Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Zmutovaná hrozba [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni II. 3/23 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 21/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 14/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 11/24 [i] 15:30 Priatelia IX. 1/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 98/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:15 Včely: Smrtiaca hrozba [i] 01:10 Zmutovaná hrozba [i] 02:40 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 03:25 Dr. House IV. 12/16 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Sladká Valentína 48/178 [i] 07:10 Repete repete [i] 07:55 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:30 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 22/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 49/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 22/244 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 164/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Z mesta do mesta [i] 23:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 8/16 [i] 00:20 Nash Bridges 22/54 [i] 01:05 Niečo za niečo [i] 01:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 8/16 [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Bernolákovo - 800 rokov [i] 03:40 Sila lásky III. 22/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 164/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Rozprávky 15 sestier [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:50 Príroda [i] 11:15 Spomíname na scénografa Aleša Votavu [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:55 Zdravíčko, pán doktor - Leukémia [i] 14:20 Spektrum vedy [i] 14:45 Ja to vybavím [i] 15:40 Pohľad za zrkadlo [i] 16:35 S Jakubom na rybách [i] 17:10 Profesionál [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 INTEGRUJ ! [i] 18:30 Večerníček 2/13 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Chladnokrvne 10/10 [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 56 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 12 [i] 11:00 Profesionáli IV. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 14:00 Stratené duše II. 6 [i] 15:00 Kosti II. 12 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 22/22 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 57 [i] 21:15 Aféry 2 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 19 [i] 00:30 Profesionáli VI. 8 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 Aféry 2 [i] 03:00 Chladnokrvne 1/10 [i] 03:45 SHARK I. 5 [i] 04:30 Life: Najbohatší policajt II. 20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 84,85 [i] 06:30 Červené ruže 172 [i] 07:15 Matlock IV. 4,5 [i] 09:15 A-Team 91,92 [i] 11:30 MacGyver 79 [i] 12:35 M*A*S*H 241,242 [i] 13:30 Kojak I. 14 [i] 14:35 Panelák VII. 56 [i] 15:50 A-Team 91,92 [i] 18:00 M*A*S*H 241,242 [i] 19:00 Griffinovci I. 13/13 [i] 19:30 Griffinovci II. 1/15 [i] 20:00 Miliónový chrobák [i] 22:15 Chuť zabíjať [i] 00:15 Griffinovci I. 13/13 [i] 00:40 Griffinovci II. 1/15 [i] 01:00 Navarro II. 8 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 15/22 [i] 07:00 Advokáti V. 14/22 [i] 08:00 Ochránce II. 1/24 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 15/22 [i] 12:00 Advokáti V. 14/22 [i] 13:00 Ochránce II. 1/24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 16/22 [i] 17:00 Advokáti V. 15/22 [i] 18:00 Ochránce II. 2/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 21:00 Obhájci 18/18 [i] 22:00 Dr. House VI. 10/21 [i] 23:00 Strážce pořádku 1/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 01:05 Obhájci 18/18 [i] 02:05 Dr. House VI. 10/21 [i] 02:50 Strážce pořádku 1/13 [i] 03:45 Ďáblův sluha II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 9 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 8 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 3 [i] 18:45 Bezpečná hranice 4 [i] 19:10 Tyson jak ho neznáte 1 [i] 20:05 Superlidé Stana Leeho 8 [i] 21:00 Pokusní králíci [i] 21:55 Kaskadérští fanatici 4 [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Superlidé Stana Leeho 8 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 56 [i] 04:05 Tyson jak ho neznáte 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Sváteční slovo předsedy Evropské federace katolického vzdělávání dospělých Pavla Jajtnera [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 88/104 [i] 09:30 Doktor Martin 16/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 3/13 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí 8/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 18/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 15/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 15/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 18/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Milenky III 3/4 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Brno Open 2011 [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:35 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Až na vrchol [i] 06:25 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 06:30 Kosmopolis [i] 07:00 Jazykové kurzy 8/35 [i] 07:30 O češtině [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 3/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia [i] 10:05 Na plovárně s Janou Štěpánkovou [i] 10:30 Řekni, kde ti mrtví jsou [i] 11:30 Interpelace [i] 12:25 Ta naša kapela [i] 13:00 Vlak do Hongkongu [i] 14:05 Mizející místa domova [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:32 Já chci domů! Divoká jízda [i] 14:55 Rodina a já [i] 15:20 Diagnóza [i] 15:40 Moje medicína [i] 16:00 Kovbojové za mřížemi [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Karnali 1/4 [i] 18:25 Moje rodina VII 3/9 [i] 19:00 Musicblok [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Banderovci [i] 21:15 Ta naše povaha česká [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:30 Made in China [i] 23:30 George Clinton & Parliament [i] 00:30 Paní z Izieu 1/2 [i] 01:55 Q [i] 02:20 Náš venkov [i] 02:40 Sešli se... [i] 03:25 Podivuhodný svět [i] 03:55 Pohlednice z Hyde parku [i] 04:00 Kurs Karibské ostrovy [i] 04:40 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 41 [i] 09:30 Špioni jako my [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 2 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 15 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 8 [i] 15:35 Krok za krokem IV 8 [i] 16:05 Kriminálka New York III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 66 [i] 18:30 Ulice 1989 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 264 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X 17 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Blade [i] 01:15 Kriminálka New York III [i] 01:55 Novashopping 02:35 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:45 Stefanie VII 33, 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 19 [i] 08:50 M*A*S*H 40 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 3 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 16 [i] 12:30 Případ pro Sam II 5 [i] 13:30 Kutil Tim III 14 [i] 14:00 Přátelé VIII 3 [i] 14:30 Closer IV 13 [i] 15:30 Julie Lescautová II 10 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 15 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Vražda je tak snadná [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 92/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 138/190 [i] 07:10 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 146/194 [i] 08:50 V náručí diabla 95/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:50 Slzy Bosporu 21-22/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 57-58/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 57/135 [i] 15:25 Muži na stromoch II. 4/14 [i] 16:20 Doňa Barbara 139/190 [i] 17:15 Čistá láska 93/170 [i] 18:10 V náručí diabla 96/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 58/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 147/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 23-24/102 [i] 22:55 Pohotovosť XIV. 12/19 [i] 23:40 Frasier VI. 19/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 147/194 [i] 01:00 Pohotovosť XIV. 12/19 [i] 01:45 Frasier VI. 19/24 [i] 02:10 Sudkyňa Hatchettová I. 57-58/175 [i] 02:50 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Zlatá brána [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Tři muži a nemluvně [i] 14:05 Daleko od ní [i] 16:00 Život Davida Galea [i] 18:15 Poslední polibek [i] 20:05 Jak ukrást Bess [i] 21:45 Jak nezískat Pulitzera [i] 23:25 Řez diamantem [i] 01:05 Hráči [i] 02:35 Bílá vrána [i] 04:10 Tátou proti své vůli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 19:10 Fotbal [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:05 Wrestling [i] 23:35 Wrestling [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 10 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 3 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 4 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 1 4 [i] 10:10 Být Erikou 3 3 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 22 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 11 [i] 13:10 Květinářka [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 10 1 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 11 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 13 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 23 [i] 20:00 Rookie Blue 1 8 [i] 21:00 Interní záležitost [i] 22:50 Médium 5 9 [i] 23:50 Médium 5 10 [i] 00:50 Rookie Blue 1 8 [i] 01:50 Zásnubní prsten [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 10 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 3 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 4 [i] 07:15 Lulu matkou [i] 07:55 Budapešť nadivoko [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 29 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 4 [i] 10:00 Buď já nebo pes 42 [i] 10:55 Život v korunách stromů 3 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 4 [i] 12:10 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 30 [i] 14:20 Krev, pot a takeaways 3 [i] 15:35 Země: Planeta a její moc 4 [i] 16:40 Objevy starověku 4 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 24 [i] 18:05 Krev, pot a takeaways 4 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 30 [i] 21:20 Pohledy z kosmu 1 [i] 21:50 Pohledy z kosmu 2 [i] 22:20 Krimi příběhy 9 [i] 23:20 Svatí bojovníci 1 [i] 00:25 Záhady, mýty a legendy [i] 01:20 Divoký západ 3 [i] 02:20 Krimi příběhy 9 [i] 03:10 Záhady, mýty a legendy