Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Pod Jazvečou skalou [i] 10:45 O princeznej Jasněnke a lietajúcom šustrovi [i] 12:15 Traja veteráni [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 7/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 4/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 90/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Hydra: Stratený ostrov [i] 01:00 Posadnutá démonom [i] 02:20 Las Vegas: Kasíno II. 7/24 [i] 03:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky IV. 156/256 [i] 06:25 Tajomné kráľovstvo [i] 07:55 "Z pekla štěstí" 1/5 [i] 08:50 Zlatá priadka [i] 10:00 Husiarka a kráľ [i] 10:55 Ovčiar Bebek [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:55 Agatha Christie : Poirot [i] 13:50 Arn [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 157/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Taxikárka 3/4 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Z mesta do mesta [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 6/16 [i] 23:45 Zločin a trest [i] 01:10 Taxikárka 3/4 [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 6/16 [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Zločin a trest [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Fokus - peniaze [i] 06:10 Maďarský magazín [i] 06:40 Zomieranie v hojnosti [i] 07:30 Zelené raje III [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Drotár [i] 10:15 Kostolíky [i] 10:25 Krásy Slovenska [i] 10:55 Nové Pištáčikove dobrodružstvá 2/3 [i] 11:35 Cesta do Compostely [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Jar [i] 13:35 Poklady Slovenska [i] 13:45 Sféry dôverné [i] 14:45 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 15:20 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 15:30 Spomíname na Katarínu Kolníkovú [i] 16:40 Televíkend [i] 17:10 Profesionál [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček 1/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:25 Sviatočné slovo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:20 Pilátova amnestia [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Life: Najbohatší policajt II. 13 [i] 05:50 Inside: Myseľ vraha 9 [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 48 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 13 [i] 11:00 Profesionáli IV. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 14:00 Kosti V. 2,3 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 49 [i] 21:15 Keby bolo keby 2 10/10 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Klamári II. 21 [i] 00:15 Profesionáli VI. 7 [i] 01:15 Keby bolo keby 2 10/10 [i] 02:00 Zachráň ma V. 9,10 [i] 03:40 North Shore 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Červené ruže 164 [i] 07:15 Matlock III. 8,9 [i] 09:15 A-Team 75,76 [i] 11:30 MacGyver 72 [i] 12:30 M*A*S*H 225,226 [i] 13:30 Kojak I. 7 [i] 14:35 Panelák VII. 48 [i] 15:50 A-Team 75,76 [i] 18:00 M*A*S*H 225,226 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 10,11 [i] 20:00 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 22:00 Barbar Conan [i] 00:35 Simpsonovci VII. 10,11 [i] 01:25 Navarro II. 6 [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 5/22 [i] 07:00 Advokáti V. 4/22 [i] 08:00 Vražedné pobřeží 1/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 17/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 5/22 [i] 12:00 Advokáti V. 4/22 [i] 13:00 Vražedné pobřeží 1/21 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 17/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 6/22 [i] 17:00 Advokáti V. 5/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 2/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 18/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 21:00 Obhájci 16/18 [i] 22:00 Dr. House VI. 8/21 [i] 23:00 Poslední vteřiny 4/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 01:05 Obhájci 16/18 [i] 02:00 Dr. House VI. 8/21 [i] 02:45 Poslední vteřiny 4/13 [i] 03:40 Joan z Arkádie II. 22/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 13 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce 20 [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 1 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 5 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Superlidé Stana Leeho 6 [i] 21:00 Můj šokující příběh [i] 21:55 Kaskadérští fanatici 2 [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Superlidé Stana Leeho 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 46 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 79/104 [i] 09:30 Vašek Nešika a Šikulka Šikovná [i] 10:30 O Terezce a paní Madam [i] 11:20 Slovácko sa nesúdí 6/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 9/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 8/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 13/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 16/62 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Milenky III 1/4 [i] 00:35 Film o seriálu Znamení koně [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Chalupa je hra [i] 01:35 Malá farma [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bez napětí 05:40 Náš venkov [i] 06:00 Divnopis [i] 06:05 City Folk - Helsinky, 2006 [i] 06:30 Na plný pecky 07:00 Jazykové kurzy 6/35 [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Kosmopolis - Speciál [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:37 Zpackaný životy [i] 09:50 Báječný svět k nepřežití [i] 10:10 Rodina a já [i] 10:35 Medicína pro 21. století [i] 10:55 Moje medicína [i] 11:15 Václav Havel [i] 12:00 Bez napětí [i] 12:45 Bohumila Vacková [i] 13:15 ...a tuhle znáte? [i] 13:45 Mizející místa domova [i] 14:05 Na plovárně s Mikem Marshallem a [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:32 Zpackaný životy [i] 14:55 Rodina a já [i] 15:20 Diagnóza [i] 15:40 Moje medicína [i] 16:00 Američané v Pchjongjangu [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Tvary přírody 5/6 [i] 18:25 Moje rodina VI 4/7 [i] 19:00 Musicblok [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Plzeňské bublinky 2011 [i] 20:05 Akta Vladimír Krajina [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 J. E. A. Koželuh [i] 22:35 Dokumentární klub [i] 23:30 Dave Gahan v Basileji [i] 00:30 Maxwell [i] 02:00 Kronika III. říše 2/4 [i] 02:50 Q [i] 03:15 Čtenářský deník... Jaroslav Pížl [i] 03:30 Sešli se ... [i] 04:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:35 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 32 [i] 09:30 Želví nindžové 2: Tajemství kapaliny [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 19 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 6 [i] 14:35 Pohotovost XIV 18 [i] 15:35 Krok za krokem III 22 [i] 16:00 Kriminálka New York III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 56 [i] 18:30 Ulice 1979 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 260 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X 15 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Top Secret [i] 00:55 Kriminálka New York III [i] 01:35 Novashopping 02:10 Walker Texas Ranger III [i] 03:45 Stefanie VII 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Přátelé VII 16 [i] 08:55 Will & Grace VIII 10 [i] 09:35 M*A*S*H 26 [i] 10:10 To je vražda, napsala VI 16 [i] 11:10 Diagnóza vražda IV 7 [i] 12:10 Případ pro Sam I 18 [i] 13:10 M*A*S*H 27 [i] 13:40 Kutil Tim III 5 [i] 14:15 Přátelé VII 17 [i] 14:40 Closer IV 4 [i] 15:40 Julie Lescautová II 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 11 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Odvaha [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:50 Na čem záleží 195 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 79/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 128/190 [i] 07:10 Medzi nami [i] 08:00 Nespútaný anjel 139/194 [i] 08:50 V náručí diabla 85/182 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 L.O.V.E. [i] 11:50 Slzy Bosporu 9-10/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 37-38/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 47/135 [i] 15:15 Rany z lásky 223/230 [i] 16:10 Doňa Barbara 129/190 [i] 17:10 Čistá láska 80/170 [i] 18:05 V náručí diabla 86/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 48/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 140/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 11-12/102 [i] 22:50 Pohotovosť XIV. 8/19 [i] 23:40 Frasier VI. 12/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 140/194 [i] 01:00 Pohotovosť XIV. 8/19 [i] 01:40 Frasier VI. 12/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 37-38/175 [i] 02:45 V tieni [i] 03:05 112 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Rany z lásky 223/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Sladká pomsta [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Nejlepší přítelkyně [i] 13:55 Příběh z Bronxu [i] 16:00 Carmen: Divoká vášeň [i] 18:05 Muž z Elysejských polí [i] 20:00 3000 mil na útěku [i] 22:05 Amélie z Montmartru [i] 00:15 Po stopách draka [i] 01:55 Job [i] 03:20 Vlad narážeč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:45 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Clash time [i] 23:05 Wrestling [i] 23:40 Wrestling [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 8 22 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 15 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 16 [i] 09:10 Kauzy podle Kate 2 [i] 10:10 Být Erikou 3 1 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 13 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 10 [i] 13:10 Promlčené zločiny [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13 1 [i] 17:00 Právo a pořádek 8 1 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 11 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 14 [i] 20:00 Transplantační jednotka 12 [i] 21:00 Manžel k pronájmu [i] 22:50 Médium 5 5 [i] 23:50 Médium 5 6 [i] 01:00 Transplantační jednotka 12 [i] 02:00 Bezpečný přístav [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru 13 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Předměstské příšery [i] 06:00 Proklepnuto - odklepnuto 03 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 04 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 7 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 8 [i] 08:20 Města ve výškách 16 [i] 08:55 Co opravdu jíme 7 [i] 09:25 Co opravdu jíme 8 [i] 09:55 Co nám prospívá 46 [i] 10:25 Co nám prospívá 47 [i] 11:00 Mravenci vědí všechno 3 [i] 11:15 Zvířecí rekordmani 56 [i] 12:15 Když dojde jídlo [i] 13:20 Čas 3 [i] 14:20 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 15:25 Poslední lidožrout: tygr zabiják z Indie [i] 16:25 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 1 [i] 17:20 Vraky snů 14 [i] 17:50 Vášnivý jedlík 14 [i] 18:20 Hodování se smrtí 1 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 14 [i] 20:25 Budování říše 11 [i] 21:20 Věda o duši 2 [i] 22:15 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 4 [i] 00:15 Budování říše 12 [i] 01:15 Kuchař v první linii 3 [i] 02:10 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 03:10 Budování říše 12 [i] 04:05 Hodování se smrtí 1 [i] 04:55 Poslední lidožrout: tygr zabiják z Indie