TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    13:30 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Utajený šéf [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Horná Dolná [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:15 FARMA [i] 03:15 Polícia Battle Creek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    14:00 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 3/96 [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Čiang Mai, Thajsko [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Hop alebo trop 71/81 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mediciovci: Vznešený rod 3/8 [i] 21:25 Stará škola [i] 22:30 Pod rovnakým nebom 1/3 [i] 00:05 Ray Donovan IV: Čínska algebra 11/12 [i] 00:50 Don Matteo 3/96 [i] 01:45 Mediciovci: Vznešený rod 3/8 [i] 02:45 Slovensko v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    14:15 VaT: Ľudské telo a extrémne výkony [i] 14:40 Historická panoráma: Od disentu k novembru 1989 [i] 15:25 Ukrajinský magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Maďarsko [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Ambulancia: Ženy a ich bolesti [i] 17:50 Anjeli strážni: Michaela Kocába [i] 18:30 Večerníček: Tút [i] 18:35 INUI [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Film [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Nadia Comaneciová, gymnastka a diktátor [i] 21:05 Po stopách človeka s Morganom Freemanom: Boj za mier 1/6 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:45 Pavúk - horolezec storočia 2/2 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    12:50 Doktori II. 1,2/23 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 14 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM III. – FINÁLE SERIÁLU [i] 22:40 Myšlienky vraha VI. 7,8 [i] 01:05 ZA SKLOM III. [i] 03:25 KRIMI 03:50 Profesionáli III. 24 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    14:00 Panelák 101,102 [i] 15:35 Profesionáli III. 23 [i] 16:25 Simpsonovci XXIV. 22/22 [i] 16:55 Simpsonovci XXV. 1/22 [i] 17:25 Doktori I. 13,14/14 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 24 [i] 20:25 12 podmienok dedičstva [i] 23:05 Do posledného dychu [i] 01:45 V divočine s Bearom Gryllsom II. 4 [i] 02:35 It's Always Sunny in Philadelphia XIII. 5,6 [i] 03:20 Profesionáli III. 24 [i] 04:00 Panelák 101 [i] 04:30 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 Zlodějská komedie [i] 15:05 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: MDŽ [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Duplikát [i] 21:50 Gejzír [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:20 Columbo: Kouzelné alibi [i] 23:50 Taggart: Práskač [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Jaroměřice nad Rokytnou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... na vlně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    13:40 Rozluštěné poklady: Faraon z předměstí [i] 14:25 Jindřich VIII. a jeho dvůr [i] 15:25 Apokalypsa: 1. světová válka: Zuřivost 4/5 [i] 16:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 17:20 Majestátní Alpy 3/5 [i] 18:15 Trabantem z Indie až domů: Čím níž, tím hůř [i] 18:45 O Sazinkovi: Sazinka a Venda Kazisvět [i] 18:50 Příběhy zvědavých přírodovědců: Šimpanzí trus aneb O lidoopech a parazitech 10/10 [i] 19:15 Cesty víry: Kardinál Špidlík – Z celého srdce [i] 19:40 Postřehy odjinud: Flandry očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Anežka Česká [i] 21:00 Konec věčných časů [i] 21:55 Dvojí tvář spartakiád [i] 22:50 Polojasno [i] 00:20 Dicte – kriminální reportérka 4/10 [i] 01:05 Ve stínu Berlínské zdi [i] 02:00 Před půlnocí [i] 02:25 Na moll [i] 03:10 Ochránce [i] 03:35 Z města pro mladé jiná cesta [i] 03:55 Nivnické sedlcké [i] 04:15 Příběhy domů: Sen barokního kavalíra [i] 04:45 Za obzorem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    12:50 Vymenené životy 199-200 [i] 14:35 Druhý dych [i] 16:45 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 260-261 [i] 22:25 Vymenené životy 201-202 [i] 00:20 Odložený prípad [i] 01:50 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:30 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Warnock skončil na lavičke futbalistov Cardiffu
Ilustračná snímka.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu
Ilustračná snímka.

NBA: Boston zdolal Dallas o 10 bodov, vyhral ôsmy zápas za sebou
Ilustračná snímka.

Video: Carolina rozdrvila Ottawu a Washington s Pánikom vyrovnal na 3:3, rozhodli až nájazdy
Slovenský hokejista Richard Pánik po dlhšom zranení naskočil do zostavy Washingtonu, ale nebol to víťazný návrat. Momentálne najlepší tím NHL doma prehral s Arizonou 3:4 po samostatných nájazdoch. Hráči ...

Aktuálne správy

Utorok bude zamračený, Západoslovákov zmáčajú kvapky dažďa
Ilustračná snímka.

Pellegrini na Cypre navštívi vojakov SR, stretne sa aj s prezidentom
Na archívnej snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini.

Archeológovia v Egypte objavili ojedinelý nález, vykopali múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa
Archeológovia v Egypte objavili múmiu nezvyčajne veľkého zvieraťa, pravdepodobne leva alebo levice. Informovalo o tom ministerstvo pre historické pamiatky. Ministerstvo v pondelkovom stanovisku uviedlo, že múmiu ...

Meteorológovia VARUJÚ: Hory neobíde dážď a silný vietor
Meteorológovia varujú v utorok pred dažďom i silným vetrom na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal preto výstrahu 1. a 2. stupňa.

BUDAJ: Nežná revolúcia sa neskončila, pokračuje doteraz
Na snímke Ján Budaj.

NOVEMBER89: V Bratislave sa koná konferencia Od totality k demokracii
Ilustračná snímka.

Pred 90 rokmi sa narodila monacká kňažná Grace
Na archívnej snímke z 19. apríla 1956 princezná Grace Kellyová máva zástupom ľudí počas jazdy v otvorenom aute po sobáši s s princom Rainerom III , ktorá sa konala v katedrále v Monaku.

Karlov most v Prahe chránia nové ľadolamy
Karlov most, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.