TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Reflex [i] 09:50 Ružový panter 2 [i] 11:25 Slnko, baby, Florida! [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Aljaška [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 5/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 93/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Sklenený dom [i] 01:10 Svadba podľa Margot [i] 02:40 Dr. House IV. 5/16 [i] 03:20 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Cesta do stredu Zeme 2/2 [i] 07:35 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 09:25 Zlatý hlas [i] 10:55 Spievanka [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:55 Vodný obor Miši [i] 14:25 Dostihová horúčka [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 158/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta ľudí [i] 21:05 Komisár Manara 8/12 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 16/19 [i] 23:40 Dostihová horúčka [i] 01:15 Komisár Manara 8/12 [i] 02:15 Zem - planéta ľudí [i] 03:05 Obete a tí druhí [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 04:00 Správy STV o 16:00 [i] 04:20 Góly - body - sekundy [i] 04:25 Slováci vo svete [i] 04:55 Sila lásky IV. 158/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Podobizeň prvej lásky [i] 09:35 Najstarší škorec Svätopluk [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Vodou tvorená , suchom morená [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:10 Idú dievky, idú [i] 12:35 Sila a zázračná moc vody [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 14:30 Mediálni špióni [i] 15:00 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Čerti nespia [i] 16:55 Národnostný magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Islam v Európe [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:35 Večerníček 1/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ožiarení a zabudnutí - 20 rokov po Černobyle [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:20 Uvarte si štíhlosť 1/6 [i] 21:45 Polícia [i] 21:55 Sféry dôverné [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 SHARK I. 17,18 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Panelák VII. 49 [i] 09:00 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Rodinka na výlete [i] 15:00 Kosti II. 6 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 50 [i] 21:15 Aféry 2 [i] 22:30 25 ROKOV PO TOM [i] 00:15 Osudná hodina - Katastrofa v Černobyle [i] 01:30 Aféry 2 [i] 02:20 Zachráň ma V. 19,20 [i] 03:45 North Shore 17,18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 70,71 [i] 06:30 Červené ruže 165 [i] 07:15 Matlock III. 10,11 [i] 09:15 A-Team 77,78 [i] 11:30 MacGyver 73 [i] 12:40 M*A*S*H 227,228 [i] 13:40 Kojak I. 8 [i] 14:40 Panelák VII. 49 [i] 15:50 A-Team 77,78 [i] 18:00 M*A*S*H 227,228 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 20,21 [i] 20:00 Posledný voz [i] 22:00 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci VII. 20,21 [i] 00:10 Záblesk [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 8/22 [i] 07:00 Advokáti V. 7/22 [i] 08:00 Vražedné pobřeží 4/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 20/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 8/22 [i] 12:00 Advokáti V. 7/22 [i] 13:00 Vražedné pobřeží 4/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 20/20 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 9/22 [i] 17:00 Advokáti V. 8/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 5/21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 21:00 Změna je život II. 2/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 3/3 [i] 23:00 Poslední vteřiny 7/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 01:05 Změna je život II. 2/13 [i] 02:00 Cena za lidskost 3/3 [i] 02:45 Poslední vteřiny 7/13 [i] 03:40 Ďáblův sluha II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 4 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Povolení vrtat 3 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Na dvě půlky 1 [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Na dvě půlky 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klip klap [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 81/104 [i] 09:30 Doktor Martin 9/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 9/13 [i] 11:10 Lustr [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 11/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 9/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2006 17/20 [i] 21:00 Pravidla lži [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 V plamenech [i] 00:45 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Vlachova Březí 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 Příběhy domů [i] 06:30 Za vesnickými muzikanty [i] 07:00 Jazykové kurzy 7/30 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Křesťanský magazín [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Poklad, který nevoní 4/4 [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Otec nevěst [i] 12:30 Příště u Vás z Libverdy u [i] 13:10 Šumné stopy 1/10 [i] 13:45 Hledám práci [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 15:00 Letem světem [i] 15:35 Evropa a já [i] 15:55 Nová Evropa očima Michaela Palina [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Cesta zpět po spálených mostech [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Moje rodina VI 5/7 [i] 19:00 Kosmopolis [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Emma [i] 22:05 Inventura Febia [i] 22:50 Záhady duše 1/12 [i] 23:20 Portrét šílenství [i] 00:40 Dave Gahan v Basileji [i] 01:40 Hledám práci [i] 02:05 Erik Truffaz rockuje na Seině 2007 03:00 Zrcadlo masopustu [i] 03:40 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 04:25 Bydlení pod střechou [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 34 [i] 09:35 Jane má schůzku [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 21 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 8 [i] 14:35 Gilmorova děvčata 1 [i] 15:35 Krok za krokem IV 1 [i] 16:05 Kriminálka New York III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 59 [i] 18:30 Ulice 1982 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 261 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Ceny pořadu 112 [i] 23:40 Atentát [i] 01:25 Novashopping 02:05 Walker Texas Ranger III [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:45 Stefanie VII 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Přátelé VII 19 [i] 08:55 Will & Grace VIII 12 [i] 09:35 M*A*S*H 30 [i] 10:10 To je vražda, napsala VI 18 [i] 11:10 Diagnóza vražda IV 9 [i] 12:10 Případ pro Sam I 20 [i] 13:10 M*A*S*H 31 [i] 13:40 Kutil Tim III 7 [i] 14:15 Přátelé VII 20 [i] 14:40 Closer IV 6 [i] 15:40 Julie Lescautová II 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 12 [i] 23:15 Trampoty [i] 00:20 Kriminálka Kolín IV 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 198 [i] 04:30 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Evanjelium podľa Jána [i] 08:45 V náručí diabla 88/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:40 Nesplnené sľuby [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová I. 43-44/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 50/135 [i] 15:20 Rany z lásky 226/230 [i] 16:15 Doňa Barbara 132/190 [i] 17:15 Čistá láska 85/170 [i] 18:10 V náručí diabla 89/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 51/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 141/194 [i] 21:05 Slzy Bosporu 13-14/102 [i] 22:55 Pohotovosť XIV. 9/19 [i] 23:45 Frasier VI. 13/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 141/194 [i] 01:00 Pohotovosť XIV. 9/19 [i] 01:45 Frasier VI. 13/24 [i] 02:10 Sudkyňa Hatchettová I. 43-44/175 [i] 02:50 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Rany z lásky 226/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Nezapomenutelné dětství [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Šťastná ruka [i] 13:50 2 Bobule [i] 15:40 Jaro 1941 [i] 17:30 Mezi námi právníky [i] 19:15 Zběsilá jízda [i] 20:50 Život Davida Galea [i] 23:05 Poslední střih [i] 00:45 Záhadný muž [i] 02:20 Smolař [i] 04:05 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Právo a pořádek 8 3 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 18 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 19 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 7 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 8 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 15 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 12 [i] 13:10 Vražda na Pleasant Drive [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 2 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 4 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 13 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 16 [i] 20:00 Rookie Blue 1 1 [i] 21:00 Pták na drátě [i] 23:10 Bratři a sestry 3 7 [i] 00:10 Bratři a sestry 3 8 [i] 01:10 Rookie Blue 1 1 [i] 02:10 Pomluva [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 13 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proklepnuto - odklepnuto 09 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 10 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 13 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 08:20 Města ve výškách 19 [i] 08:55 Co opravdu jíme 13 [i] 09:30 Co opravdu jíme 14 [i] 10:00 Královská dynastie Windsorů 1 [i] 11:05 Mravenci vědí všechno 7 [i] 11:20 Hodování se smrtí 3 [i] 12:20 Sahara 2 [i] 13:20 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 14:20 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 15:25 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 16:30 Jak začal život 2 [i] 17:35 Vraky snů 17 [i] 18:05 Vášnivý jedlík 17 [i] 18:35 Hodování se smrtí 4 [i] 19:30 Nejpřísnější rodiče na světě 17 [i] 20:25 Budování říše 14 [i] 21:20 Megakatastrofy 2 [i] 22:20 Krimi příběhy 2 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 7 [i] 00:15 Budování říše 15 [i] 01:10 Kovbojové a psanci 2 [i] 02:05 Krimi příběhy 2 [i] 03:05 Budování říše 15 [i] 04:00 Hodování se smrtí 4 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 2