Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Reflex [i] 09:40 Boj s časom [i] 11:15 Ten, kto ťa chráni II. 2/23 [i] 12:10 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 20/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 13/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 10/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:20 Hrozba smrti 2 [i] 01:00 Maskovaný gang [i] 03:00 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:20 Sladká Valentína 47/178 [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 21/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 48/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 21/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 163/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Frajer na ceste [i] 00:00 Nash Bridges 21/54 [i] 00:50 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:35 Frajer na ceste [i] 02:30 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 03:40 Sila lásky III. 21/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 163/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portrét [i] 11:20 Pamätáte sa na nich? [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:40 Islam v Európe [i] 14:10 Elixír [i] 14:45 Dedova truhlica [i] 15:40 Milan Rastislav Štefánik [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:50 Záleží nám na Gándhím ? [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 16/16 [i] 18:35 Večerníček 1/13 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Poklady Slovenska 2001 [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy - Hírek [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 23:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Chladnokrvne 8 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 55 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 11 [i] 11:00 Profesionáli IV. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 7 [i] 14:00 Stratené duše II. 5 [i] 15:00 Kosti II. 11 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 56 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18 [i] 22:15 Kosti V. 6,7 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 19 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18 [i] 02:50 Chladnokrvne 9 [i] 03:30 SHARK I. 4 [i] 04:15 Life: Najbohatší policajt II. 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 82,83 [i] 06:30 Červené ruže 171 [i] 07:15 Matlock IV. 2,3 [i] 09:15 A-Team 89,90 [i] 11:30 MacGyver 78 [i] 12:35 M*A*S*H 239,240 [i] 13:30 Kojak I. 13 [i] 14:35 Panelák VII. 55 [i] 15:50 A-Team 89,90 [i] 18:00 M*A*S*H 239,240 [i] 19:00 Griffinovci I. 11,12 [i] 20:00 Ninja Factor 9,10 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Griffinovci I. 11,12 [i] 00:00 Miestnosť zúfalstva [i] 01:20 "Dým bramborové natě" [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 14/22 [i] 07:00 Advokáti V. 13/22 [i] 08:00 Ochránce 10/10 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 14/22 [i] 12:00 Advokáti V. 13/22 [i] 13:00 Ochránce 10/10 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 15/22 [i] 17:00 Advokáti V. 14/22 [i] 18:00 Ochránce II. 1/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 10/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 23:00 Poslední vteřiny 13/13 [i] 00:20 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 01:15 CSI: New York VII. 10/18 [i] 02:10 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 02:55 Poslední vteřiny 13/13 [i] 04:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 7 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Rozebráno [i] 16:55 Rozebráno [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice 1 [i] 18:45 Bezpečná hranice 2 [i] 19:10 Stěhování obrů [i] 20:05 Lovci bouří 2010 [i] 21:00 Dvojí přežití [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 55 [i] 04:05 Stěhování obrů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jalna 12/16 [i] 05:45 S Hurvínkem za lékařem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 87/104 [i] 09:30 Doktor Martin 15/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 2/13 [i] 11:10 Věšák - Jiřina Jirásková [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 17/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 14/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 MS v hokeji 2011 Slovensko [i] 23:05 Svědkyně [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Na stopě [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Malá farma [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Vzkaz Viktora Koláře [i] 06:00 Alchymie bytí [i] 06:30 Babylon [i] 07:00 Jazykové kurzy: Chez Mimi 5/5 [i] 07:15 Redaktion D 5/13 [i] 07:30 Uprostřed nekonečna [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 2/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Výjimečná architektura [i] 10:50 Veselé panie z Windsoru [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Filmopolis [i] 14:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Štekni, Plzni a Šumavě za spisovatelem Karlem Klostermannem [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:40 Nehasit! Hořím! [i] 15:10 Máchův Máj [i] 16:00 Výjimečná architektura [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:05 Barcelona [i] 18:25 Moje rodina VII 2/9 [i] 19:00 Sabotáž [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Dům na nebesích [i] 22:30 Vzkaz Jaroslava Rybky [i] 22:50 Divadlo žije! [i] 23:20 Terra musica [i] 23:50 Sólo pro... Iva Spydera Křižana - Speciál [i] 00:20 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 01:15 Filmkompas [i] 01:40 Kultura.cz Brno [i] 02:05 Kultura.cz [i] 02:35 Na plný pecky 03:00 Krásný ztráty [i] 03:40 Sešli se... a hráli folk, folklor, jazz i world music [i] 04:25 Osudové okamžiky [i] 04:40 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 40 [i] 09:30 Bláznivá cesta [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker, Texas Ranger IV 1 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 14 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 7 [i] 15:35 Krok za krokem IV 7 [i] 16:05 Kriminálka New York III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 65 [i] 18:30 Ulice 1988 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:50 Ozzromantika [i] 21:25 Mentalista 12 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Svatý [i] 01:10 Kriminálka New York III [i] 01:55 Novashopping 02:30 Walker, Texas Ranger IV [i] 03:45 Stefanie VII 31, 32 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 18 [i] 08:50 M*A*S*H 39 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 2 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 15 [i] 12:30 Případ pro Sam II 4 [i] 13:30 Kutil Tim III 13 [i] 14:00 Přátelé VIII 2 [i] 14:30 Closer IV 12 [i] 15:30 Julie Lescautová II 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 51 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 23 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 6 [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 5 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 204 [i] 04:30 Na čem záleží 205 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 91/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 137/190 [i] 07:05 Medzi nami [i] 07:50 Nespútaný anjel 145/194 [i] 08:45 V náručí diabla 94/182 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 L.O.V.E. [i] 11:40 Slzy Bosporu 19-20/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 55-56/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 56/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 97/180 [i] 16:15 Doňa Barbara 138/190 [i] 17:15 Čistá láska 92/170 [i] 18:10 V náručí diabla 95/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 57/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 146/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 21-22/102 [i] 22:50 Muži na stromoch II. 4/14 [i] 23:40 Frasier VI. 18/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 146/194 [i] 01:00 Doňa Barbara 138/190 [i] 01:45 Frasier VI. 18/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 55-56/175 [i] 02:50 AHA [i] 03:20 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Mary a Max [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Tátou proti své vůli [i] 13:50 Obávaný bojovník [i] 15:40 2 Bobule [i] 17:25 ZigZag [i] 19:20 Cesta na trůn komedie [i] 21:00 Daleko od ní [i] 22:55 Freeman: Plačící drak [i] 00:40 Jezero smrti [i] 02:10 Atentát na střední [i] 03:40 Švihák ajťák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 All sports [i] 19:50 Jezdectví [i] 21:55 Golf [i] 22:55 Golf [i] 23:30 All sports [i] 00:00 All sports [i] 00:30 Olympijské hry [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 9 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 2 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 3 [i] 09:10 Právo a pořádek 8 8 [i] 10:10 Právo a pořádek 8 9 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 21 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 10 [i] 13:10 V očekávání zázraku [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 8 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 10 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 11 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 22 [i] 20:00 Rookie Blue 1 7 [i] 21:00 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 1 4 [i] 22:00 PREMIÉRA Být Erikou 3 3 [i] 23:00 Živý terč [i] 01:00 Rookie Blue 1 7 [i] 02:00 Cesta k úspěchu [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 2 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 3 [i] 07:15 Jane Goodallová [i] 07:45 Lapalala [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 28 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 3 [i] 10:00 Buď já nebo pes 41 [i] 10:55 Život v korunách stromů 2 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 3 [i] 12:10 Megakatastrofy 3 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 29 [i] 14:20 Krev, pot a takeaways 2 [i] 15:35 Země: Planeta a její moc 3 [i] 16:40 Objevy starověku 3 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 23 [i] 18:05 Krev, pot a takeaways 3 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 23 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 29 [i] 21:20 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 22:20 Krimi příběhy 8 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 13 [i] 00:15 Británie krále Artuše 3 [i] 01:15 Divoký západ 2 [i] 02:15 Krimi příběhy 8