TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Malý zázrak [i] 07:15 Bez servítky [i] 08:05 Traja nindžovia v zábavnom parku [i] 09:45 Na pytliackom chodníčku [i] 11:05 Vášnivý tanec [i] 13:25 Robin Hood: Kráľ zbojníkov [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Zabudnutý ostrov [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 91-92/180 [i] 21:50 Maximálne riziko [i] 23:50 Bad Boys [i] 01:50 Maximálne riziko [i] 03:20 Kliatba bratov Grimmovcov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky IV. 157/256 [i] 06:25 Agatha Christie : Poirot [i] 07:14 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:15 Detvanček a Hopsasa [i] 08:15 "Z pekla štěstí" 2/5 [i] 09:05 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 10:00 Sokoliarova dcéra [i] 11:15 Pomsta [i] 12:25 Taký bol ... [i] 12:55 Klára a František 1/2 [i] 14:30 Klára a František 2/2 [i] 16:15 Orest z rodu čarodejníkov [i] 17:55 Anjel spravodlivosti [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Križovatky: Príbeh o odpustení [i] 21:45 Tretie Fatimské tajomstvo [i] 23:20 Arn [i] 01:30 Tretie Fatimské tajomstvo [i] 03:05 Udalosti ČT [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Klára a František 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Kvarteto [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:45 Bože môj, prečo si ma opustil? [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Herodes a Herodias [i] 10:00 Veľkonočné evanjelium [i] 10:30 Veľkopiatkové pašiové služby Božie [i] 12:10 Kostolík Šemetkovce [i] 12:20 Krásy Slovenska [i] 12:50 Z kapsy rozprávkára 1/3 [i] 13:15 Za mestskými múrmi [i] 14:20 Snehulienka a sedem pretekárov [i] 16:05 Portrét [i] 16:30 Slovensko nepoznané [i] 16:45 Hra o umučení a slávnom vzkriesení Pána a Spasiteľa nášho Ježiša Krista [i] 18:40 Večerníček 2/7 [i] 18:50 Poklady.sk [i] 19:05 Ukrižovali ho!... [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Veľký piatok [i] 20:00 Proces s "vlastizradnými" biskupmi [i] 20:30 Família [i] 21:00 Osobnosti a udalosti [i] 21:10 Krížová cesta z Kolosea [i] 22:55 Chvíľka poézie [i] 23:15 Johannes Brahms Symfónia č.4 c mol op.98 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SHARK I. 12,13 [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Dokonalá manželka [i] 09:00 Starostove starosti [i] 11:15 Takmer bez šance [i] 13:25 Dr. Dolittle 3 [i] 15:15 Jánošík I. [i] 17:00 Jánošík II. [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šéfka [i] 22:00 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 00:30 Tajomstvo tunela [i] 02:20 Zachráň ma V. 11,12 [i] 04:00 SHARK I. 14,15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Biblia [i] 07:45 "Taková normální rodinka" 1,2/8 [i] 09:55 Benji v práci [i] 10:25 Dotyk divokých koní [i] 12:45 Napoleon a Jozefína 1/3 [i] 14:50 Fantóm opery 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 12,13 [i] 20:00 Očovské pastorále [i] 21:40 Modrý motýľ [i] 23:40 Tequila a Bonetti 8 [i] 00:30 Dotyk divokých koní [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 6/22 [i] 07:00 Advokáti V. 5/22 [i] 08:00 Vražedné pobřeží 2/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 18/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 6/22 [i] 12:00 Advokáti V. 5/22 [i] 13:00 Vražedné pobřeží 2/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 18/20 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 7/22 [i] 17:00 Advokáti V. 6/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 3/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 19/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 21:00 Krásná mimozemšťanka [i] 23:05 Poslední vteřiny 5/13 [i] 00:15 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 01:10 Krásná mimozemšťanka [i] 03:10 Poslední vteřiny 5/13 [i] 04:05 Ďáblův sluha II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 2 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 6 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 80/104 [i] 09:30 Marie Růžička 1/2 [i] 10:40 Soudce a drahokam [i] 11:20 Arabela 2/39 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 10/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 16/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 11/13 [i] 21:00 13. komnata Mika Perryho [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Na cestě po Kuvajtu [i] 00:30 Párty s Orchestrem Gustava Broma [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání [i] 05:40 Čtenářský deník... Jaroslav Pížl [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Bohumila Vacková [i] 06:30 Terra musica 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:30 Filmkompas [i] 08:00 Hledám práci [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:15 PORT [i] 10:50 JÁDRO [i] 11:00 Předivo života [i] 11:25 Tvary přírody 5/6 [i] 12:00 Folková setkání tentokrát na festivalu Muzika [i] 12:40 City Folk - Istanbul [i] 13:10 Folklorní magazín [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Máte mě! [i] 14:15 Vzkaz Svatopluka Karáska [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:50 Předivo života [i] 16:20 Tvary přírody 6/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Bikini - ráj v zakázané oblasti [i] 17:40 Poutní píseň k Panně Marii na [i] 18:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 19:05 Tisíc let české myslivosti [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Plzeňské bublinky 2011 [i] 20:05 Zázračná planeta 4/6 [i] 21:00 Tesla - pán blesků [i] 21:55 J. E. A. Koželuh [i] 22:15 Mistři českého animovaného filmu [i] 23:15 Flight of the Conchords I 10/12 [i] 23:45 Q [i] 00:10 Malá Velká Británie 3/22 [i] 00:40 Blues Alive [i] 01:10 Artmix [i] 02:00 Na plovárně s Mikem Marshallem a [i] 02:25 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:50 Chcete je? [i] 02:55 Stop [i] 03:00 Sešli se... [i] 04:00 Putování Moravou a Slezskem [i] 04:20 Setkání v Panském dvoře [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 33 [i] 09:30 Želví nindžové 3 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 20 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 7 [i] 14:35 Pohotovost XIV 19 [i] 15:35 Krok za krokem III 23 [i] 16:00 Kriminálka New York III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 57 [i] 18:30 Ulice 1980 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu [i] 22:00 Replikant [i] 00:00 Archanděl (1-3) [i] 02:25 Novashopping 03:40 Stefanie VII 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Přátelé VII 17 [i] 08:55 Will & Grace VIII 11 [i] 09:40 M*A*S*H 27 [i] 10:10 To je vražda, napsala VI 17 [i] 11:10 Diagnóza vražda IV 8 [i] 12:10 Případ pro Sam I 19 [i] 13:10 M*A*S*H 28 [i] 13:45 Kutil Tim III 6 [i] 14:15 Přátelé VII 18 [i] 14:45 Closer IV 5 [i] 15:40 Julie Lescautová II 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Aféry [i] 21:00 Partička [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Cesty k úspěchu [i] 23:00 Absolutní moc [i] 01:25 Zpívám jen Sinatru [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Na čem záleží 196 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 80/170 [i] 06:05 Doňa Barbara 129/190 [i] 06:50 Medzi nami [i] 07:40 Nespútaný anjel 140/194 [i] 08:35 V náručí diabla 86/182 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 L.O.V.E. [i] 11:35 Slzy Bosporu 11-12/102 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 39-40/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 48/135 [i] 15:10 Rany z lásky 224/230 [i] 16:05 Doňa Barbara 130/190 [i] 17:05 Čistá láska 81/170 [i] 18:00 V náručí diabla 87/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 49/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Vejár lady Windermerovej [i] 22:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 7/10 [i] 23:30 Mr. Jones [i] 01:35 Na streche [i] 02:15 L.O.V.E. [i] 03:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 7/10 [i] 03:55 Sudkyňa Hatchettová I. 39-40/175 [i] 04:35 V tieni [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Doživotní šance [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Milionové Vánoce [i] 13:55 Amélie z Montmartru [i] 16:05 Rabbit-Proof Fence [i] 17:45 Na hraně [i] 19:25 Druhá strana mince [i] 21:25 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 23:10 Experiment: Zombie [i] 00:30 Stíhačková rally [i] 02:05 Smolař [i] 03:45 Fotroviny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:45 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Snooker [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Jezdectví [i] 18:55 Best Move [i] 19:00 Strongest man [i] 19:30 Strongest man [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Strongest man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Videohry [i] 01:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Právo a pořádek 8 1 [i] 07:00 Soudkyně Amy 6 16 [i] 08:00 Soudkyně Amy 6 17 [i] 09:00 Bratři a sestry 3 5 [i] 10:00 Bratři a sestry 3 6 [i] 11:00 Walker Texas Ranger 5 14 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges 1 11 [i] 13:00 Slečna Marplová [i] 15:00 Slečna Marplová [i] 17:00 Právo a pořádek 8 3 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 12 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 15 [i] 20:00 Transplantační jednotka 13 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 16 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 11 [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8 16 [i] 01:00 Transplantační jednotka 13 [i] 02:00 Bratři a sestry 3 5 [i] 03:00 Bratři a sestry 3 6 [i] 04:00 Slečna Marplová [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Proklepnuto - odklepnuto 05 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 06 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 9 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 10 [i] 08:20 Města ve výškách 17 [i] 08:55 Co opravdu jíme 9 [i] 09:25 Co opravdu jíme 10 [i] 09:55 Co nám prospívá 48 [i] 10:25 Co nám prospívá 49 [i] 11:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 11:15 Mravenci vědí všechno 5 [i] 11:30 Hodování se smrtí 1 [i] 12:25 Jak vznikla Země - speciál 02 [i] 13:20 Čas 4 [i] 14:20 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 15:25 Obchodník s delfíny [i] 16:20 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i] 17:20 Vraky snů 15 [i] 17:50 Vášnivý jedlík 15 [i] 18:20 Hodování se smrtí 2 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 15 [i] 20:25 Budování říše 12 [i] 21:20 Inteligentní auta [i] 22:25 On the Spot