TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Flash Gordon 10/22 [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 3-5/16 [i] 06:35 Fantastický Spiderman I. 5/26 [i] 06:55 Scooby-Doo a strašidelní bratia [i] 08:35 Šerif a mimozemšťan [i] 10:15 Dva a pol chlapa III. 4-5/24 [i] 11:10 Trójska vojna [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Dávno stratený syn [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Miss špeciálny agent [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:50 Valkýra [i] 01:05 Osudový dotyk [i] 02:30 Motocyklové denníky [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 101 dalmatíncov 12/65 [i] 07:30 Rýchla rota Chipa a Dala 12/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Zrkadlo 1/3 [i] 09:10 O Džaudarovi a jeho bratoch [i] 10:25 Ushuaia - expedície do prírody VII. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 Kohút nezaspieva [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Odvaha princeznej 1/2 [i] 21:50 Odvaha princeznej 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:10 Odvaha princeznej 1/2 [i] 02:40 Odvaha princeznej 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 S Jakubom na rybách [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Pestúni zvierat 9 [i] 08:50 Kapura [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:50 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 1/6 [i] 10:45 Orientácie [i] 11:10 Slovo [i] 11:15 Anjeli strážni Katky Hasprovej [i] 11:50 Folklórny festival Terchová [i] 12:45 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Poklady Slovenska [i] 16:15 Vízie z Inferna-umenie proti zabúdaniu [i] 17:15 Vláčik do stanice víťazstvo [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:35 Večerníček 5/13 [i] 18:45 Poklady.sk [i] 19:00 Mimo času [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 6/13 [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Retro noviny [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:05 Slovo [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:50 KRIMI NOVINY 07:15 Profesionáli VI. 8 [i] 08:00 X-Men: Posledný vzdor [i] 10:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Zmena je život I. 1,2/13 [i] 11:55 Stratené duše IV. 7 [i] 12:50 Hovorme o sexe 12 [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:15 Ohnivá cesta 1,2/2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Noc v múzeu [i] 22:45 Jadro [i] 01:30 Ohnivá cesta 1,2/2 [i] 04:40 Žiť len 83 hodín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Siska 48 [i] 06:30 Magnum V. 7,8 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 71,72 [i] 10:15 Siska 49 [i] 11:30 60 MINÚT [i] 12:45 Neskrotné srdce 1,2/2 [i] 16:40 Dvaja policajti [i] 19:00 Griffinovci II. 6,7 [i] 20:00 "Bouřlivé víno" [i] 23:00 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 01:00 Griffinovci II. 6,7 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 6/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 13/10 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 14/10 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 09:00 Pán času III. 13/14 [i] 10:00 Merlin 11/13 [i] 11:00 Merlin 12/13 [i] 12:00 Pán času IV. 1/13 [i] 13:10 The Amazing Race XVI. 2/12 [i] 14:10 Poslední trosečník XIX. - Samoa 7/16 [i] 15:10 Obhájci 13/18 [i] 16:10 Lost - Ztraceni VI. 10/20 [i] 17:05 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 15/10 [i] 17:35 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 16/10 [i] 18:05 Dr. House VI. 10/21 [i] 19:05 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 20:00 Obhájci 13/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 23:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 11/13 [i] 00:55 Dr. House VI. 10/21 [i] 01:50 Obhájci 13/18 [i] 02:35 Lost - Ztraceni VI. 10/20 [i] 03:20 Boj o čas II. 12/22 [i] 04:10 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 37 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 38 [i] 10:00 Lovci bouří 2010 [i] 10:55 Povolení vrtat 4 [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Mečouni - život na udici [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe 7 [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Dvojí přežití [i] 21:00 Vyváznout živý [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici [i] 00:15 Kaskadérští fanatici [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá 3 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Prstýnek bez kamínku [i] 06:30 Trojčátka 19/26 [i] 07:00 Tajemství proutěného košíku 12/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Jana Eyrová 2/4 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo synodního seniora ČCE Joela Rumla [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:30 Májové hvězdy [i] 16:05 Pokračování příště [i] 16:45 Arabela 5/39 [i] 17:15 Jak si zasloužit princeznu [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Protektor [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Svět ČT [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Černá listina [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Láska malovaná [i] 02:40 Kalendárium [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:55 Cesty víry [i] 06:25 Krásy evropského pobřeží [i] 06:35 Cestománie [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Zrezivělá krása [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 2 [i] 09:30 Šumné stopy 3/10 [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 US-Army v ČSR 1945 [i] 10:50 Taxmeni [i] 11:50 Království divočiny [i] 12:20 Kamera na cestách [i] 13:10 Mýty a fakta historie [i] 14:00 Poklady světa [i] 14:10 Barcelona [i] 14:30 Výjimečná architektura [i] 15:20 Deset století architektury [i] 15:35 Mizející místa domova [i] 15:55 Kamarádky na smrt [i] 16:50 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:45 Uchem jehly [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Na plný pecky [i] 19:30 Sólo pro... Iva Spydera Křižana - Speciál [i] 20:00 Kovbojové za mřížemi [i] 20:55 Na plovárně s Karlem Hvížďalou [i] 21:25 Ďáblova dílna [i] 23:00 Pravá krev II 11/12 [i] 23:55 Hospůdka [i] 00:15 Babylon [i] 00:40 Musicblok [i] 01:05 Sabotáž [i] 01:35 Žijeme s vírou [i] 02:00 Koncert ze Zlatého salónku Pražského hradu [i] 02:35 Sešli se... [i] 03:35 Podivuhodný svět [i] 04:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:10 Cocteau Twins [i] 04:30 Zašlapané projekty [i] 04:50 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:45 Pirátova rodinka 13 [i] 06:15 Bolek a Lolek 2 [i] 06:25 Batman vítězí II 13 [i] 06:50 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 5 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 20 [i] 07:50 Skippy 34 [i] 08:20 Babicovy dobroty [i] 09:00 Koření [i] 09:55 Past na kachnu [i] 11:25 Memphiská kráska [i] 13:30 Velká cena Turecka [i] 16:05 Popravdě řečeno [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Hudson Hawk [i] 01:05 Novashopping 01:45 Kriminálka New York III [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:45 Stefanie VII 38, 39 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 22 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 34 [i] 08:10 Svět ve válce 9 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 42 [i] 10:25 M*A*S*H 43 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedokonalé zločiny I 8 [i] 14:05 Anděl na horách [i] 15:45 Sestra v akci 2 [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Máš minutu! [i] 21:15 Aféry [i] 22:05 Šakal [i] 00:40 ŠÉFKA [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Nedokonalé zločiny I 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smiechoty [i] 05:50 Chuťovky [i] 06:45 Čistá láska 95/170 [i] 07:55 Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica II. 16-17/26 [i] 11:50 Zločiny na mori II. 7/26 [i] 13:05 Columbo II. 6/8 [i] 14:40 Láska bez predsudkov [i] 16:25 Čistá láska 96/170 [i] 17:20 Priateľky [i] 17:55 Moja mama veterinárka II. 11-12/13 [i] 20:00 Dávno stratený syn [i] 21:35 Skutočný príbeh: Zamenené deti [i] 23:20 Cena za život [i] 01:10 Moja mama veterinárka II. 11-12/13 [i] 02:50 Zločiny na mori II. 7/26 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:25 V tieni [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Návrat do ztraceného světa [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Dvě na jednoho [i] 13:55 Kaena: Proroctví [i] 15:40 Spadl z oblaků [i] 17:25 Zeptejte se Cindy [i] 19:05 Renzo a Lucia 2. [i] 20:55 Prostě spolu [i] 22:40 Moje válka [i] 00:25 Ďáblův mstitel [i] 01:55 Paintball [i] 03:20 Tři muži a nemluvně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:00 Tenis [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:15 Motorismus [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Box [i] 22:00 Cyklsitika [i] 23:00 Tenis [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Bratři a sestry 3 10 [i] 06:00 Detektiv Nash Bridges 2 9 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 2 10 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 2 11 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges 2 13 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges 2 12 [i] 11:00 Bratři a sestry 3 1 [i] 12:00 Bratři a sestry 3 2 [i] 13:00 Bratři a sestry 3 3 [i] 14:00 Bratři a sestry 3 4 [i] 15:00 Bratři a sestry 3 5 [i] 16:00 Bratři a sestry 3 6 [i] 17:00 Bratři a sestry 3 7 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 8 [i] 19:00 Bratři a sestry 3 9 [i] 20:00 Bratři a sestry 3 10 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 11 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 12 [i] 23:00 Poslední Mohykán [i] 01:20 Dobrá manželka 2 13 [i] 02:20 Být Erikou 3 3 [i] 03:20 Rookie Blue 1 6 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 1 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Obchodník s delfíny [i] 06:00 Osama je kdekdo [i] 07:05 Země: Planeta a její moc 5 [i] 08:10 Krev, pot a přepych 5 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 5 [i] 10:20 Krev, pot a takeaways 3 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 30 [i] 12:45 Buď já nebo pes 39 [i] 13:45 Jimmova sklizeň 4 [i] 14:50 Unášen divokou vodou 4 [i] 15:50 Divokost Severního moře [i] 16:55 Aljaška v pohybu [i] 18:00 Těžké stroje 3 [i] 19:00 Úsvit lidstva 2 [i] 20:05 Zmizelé světy 8 [i] 21:00 Bitva 360 5 [i] 22:10 Smrtící válečníci 2 [i] 23:05 Hannibal: Nepřítel Říma 2 [i] 00:05 Forenzní faktor 11 [i] 01:05 Skutečné výslechy 9 [i] 01:35 Skutečné výslechy 10 [i] 02:05 Krev, pot a přepych 5 [i] 03:10 Unášen divokou vodou 4 [i] 04:00 Zmizelé světy 8 [i] 04:55 Divokost Severního moře [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Primo [i] 07:25 Před kamerou 19 [i] 07:55 Delgo [i] 09:25 500 dní se Summer [i] 11:05 Všichni jsou v pohodě [i] 12:45 Princezna a žabák [i] 14:25 Apartmá pro dva [i] 15:55 Před kamerou 20 [i] 16:25 Čtvery vánoce [i] 17:55 Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden [i] 20:00 Kuky se vrací [i] 21:40 Hra o trůny 3