TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Reflex [i] 09:50 Nenávidíme vlastných rodičov [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 17/23 [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno II. 9/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 7/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 94/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:15 Anakonda 3: Nová hrozba [i] 01:00 Koniec hry [i] 02:35 Las Vegas: Kasíno II. 9/24 [i] 03:10 Dr. House IV. 7/16 [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:30 Sladká Valentína 44/178 [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 18/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 45/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:25 Sila lásky III. 18/244 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 160/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Taxikárka 4/4 [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Z mesta do mesta [i] 22:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 7/16 [i] 23:30 Nash Bridges 18/54 [i] 00:20 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:05 Taxikárka 4/4 [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 7/16 [i] 03:30 Sila lásky III. 18/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 160/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Nové Pištáčikove dobrodružstvá 3/3 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Stopy v piesku [i] 11:10 Mesto lietajúcich slov [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:20 Zdravíčko, pán doktor [i] 13:45 Spektrum vedy [i] 14:10 Bratislavská lýra 1989 [i] 15:05 Keď na Slovensku vládol hokej 2/5 [i] 16:05 Halali [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Historická panoráma [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Slováci vo svete [i] 18:30 Večerníček 3/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Life: Najbohatší policajt II. 14 [i] 05:40 Inside: Myseľ vraha 11 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 51 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 16 [i] 11:00 Profesionáli IV. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 5 [i] 14:00 Stratené duše II. 3 [i] 15:00 Kosti II. 8 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 ŠPORT 20:15 Panelák VII. 52 [i] 21:15 Aféry 2 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Klamári II. 22/22 [i] 00:30 Profesionáli VI. 7 [i] 01:15 Aféry 2 [i] 02:15 Klamári II. 22/22 [i] 02:55 Mafstory [i] 03:40 North Shore 21/21 [i] 04:20 SHARK I. 19,20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 74,75 [i] 06:30 Červené ruže 167 [i] 07:15 Matlock III. 14,15 [i] 09:15 A-Team 81,82 [i] 11:30 MacGyver 75 [i] 12:40 M*A*S*H 231,232 [i] 13:40 Kojak I. 10 [i] 14:40 Panelák VII. 51 [i] 15:50 A-Team 81,82 [i] 18:00 M*A*S*H 231,232 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 24,25/25 [i] 20:00 Superpolicajt [i] 22:15 Mestečko Black River [i] 00:10 Simpsonovci VII. 24,25/25 [i] 00:50 Navarro II. 7 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 10/22 [i] 07:00 Advokáti V. 9/22 [i] 08:00 Vražedné pobřeží 6/21 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 10/22 [i] 12:00 Advokáti V. 9/22 [i] 13:00 Vražedné pobřeží 6/21 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 11/22 [i] 17:00 Advokáti V. 10/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 7/21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 21:00 Obhájci 17/18 [i] 22:00 Dr. House VI. 9/21 [i] 23:00 Poslední vteřiny 9/13 [i] 00:15 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 01:10 Obhájci 17/18 [i] 02:05 Dr. House VI. 9/21 [i] 02:50 Poslední vteřiny 9/13 [i] 03:50 Ďáblův sluha II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 6 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 26 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 10 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Superlidé Stana Leeho 7 [i] 21:00 Tvůrci bionických lidí [i] 21:55 Kaskadérští fanatici 3 [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Superlidé Stana Leeho 7 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 83/104 [i] 09:30 Doktor Martin 11/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 11/13 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí 7/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 13/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 11/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 14/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 17/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Milenky III 2/4 [i] 00:30 Film o seriálu Znamení koně [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Chalupa je hra [i] 01:35 Malá farma [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahradníkův rok [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Diagnóza [i] 06:20 Moje medicína [i] 06:30 Kosmopolis [i] 07:00 Jazykové kurzy: Disco Latine 7/35 [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Kniha jako osud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia [i] 10:15 Na plovárně s Terrym Pratchettem [i] 10:40 Akta Vladimír Krajina [i] 11:40 Američané v Pchjongjangu [i] 12:35 Za vesnickými muzikanty [i] 13:05 Japonsko - má láska [i] 14:00 Krásy evropského pobřeží [i] 14:10 Mizející místa domova [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:32 Já chci domů! Krádeže v obchodním centru [i] 14:55 Rodina a já [i] 15:20 Až na vrchol [i] 16:00 Interpelace [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Tvary přírody 6/6 [i] 18:25 Moje rodina VI 7/7 [i] 19:00 Medúza [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Řekni, kde ti mrtví jsou [i] 21:05 Šupiny z AniFestu [i] 21:10 Ta naše povaha česká [i] 21:40 Krásný ztráty [i] 22:20 Dokumentární klub [i] 23:50 James Morrison [i] 00:50 Nejlepší sportovec století [i] 02:25 Q [i] 02:50 Čtenářský deník... Bára Gregorová [i] 03:05 Kapela ze Wsi Warszawa [i] 04:00 Meteory českého komiksu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 36 [i] 09:30 Blázinec [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 23 [i] 13:35 Vražedná čísla VI 10 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 3 [i] 15:35 Krok za krokem IV 3 [i] 16:05 Kriminálka New York III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 61 [i] 18:30 Ulice 1984 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 262 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X 16 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Mortal Kombat - Boj na život a na smrt [i] 00:55 Kriminálka New York III [i] 01:35 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger III [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Stefanie VII 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 21 [i] 08:40 Will & Grace VIII 14 [i] 09:20 M*A*S*H 32 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 20 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 11 [i] 11:55 Případ pro Sam I 22 [i] 12:55 M*A*S*H 33 [i] 13:30 Kutil Tim III 9 [i] 14:05 Přátelé VII 22 [i] 14:35 Closer IV 8 [i] 15:30 Julie Lescautová II 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 13 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Pavilon žen [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Na čem záleží 201 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 86/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 133/190 [i] 07:05 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 142/194 [i] 08:45 V náručí diabla 90/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:45 Slzy Bosporu 15-16/102 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 47-48/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 52/135 [i] 15:20 Rany z lásky 228/230 [i] 16:15 Doňa Barbara 134/190 [i] 17:15 Čistá láska 87/170 [i] 18:10 V náručí diabla 91/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 53/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 143/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 17-18/102 [i] 22:55 Pohotovosť XIV. 10/19 [i] 23:45 Frasier VI. 15/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 143/194 [i] 01:00 Pohotovosť XIV. 10/19 [i] 01:45 Frasier VI. 15/24 [i] 02:10 Sudkyňa Hatchettová I. 47-48/175 [i] 02:50 V tieni [i] 03:10 112 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Rany z lásky 228/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Tátou proti své vůli [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Dvojník [i] 14:05 Férovej zloděj [i] 16:00 Mezi námi právníky [i] 17:40 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 19:25 Doživotní šance [i] 21:05 ZigZag [i] 23:00 Poslední gang [i] 01:10 Oběť zla [i] 02:45 Poslední střih [i] 04:10 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:25 Fotbal [i] 09:45 Krasobruslení [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 13:15 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 17:10 Krasobruslení [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Wrestling [i] 23:35 Wrestling [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 5 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 20 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 21 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 3 [i] 10:10 Být Erikou 3 2 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 17 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 14 [i] 13:10 Natrvalo [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 4 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 6 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 2 1 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 18 [i] 20:00 Rookie Blue 1 3 [i] 21:00 Tanec na konci léta [i] 22:50 Médium 5 7 [i] 23:50 Médium 5 8 [i] 00:50 Rookie Blue 1 3 [i] 01:50 Mladá a pohřešovaná [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 13 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proklepnuto - odklepnuto 13 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 14 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 17 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 18 [i] 08:20 Města ve výškách 21 [i] 08:55 Co opravdu jíme 17 [i] 09:30 Co opravdu jíme 18 [i] 10:00 Královská dynastie Windsorů 3 [i] 11:05 Mravenci vědí všechno 9 [i] 11:25 Hostina se smrtí 5 [i] 12:20 Je na Marsu život? [i] 13:20 Cesta za změnou: Asie 2 [i] 14:25 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 3 [i] 15:00 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 4 [i] 15:35 Odvěká cesta lidstva 4 [i]