umenie 2011 [i] 13:55 Kinorama [i] 14:25 Trezor [i] 14:50 Autosalón [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 5/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Slovenské rody [i] 20:30 Zákulisie slovenčiny [i] 20:40 Nie si sám [i] 21:10 Nie si sama [i] 21:40 Sofiina voľba [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Chladnokrvne 7 [i] 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 58 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Noc v múzeu [i] 15:00 Kosti II. 13 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia II. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 59 [i] 21:15 Profesionáli VI. 9 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 Beznádej [i] 02:20 Chladnokrvne 8 [i] 03:15 SHARK I. 7 [i] 03:55 Chladnokrvne 9/10 [i] 04:40 ČREPINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 88,89 [i] 06:30 Červené ruže 174 [i] 07:15 Matlock IV. 8,9 [i] 09:00 A-Team 95,96 [i] 11:30 M*A*S*H 245,246 [i] 12:15 Dvaja policajti [i] 14:35 Panelák VII. 58 [i] 15:50 A-Team 95,96 [i] 18:00 M*A*S*H 245,246 [i] 19:00 Simpsonovci IX. 11 [i] 19:30 Griffinovci I. 11 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 9,10 [i] 21:50 Simpsonovci IX. 11 [i] 22:30 Griffinovci I. 11 [i] 22:50 Dvaja policajti [i] 00:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 17/22 [i] 07:00 Advokáti V. 16/22 [i] 08:00 Ochránce II. 3/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 17/22 [i] 12:00 Advokáti V. 16/22 [i] 13:00 Ochránce II. 3/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 18/22 [i] 17:00 Advokáti V. 17/22 [i] 18:00 Ochránce II. 4/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 6/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 23:00 Strážce pořádku 3/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 00:55 The Shield - Policejní odznak VII. 7/14 [i] 01:55 The Shield - Policejní odznak VII. 8/14 [i] 02:45 Strážce pořádku 3/13 [i] 03:30 Ďáblův sluha II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 10 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 35 [i] 16:55 Technické vymoženosti 36 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 7 [i] 18:45 Bezpečná hranice 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Povolení vrtat 5 [i] 21:00 Mečouni - život na udici [i] 21:55 Mistři piva [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Povolení vrtat 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 58 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jana Eyrová 2/4 [i] 05:50 Krásy evropského pobřeží [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 90/104 [i] 09:30 Doktor Martin 18/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 5/13 [i] 11:10 Film o filmu Karamazovi [i] 11:30 13. komnata Medy Mládkové [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 20/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 16/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 17/39 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:10 Na cestě po severním Veracruzu [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Marta Kubišová 2005 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:50 Jef Kratochvil, fotograf [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Záhady duše 2/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:25 Folklorika [i] 06:50 Počesku [i] 07:00 Jazykové kurzy: Kapusta 18/20 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Moje rodina VII 5/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Záhada zavřených dveří [i] 10:20 Bílá místa [i] 10:40 Abeceda komunistických zločinů 17/26 [i] 10:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 1/6 [i] 11:50 Záhady starého Egypta [i] 12:10 Vzduch je naše moře [i] 12:30 Miloš Knorr [i] 13:05 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času 2 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 832/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 18/26 [i] 15:20 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 2/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kronika III. říše 3/4 [i] 17:55 Zrezivělá krása [i] 18:25 Moje rodina VII 5/9 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Kronika III. říše 4/4 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:30 Hlad [i] 00:00 Stanley Jordan Trio! [i] 01:00 Banderovci [i] 02:10 Sólo pro... Iva Spydera Křižana - Speciál 02:35 Čaj pro třetího "Žižka a císař Josef, to byli Čechové!" [i] 03:05 Legenda o živých mrtvých - Osudné rozhodnutí 1/4 [i] 04:00 Kdo je... Miloslav Ištvan [i] 04:25 Kalamity Jane [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 43 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda 1 [i] 09:55 Ohnivá řeka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 4 [i] 13:35 Námořní hlídka 1 [i] 14:40 Gilmorova děvčata 10 [i] 15:35 Krok za krokem IV 10 [i] 16:05 Kriminálka New York III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 68 [i] 18:30 Ulice 1991 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 1 [i] 23:50 Poker After Dark II [i] 00:40 Mrtvá zóna VI 4 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Bujné fantazie 14, 15 [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 21 [i] 08:50 M*A*S*H 44 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 5 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 18 [i] 12:30 Případ pro Sam II 7 [i] 13:30 Kutil Tim III 16 [i] 14:00 Přátelé VIII 5 [i] 14:30 Closer IV 15 [i] 15:30 Julie Lescautová II 12 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 52 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži II 1 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 7 [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 6 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 208 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 96/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 140/190 [i] 07:05 Zamenené deti [i] 08:55 V náručí diabla 97/182 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Ulica II. 1/39 [i] 11:55 Columbo II. 6/8 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 61-62/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 59/135 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 99/180 [i] 16:05 Doňa Barbara 141/190 [i] 17:05 Čistá láska 97/170 [i] 18:00 V náručí diabla 98/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 60/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 148/194 [i] 20:55 Veronika Marsová I. 3/22 [i] 21:40 Hotel snov: Seychely - ostrovy splnených želaní [i] 23:30 Frasier VI. 20/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 148/194 [i] 00:50 Hotel snov: Seychely - ostrovy splnených želaní [i] 02:20 Frasier VI. 20/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová I. 61-62/175 [i] 03:20 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Říše hraček [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Dvě na jednoho [i] 13:50 Zítra nehrajeme! [i] 15:45 ZigZag [i] 17:40 Obávaný bojovník [i] 19:35 Film o filmu: Czech Made Man [i] 20:10 Zeptejte se Cindy [i] 21:50 Paparazzi [i] 23:20 Střílejte na Francouze! [i] 01:05 Nebezpečný cíl [i] 02:40 Atentát na střední [i] 04:10 Dvě na jednoho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:15 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Právo a pořádek 8 11 [i] 06:10 Právo a pořádek 8 12 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 5 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 6 [i] 09:10 Být Erikou 3 3 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 4 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 24 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 12 [i] 13:10 Druhé šance [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 10 3 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 13 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 15 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 25 [i] 20:00 Rookie Blue 1 9 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 14 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 4 [i] 23:00 Být Erikou 3 3 [i] 00:00 Rookie Blue 1 8 [i] 01:00 Rookie Blue 1 9 [i] 02:00 Květinářka [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 10 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 6 [i] 07:15 Škola života [i] 07:55 Namibie [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 31 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 6 [i] 10:00 Buď já nebo pes 44 [i] 10:55 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 6 [i] 12:10 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 13:10 Zvířecí rekordmani 32 [i] 14:15 Hostina se smrtí 1 [i] 15:30 Když se Země zatřese 1 [i] 16:30 Objevy starověku 6 [i] 17:25 Vášnivý jedlík 26 [i] 17:55 Krev, pot a přepych 2 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 32 [i] 21:20 Říše virů 2 [i] 22:20 Z deníku uprchlíka 1 [i] 23:15 Herodes: Pravda o mýtu [i] 00:20 Bojový plán 14 [i] 01:15 Pohromy století 30 [i] 02:15 Z deníku uprchlíka 1 [i] 03:05 Bojový plán 14 [i] 03:55 Krev, pot a přepych 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Princezna a žabák [i] 07:40 Apartmá pro dva [i] 09:15 Kuky se vrací [i]