TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Bez servítky [i] 06:15 Láska z nebies [i] 07:45 Zvedavý Max a chlpáč Bello [i] 09:30 Zajac Bugs opäť v akcii [i] 11:00 Fantóm [i] 12:45 Drž hubu! [i] 14:25 Zviera [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Čo to dievča chce? [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Ružový panter 2 [i] 22:50 Partička [i] 23:30 Scary Movie 3 [i] 01:00 Hlásateľ: Príbeh Rona Burgundyho [i] 02:30 Drž hubu! [i] 03:50 Hviezdna dráha Markízy [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:50 Správy STV [i] 07:15 Kapitán Cook [i] 08:10 "Z pekla štěstí" 5/5 [i] 09:00 Zlatná krajina [i] 10:15 Aj kone sa hrajú [i] 11:20 Zypa Cupák [i] 12:35 Poklady.sk [i] 12:55 Cesta do stredu Zeme 1/2 [i] 14:30 Cesta do stredu Zeme 2/2 [i] 16:00 Čert vie prečo [i] 17:40 Merlin a kniha príšer [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lilly Schönauerová: Návrat k šťastiu [i] 21:45 Územie žien [i] 23:30 Merlin a kniha príšer [i] 01:00 Lilly Schönauerová: Návrat k šťastiu [i] 02:30 Územie žien [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Cesta do stredu Zeme 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Polícia [i] 07:15 Profesionál [i] 07:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Posledné dni Atlantídy [i] 09:55 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 10:05 Zlatá brána [i] 10:55 Marcelka [i] 11:40 Žartovné rozprávky [i] 12:10 Vysoko k nebu [i] 12:35 Hontianska jar [i] 13:05 Slnko, poď na naše líčko... [i] 13:45 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 14:35 Noc v archíve [i] 15:40 Umenie 2011 [i] 16:05 Kapura [i] 16:45 Víno vinovaté [i] 17:15 Dvaja muži pod posteľou [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:35 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Večerníček plus [i] 18:50 Poklady.sk [i] 19:05 Poklady Slovenska [i] 19:15 Gemerské oltáre [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diabolské flamenco [i] 20:50 Čierna ovca [i] 22:15 Stretnutie so šansónom [i] 22:50 Anjeli strážni Josého Curu [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SHARK I. 16,17 [i] 05:50 Muž so železnou maskou [i] 08:20 Zamestnanec mesiaca [i] 10:40 Kuriér 2 [i] 12:35 Ping Pong [i] 14:35 Výhra [i] 16:50 Rodinka na výlete [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 23:00 Steven Seagal: Muž so znakom smrti [i] 01:00 Liečba sexom [i] 02:40 Zachráň ma V. 17,18 [i] 04:00 North Shore 15,16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 "Poplach v oblacích" [i] 07:20 "Taková normální rodinka" 7,8/8 [i] 09:00 Štyria priatelia a pes [i] 10:50 Dunston: Sám v hoteli [i] 12:45 Veľké nádeje [i] 15:20 "Limonádový Joe" [i] 17:00 Mačka a pes [i] 19:00 Simpsonovci VII. 18,19 [i] 20:00 "Copak je to za vojáka" [i] 22:00 Dvojníci [i] 00:00 Simpsonovci VII. 18,19 [i] 00:50 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tak si spomeň [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 7/22 [i] 07:00 Advokáti V. 6/22 [i] 08:00 Vražedné pobřeží 3/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 19/20 [i] 10:00 Italské námluvy [i] 12:05 Moje první láska [i] 14:05 Moje druhá láska [i] 16:00 Předčasné vydání II. 8/22 [i] 17:00 Advokáti V. 7/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 4/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 20/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 21:00 Čarodějky ze země OZ 3/4 [i] 22:00 Čarodějky ze země OZ 4/4 [i] 23:00 Poslední vteřiny 6/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 01:05 Čarodějky ze země OZ 3/4 [i] 02:00 Čarodějky ze země OZ 4/4 [i] 02:50 Poslední vteřiny 6/13 [i] 03:45 Ďáblův sluha II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 3 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 31 [i] 16:55 Technické vymoženosti 32 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 7 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Povolení vrtat 3 [i] 21:00 Mečouni - život na udici [i] 21:55 Mistři piva [i] 22:50 Špinavé práce 11 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Povolení vrtat 3 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 48 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Taková normální rodinka 8/8 [i] 05:35 Rozdělení konta Adventních koncertů 2010 [i] 05:55 Byl jednou jeden král [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Studio Pomozte dětem [i] 09:55 Královský slib [i] 11:25 Studio Pomozte dětem 11:30 Dokonalý muž, dokonalá žena [i] 12:00 Polední události [i] 12:25 Studio Pomozte dětem 12:35 Kouzla králů [i] 14:05 Studio Pomozte dětem 14:15 Příklady táhnou [i] 15:40 Medvěd [i] 16:15 Studio Pomozte dětem 16:20 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 17:35 Studio Pomozte dětem 17:40 Klus pro Kuře [i] 18:35 Studio Pomozte dětem 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letem světem s Kuřetem [i] 21:40 Veselé Velikonoce [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Nevinný [i] 00:45 Žofín, ostrov vzpomínek a snů [i] 01:35 Vzkříšení [i] 02:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:50 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 03:30 Příklady táhnou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M 05:30 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 6/6 [i] 05:45 Vzkaz Svatopluka Karáska [i] 06:00 City Folk - Istanbul [i] 06:30 Folklorika [i] 07:00 Muž, který voní jako čerstvě upečený chleba [i] 07:20 Knižní svět [i] 07:50 A. Moyzes [i] 08:00 Křížová cesta Vladimíra Komárka [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Atlantida [i] 10:25 Studio Pomozte dětem [i] 10:30 Hrdinové okamžiku [i] 12:30 Vídeňští filharmonikové 2/2 [i] 13:00 Studio Pomozte dětem 13:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:35 Grandfestival smíchu [i] 14:20 Valdéz, ráj velryb [i] 15:20 Studio Pomozte dětem 15:25 Pašije na provázku [i] 16:25 Příběhy domů [i] 16:50 Studio Pomozte dětem 16:55 Československý filmový týdeník 1961 830/2379 [i] 17:10 Hledání ztraceného času [i] 17:25 Cesta k Cestě [i] 18:25 Cesty víry [i] 19:00 Svatý týden v Andalusii [i] 19:30 A. Dvořák [i] 19:55 Osobnost na Dvojce [i] 20:00 Umučení 2/2 [i] 21:25 Velikonoce v Lužici a pod 2/2 [i] 22:25 Red Road [i] 00:15 Deset století architektury [i] 00:30 Game Page [i] 01:00 Erik Truffaz rockuje na Seině 2007 [i] 01:50 Inventura Febia [i] 02:30 Akta Vladimír Krajina [i] 03:25 Velikonoce [i] 03:40 Moravský rok - Jaro [i] 04:00 Vajíčko z lásky darované [i] 04:40 Franta Mlčoch a ti druzí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Záhady přírody [i] 06:30 Skřítek v Central Parku [i] 07:55 Spláchnutej [i] 09:35 Obušku, z pytle ven! [i] 10:50 Šíleně smutná princezna [i] 12:35 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 14:10 Princ a Večernice [i] 15:50 Dívka na koštěti [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 58 [i] 18:25 Ulice 1981 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba VII 22, 23 [i] 00:05 Poker After Dark II [i] 01:00 Mrtvá zóna VI 2 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Bujné fantazie 11 [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla [i] 08:20 Falešný princ [i] 10:20 Ať žije nebožtík [i] 11:55 Magická posedlost [i] 14:05 Hledá se Nemo [i] 16:15 Hrátky s čertem [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 48 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 12 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 3 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 13 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 197 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Čistá láska 83/170 [i] 06:00 Doňa Barbara 130/190 [i] 06:50 Vejár lady Windermerovej [i] 08:45 V náručí diabla 87/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:45 Molly - Príbeh o priateľstve [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 41-42/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 49/135 [i] 15:10 Rany z lásky 225/230 [i] 16:05 Doňa Barbara 131/190 [i] 17:05 Čistá láska 84/170 [i] 18:00 V náručí diabla 88/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 50/135 [i] 20:00 Evanjelium podľa Jána [i] 23:20 Domov [i] 01:35 Sudkyňa Hatchettová I. 41-42/175 [i] 02:25 AHA [i] 02:55 V tieni [i] 03:10 112 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Rany z lásky 225/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Na plný plyn [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:45 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 15:25 Muž z Elysejských polí [i] 17:10 Amélie z Montmartru [i] 19:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 21:00 2 Bobule [i] 22:45 Hráči [i] 00:25 Spálené mosty [i] 01:55 Pod ochranou nebes [i] 04:15 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Snooker [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy 6 16 [i] 07:00 Soudkyně Amy 6 17 [i] 08:00 Soudkyně Amy 6 18 [i] 09:00 Být Erikou 3 1 [i] 10:00 Kauzy podle Kate 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy 6 19 [i] 12:00 Soudkyně Amy 6 20 [i] 13:00 Slečna Marplová [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Tanec na konci léta [i] 18:50 Pták na drátě [i] 21:00 Dobrá manželka 2 12 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 2 [i] 23:00 Být Erikou 3 1 [i] 00:00 Casanova 2. díl 1 [i] 01:50 Casanova 2. díl 2 [i] 03:50 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proklepnuto - odklepnuto 07 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 08 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 08:20 Města ve výškách 18 [i] 08:55 Co opravdu jíme 11 [i] 09:30 Co opravdu jíme 12 [i] 10:00 Sedm epoch randění [i] 11:10 Mravenci vědí všechno 6 [i] 11:25 Hodování se smrtí 2 [i] 12:20 Inteligentní auta [i] 13:25 Vánoční hvězda [i] 14:25 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 15:30 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 16:30 Jak začal život 1 [i] 17:35 Vraky snů 16 [i] 18:05 Vášnivý jedlík 16 [i] 18:35 Hodování se smrtí 3 [i] 19:30 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 20:25 Budování říše 13 [i] 21:20 Sahara 2 [i] 22:20 Krimi příběhy 1 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 6 [i] 00:15 Budování říše 14 [i] 01:10 Kovbojové a psanci 1 [i] 02:05 Krimi příběhy 1 [i] 03:05 Budování říše 14 [i] 04:00 Hodování se smrtí 3 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tak si představ [i] 07:50 Avatar [i] 10:30 Addamsova rodina 2 [i] 12:05 Apartmá pro dva [i] 13:40 Proroctví [i] 15:40 Dopisy pro Julii [i] 17:25 Úžasňákovi [i] 19:20 Avatar [i] 22:00 Hra o trůny 2 [i] 23:00 Deník vražedkyně [i] 00:35 Pařba ve Vegas [i] 02:15 Gran Torino [i] 04:15 Hra o trůny