TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Nájdená [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni II. 1/23 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 19/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 12/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 9/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 97/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:15 Policajtka [i] 01:10 Nájdená [i] 02:40 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 03:20 Dr. House IV. 10/16 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko dnes [i] 05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:15 Sladká Valentína 46/178 [i] 07:00 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:35 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 20/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 47/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 20/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 162/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Obete a tí druhí [i] 23:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 17/19 [i] 00:10 Nash Bridges 20/54 [i] 00:55 Reportéri [i] 01:25 Obete a tí druhí [i] 01:50 Správy STV o 16:00 [i] 02:10 Povodne [i] 02:50 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 03:40 Sila lásky III. 20/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 162/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Bohatier Ivan 1 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:40 Meteor - Ján Hollý [i] 11:15 Ľudia na hranici [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 A pri tom speve [i] 13:35 VAT [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Cesty nádeje [i] 15:05 Nie si sám [i] 15:35 Nie si sama [i] 16:10 Energetika [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Slovenské rody [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Islam v Európe [i] 18:30 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Poklady.sk [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 22:55 Polícia [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy - Hírek [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Chladnokrvne 6 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 54 [i] 10:00 Bostonské zločiny IV. 10 [i] 11:00 Profesionáli IV. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 6 [i] 14:00 Stratené duše II. 4 [i] 15:00 Kosti II. 10 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 20 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 55 [i] 21:15 Aféry 2 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16 [i] 23:30 Loganova strela [i] 01:20 Mafstory [i] 02:15 Aféry 2 [i] 03:00 Chladnokrvne 7 [i] 03:50 SHARK I. 3 [i] 04:35 Life: Najbohatší policajt II. 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 80,81 [i] 06:15 Červené ruže 170 [i] 07:00 Matlock III. 20/20 [i] 08:00 Matlock IV. 1/24 [i] 09:15 A-Team 87,88 [i] 11:30 MacGyver 77 [i] 12:35 M*A*S*H 237,238 [i] 13:30 Kojak I. 12 [i] 14:35 Panelák VII. 54 [i] 15:50 A-Team 87,88 [i] 18:00 M*A*S*H 237,238 [i] 19:00 Griffinovci I. 9,10 [i] 20:00 Unesené ženy [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Griffinovci I. 9,10 [i] 00:00 Hračky [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 13/22 [i] 07:00 Advokáti V. 12/22 [i] 08:00 Ochránce 9/10 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 6/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 13/22 [i] 12:00 Advokáti V. 12/22 [i] 13:00 Ochránce 9/10 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 14/22 [i] 17:00 Advokáti V. 13/22 [i] 18:00 Ochránce 10/10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 21:00 Změna je život II. 3/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 4/3 [i] 23:00 Poslední vteřiny 12/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 01:05 Změna je život II. 3/13 [i] 02:00 Cena za lidskost 4/3 [i] 02:50 Poslední vteřiny 12/13 [i] 03:45 Ďáblův sluha II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce 28 [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 6 [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Povolení vrtat 4 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 13 [i] 19:10 Králové aut v poušti [i] 20:05 Rozebráno [i] 20:35 Rozebráno [i] 21:00 Impozantní lodě [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Rozebráno [i] 02:10 Rozebráno [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 54 [i] 04:05 Králové aut v poušti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klip klap [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 86/104 [i] 09:30 Doktor Martin 14/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha II 1/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 16/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 13/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2007 18/20 [i] 21:00 Roming [i] 22:55 Císařovna a bojovníci [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Libverdy u Frýdlantu 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Letem světem [i] 06:30 Ta naša kapela 07:00 Jazykové kurzy 8/30 [i] 07:30 Pomíjivost světa [i] 07:45 KULTURA S DVOJKOU [i] 08:00 Moje rodina VII 1/9 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Nejlepší sportovec století [i] 12:15 Hudba na zámku v Roztokách [i] 12:30 Příště u Vás z Hustopečí [i] 13:15 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 13:45 Hledám práci [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Kvarteto [i] 15:00 Na hranici tradic [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících [i] 17:30 Ještě mám hlavu a dvě ruce [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Moje rodina VII 1/9 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Na Větrné hůrce [i] 21:50 Inventura Febia [i] 22:25 Záhady duše 2/12 [i] 22:55 Útok [i] 00:40 James Morrison [i] 01:35 Hledám práci [i] 02:05 Yellowjackets 02:50 Sešli se ... [i] 03:50 Putování Moravou a Slezskem [i] 04:10 Lidé z Huzové [i] 04:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:40 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 39 [i] 09:30 Od srdce k srdci [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 26 [i] 13:45 Vražedná čísla VI 13 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 6 [i] 15:35 Krok za krokem IV 6 [i] 16:05 Kriminálka New York III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 64 [i] 18:30 Ulice 1987 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 263 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Terč [i] 00:45 Novashopping 01:20 Walker Texas Ranger III [i] 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Střepiny [i] 03:40 Stefanie VII 29, 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 17 [i] 08:50 M*A*S*H 38 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 1 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 14 [i] 12:30 Případ pro Sam II 3 [i] 13:30 Kutil Tim III 12 [i] 14:00 Přátelé VIII 1 [i] 14:30 Closer IV 11 [i] 15:30 Julie Lescautová II 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 14 [i] 23:15 Trampoty [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 4 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 202 [i] 04:25 Na čem záleží 203 [i] 04:50 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Čistá láska 90/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 136/190 [i] 07:05 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 144/194 [i] 08:45 V náručí diabla 93/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica II. 12-13/26 [i] 12:35 Veronika Marsová I. 2/22 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 53-54/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 55/135 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 96/180 [i] 16:20 Doňa Barbara 137/190 [i] 17:15 Čistá láska 91/170 [i] 18:10 V náručí diabla 94/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 56/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 145/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 19-20/102 [i] 22:55 Pohotovosť XIV. 11/19 [i] 23:40 Frasier VI. 17/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 145/194 [i] 01:00 Pohotovosť XIV. 11/19 [i] 01:40 Frasier VI. 17/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 53-54/175 [i] 02:45 AHA [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Falešná stopa [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Švihák ajťák [i] 13:55 Dračí klon [i] 15:30 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 17:15 Férovej zloděj [i] 19:10 Bobule [i] 20:50 Obávaný bojovník [i] 22:40 Bílá vrána [i] 00:25 Invaze [i] 02:15 Jeskyně smrti [i] 03:55 Tygr a sníh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Videohry [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 8 [i] 07:10 McLeodovy dcery 7 1 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 2 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 9 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 10 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 20 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 9 [i] 13:10 Zásnubní prsten [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 7 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 9 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 10 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 21 [i] 20:00 Rookie Blue 1 6 [i] 21:00 Živý terč [i] 23:00 Bratři a sestry 3 9 [i] 00:00 Bratři a sestry 3 10 [i] 01:00 Rookie Blue 1 6 [i] 02:00 Natrvalo [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 1 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 2 [i] 07:15 Devátý život kočky divoké [i] 07:50 Panonská poušť [i] 08:30 Zvířecí rekordmani 27 [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 2 [i] 10:00 Buď já nebo pes 41 [i] 10:55 Život v korunách stromů 1 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 2 [i] 12:10 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 28 [i] 14:20 Krev, pot a takeaways 1 [i] 15:35 Země: Planeta a její moc 2 [i] 16:40 Objevy starověku 2 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 22 [i] 18:05 Krev, pot a takeaways 2 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 22