Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Dařbuján a Pandrhola [i] 07:30 Jumanji [i] 09:15 Alvin a Chipmunkovia [i] 10:50 Soľ nad zlato [i] 12:20 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 14:30 Nancy Drewová: Záhada v Hollywoode [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Láska z nebies [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:40 Elektra [i] 00:20 Ruiny [i] 01:50 V rytme stepu [i] 04:00 Soľ nad zlato [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Medvedík Winnie [i] 07:08 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:10 101 dalmatíncov 8/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 8/65 [i] 08:00 "Z pekla štěstí" 4/5 [i] 08:50 Zlatý chlieb [i] 10:05 Krásna múdrosť [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 Urbi et Orbi - veľkonočné požehnanie [i] 12:35 Agatha Christie : Poirot [i] 14:10 Jedna kočka za druhou [i] 15:40 Dúhenka [i] 16:55 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tanec s vlkmi [i] 23:15 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot [i] 02:25 Jedna kočka za druhou [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Folklór [i] 09:00 Missa Liberorum in F [i] 09:25 Premohol smrť [i] 10:00 Svätá liturgia [i] 12:00 Surrexit Christus [i] 12:10 Tajomstvo vzkriesenia [i] 12:35 W.A-.Mozart Symfónia č.35 D dur "Haffnerova" KV 385 [i] 13:00 Žartovné rozprávky [i] 13:25 Medovníkový domček [i] 14:15 Orientácie [i] 14:40 Família [i] 15:10 Kalendár zvykov [i] 15:55 Anjeli strážni Josého Curu [i] 16:20 Vlci [i] 16:55 Krásy Slovenska [i] 17:20 Pani Heléne [i] 18:28 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 Poklady.sk [i] 18:55 Podoby vzkriesenia [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Posledné dni Atlantídy [i] 21:35 Umenie 2011 [i] 22:05 Retro noviny [i] 22:20 Vygumuj a napíš [i] 00:00 Romantické prelúdium [i] 00:30 Sviatočné slovo [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Jánošík I. [i] 06:30 Jánošík II. [i] 08:15 Doba ľadová 2 [i] 10:00 Glee 19,20 [i] 11:50 Stratené duše IV. 5 [i] 12:50 Hovorme o sexe 10 [i] 13:15 Penelope [i] 15:25 Muž so železnou maskou [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kuriér 2 [i] 22:00 Sunshine [i] 00:15 Traja cudzinci [i] 02:00 Zachráň ma V. 15,16 [i] 03:40 North Shore 13,14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kúzlo Veľkej noci [i] 06:00 "Taková normální rodinka" 5,6 [i] 07:45 Doktorka Quinnová 63,64 [i] 10:00 Siska 45 [i] 11:25 60 MINÚT [i] 12:40 Napoleon a Jozefína 3/3 [i] 14:35 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 16:45 Dvojníci [i] 19:00 Simpsonovci VII. 16,17 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 3 [i] 22:00 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 00:00 Simpsonovci VII. 16,17 [i] 00:55 Vraždy v Midsomeri VII. 3 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 2/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 5/20 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 6/20 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 09:00 Pán času III. 9/14 [i] 10:00 Sheena [i] 12:15 Pán času III. 10/14 [i] 13:15 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 14:15 Poslední trosečník XIX. - Samoa 3/16 [i] 15:15 Obhájci 9/18 [i] 16:15 Lost - Ztraceni VI. 6/20 [i] 17:10 Deset důvodů, proč tě nenávidím 7/20 [i] 17:40 Deset důvodů, proč tě nenávidím 8/20 [i] 18:10 Dr. House VI. 8/21 [i] 19:10 Policajti na baterky [i] 21:00 Čarodějky ze země OZ 1/4 [i] 22:00 Čarodějky ze země OZ 2/4 [i] 23:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 9/13 [i] 00:55 Dr. House VI. 8/21 [i] 01:50 Lost - Ztraceni VI. 6/20 [i] 02:35 Čarodějky ze země OZ 1/4 [i] 03:25 Čarodějky ze země OZ 2/4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper 16 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 33 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 34 [i] 10:00 Lovci bouří 2010 [i] 10:55 Povolení vrtat 2 [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Mečouni - život na udici 2 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 3 [i] 18:45 Pátá rychlost 4 [i] 19:10 Americký chopper 16 [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Můj šokující příběh [i] 23:45 Kaskadérští fanatici 3 [i] 00:15 Kaskadérští fanatici 4 [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Impozantní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto styl [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Dva Janové a ovečka [i] 06:35 Trojčátka 17/26 [i] 07:00 Tajemství proutěného košíku 10/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Taková normální rodinka 8/8 [i] 11:40 Velikonoce ve valašském skansenu [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Sváteční slovo JUDr. Luboše Valeriána [i] 12:45 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 13:50 Svět ČT [i] 14:15 Film o filmu Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 14:30 Byl jednou jeden král [i] 16:10 Rozdělení konta Adventních koncertů 2010 [i] 16:30 Arabela 3/39 [i] 17:00 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 21:35 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:10 Pilát Pontský onoho dne [i] 00:15 Losování Sportky a Šance 00:20 Svět ČT [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Jak řeknete, šéfe [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Kalendárium [i] 03:35 FRI-FI-PI [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Umění Peru [i] 05:35 Uchem jehly [i] 06:05 Cesty víry [i] 06:30 Chcete je? [i] 06:35 Cestománie [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Příběhy domů [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Velikonoční bohoslužba [i] 10:45 Vídeňští filharmonikové 1/2 [i] 11:15 Chcete mě? [i] 11:30 Máte mě! [i] 11:45 Království divočiny [i] 12:15 Poklady světa [i] 12:25 Bordeaux [i] 12:45 Deset století architektury [i] 13:00 B. Martinů [i] 13:10 Hudební toulky se Zdeňkem 6/6 [i] 13:25 Mizející místa domova [i] 13:45 Kamera na cestách [i] 14:40 Filipíny - Pašije a fiesty [i] 15:40 Křesťanský magazín [i] 16:05 Cesty víry [i] 16:35 Desatero přikázání 2/2 [i] 18:05 Uchem jehly [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:05 Na úzkosti niti [i] 19:25 Kde končí naděje, začíná peklo [i] 20:00 Umučení 1/2 [i] 21:25 Na plovárně s Terrym Pratchettem [i] 21:55 Velikonoce v Lužici a pod 1/2 [i] 22:55 Pochyby [i] 00:35 Pravá krev II 9/12 [i] 01:30 G. F. Händel [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 Musicblok 03:55 Sabotáž [i] 04:25 Putování Moravou a Slezskem [i] 04:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:45 Pirátova rodinka 9 [i] 06:10 Roary: Závodní auto 48 [i] 06:25 Batman vítězí II 11 [i] 06:50 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 3 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 16 [i] 07:45 Skippy 32 [i] 08:15 Babicovy dobroty [i] 08:55 William, Kate a osm královských svateb [i] 10:00 Řetěz [i] 11:50 Princezna na hrášku [i] 13:10 Jen blázni spěchají [i] 15:25 Tankový prapor [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Plnou parou vzad! [i] 00:35 Kriminálka New York III [i] 01:20 Novashopping 01:55 DO-RE-MI [i] 02:45 Áčko [i] 03:55 Stefanie VII 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 S Italem v kuchyni [i] 06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 18 [i] 07:35 Mickeyho klubík II 30 [i] 08:05 Svět ve válce 7 [i] 09:15 Svět 2011 [i] 09:45 M*A*S*H 29 [i] 10:20 Divá Bára [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Nedokonalé zločiny I 6 [i] 13:55 Právo být otcem [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru V [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Máš minutu! [i] 21:10 ŠÉFKA [i] 22:55 Mrazení u srdce [i] 00:55 Partička [i] 01:40 Myšlenky zločince I 4 [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:15 Nedokonalé zločiny I 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Chuťovky [i] 06:10 Čistá láska 82/170 [i] 07:20 Zeus a Roxana - ozajstní kamaráti [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Sabrina - mladá čarodejnica II. 11/26 [i] 10:50 Robin Hood: Kráľ zbojníkov [i] 13:40 Zločiny na mori II. 4/26 [i] 14:45 Columbo II. 3/8 [i] 16:15 Čistá láska 83/170 [i] 17:15 Priateľky [i] 17:50 Moja mama veterinárka II. 7-8/13 [i] 20:00 Súkromné pasce: Exmanželkou ľahko a rýchlo [i] 21:15 Vzájomné objatia [i] 23:20 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 01:25 Súkromné pasce: Exmanželkou ľahko a rýchlo [i] 02:35 Zločiny na mori II. 4/26 [i] 03:30 Nočné lampy [i] 04:10 V tieni [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 13:55 Zběsilá jízda [i] 15:30 Švihák ajťák [i] 17:15 Skutečný Howard Spitz [i] 19:05 Tři muži a nemluvně [i] 21:00 Bobule [i] 22:45 Záhadný muž [i] 00:40 Pod ochranou nebe [i] 02:55 Experiment: Zombie [i] 04:15 Swing [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:55 Best move [i] 09:00 Snooker [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Detektiv Nash Bridges 1 8 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 1 9 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 1 10 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges 1 11 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges 1 12 [i] 11:00 Bratři a sestry 3 5 [i] 12:00 Bratři a sestry 3 6 [i] 13:00 Slečna Marplová [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Transplantační jednotka 13 [i] 18:00 Být Erikou 3 1 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 2 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 11 [i] 21:00 Bratři a sestry 3 7 [i] 22:00 Bratři a sestry 3 8 [i] 23:00 Perfektní plán [i] 00:50 Dobrá manželka 2 11 [i] 01:50 Být Erikou 3 1 [i] 02:50 Transplantační jednotka 11 [i] 03:50 Diagnóza vražda 8 22 [i] 04:50 Právo a pořádek 8 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 07:05 Země: Planeta a její moc 3 [i] 08:10 Krev, pot a přepych 3 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 10:20 Krev, pot a takeaways 1 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 28 [i] 12:45 Královská dynastie Windsorů 3 [i] 13:50 Jimmova sklizeň 2 [i] 14:55 Unášen divokou vodou 2 [i] 15:55 Zvířecí rekordmani 56 [i] 17:00 Implozivní práce 2 [i] 18:00 Těžké stroje 1 [i] 19:00 Inteligentní auta [i] 20:05 Zmizelé světy 6 [i] 21:00 Bitva 360 3 [i] 22:05 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 23:05 Strategie útěku [i] 00:10 Forenzní faktor 9 [i] 01:05 Skutečné výslechy 5 [i] 01:35 Skutečné výslechy 6 [i] 02:05 Krev, pot a přepych 3 [i] 03:10 Unášen divokou vodou 2 [i] 04:05 Zmizelé světy 6 [i] 04:55 Královská dynastie Windsorů 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sám doma 3 [i] 07:40 Inkoustové srdce [i] 09:25 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé [i] 10:35 Buddenbrookovi 2 [i] 12:05 Fanoušci [i] 13:35 Kawasakiho růže [i] 15:10 Tak si představ [i] 16:55 2012 [i] 19:30 Před kamerou 18 [i] 20:00 Milionář z chatrče [i] 22:00 Hra o trůny 1 [i] 23:00 Spartakus 5 [i] 00:00 Na stojáka 94 [i] 00:30 Dorian Gray [i] 02:25 Natalee Hollowayová [i] 03:55 Milionář z chatrče [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Zlatí chlapci [i] 07:40 Zavěste, prosím [i] 09:15 V jednom ohni [i] 11:10 Marley a já