Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Skôr než povieš áno [i] 11:00 Kráľovská svadba - William a Kate [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Las Vegas: Kasíno II. 10/24 [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Priatelia VIII. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 95/180 [i] 21:10 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 23:00 Masaker na strednej škole [i] 00:55 Boeing 747 v ohrození [i] 03:00 Masaker na strednej škole [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 45/178 [i] 07:20 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 William a Harry - princovia ľudu [i] 10:00 Svadba princa Williama [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 161/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 MS v hokeji 2011 [i] 23:00 Inšpektor Rocca [i] 00:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:05 Letná láska [i] 02:40 Inšpektor Rocca [i] 04:05 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 04:55 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:20 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:35 Medzibodrožie [i] 11:05 Magická osmička [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:20 Slováci vo svete - 5.časť [i] 13:50 Eurovirtuál [i] 14:05 5 minút po dvanástej [i] 15:10 Kráľovstvo poézie [i] 16:20 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:45 Energetika [i] 17:00 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 12/13 [i] 17:15 Osobnosti a udalosti [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 William a Harry - princovia ľudu [i] 21:10 Família [i] 21:40 Československý filmový týždenník [i] 21:50 GEN.sk [i] 22:10 Zo Zeme na Mesiac 9/12 [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 52 [i] 10:00 EXKLUZÍVNE! Kráľovská svadba NAŽIVO! [i] 14:00 Kosti V. 4,5 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 53 [i] 21:15 Šéfka [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Noci s nepriateľom [i] 02:10 Útek z L.A. [i] 03:45 Life: Najbohatší policajt II. 15 [i] 04:30 SHARK I. 21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 76,77 [i] 06:30 Červené ruže 168 [i] 07:15 Matlock III. 16,17 [i] 09:15 A-Team 83,84 [i] 11:30 MacGyver 76 [i] 12:40 M*A*S*H 233,234 [i] 13:40 Kojak I. 11 [i] 14:40 Panelák VII. 52 [i] 15:50 A-Team 83,84 [i] 18:00 M*A*S*H 233,234 [i] 19:00 Griffinovci I. 1,2/13 [i] 20:00 5 dní do polnoci 1,2/2 [i] 00:00 Tequila a Bonetti 9 [i] 00:50 Griffinovci I. 1,2/13 [i] 01:40 Červené písmená [i] 03:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 11/22 [i] 07:00 Advokáti V. 10/22 [i] 08:00 Vražedné pobřeží 7/21 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 11/22 [i] 12:00 Advokáti V. 10/22 [i] 13:00 Vražedné pobřeží 7/21 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 12/22 [i] 17:00 Advokáti V. 11/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 8/21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 21:00 Detektivové z Hollywoodu [i] 23:15 Poslední vteřiny 10/13 [i] 00:25 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 01:20 Detektivové z Hollywoodu [i] 03:25 Poslední vteřiny 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 7 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 27 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Superlidé Stana Leeho 8 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 11 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 52 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 84/104 [i] 09:30 Doktor Martin 12/23 [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha I 12/13 [i] 11:10 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 11:25 Arabela 3/39 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 14/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 17/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 12/13 [i] 21:00 13. komnata Soni Valentové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Hercule Poirot X [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Manéž Bolka Polívky [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání 2001 [i] 05:40 Čtenářský deník... Bára Gregorová [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Terra musica 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:35 Filmkompas [i] 08:00 Navrácený život [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:40 Předivo života [i] 11:05 Tvary přírody 6/6 [i] 11:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:05 Cesta zpět po spálených mostech [i] 12:35 Věra Pilnáčková [i] 13:10 Folklorika [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Máte mě! [i] 14:15 Vzkaz Viktora Koláře [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:50 JÁDRO [i] 16:00 Předivo života [i] 16:25 Karnali 1/4 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kdo vlastní oceán? [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Moje rodina [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Zázračná planeta 5/6 [i] 20:55 Šupiny z AniFestu [i] 21:05 Příběh odpadů [i] 22:00 Mistři českého animovaného filmu [i] 22:55 Flight of the Conchords I 11/12 [i] 23:30 Q [i] 00:00 Malá Velká Británie 4/22 [i] 00:30 Na plný pecky [i] 00:55 Zrcadlení [i] 01:50 Na plovárně s Terrym Pratchettem [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:15 Stop [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:50 Brněnské kolo [i] 03:30 Univerzita padesátiletá [i] 03:50 Vila Tugendhat [i] 04:10 Vesnická slavnost na Valašsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 37 [i] 09:35 Lov na čarodějnice [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 24 [i] 13:35 Vražedná čísla VI 11 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 4 [i] 15:35 Krok za krokem IV 4 [i] 16:05 Kriminálka New York III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 62 [i] 18:30 Ulice 1985 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 William a Kate [i] 22:05 Čistá práce [i] 00:15 G [i] 01:55 Novashopping 02:30 Tabu [i] 03:45 Stefanie VII 23, 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 22 [i] 08:40 Will & Grace VIII 15 [i] 09:20 M*A*S*H 33 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 21 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 12 [i] 11:55 Případ pro Sam II 1 [i] 12:55 M*A*S*H 34 [i] 13:30 Kutil Tim III 10 [i] 14:05 Přátelé VII 23 [i] 14:35 Closer IV 9 [i] 15:30 Julie Lescautová II 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Městečko prokletých [i] 01:20 Šprti [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 87/170 [i] 06:05 Doňa Barbara 134/190 [i] 06:55 Medzi nami [i] 07:45 Nespútaný anjel 143/194 [i] 08:35 V náručí diabla 91/182 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 L.O.V.E. [i] 11:35 Slzy Bosporu 17-18/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 49-50/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 53/135 [i] 15:10 Rany z lásky 229/230 [i] 16:05 Doňa Barbara 135/190 [i] 17:05 Čistá láska 88/170 [i] 18:00 V náručí diabla 92/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 54/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Osud to chcel [i] 22:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 8/10 [i] 23:35 Smrť za stenou [i] 01:20 Na streche [i] 01:50 L.O.V.E. [i] 02:40 PROMINENTI [i] 03:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 8/10 [i] 04:10 Sudkyňa Hatchettová I. 49-50/175 [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Tři muži a nemluvně [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Na plný plyn [i] 14:00 ZigZag [i] 15:55 Příběh z Bronxu [i] 18:00 2 Bobule [i] 19:45 Sladká pomsta [i] 21:20 Poslední polibek [i] 23:10 Temná zákoutí [i] 00:50 Tajemství sexu [i] 02:35 Jiná perspektiva [i] 04:20 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Krasobruslení [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Videohry [i] 23:30 Futsal [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 6 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 21 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 22 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 7 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 8 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 18 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 2 1 [i] 13:10 Cesta k úspěchu [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 5 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 7 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 2 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 19 [i] 20:00 Rookie Blue 1 4 [i] 21:00 Právo a pořádek 1 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 12 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 3 [i] 00:00 Právo a pořádek 1 [i] 01:00 Rookie Blue 1 4 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 7 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 8 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 13 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proklepnuto - odklepnuto 15 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 16 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 20 [i] 08:20 Města ve výškách 22 [i] 08:55 Co opravdu jíme 19 [i] 09:25 Co opravdu jíme 20 [i] 10:00 Diana versus královna [i] 11:00 Mravenci vědí všechno 10 [i] 11:20 Hostina se smrtí 6 [i] 12:15 Dávné megatsunami [i] 13:15 Cesta za změnou: Asie 3 [i] 14:15 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 5 [i] 14:50 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 6 [i] 15:25 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 16:25 Charles Darwin a strom života [i] 17:30 Vraky snů 20 [i] 18:00 Vášnivý jedlík 20 [i] 18:30 Hostina se smrtí 7 [i] 19:25 Nejpřísnější rodiče na světě 20 [i] 20:20 Mocné lodě [i] 21:20 Universum: Z horka do zimy [i] 22:20 Krimi příběhy 5 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 10 [i] 00:15 Diana versus královna [i] 01:15 Kovbojové a psanci 5 [i] 02:10 Krimi příběhy 5 [i] 03:05 Diana versus královna [i] 04:05 Hostina se smrtí 7 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Buddenbrookovi 1 [i] 07:30 Buddenbrookovi 2 [i] 09:00 Rock ze střední [i] 10:50 Paul McCartney: Dobrý večer, New York City! [i] 11:50 G-Force [i] 13:15 Můj skvělý tatínek [i] 14:50 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé [i] 15:55 Michael Jackson's This Is It [i] 17:45 Filmy a filmové hvězdy III. 17 [i] 18:10 Inkoustové srdce [i] 20:00 Pařba ve Vegas