Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Nerovný zápas [i] 11:20 Ten, kto ťa chráni II. 4/23 [i] 12:15 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad I. 22/23 [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno II. 15/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 12/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 99/180 [i] 21:10 Mobil [i] 23:00 Slzy slnka [i] 01:10 Rocky II. [i] 03:05 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Flash Gordon 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Sladká Valentína 49/178 [i] 07:10 Repete repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:35 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 23/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 50/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 23/244 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Inšpektor Rocca [i] 00:30 Nash Bridges 23/54 [i] 01:25 Niečo za niečo [i] 02:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 02:35 Inšpektor Rocca [i] 04:05 Verní odkazu sv.Cyrila a Metoda [i] 04:35 Sila lásky III. 23/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Príroda [i] 11:15 Kráľovstvo poézie [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:30 INTEGRUJ ! [i] 13:55 Eurovirtuál [i] 14:05 5 minút po dvanástej [i] 15:10 Egon Bondy [i] 16:05 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:40 Separé [i] 17:05 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 13/13 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 3/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Aké je to stať sa ženou v Zanskare? [i] 21:00 Família [i] 21:30 Gen.sk [i] 21:40 Totálne fenomenálne 22 [i] 22:00 Zo Zeme na Mesiac 10/12 [i] 22:55 Československý filmový týždenník [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Chladnokrvne 2 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 57 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 13 [i] 11:00 Profesionáli V. 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 9 [i] 14:00 Kosti V. 6,7 [i] 16:00 Prison Break II: Útek z väzenia II. 1/22 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 58 [i] 21:15 Šéfka [i] 23:15 Dokonalý útek [i] 01:15 Prison Break II: Útek z väzenia II. 1/22 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 9 [i] 02:45 Chladnokrvne 3 [i] 03:30 SHARK I. 6 [i] 04:15 Life: Najbohatší policajt II. 21/21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 86,87 [i] 06:30 Červené ruže 173 [i] 07:15 Matlock IV. 6,7 [i] 09:15 A-Team 93,94 [i] 11:30 MacGyver 80 [i] 12:35 M*A*S*H 243,244 [i] 13:30 Kojak I. 15 [i] 14:35 Panelák VII. 57 [i] 15:50 A-Team 93,94 [i] 18:00 M*A*S*H 243,244 [i] 19:00 Griffinovci II. 2,3 [i] 20:00 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Nešťastné priznanie [i] 22:00 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 00:15 Griffinovci II. 2,3 [i] 01:00 Tequila a Bonetti 10 [i] 01:50 Zomrieť pre niekoho [i] 03:20 Recept na vraždu [i] 04:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 16/22 [i] 07:00 Advokáti V. 15/22 [i] 08:00 Ochránce II. 2/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 16/22 [i] 12:00 Advokáti V. 15/22 [i] 13:00 Ochránce II. 2/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 17/22 [i] 17:00 Advokáti V. 16/22 [i] 18:00 Ochránce II. 3/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 21:00 Tenkrát v Mexiku [i] 23:00 Strážce pořádku 2/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 00:55 Tenkrát v Mexiku [i] 02:50 Strážce pořádku 2/13 [i] 03:35 Ďáblův sluha II. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 10 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 9 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Smrtonosná zóna [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 5 [i] 18:45 Bezpečná hranice 6 [i] 19:10 Říční příšery [i] 20:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 57 [i] 04:05 Říční příšery [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:50 Kde peníze pomáhají [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 89/104 [i] 09:30 Doktor Martin 17/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 4/13 [i] 11:05 Arabela 4/39 [i] 11:40 Básník [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 19/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:45 PLANETA YÓ [i] 16:15 Film o filmu Protektor [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 18/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 13/13 [i] 21:00 13. komnata Medy Mládkové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot X [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Na cestě po Leinsteru [i] 00:30 Slavná hudební čísla [i] 01:20 Po stopách [i] 01:35 Sváteční slovo předsedy Evropské federace katolického vzdělávání dospělých Pavla Jajtnera [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání 2001 [i] 05:35 Čtenářský deník... [i] 05:50 Buď fit s ČT [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Pavel Brázda [i] 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Štekni, Plzni a Šumavě za spisovatelem Karlem Klostermannem [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 4/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Krásný ztráty [i] 10:45 Předivo života [i] 11:10 Karnali 1/4 [i] 11:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:05 Ještě mám hlavu a dvě ruce [i] 12:35 Peter Kussi [i] 13:10 Folklorní magazín [i] 13:45 Posedlost rodu Šechtlů [i] 14:15 Vzkaz Jaroslava Rybky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:50 JÁDRO [i] 16:00 Předivo života [i] 16:25 Karnali 2/4 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Benátský záliv [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Moje rodina VII 4/9 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta 6/6 [i] 21:00 Dálnice [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu [i] 22:50 Flight of the Conchords I 12/12 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Malá Velká Británie 5/22 [i] 00:20 Blues Alive [i] 00:45 Filmopolis [i] 01:40 Na plovárně s Janou Štěpánkovou [i] 02:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Sabotáž [i] 02:55 Sešli se... [i] 03:45 Podivuhodný svět [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:40 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 42 [i] 09:30 Expert na vraždu [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 3 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 16 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 9 [i] 15:35 Krok za krokem IV 9 [i] 16:05 Kriminálka New York III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 67 [i] 18:30 Ulice 1990 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deník princezny [i] 22:25 Kamarádova holka [i] 00:35 Poslední obrněný vlak [i] 02:50 Novashopping 03:50 Stefanie VII 35, 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 20 [i] 08:50 M*A*S*H 41 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 4 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 17 [i] 12:30 Případ pro Sam II 6 [i] 13:30 Kutil Tim III 15 [i] 14:00 Přátelé VIII 4 [i] 14:30 Closer IV 14 [i] 15:30 Julie Lescautová II 11 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Barbar Conan [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Na čem záleží 206 [i] 04:15 Na čem záleží 207 [i] 04:40 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 93/170 [i] 06:10 Doňa Barbara 139/190 [i] 06:55 Medzi nami [i] 07:45 Nespútaný anjel 147/194 [i] 08:35 V náručí diabla 96/182 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 L.O.V.E. [i] 11:35 Slzy Bosporu 23-24/102 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 59-60/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 58/135 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 98/180 [i] 16:10 Doňa Barbara 140/190 [i] 17:05 Čistá láska 94/170 [i] 18:00 V náručí diabla 97/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 59/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Odcudzené srdcia [i] 22:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 9/10 [i] 23:30 Slečna Škvŕňa [i] 01:25 Na streche [i] 02:05 L.O.V.E. [i] 02:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 9/10 [i] 03:45 Sudkyňa Hatchettová I. 59-60/175 [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Hollywood Sever [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Skutečný Howard Spitz [i] 13:55 Jak nezískat Pulitzera [i] 15:35 Férovej zloděj [i] 17:30 Dračí klon [i] 19:05 Nezapomenutelné dětství [i] 20:50 Zítra nehrajeme! [i] 22:45 Paintball [i] 00:20 Ztracený ostrov [i] 01:45 Freeman: Plačící drak [i] 03:20 Jak ukrást Bess [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:45 Watts [i] 17:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Watts [i] 23:00 Videohry [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 11 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 4 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 5 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 9 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 10 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 23 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 13 [i] 13:10 Interní záležitost [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 10 2 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 12 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 12 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 24 [i] 20:00 Rookie Blue 1 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 2 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 13 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 1 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9 2 [i] 01:00 Rookie Blue 1 9 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 9 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 10 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 10 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 5 [i] 07:20 Budapešť nadivoko [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 30 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 5 [i] 10:00 Buď já nebo pes 43 [i] 10:55 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 5 [i] 12:10 Pohledy z kosmu 1 [i] 12:45 Pohledy z kosmu 2 [i] 13:20 Zvířecí rekordmani 31 [i] 14:20 Krev, pot a takeaways 4 [i] 15:35 Země: Planeta a její moc 5 [i] 16:40 Objevy starověku 5 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 25 [i] 18:05 Hostina se smrtí 1 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 25 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 31 [i] 21:20 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 22:20 Krimi příběhy 10 [i] 23:20 Svatí bojovníci 2 [i] 00:25 On the Spot