Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Flash Gordon 8/22 [i] 05:45 Fantastický Spiderman I. 3/26 [i] 06:10 Scooby Doo II. 15/16 [i] 06:30 Scooby Doo a nešťastný vlkolak [i] 08:05 Alf I. 16-17/25 [i] 09:05 Láska nič nestojí [i] 10:50 Let´s Dance 2: Street Dance [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Druhá alebo prvá [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Kráska z Manhattanu [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:50 Unesený [i] 01:00 Osudový dotyk [i] 02:45 Vraždy podľa abecedy [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Planéta Zem zhora III. [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 10/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 10/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Rozprávanie kvetu kamélie 4/4 [i] 09:05 Infantkine narodeniny [i] 09:35 3 2 1 štart! [i] 10:00 Blahorečenie Jána Pavla II. [i] 12:30 O 5 minút 12 [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot [i] 14:35 Katka [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:48 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot [i] 23:55 Kennedyho mozog 1/2 [i] 01:30 Kennedyho mozog 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Halali [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Pestúni zvierat 8 [i] 09:10 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Odkaz Jána Pavla II. Slovensku [i] 10:55 Noc v archíve [i] 12:15 Návraty k prameňom [i] 13:10 Maťo Palica [i] 13:50 Návšteva pútnika [i] 14:20 Orientácie [i] 14:45 Sviatočné slovo [i] 14:50 Família [i] 15:20 Folklórny festival Detva [i] 16:15 Anjeli strážni Eleny Kohútikovej [i] 16:45 Čokoládový hrdina [i] 17:45 Pripomíname si 70. výročie narodenia karikaturistu M. Vaneka [i] 18:30 Večerníček 6/7 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Mimo času [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 5/13 [i] 20:55 Umenie 2011 [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Pozývame vás do divadla [i] 23:50 Sviatočné slovo [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Posadnutá [i] 07:00 Profesionáli VI. 7 [i] 07:45 Nepi ten džús [i] 10:00 Glee 21,22/22 [i] 11:50 Stratené duše IV. 6 [i] 12:45 Hovorme o sexe 10 [i] 13:00 25 ROKOV PO TOM [i] 14:00 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 16:00 Láska a zrada [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Princezná Samuraj 1,2,3/3 [i] 01:45 Nebezpečná pôda 1,2/2 [i] 04:45 SHARK I. 1/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Siska 46 [i] 06:35 Magnum V. 3,4 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 67,68 [i] 10:15 Siska 47 [i] 11:35 60 MINÚT [i] 12:50 "Dáma na kolejích" [i] 14:35 Krásavica [i] 17:00 Banánový Joe [i] 19:00 Griffinovci I. 5,6 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 4 [i] 22:10 "Sestřičky" [i] 23:40 Griffinovci I. 5,6 [i] 00:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 4/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 9/20 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 10/20 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 09:00 Pán času III. 11/14 [i] 10:00 Merlin 7/13 [i] 11:00 Merlin 8/13 [i] 12:00 Pán času III. 12/14 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 5/16 [i] 15:00 Obhájci 11/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 8/20 [i] 17:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 11/10 [i] 17:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 12/10 [i] 18:00 Dr. House VI. 9/21 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 20:00 Obhájci 11/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 23:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 10/13 [i] 00:55 Dr. House VI. 9/21 [i] 01:50 Obhájci 11/18 [i] 02:35 Lost - Ztraceni VI. 8/20 [i] 03:20 Boj o čas II. 11/22 [i] 04:10 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 35 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 36 [i] 10:00 Lovci bouří 2010 [i] 10:55 Povolení vrtat 3 [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Mečouni - život na udici [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 5 [i] 18:45 Pátá rychlost 6 [i] 19:10 Rození obchodníci [i] 20:05 Dvojí přežití [i] 21:00 Vyváznout živý [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa [i] 22:50 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 23:45 Kaskadérští fanatici 5 [i] 00:15 Kaskadérští fanatici 6 [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Kouzelný cedníček [i] 06:30 Trojčátka 18/26 [i] 07:00 Tajemství proutěného košíku 11/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Jana Eyrová 1/4 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo předsedy Evropské federace katolického vzdělávání dospělých Pavla Jajtnera [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 13:55 Svět ČT [i] 14:15 Brno Open 2011 [i] 15:00 Starci na chmelu [i] 16:30 Arabela 4/39 [i] 17:00 Pyšná princezna [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Svatební cesta do Jiljí [i] 21:30 Anglický pacient [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Svět ČT [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Po stopách [i] 01:10 Veselé příhody z natáčení [i] 01:30 Starci na chmelu [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:55 Cesty víry [i] 06:20 Cestománie [i] 06:50 Barvy života [i] 07:45 Příběhy domů [i] 08:15 Jak se žije včelařům podle Jána [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 1 [i] 09:30 Šumné stopy 2/10 [i] 10:00 Láska včera, dnes a zítra [i] 11:00 Piškanderdulá [i] 12:05 Království divočiny [i] 12:30 Kamera na cestách [i] 13:25 Mýty a fakta historie [i] 14:15 Poklady světa [i] 14:30 Twyfelfontein [i] 14:45 Výjimečná architektura [i] 15:35 Deset století architektury [i] 15:55 Mizející místa domova [i] 16:15 Slovo o této době [i] 16:50 Křesťanský magazín [i] 17:15 Cesty víry [i] 17:45 Uchem jehly [i] 18:10 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Blues Alive [i] 19:30 Na moll [i] 20:00 Papež 20. století [i] 21:05 Na plovárně s Janou Štěpánkovou [i] 21:30 Šupiny z AniFestu [i] 21:40 Jaroslav Krček [i] 23:10 Pravá krev II 10/12 [i] 23:55 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 00:50 Babylon [i] 01:15 Medúza 01:45 kult_off [i] 02:10 Králíci nemají jména [i] 03:05 Recitál Idy Kellarové [i] 03:45 Vinárna U královny Elišky [i] 04:15 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Pirátova rodinka 11 [i] 06:20 Roary: Závodní auto 51 [i] 06:35 Batman vítězí II 12 [i] 06:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 4 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 18 [i] 07:50 Skippy 33 [i] 08:20 Babicovy dobroty [i] 09:00 Koření [i] 09:55 Dostih [i] 11:35 Mr. Bean [i] 12:05 Pták Ohnivák [i] 14:00 O statečném kováři [i] 15:25 Setkání v červenci [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:10 Se slovníkem v posteli [i] 01:10 Novashopping 01:45 Kriminálka New York III [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:45 Stefanie VII 27, 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 20 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 32 [i] 08:10 Svět ve válce 8 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 35 [i] 10:25 M*A*S*H 36 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedokonalé zločiny I 7 [i] 14:30 Dovolená s Andělem [i] 15:55 Sestra v akci [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Bohdalka je NAŠE [i] 21:15 Ženy v ofsajdu [i] 23:05 Vše o Adamovi [i] 01:10 ŠÉFKA [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:40 Nedokonalé zločiny I 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Niekto to rád horúce [i] 07:50 Rosamunde Pilcherová: Srdcia vo vetre [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina - mladá čarodejnica II. 12-13/26 [i] 11:40 Zločiny na mori II. 5/26 [i] 13:00 Columbo II. 4/8 [i] 14:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 30/129 [i] 16:15 Čistá láska 89/170 [i] 17:15 Priateľky [i] 17:55 Moja mama veterinárka II. 9-10/13 [i] 20:00 Pápež Ján Pavol II. 1-2/2 [i] 23:20 V zajatí objektívu [i] 01:10 Moja mama veterinárka II. 9/13 [i] 02:00 Zločiny na mori II. 5/26 [i] 02:55 Nočné lampy [i] 03:35 V tieni [i] 03:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Skutečný Howard Spitz [i] 08:45 Teleshopping 12:05 2 Bobule [i] 13:50 Návrat do ztraceného světa [i] 15:30 Mary a Max [i] 17:10 Hollywood Sever [i] 18:50 Falešná stopa [i] 20:40 Blbec v Americe [i] 22:25 Invaze [i] 00:25 Jeskyně smrti [i] 02:05 Temná zákoutí [i] 03:35 Sladká pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Snooker [i] 10:00 Krasobruslení [i] 11:30 Snooker [i] 12:45 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Futsal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Bratři a sestry 3 8 [i] 06:20 Soudkyně Amy 6 22 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 1 13 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1 14 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 2 2 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 2 8 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 7 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 8 [i] 13:20 Cesta k úspěchu [i] 15:10 Tanec na konci léta [i] 17:00 Rookie Blue 1 1 [i] 18:00 Být Erikou 3 2 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1 3 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 12 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 9 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 3 10 [i] 23:00 Tak se měj [i] 00:50 Dobrá manželka 2 12 [i] 01:50 Být Erikou 3 2 [i] 02:50 Rookie Blue 1 3 [i] 03:50 Právo a pořádek 8 5 [i] 04:50 Právo a pořádek 8 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Poslední vyhynutí [i] 07:05 Země: Planeta a její moc 4 [i] 08:10 Krev, pot a přepych 4 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 4 [i] 10:20 Krev, pot a takeaways 2 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 29 [i] 12:45 Diana versus královna [i] 13:50 Jimmova sklizeň 3 [i] 14:55 Unášen divokou vodou 3 [i] 15:55 Po proudu Yukonu [i] 17:00 Implozivní práce 3 [i] 18:00 Těžké stroje 2 [i] 19:00 Úsvit lidstva 1 [i] 20:05 Zmizelé světy 7 [i] 21:05 Bitva 360 4 [i] 22:00 Smrtící válečníci 1 [i] 22:55 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 23:55 Forenzní faktor 10 [i] 00:50 Skutečné výslechy 7 [i] 01:20 Skutečné výslechy 8 [i] 01:50 Krev, pot a přepych 4 [i] 03:00 Unášen divokou vodou 3 [i] 03:50 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:05 Zmizelé světy 7 [i] 04:55 Po proudu Yukonu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 18 [i] 06:00 Hořko-sladko [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy III. 17 [i] 08:15 Twilight sága: Nový měsíc [i] 10:25 V srdci bouře: Churchill ve válce [i] 12:00 X-Men Origins: Wolverine [i] 13:50 Helen [i] 15:45 Nine [i] 17:45 Poslední píseň [i] 19:30 Před kamerou 19 [i] 20:00 Toy Story 3: Příběh hraček [i] 21:45 Hra o trůny 2 [i] 22:45 Spartakus 6 [i] 23:45 Icarus [i] 01:15 RocknRolla [i] 03:05 Desátý kruh [i] 04:35 V utajení [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Muž a jeho pes [i] 07:35 Sladké pokušení