Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Labakan [i] 07:05 Nový karate kid [i] 08:50 Za trnkovým keřem [i] 10:15 Dva a pol chlapa II. 24/24 [i] 11:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 13:40 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 14:35 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Protivné baby [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Alvin a Chipmunkovia [i] 21:50 Oko dravca [i] 23:50 Grindhouse: Auto zabijak [i] 01:55 Oko dravca [i] 03:40 Protivné baby [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Klára a František 2/2 [i] 07:18 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 07:20 101 dalmatíncov 7/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 7/65 [i] 08:10 "Z pekla štěstí" 3/5 [i] 09:05 Zlatý kolovrátok [i] 10:20 Krásna Ľudmila [i] 11:40 Anjel spravodlivosti [i] 13:00 Križovatky: Príbeh o odpustení [i] 14:30 Medvedík Winnie [i] 16:05 Pávie pierko [i] 17:45 Stratený poklad Aztékov [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Jimmie [i] 22:50 Nebezpečné city [i] 00:20 Stratený poklad Aztékov [i] 02:00 Jimmie [i] 03:35 Správy STV [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Nebezpečné city [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 V hlbinách mora [i] 09:00 Večera [i] 10:20 Krásy Slovenska [i] 10:45 Kostolík v Brežanoch [i] 10:55 Maličká som [i] 11:25 Mediálni špióni [i] 11:55 Z kapsy rozprávkára 2/3 [i] 12:25 Veľká noc s Bonifácom [i] 13:25 Osobnosti a udalosti [i] 13:30 Kalendár zvykov [i] 14:20 Família [i] 14:50 Poltón [i] 15:20 Kolíska a kríž II. [i] 16:05 Kráľovstvo poézie [i] 17:00 Kapura [i] 17:40 Na jednom dvore [i] 18:15 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 18:45 Večerníček 3/7 [i] 18:55 Poklady.sk [i] 19:10 Zvon Urban\Koleso času [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Vzkriesenie [i] 21:05 Anjeli strážni Josého Curu [i] 21:30 Vyprážané zelené paradajky [i] 23:40 BJD 2010 Richard Galliano Tangaria Quartet(Francúzsko ) [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 North Shore 9,10 [i] 06:50 Timon a Pumbaa I. [i] 07:15 Gumkáči IV. [i] 07:45 Barbie: Kráľovstvo víl [i] 09:00 Šéfka [i] 11:00 Ten najlepší [i] 13:45 Bohovia sa museli zblázniť II. [i] 15:50 Drvivý dopad [i] 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Doba ľadová 2 [i] 22:00 Bacha na balóny [i] 00:00 Pach smrti na ostrove [i] 01:45 Zachráň ma V. 13,14 [i] 03:25 North Shore 11,12 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Hurá za ním [i] 06:15 "Taková normální rodinka" 3,4 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 61,62 [i] 10:00 Siska 44 [i] 11:15 Napoleon a Jozefína 2 [i] 13:30 Klenoty 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 14,15 [i] 20:00 Rain Man [i] 23:00 Vychádzajúce slnko [i] 01:30 Simpsonovci VII. 14,15 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 1/16 [i] 07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 3/20 [i] 07:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 4/20 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 09:00 Pán času III. 8/14 [i] 10:05 Blízká setkání třetího druhu [i] 12:50 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 13:50 Poslední trosečník XIX. - Samoa 2/16 [i] 14:50 Obhájci 8/18 [i] 15:50 Lost - Ztraceni VI. 5/20 [i] 16:50 Deset důvodů, proč tě nenávidím 5/20 [i] 17:20 Deset důvodů, proč tě nenávidím 6/20 [i] 17:55 Předčasné vydání 8/23 [i] 19:00 Změna je život II. 1/13 [i] 20:00 Obhájci 9/18 [i] 21:00 CSI: New York VII. 8/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 3/19 [i] 23:00 Californication II. 8/12 [i] 23:35 Zakázané metody 8/13 [i] 00:15 CSI: New York VII. 8/17 [i] 01:10 Obhájci 9/18 [i] 02:05 Lost - Ztraceni VI. 5/20 [i] 02:50 Californication II. 8/12 [i] 03:20 Zakázané metody 8/13 [i] 03:55 Změna je život II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici 2 [i] 09:05 Povolení vrtat 2 [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Impozantní lodě [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Tuning v Berlíně [i] 15:30 Americký chopper 15 [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Impozantní lodě [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Americký chopper 16 [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Mistři piva [i] 23:45 Mečouni - život na udici 2 [i] 00:40 Kaskadérští fanatici 3 [i] 01:10 Kaskadérští fanatici 4 [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Mistři piva [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Tuning v Berlíně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:50 Zpívánky [i] 05:55 Willy Fog na cestě kolem světa 16/26 [i] 06:20 Věda je detektivka 14/26 [i] 06:50 Bimbuli [i] 07:00 Cesta do vesmíru 10,11 [i] 07:15 Babar, sloní král [i] 08:30 Zprávičky [i] 08:50 Bludiště [i] 09:20 Marie Růžička 2/2 [i] 10:30 Mistr zázraků [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto styl [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Piknik [i] 15:05 Sever a Jih 10/12 [i] 15:55 Dempsey a Makepeaceová 13/31 [i] 16:50 Krásy evropského pobřeží [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra pro Kuře [i] 21:10 Sherlock [i] 22:45 Temný stín nad .A. [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Californication III 10/12 [i] 01:15 Film o filmu Pravidla lži [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 13. komnata Mika Perryho [i] 02:20 Pošta pro tebe [i] 03:15 Televarieté [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Ta naše povaha česká [i] 06:05 Rodopská magie 3/3 [i] 06:35 Vzdušní bandité [i] 07:25 Tesla - pán blesků [i] 08:15 Československý filmový týdeník 1961 829/2379 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Tajemství velké noci [i] 10:15 Folklorika [i] 10:45 Za vesnickými muzikanty [i] 11:20 Game Page [i] 11:50 Musicblok [i] 12:15 Sabotáž [i] 12:50 Filmkompas [i] 13:20 Čtenářský deník... Bára Gregorová [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Zázračná planeta 4/6 [i] 15:00 Piráti rybolovu [i] 16:00 O češtině [i] 16:20 Desatero přikázání 1/2 [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Šumné stopy 1/10 [i] 20:35 Finále Plzeň 2011 [i] 21:35 Zrcadlení [i] 22:30 J. E. A. Koželuh [i] 22:50 Mimo rámec [i] 23:05 Putování s domácími zvířaty [i] 00:45 Kosmopolis - Speciál [i] 01:10 Zajatci bílého boha [i] 02:05 Malá Velká Británie 3/22 [i] 02:35 Sešli se ... [i] 03:35 Putování Moravou a Slezskem [i] 03:55 O slavném vzkříšení [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:15 Pirátova rodinka 8 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 46, 47 [i] 07:15 3-2-1 Tučňáci! 26 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách 15 [i] 08:10 Občanské judo [i] 08:30 Judo sonduje [i] 08:40 Tučňáci z Madagaskaru 23 [i] 09:10 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Dobrý voják Švejk [i] 14:25 Pětka s hvězdičkou [i] 15:50 Bláznivá školka [i] 17:45 Občanské judo [i] 18:15 Judo sonduje [i] 18:25 William, Kate a osm královských svateb [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 21:50 Skrytá identita [i] 00:45 Gumball 3000 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Stefanie VII 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 17 [i] 07:45 Mickeyho klubík II 29 [i] 08:15 M*A*S*H 28 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Kam na výlet? [i] 10:35 Farmář hledá ženu [i] 11:40 Dům na Tara Road [i] 13:50 Dlouhá cesta [i] 16:05 Julie Lescautová VII 1 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 23:20 Něco na té Mary je [i] 01:45 Austin Powers v Goldmemberu [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chuťovky [i] 06:30 Priateľky [i] 07:00 Čistá láska 81/170 [i] 08:10 Lassie [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica II. 9-10/26 [i] 12:00 Zločiny na mori II. 3/26 [i] 13:20 Columbo II. 2/8 [i] 14:45 Domov [i] 17:10 Čistá láska 82/170 [i] 18:05 Elisa z Rivombrosy I. 6/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Cena za lásku [i] 21:50 Pravá láska [i] 23:35 Zubaté ostrie [i] 01:40 Columbo II. 2/8 [i] 02:50 Zločiny na mori II. 3/26 [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Šťastná ruka [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 13:55 Cesta na trůn komedie [i] 15:35 Tygr a sníh [i] 17:35 Jak ukrást Bess [i] 19:15 Tátou proti své vůli [i] 20:55 Nezapomenutelné dětství [i] 22:40 Spálené mosty [i] 00:15 Oběť zla [i] 01:50 Po stopách draka [i] 03:30 3000 mil na útěku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Walker Texas Ranger 5 11 [i] 07:00 Walker Texas Ranger 5 12 [i] 08:00 Walker Texas Ranger 5 13 [i] 09:00 Walker Texas Ranger 5 14 [i] 10:00 Walker Texas Ranger 5 15 [i] 11:00 Kauzy podle Kate 2 [i] 12:00 Dobrá manželka 2 11 [i] 13:00 Slečna Marplová [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Bratři a sestry 3 5 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 11 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 2 [i] 21:00 Casanova 2. díl 1 [i] 22:50 Casanova 2. díl 2 [i] 00:40 Médium 5 5 [i] 01:40 Médium 5 6 [i] 02:40 Transplantační jednotka 10 [i] 03:40 Bratři a sestry 3 5 [i] 04:40 Bratři a sestry 3 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Život v korunách stromů 3 [i] 07:00 Divokost Chorvatska [i] 08:05 Vraky snů 13 [i] 08:35 Vraky snů 14 [i] 09:10 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 10:15 Kdo přežije Armagedon 8 [i] 11:15 Země: Planeta a její moc 1 [i] 12:20 Příběhy z divočiny 3 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 15 [i] 13:25 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:55 Jimmova sklizeň 1 [i] 15:00 Unášen divokou vodou 1 [i] 16:00 Archeolog bez tajemství 27 [i] 16:30 Archeolog bez tajemství 28 [i] 17:05 Implozivní práce 1 [i] 18:05 Dopravní kolaps [i] 19:10 Mocné lodě [i] 20:05 Zmizelé světy 5 [i] 21:00 Bitva 360 2 [i] 22:05 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 23:10 Hitler a Stalin 1 [i] 00:15 Sedm epoch rocku 3 [i] 01:15 Ztracená vesnice [i] 02:15 Zmizelé světy 5 [i] 03:05 Mocné lodě [i] 03:55 Archeolog bez tajemství 27 [i] 04:25 Archeolog bez tajemství 28 [i] 04:55 Život v korunách stromů 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malí géniové [i] 07:35 Nine [i] 09:30 Princezna a žabák [i] 11:10 Buddenbrookovi 1 [i] 12:40 Mise na Mars [i] 14:30 Vzhůru do oblak [i] 16:05 Ženy v pokušení [i] 18:00 Princ z Persie: Písky času [i] 20:00 Inkoustové srdce [i] 21:45 Chceš mě, chci tě [i] 23:20 Neodvratná pomsta [i] 00:50 Kick-Ass [i] 02:45 Dívka na přání [i] 04:00 Hanebnost [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 America [i] 07:30 Star Trek VI: Neobjevená země [i] 09:20 Taková jsem byla [i] 11:05 Vánoční koleda [i] 12:40 G. I. Joe [i] 14:40 Grey Gardens [i] 16:25 Vychovávat Hope 12 [i] 16:50 Zataženo, občas trakaře [i] 18:20 Milenec je zločinec! [i] 20:00 Manželská klec [i] 21:30 Vincentův svět VII. 10 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev III. 3 [i] 23:00 Impérium - Mafie v Atlantic City 7