Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho II. 1-2/16 [i] 05:50 Fantastický Spiderman I. 4/26 [i] 06:10 Scooby Doo II. 16/16 [i] 06:40 Flintstonovci v akcii 27/54 [i] 07:00 Alf I. 18-19/25 [i] 08:00 Štvornohý detektív [i] 09:35 Dva a pol chlapa III. 2-3/24 [i] 10:30 Austin Powers 2 [i] 12:15 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 15:10 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Showtime [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Zoznámte sa s Davom [i] 22:00 xXx [i] 00:20 Zradná hlbočina [i] 02:10 xXx [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:30 Sladká Valentína 50/178 [i] 07:13 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:15 101 dalmatíncov 11/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 11/65 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Oco,mama a ja 5/8 [i] 09:15 Hannah Montana II. 30/30 [i] 09:40 Pavol zasahuje [i] 10:10 Posledné hry [i] 11:10 Planéta Zem zhora III. [i] 12:05 Z mesta do mesta [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Obdobia lásky 12/12 [i] 14:40 Dempsey a Makepeacová [i] 15:30 ... a just! (dohoda možná) [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 23:05 Velké alibi [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová [i] 01:35 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 03:25 Velké alibi [i] 04:55 Planéta Zem zhora III. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Československý filmový týždenník [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Totálne fenomenálne 22 [i] 09:20 Extr@espanol 2/13 [i] 09:45 Aké je to stať sa ženou v Zanskare? [i] 10:40 Gen.sk [i] 11:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:25 Mediálni špióni [i] 11:55 5 minút po dvanástej- outsider [i] 13:00 Formula 1 - kvalifikácia [i] 14:15 Zákulisie slovenčiny [i] 14:25 Nie si sám [i] 15:05 Família [i] 15:35 Život silnejší ako osud [i] 15:45 Separé [i] 16:15 Posledná maringotka [i] 17:10 Kapura [i] 17:55 Farmárska revue [i] 18:15 Pestúni zvierat 9 [i] 18:45 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 18:50 Večerníček 4/13 [i] 19:00 Ranč [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 1/6 [i] 21:00 Pesničkári slovenskí [i] 21:15 Anjeli strážni Katky Hasprovej [i] 21:50 Horiaci sneh [i] 23:25 BJD 2010 Christian Scott (USA) [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Chladnokrvne 4 [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Timon a Pumbaa I. [i] 07:00 Gumkáči IV. [i] 07:30 Barbie a kúzlo dúhy [i] 09:00 Šéfka [i] 10:45 Áno, šéfe! [i] 11:45 Peacemaker [i] 14:15 Dokonalý útek [i] 16:15 Podozrivá [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 X-Men: Posledný vzdor [i] 22:30 Najväčší dobyvateľ [i] 01:30 Pomstiteľ [i] 03:00 Chladnokrvne 5,6 [i] 04:35 Najväčší dobyvateľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:40 Mystic Pizza [i] 07:30 Magnum V. 5,6 [i] 09:15 Doktorka Quinnová 69,70 [i] 11:15 Siska 48 [i] 12:30 Tak sa láska začína... [i] 14:45 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Nešťastné priznanie [i] 16:45 Mystic Pizza [i] 19:00 Griffinovci II. 4,5 [i] 20:00 Stratená dcéra 1,2/2 [i] 00:00 Profesionáli VI. 8 [i] 00:35 Griffinovci II. 4,5 [i] 01:25 Webmaster [i] 02:15 Črepiny [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 5/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 11/10 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 12/10 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 09:00 Pán času III. 12/14 [i] 10:00 Merlin 9/13 [i] 11:00 Merlin 10/13 [i] 12:00 Pán času III. 13/14 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 1/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 6/16 [i] 15:00 Obhájci 12/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 9/20 [i] 17:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 13/10 [i] 17:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 14/10 [i] 18:00 Předčasné vydání 10/23 [i] 19:00 Změna je život II. 3/13 [i] 20:00 Obhájci 12/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 10/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 5/19 [i] 23:00 Californication II. 10/12 [i] 23:40 Zakázané metody 10/13 [i] 00:20 CSI: New York VII. 10/18 [i] 01:15 Obhájci 12/18 [i] 02:10 Lost - Ztraceni VI. 9/20 [i] 03:00 Californication II. 10/12 [i] 03:30 Zakázané metody 10/13 [i] 04:05 Změna je život II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici [i] 09:05 Povolení vrtat 4 [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 10:55 Nejlepších deset [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Tuning v Berlíně [i] 15:30 Zlomyslné stroje [i] 16:00 Zlomyslné stroje [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Nejlepších deset [i] 18:15 Zázraky vytvořené lidmi v Asii [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Rození obchodníci [i] 21:55 Černé nebe 7 [i] 22:50 Mistři piva [i] 23:45 Mečouni - život na udici [i] 00:40 Kaskadérští fanatici [i] 01:10 Kaskadérští fanatici [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Mistři piva [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Tuning v Berlíně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:30 Vonička [i] 06:35 Babar 16/26 [i] 06:55 Willy Fog na cestě kolem světa 18/26 [i] 07:20 Věda je detektivka 16/26 [i] 07:50 Bimbuli [i] 08:05 Cesta do vesmíru 14,15 [i] 08:15 Království křivých zrcadel [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:20 Kráska v růžovém [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto styl [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Atentát [i] 15:15 Sever a Jih 12/12 [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 15/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Všechno nejlepší [i] 21:20 Fany [i] 23:00 Ďáblova páteř [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Californication III 12/12 [i] 01:20 Pod pokličkou [i] 01:45 13. komnata Medy Mládkové [i] 02:15 Televarieté [i] 03:45 Bolkoviny [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících [i] 05:25 Ta naše povaha česká [i] 05:55 Peter Kussi [i] 06:25 Seychely, perla Indického oceánu [i] 07:20 Dálnice [i] 08:10 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 831/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Musicblok [i] 12:45 Filmkompas [i] 13:15 Čtenářský deník... [i] 13:30 Knižní svět [i] 14:00 Zázračná planeta 6/6 [i] 14:55 Lososí farmy [i] 15:55 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 16:15 Dunkerque [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 3/10 [i] 20:35 Evropský koncert 2011 [i] 22:10 Třistatřicettři [i] 23:05 Papírový voják [i] 01:05 Kosmopolis [i] 01:30 Japonský příběh lásky a nenávisti [i] 02:30 Malá Velká Británie 5/22 [i] 03:00 Sešli se... [i] 04:05 Podivuhodný svět [i] 04:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 12 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 52 [i] 06:50 Bolek a Lolek 1 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 2 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 19 [i] 08:00 Přežil jsem 1 [i] 08:50 Tučňáci z Madagaskaru 25 [i] 09:20 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 14:15 Šest medvědů s Cibulkou [i] 16:05 Chceme žít s vámi 2011 [i] 16:25 Nikdy to nevzdávej! [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sex ve městě [i] 23:05 Ochránce [i] 00:50 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 02:30 Novashopping 03:05 Volejte Novu [i] 04:20 Stefanie VII 37 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství TV Prima 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI 21 [i] 07:50 Mickeyho klubík II 33 [i] 08:20 M*A*S*H 41 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Kam na výlet? [i] 10:45 Farmář hledá ženu [i] 11:50 Beethoven [i] 13:45 Velké nesnáze v Malé Číně [i] 16:00 Julie Lescautová VII 3 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Božský Evan [i] 22:15 Nico: víc než zákon [i] 00:20 Temné vody [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bzzz!!! [i] 06:05 Chuťovky [i] 07:00 Priateľky [i] 07:30 Čistá láska 94/170 [i] 08:40 Odcudzené srdcia [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Sabrina - mladá čarodejnica II. 14-15/26 [i] 12:35 Zločiny na mori II. 6/26 [i] 14:00 Columbo II. 5/8 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 31/129 [i] 17:00 Čistá láska 95/170 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy I. 8/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky [i] 21:40 Barbara Woodová: Hra osudu [i] 23:25 Náhradníčka [i] 01:20 Columbo II. 5/8 [i] 02:30 Zločiny na mori II. 6/26 [i] 03:20 PROMINENTI [i] 03:55 Nočné lampy [i] 04:35 V tieni [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Ztracený svět [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:55 Říše hraček [i] 15:35 Létající třída [i] 17:35 Malí velcí podvodníci [i] 19:20 Renzo a Lucia 1. [i] 21:05 Zab tu mrchu! [i] 23:00 Nebezpečný cíl [i] 00:45 Sám v temnotě [i] 02:20 Řez diamantem [i] 03:50 Nezapomenutelné dětství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:30 Motorismus [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:30 Bojové sporty [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 5 20 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 5 21 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 5 22 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 5 23 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 5 24 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1 4 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 13 [i] 13:20 Ledové snění [i] 15:10 V očekávání zázraku [i] 17:00 Bratři a sestry 3 9 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 10 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 13 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1 4 [i] 21:00 Poslední Mohykán [i] 23:20 Interní záležitost [i] 01:10 Médium 5 9 [i] 02:10 Médium 5 10 [i] 03:10 Rookie Blue 1 5 [i] 04:10 Bratři a sestry 3 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 06:00 Pravý švýcarský Robinson 1 [i] 07:10 Ecoluxe 1 [i] 08:05 Vraky snů 17 [i] 08:35 Vraky snů 18 [i] 09:05 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 10:05 První apokalypsa 2 [i] 11:05 Země: Planeta a její moc 3 [i] 12:10 Příběhy z divočiny 5 [i] 12:40 Mravenci vědí všechno 2 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 19 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 20 [i] 13:55 Jimmova sklizeň 3 [i] 15:00 Unášen divokou vodou 3 [i] 15:55 Archeolog bez tajemství 31 [i] 16:25 Archeolog bez tajemství 32 [i] 16:55 Implozivní práce 3 [i] 17:55 Těžké stroje 2 [i] 18:55 Vraky Temže 1 [i] 20:05 Zmizelé světy 7 [i] 21:05 Bitva 360 4 [i] 22:05 Historie podsvětí 5 [i] 23:10 Pravdivé příběhy 1 [i] 00:10 Sedm epoch rocku 5 [i] 01:10 David Ogilvy [i] 02:20 Zmizelé světy 7 [i] 03:10 Vraky Temže 1 [i] 04:15 Archeolog bez tajemství 31 [i] 04:40 Archeolog bez tajemství 32 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 18 [i] 06:00 Podnikavá dívka [i] 07:55 Morganovi [i] 09:35 Střihoruký Edward [i] 11:15 Až tak moc tě nežere [i] 13:25 Natalee Hollowayová [i] 14:50 Mamas & Papas [i] 16:45 Toy Story 3: Příběh hraček [i] 18:30 Delgo [i] 20:00 Soukromé životy Pippy Lee [i] 21:40 Náhradníci [i] 23:10 Milionář z chatrče [i] 01:10 Otčím [i] 02:50 Nezvratný osud 4 [i] 04:15 Soukromé životy Pippy Lee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Hannah Montana