Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Reflex [i] 09:40 Tieň smrti [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 16/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 8/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 6/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:15 Náhla smrť [i] 01:20 Scary Movie 3 [i] 02:35 Las Vegas: Kasíno II. 8/24 [i] 03:15 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 17/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 44/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 17/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 159/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ó, aký si pekný [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Vyznanie na cestu [i] 00:25 Nash Bridges 17/54 [i] 01:10 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:55 Ó, aký si pekný [i] 03:30 Sila lásky III. 17/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 159/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Portrét [i] 11:20 Ožiarení a zabudnutí - 20 rokov po Černobyle [i] 12:10 Právo pre ľudí - 1.časť [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:45 Islam v Európe [i] 14:15 Sféry dôverné [i] 15:20 Keď na Slovensku vládol hokej 1/5 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Uvarte si štíhlosť 1/6 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 15/16 [i] 18:35 Večerníček 2/7 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti a udalosti [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Inside: Myseľ vraha 10 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 50 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 15 [i] 11:00 Profesionáli IV. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 14:00 Stratené duše II. 2 [i] 15:00 Kosti II. 7 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 51 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 17 [i] 22:15 Kosti V. 4,5 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 18 [i] 01:20 Mafstory [i] 02:10 Zachráň ma V. 21,22/22 [i] 03:35 North Shore 19,20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 72,73 [i] 06:30 Červené ruže 166 [i] 07:15 Matlock III. 12,13 [i] 09:15 A-Team 79,80 [i] 11:30 MacGyver 74 [i] 12:40 M*A*S*H 229,230 [i] 13:40 Kojak I. 9 [i] 14:40 Panelák VII. 50 [i] 15:50 A-Team 79,80 [i] 18:00 M*A*S*H 229,230 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 22,23 [i] 20:00 Ninja Factor 7,8 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci VII. 22,23 [i] 00:00 "Světáci" [i] 01:35 Kasandrin sen [i] 03:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 9/22 [i] 07:00 Advokáti V. 8/22 [i] 08:00 Vražedné pobřeží 5/21 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 9/22 [i] 12:00 Advokáti V. 8/22 [i] 13:00 Vražedné pobřeží 5/21 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 10/22 [i] 17:00 Advokáti V. 9/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 6/21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 9/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 23:00 Poslední vteřiny 8/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 01:05 CSI: New York VII. 9/17 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 02:45 Poslední vteřiny 8/13 [i] 03:40 Ďáblův sluha II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 3 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 5 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Na dvě půlky 1 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 9 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Lovci bouří 2010 [i] 21:00 Dvojí přežití [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Lovci bouří 2010 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 50 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jalna 11/16 [i] 05:45 S Hurvínkem za lékařem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 82/104 [i] 09:30 Doktor Martin 10/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 10/13 [i] 11:10 Věšák - Marek Eben [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 12/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 10/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Vondráčkovo pozdní odpoledne [i] 22:50 Ze Soboty na Šimka aneb Návštěvní den v divadle Semafor [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Film o filmu Protektor [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Stovku má člověk jednou za život [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Po stopách [i] 01:50 Sváteční slovo JUDr. Luboše Valeriána [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Máte mě! [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Alchymie bytí [i] 06:30 Sólo pro... Hm - Speciál [i] 07:00 Jazykové kurzy 4/5 [i] 07:15 Redaktion D 4/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Divadlo žije! [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nehasit! Hořím! [i] 10:00 Výjimečná architektura [i] 10:50 Preceptor [i] 12:05 Genus [i] 12:20 Portrét ARTMIXU - Jitka Válová [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Zrcadlení [i] 14:10 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 6/6 [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:35 Nehasit! Hořím! [i] 15:10 Výtvarnické konfese [i] 15:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:00 Výjimečná architektura [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:10 Twyfelfontein [i] 18:25 Moje rodina VI 6/7 [i] 19:00 kult_off [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Popel a pálenka [i] 22:00 Šupiny z AniFestu [i] 22:10 Vzkaz Viktora Koláře [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 22:55 Terra musica [i] 23:25 Na moll [i] 23:55 Filmkompas [i] 00:20 Kultura.cz Ostrava [i] 00:45 Kultura.cz [i] 01:15 Blues Alive 01:40 Krásný ztráty [i] 02:20 Chcete mě? [i] 02:35 Klub Netopýr [i] 03:20 Přijďte k nám na večeři [i] 04:00 Karel Bušina [i] 04:25 J. Nohavica [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 35 [i] 09:30 Druhá řada [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 22 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 9 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 2 [i] 15:35 Krok za krokem IV 2 [i] 16:05 Kriminálka New York III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 60 [i] 18:30 Ulice 1983 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Comeback [i] 21:25 Mentalista 11 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Riziko [i] 01:20 Kriminálka New York III [i] 02:00 Novashopping 02:40 Walker Texas Ranger III [i] 03:45 Stefanie VII 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 20 [i] 08:40 Will & Grace VIII 13 [i] 09:20 M*A*S*H 31 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 19 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 10 [i] 11:55 Případ pro Sam I 21 [i] 12:55 M*A*S*H 32 [i] 13:30 Kutil Tim III 8 [i] 14:05 Přátelé VII 21 [i] 14:35 Closer IV 7 [i] 15:30 Julie Lescautová II 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 49 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 22 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 4 [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 199 [i] 04:25 Na čem záleží 200 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 85/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 132/190 [i] 07:05 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 141/194 [i] 08:50 V náručí diabla 89/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:50 Slzy Bosporu 13-14/102 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 45-46/175 [i] 14:30 Rebeli na strednej 51/135 [i] 15:20 Rany z lásky 227/230 [i] 16:20 Doňa Barbara 133/190 [i] 17:15 Čistá láska 86/170 [i] 18:10 V náručí diabla 90/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 52/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 142/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 15-16/102 [i] 22:55 Muži na stromoch II. 3/14 [i] 23:45 Frasier VI. 14/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 142/194 [i] 01:00 Muži na stromoch II. 3/14 [i] 01:40 Frasier VI. 14/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 45-46/175 [i] 02:50 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Rany z lásky 227/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Švihák ajťák [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Lidi, co znám [i] 13:55 Život Davida Galea [i] 16:10 Na hraně [i] 17:50 Příběh z Bronxu [i] 19:55 Cesta na trůn komedie [i] 21:35 Férovej zloděj [i] 23:30 Jiná perspektiva [i] 01:25 Stíhačková rally [i] 03:05 Hráči [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Krasobruslení [i] 21:00 Snooker [i] 23:10 Golf [i] 00:00 All sports [i] 01:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 4 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 19 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 20 [i] 09:10 Právo a pořádek 8 3 [i] 10:10 Právo a pořádek 8 4 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 16 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 13 [i] 13:10 Mladá a pohřešovaná [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 5 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 14 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 17 [i] 20:00 Rookie Blue 1 2 [i] 21:00 Kauzy podle Kate 3 [i] 22:00 Být Erikou 3 2 [i] 23:00 Eva [i] 01:10 Rookie Blue 1 2 [i] 02:10 Vražda na Pleasant Drive [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 13 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proklepnuto - odklepnuto 11 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 12 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 08:20 Města ve výškách 20 [i] 08:55 Co opravdu jíme 15 [i] 09:30 Co opravdu jíme 16 [i] 10:00 Královská dynastie Windsorů 2 [i] 11:05 Mravenci vědí všechno 8 [i] 11:25 Hodování se smrtí 4 [i] 12:25 Zpráva o skutečné ceně laciných potravin [i] 13:25 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 14:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 1 [i] 15:05 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 2 [i] 15:40 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 16:40 Jak vznikla Země - speciál 01 [i] 17:35 Vraky snů 18 [i] 18:05 Vášnivý jedlík 18 [i] 18:35 Hostina se smrtí 5 [i] 19:30 Nejpřísnější rodiče na světě 18 [i] 20:25 Budování říše 15 [i] 21:20 Je na Marsu život? [i] 22:20 Krimi příběhy 3 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 8 [i] 00:15 Budování říše