Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Kráska z Manhattanu [i] 11:20 Ten, kto ťa chráni I. 22/22 [i] 12:10 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad I. 18/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 11/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 8/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 96/180 [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Partička [i] 23:10 Zahulíme, uvidíme [i] 00:45 Bathory: Pomsta krvavej grófky [i] 02:10 Las Vegas: Kasíno II. 11/24 [i] 02:50 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 03:35 Dr. House IV. 9/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:05 3 2 1 štart! [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 19/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 46/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 19/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Hokej Made in Slovakia [i] 15:30 Hokejový dezert pre dvoch [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lilly Schönauerová: Paulin sen [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:35 Bratstvo neohrozených 1/10 [i] 23:45 Extra [i] 00:20 Nash Bridges 19/54 [i] 01:05 Lilly Schönauerová: Paulin sen [i] 02:35 O 5 minút 12 [i] 03:40 Právo pre ľudí - 1.časť [i] 03:55 Sila lásky III. 19/244 [i] 04:45 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@espanol 1/13 [i] 08:55 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 11:00 Veda zločinu 5/13 [i] 11:50 Polícia [i] 12:05 Profesionál [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:40 Umenie 2011 [i] 14:10 Kinorama [i] 14:35 Autosalón [i] 15:00 Právo pre ľudí [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 6/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slovenské rody [i] 20:35 Zákulisie slovenčiny [i] 20:45 Nie si sám [i] 21:20 Nie si sama [i] 21:50 Čarovná flauta [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Chladnokrvne 1,2/10 [i] 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 53 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Jazero [i] 15:00 Kosti II. 9 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 54 [i] 21:15 Profesionáli VI. 8 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 Opatrovateľka [i] 01:45 Chladnokrvne 3 [i] 02:30 SHARK I. 2 [i] 03:15 Chladnokrvne 4,5 [i] 04:50 Life: Najbohatší policajt II. 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 78,79 [i] 06:30 Červené ruže 169 [i] 07:15 Matlock III. 18,19 [i] 09:15 A-Team 85,86 [i] 11:30 M*A*S*H 235,236 [i] 12:20 Banánový Joe [i] 14:35 Panelák VII. 53 [i] 15:50 A-Team 85,86 [i] 18:00 M*A*S*H 235,236 [i] 19:00 Griffinovci I. 7,8 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 7,8 [i] 22:00 Griffinovci I. 7,8 [i] 23:00 Banánový Joe [i] 00:45 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 12/22 [i] 07:00 Advokáti V. 11/22 [i] 08:00 Ochránce 8/10 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 12/22 [i] 12:00 Advokáti V. 11/22 [i] 13:00 Ochránce 8/10 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 6/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 13/22 [i] 17:00 Advokáti V. 12/22 [i] 18:00 Ochránce 9/10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 5/19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 23:00 Poslední vteřiny 11/13 [i] 00:30 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 01:25 The Shield - Policejní odznak VII. 5/14 [i] 02:25 The Shield - Policejní odznak VII. 6/14 [i] 03:15 Poslední vteřiny 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce 27 [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Mimořádné projekty [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků 5 [i] 13:40 Špinavé práce 28 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 33 [i] 16:55 Technické vymoženosti 34 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 12 [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Povolení vrtat 4 [i] 21:00 Mečouni - život na udici [i] 21:55 Mistři piva [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Povolení vrtat 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 53 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jana Eyrová 1/4 [i] 05:50 Krásy evropského pobřeží [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 85/104 [i] 09:30 Doktor Martin 13/23 [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha I 13/13 [i] 11:15 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 11:30 13. komnata Soni Valentové [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 15/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 12/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 16/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Na cestě po Leinsteru [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 ČT Live - Neřež a Marie Rottrová [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Záhady duše 1/12 [i] 05:55 Křesťanský magazín [i] 06:20 Folklorní magazín [i] 06:50 Počesku [i] 07:00 Jazykové kurzy: Kapusta 17/20 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Moje rodina 2/2 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Panika nad Pacifikem [i] 10:30 Jáchymovské peklo [i] 11:05 Básně Ivana Wernische [i] 12:05 Vzduch je naše moře [i] 12:25 Eduard Goldstücker [i] 13:00 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 13:05 Klíč [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času 1 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 831/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 17/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria 1/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 17:55 Zrezivělá krása [i] 18:25 Moje rodina 2/2 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Kronika III. říše 3/4 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Šupiny z AniFestu [i] 21:35 Historie.cs [i] 22:30 Sledování [i] 23:40 Řekni, kde ti mrtví jsou [i] 00:40 Yellowjackets [i] 01:30 Na moll 01:55 Sešli se ... [i] 02:55 Putování Moravou a Slezskem [i] 03:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:25 Teď ve svém štěstí prosím o pomoc [i] 04:15 Kdo chce kam... [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 38 [i] 09:30 Noc vlka [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 25 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 12 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 5 [i] 15:35 Krok za krokem IV 5 [i] 16:05 Kriminálka New York III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 63 [i] 18:30 Ulice 1986 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 24 [i] 23:50 Poker After Dark II [i] 00:40 Mrtvá zóna VI 3 [i] 01:20 Novashopping 02:00 Bujné fantazie 12, 13 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Will & Grace VIII 16 [i] 08:50 M*A*S*H 37 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 22 [i] 11:30 Diagnóza vražda IV 13 [i] 12:30 Případ pro Sam II 2 [i] 13:30 Kutil Tim III 11 [i] 14:00 Přátelé VII 24 [i] 14:30 Closer IV 10 [i] 15:30 Julie Lescautová II 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 50 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 13 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 5 [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 3 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Doňa Barbara 135/190 [i] 06:15 V zajatí objektívu [i] 08:10 V náručí diabla 92/182 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo II. 4/8 [i] 12:00 Sudkyňa Hatchettová I. 51-52/175 [i] 13:05 Rebeli na strednej 54/135 [i] 14:00 Rany z lásky 230/230 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 95/180 [i] 16:05 Doňa Barbara 136/190 [i] 17:05 Čistá láska 90/170 [i] 18:00 V náručí diabla 93/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 55/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 144/194 [i] 20:55 Veronika Marsová I. 2/22 [i] 21:45 Hotel snov: Zázrak v Indii [i] 23:35 Frasier VI. 16/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 144/194 [i] 00:50 Hotel snov: Zázrak v Indii [i] 02:25 Frasier VI. 16/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová I. 51-52/175 [i] 03:30 AHA [i] 04:00 V tieni [i] 04:15 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Labyrint Iží [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Tygr a sníh [i] 14:10 Poslední polibek [i] 16:00 Mary a Max [i] 17:40 Život Davida Galea [i] 19:55 Zběsilá jízda [i] 21:30 Dračí klon [i] 23:05 Atentát na střední [i] 00:45 Podivuhodná srdce [i] 02:15 Jezero smrti [i] 03:45 Cesta na trůn komedie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Snooker [i] 10:30 Krasobruslení [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 7 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 22 [i] 08:10 McLeodovy dcery 7 1 [i] 09:10 Být Erikou 3 2 [i] 10:10 Kauzy podle Kate 1 3 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 19 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 8 [i] 13:10 Ledové snění [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 6 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 8 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 9 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 20 [i] 20:00 Rookie Blue 1 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 2 13 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 3 [i] 23:00 Být Erikou 3 2 [i] 00:00 Rookie Blue 1 4 [i] 01:00 Rookie Blue 1 5 [i] 02:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Evropská velkoměsta 1 [i] 07:15 100 let kroužkování [i] 07:55 Ochránci dropa velkého [i] 08:35 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 09:30 Zelené nápady pro modrou planetu 1 [i] 10:00 Buď já nebo pes 39 [i] 10:55 Hostina se smrtí 7 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 1 [i] 12:10 Universum: Z horka do zimy [i] 13:15 Zvířecí rekordmani 27 [i] 14:20 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 7 [i] 14:55 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 8 [i] 15:35 Země: Planeta a její moc 1 [i] 16:40 Objevy starověku 1 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 21 [i] 18:05 Krev, pot a takeaways 1 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 21 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani 27 [i] 21:20 Říše virů 1 [i] 22:20 Krimi příběhy 6 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 11 [i] 00:15 Británie krále Artuše 1 [i] 01:15 Kovbojové a psanci 6 [i] 02:10 Krimi příběhy 6 [i] 03:00 Británie krále Artuše 1 [i] 04:00 Krev, pot a takeaways 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Helen [i] 08:00 Nine [i] 09:55 Poslední píseň [i] 11:45 Toy Story 3: Příběh hraček [i] 13:25 Deset důvodů, proč tě nenávidím [i] 15:05 Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky