TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Flash Gordon 7/22 [i] 06:05 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 13/13 [i] 06:25 Scooby Doo II. 14/16 [i] 06:55 Flintstonovci v akcii 26/54 [i] 07:15 Alf I. 15/25 [i] 07:45 Posledný akčný hrdina [i] 10:05 Dva a pol chlapa III. 1/24 [i] 10:30 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 13:30 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 14:30 Zlatíčka pre každého [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Stroskotaná láska [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Let´s Dance 2: Street Dance [i] 22:15 Neznámy zvodca [i] 00:15 Niet cesty späť [i] 01:45 Neznámy zvodca [i] 03:25 Hviezdna dráha Markízy [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Sila lásky IV. 161/256 [i] 06:35 Slovensko dnes [i] 06:50 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:15 101 dalmatíncov 9/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 9/65 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Oco,mama a ja 4/8 [i] 09:25 Hannah Montana II. 28/30 [i] 09:50 Hannah Montana II. 29/30 [i] 10:15 Obyčajný deň [i] 11:10 Planéta Zem zhora III. [i] 12:05 Z mesta do mesta [i] 12:35 Autosalón [i] 13:00 Obdobia lásky 11/12 [i] 14:40 Dempsey a Makepeacová [i] 15:30 ... a just! (dohoda možná) [i] 16:00 MS v hokeji 2011 [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 23:15 Blázniví partneri [i] 00:45 Dempsey a Makepeacová [i] 01:45 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 03:40 Blázniví partneri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Regionálny denník [i] 09:05 Televíkend [i] 09:30 Extr@espanol 1/13 [i] 09:55 Slováci vo svete [i] 10:25 Kde je ten pes zakopaný? [i] 10:50 GEN.sk [i] 11:05 Cesty nádeje [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Energetika [i] 13:20 Família [i] 13:55 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc [i] 14:50 Vodné dielo Sereď - Hlohovec [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:25 Elixír [i] 16:50 Režisér Franek Chmiel jubiluje [i] 18:05 Pestúni zvierat 8 [i] 18:35 Večerníček 5/7 [i] 18:50 Ranč [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Osobnosti [i] 20:10 Odkaz Jána Pavla II. Slovensku [i] 21:00 Vigília blahorečenia Jána Pavla II. [i] 22:30 Večer s Mozartom a sopranistkou Ľ. Orgonášovou [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Life: Najbohatší policajt II. 16 [i] 05:50 SHARK I. 22/22 [i] 06:40 Timon a Pumbaa I. [i] 07:00 Gumkáči IV. [i] 07:30 Barbie morská víla [i] 09:00 Šéfka [i] 11:00 Áno, šéfe! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 15:50 Fanaticky zamilovaný [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Nepi ten džús [i] 22:15 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 00:30 Expres do pekla [i] 02:30 Drsný a drsnejší [i] 04:10 Denník vraha [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Zámena [i] 07:15 Magnum V. 1,2/21 [i] 09:15 Doktorka Quinnová 65,66 [i] 11:30 Siska 46 [i] 13:00 "Lásky jedné plavovlásky" [i] 14:10 Zámena [i] 16:10 Let Fénixa [i] 19:00 Griffinovci I. 3,4 [i] 20:00 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 22:00 25 ROKOV PO TOM [i] 23:45 Webmaster [i] 00:40 Črepiny [i] 01:10 Magnum V. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 3/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 7/20 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 8/20 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 09:00 Pán času III. 10/14 [i] 10:00 Merlin 5/13 [i] 11:00 Merlin 6/13 [i] 12:00 Pán času III. 11/14 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 4/16 [i] 15:00 Obhájci 10/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 7/20 [i] 17:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 9/20 [i] 17:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 10/20 [i] 18:00 Předčasné vydání 9/23 [i] 19:00 Změna je život II. 2/13 [i] 20:00 Obhájci 10/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 9/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 4/19 [i] 23:00 Californication II. 9/12 [i] 23:35 Zakázané metody 9/13 [i] 00:15 CSI: New York VII. 9/17 [i] 01:10 Obhájci 10/18 [i] 02:05 Lost - Ztraceni VI. 7/20 [i] 02:50 Californication II. 9/12 [i] 03:20 Zakázané metody 9/13 [i] 03:55 Změna je život II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici [i] 09:05 Povolení vrtat 3 [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Tuning v Berlíně [i] 15:30 Americký chopper 16 [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Rození obchodníci 1 [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Mistři piva [i] 23:45 Mečouni - život na udici [i] 00:40 Kaskadérští fanatici 5 [i] 01:10 Kaskadérští fanatici 6 [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Mistři piva [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Tuning v Berlíně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Zpívánky [i] 06:35 Willy Fog na cestě kolem světa 17/26 [i] 07:00 Věda je detektivka 15/26 [i] 07:25 Bimbuli [i] 07:35 Cesta do vesmíru 12,13 [i] 07:50 Král Babar [i] 09:05 Zprávičky [i] 09:25 Bludiště [i] 09:55 Vitus [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Schůzka se stíny [i] 14:55 Film o filmu Protektor [i] 15:15 Sever a Jih 11/12 [i] 16:05 Dempsey a Makepeaceová 14/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavná hudební čísla [i] 21:00 Taxi, taxi [i] 22:30 Bloudění v temnotách [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Californication III 11/12 [i] 00:35 Pod pokličkou [i] 01:00 13. komnata Soni Valentové [i] 01:30 Pošta pro tebe [i] 02:25 Všechnopárty [i] 03:10 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Ta naše povaha česká [i] 06:10 Věra Pilnáčková [i] 06:40 Ztracené hroby Interbrigád [i] 07:30 Příběh odpadů [i] 08:20 Stop [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 Ta naša kapela [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 830/2379 [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:45 Game Page [i] 12:15 Medúza [i] 12:40 kult_off [i] 13:10 Filmkompas [i] 13:40 Čtenářský deník... Irena [i] 13:55 Knižní svět [i] 14:25 Evangelíci z Železných hor [i] 15:00 Zázračná planeta 5/6 [i] 15:55 Benátský záliv [i] 16:50 Toulky za uměním [i] 17:10 Divoch [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební vizitka [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 2/10 [i] 20:35 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 21:30 Šupiny z AniFestu [i] 21:35 Filmopolis [i] 22:30 Bavorák [i] 00:25 Kosmopolis [i] 00:50 Válkou se to vyřeší [i] 01:45 Malá Velká Británie 4/22 [i] 02:15 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 03:05 Fotbal je Bůh [i] 04:00 Lúčka z Kudlovic [i] 04:20 Recitál Jaroslava Hutky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:20 Pirátova rodinka 10 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 49, 50 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 1 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách 17 [i] 08:05 Občanské judo [i] 08:30 Judo sonduje [i] 08:40 Tučňáci z Madagaskaru 24 [i] 09:10 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Poslušně hlásím [i] 14:10 Chceme žít s vámi [i] 14:35 V tom domě straší! [i] 16:25 Samotář v Seattlu [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pretty Woman [i] 22:30 Nebezpečný cíl [i] 00:25 Démon pomsty [i] 02:05 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:40 Stefanie VII 25, 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI 19 [i] 07:50 Mickeyho klubík II 31 [i] 08:20 M*A*S*H 34 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Kam na výlet? [i] 10:45 Farmář hledá ženu [i] 11:45 Bravo Girls: Všechno, nebo nic [i] 13:55 Šílená/Krásný [i] 16:05 Julie Lescautová VII 2 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Piráti z Karibiku: Na konci světa [i] 23:40 Street Kings [i] 01:50 Ochrana svědků II [i] 02:30 S Italem v kuchyni [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 112 [i] 06:00 Bzzz!!! [i] 06:55 Chuťovky [i] 08:10 Priateľky [i] 08:55 Čistá láska 88/170 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Osud to chcel [i] 12:45 Kráľovská svadba - William a Kate [i] 16:25 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 18:05 Elisa z Rivombrosy I. 7/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Srdcia vo vetre [i] 21:40 Druhá alebo prvá [i] 00:05 Niekto to rád horúce [i] 02:15 Elisa z Rivombrosy I. 7/13 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:25 112 [i] 04:55 Chuťovky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Jak ukrást Bess [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Bobule [i] 13:50 Ztracený svět [i] 15:35 Labyrint Iží [i] 17:30 Zlatá brána [i] 19:15 Svědkem vraždy [i] 21:00 Dvě na jednoho [i] 22:40 Podivuhodná srdce [i] 00:20 Jezero smrti [i] 01:50 Poslední gang [i] 03:50 Cesta na trůn komedie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Tenis [i] 09:15 Krasobruslení [i] 10:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Krasobruslení [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Soudkyně Amy 6 21 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 5 16 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 5 17 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 5 18 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 5 19 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 3 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 12 [i] 13:20 Pomluva [i] 15:10 Zásnubní prsten [i] 17:00 Bratři a sestry 3 7 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 8 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 12 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 3 [i] 21:00 Tak se měj [i] 22:50 Eva [i] 01:00 Médium 5 7 [i] 02:00 Médium 5 8 [i] 03:00 Rookie Blue 1 2 [i] 04:00 Bratři a sestry 3 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zachraňte Lunu 1 [i] 06:55 Zachraňte Lunu 2 [i] 07:50 Vraky snů 15 [i] 08:25 Vraky snů 16 [i] 09:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 09:15 Poslední vyhynutí [i] 10:20 První apokalypsa 1 [i] 11:15 Země: Planeta a její moc 2 [i] 12:20 Příběhy z divočiny 4 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 17 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:55 Jimmova sklizeň 2 [i] 15:00 Unášen divokou vodou 2 [i] 15:55 Archeolog bez tajemství 29 [i] 16:25 Archeolog bez tajemství 30 [i] 17:00 Implozivní práce 2 [i] 18:00 Těžké stroje 1 [i] 19:00 Inteligentní auta [i] 20:05 Zmizelé světy 6 [i] 21:00 Bitva 360 3 [i] 22:05 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 23:05 Hitler a Stalin 2 [i] 00:10 Sedm epoch rocku 4 [i] 01:10 Děti ulice v Mumbai [i] 02:05 Zmizelé světy 6 [i] 02:55 Inteligentní auta [i] 03:55 Archeolog bez tajemství 29 [i] 04:25 Archeolog bez tajemství 30 [i] 04:55 Komu patří moře? [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sugar [i] 07:55 Úžasňákovi [i] 09:50 Prostě Peck [i] 11:25 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích [i] 12:45 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 14:10 U2 360° - Živě z Rose Bowl [i] 15:10 Strom v srdci [i] 16:40 Muž a jeho pes [i] 18:20 Manolete [i] 20:00 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 22:30 Prokletý klub [i] 00:05 Gran Torino [i] 02:00 Temné ulice [i] 03:25 The Notorious B.I.G. [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Griffin a Phoenixová [i] 07:45 Primo [i] 09:10 Julie a Julia [i] 11:10 Zloději z Harvardu [i] 12:35 Truman Show [i] 14:15 Rok jedna