TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Ako ukradnúť Dagmaru [i] 10:45 Škola hada [i] 12:30 Tvrdá hra 3: Juniorská liga [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno II. 6/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 3/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Kliatba bratov Grimmovcov [i] 01:15 Tvrdá hra 3: Juniorská liga [i] 02:40 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:25 Sladká Valentína 42/178 [i] 07:10 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 16/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 43/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 16/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 156/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zásnuby, svadby, zväzky [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Správa o putovaní študentov Petra a Jakuba [i] 00:00 Nash Bridges 16/54 [i] 00:50 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:35 Zásnuby, svadby, zväzky [i] 03:15 Udalosti ČT [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:20 Taký bol ... [i] 04:45 Sila lásky III. 16/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibum [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:55 Pamätáte sa na nich? [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 Islam v Európe [i] 13:45 Elixír [i] 14:10 Autosalón [i] 14:40 Večer na tému [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:50 Uvarte si štíhlosť 1/6 [i] 17:15 Osobnosti a udalosti [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 15/16 [i] 18:35 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Cesta do Compostely [i] 21:10 Spektrum vedy [i] 21:35 Zelené raje III [i] 22:05 Zomieranie v hojnosti [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 SHARK I. 11 [i] 06:15 Inside: Myseľ vraha 8 [i] 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 47 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 12 [i] 11:00 Profesionáli IV. 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 14:00 Stratené duše II. 1/22 [i] 15:00 Kosti II. 5 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:58 Hľadá sa MILIONÁR [i] 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 48 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 16 [i] 22:15 Kosti V. 2,3 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 01:30 Mafstory [i] 02:00 Zachráň ma V. 7,8 [i] 03:45 North Shore 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Červené ruže 163 [i] 07:15 Matlock III. 6,7 [i] 09:15 A-Team 73,74 [i] 11:30 MacGyver 71 [i] 12:30 M*A*S*H 223,224 [i] 13:30 Kojak I. 6 [i] 14:35 Panelák VII. 47 [i] 15:50 A-Team 74,75 [i] 18:00 M*A*S*H 223,224 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 8,9 [i] 20:00 Ninja Factor 5,6 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci VII. 8,9 [i] 00:00 Kladivo na čarodejnice [i] 01:45 Nočné reprízy 04:50 V mene lásky 68,69 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 4/22 [i] 07:00 Advokáti V. 3/22 [i] 08:00 Merlin II. 13/13 [i] 09:05 Hvězdná brána: Atlantida V. 16/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 4/22 [i] 12:00 Advokáti V. 3/22 [i] 13:00 Merlin II. 13/13 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida V. 16/20 [i] 15:05 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 16:05 Předčasné vydání II. 5/22 [i] 17:05 Advokáti V. 4/22 [i] 18:00 Vražedné pobřeží 1/21 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 17/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 8/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 23:00 Poslední vteřiny 3/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 01:05 CSI: New York VII. 8/17 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 02:45 Poslední vteřiny 3/13 [i] 03:40 Joan z Arkádie II. 21/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 12 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce 19 [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 13 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Tuning 2008 [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 20 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Srdce stroje [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Lovci bouří 2010 [i] 21:00 Dvojí přežití [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Lovci bouří 2010 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Jalna 10/16 [i] 05:45 S Hurvínkem za lékařem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 78/104 [i] 09:30 Doktor Martin 8/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 8/13 [i] 11:10 Věšák - Dagmar Pecková [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 8/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 7/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Herbert v ringu [i] 22:50 Takové milé (pře)klepy pánů Šimka a Grossmanna [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Na stopě [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 00:25 Po stopách [i] 00:40 Sváteční slovo Štěpána Hájka [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kuchařská pohotovost [i] 01:35 Kouzelnice z Bejrútu [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Máte mě! [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Milan Machovec [i] 06:30 Folk a kolem [i] 07:00 Jazykové kurzy 3/5 [i] 07:15 Redaktion D 3/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Babylon [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:36 Česko jedna báseň [i] 09:50 Nehasit! Hořím! [i] 10:25 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Výjimečná architektura [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 City Folk - Helsinky, 2006 [i] 13:15 Artmix [i] 14:10 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 5/6 [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:45 Nehasit! Hořím! [i] 15:10 Výtvarnické konfese [i] 15:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:00 Výjimečná architektura [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:10 Bordeaux [i] 18:25 Moje rodina VI 3/7 [i] 19:00 Sabotáž [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Plzeňské bublinky 2011 [i] 20:05 David a Goliáš aneb Pepička to zařídí [i] 22:25 Vzkaz Svatopluka Karáska [i] 22:45 Divadlo žije! [i] 23:15 Terra musica [i] 23:45 Sólo pro... Hm - Speciál [i] 00:10 Oko nad Prahou [i] 01:30 Kultura.cz Brno [i] 02:00 Kultura.cz [i] 02:25 Krásný ztráty [i] 03:05 Chcete mě? [i] 03:20 Sešli se... [i] 04:20 Podivuhodný svět [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 31 [i] 09:30 Křižovatka osudu [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 18 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 5 [i] 14:35 Pohotovost XIV 17 [i] 15:35 Krok za krokem III 21 [i] 16:00 Kriminálka New York III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 55 [i] 18:30 Ulice 1978 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Comeback [i] 21:25 Mentalista 10 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Jako pavouk [i] 01:05 Kriminálka New York III [i] 01:50 Novashopping 02:25 Walker Texas Ranger III [i] 03:45 Stefanie VII 8, 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 15 [i] 08:40 Will & Grace VIII 9 [i] 09:20 M*A*S*H 25 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 15 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 6 [i] 11:55 Případ pro Sam I 17 [i] 12:55 M*A*S*H 26 [i] 13:35 Kutil Tim III 4 [i] 14:05 Přátelé VII 16 [i] 14:35 Closer IV 3 [i] 15:30 Julie Lescautová I 13 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 47 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 21 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 2 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 12 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 193 [i] 04:25 Na čem záleží 194 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 78/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 127/190 [i] 07:10 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 138/194 [i] 08:45 V náručí diabla 84/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:45 Slzy Bosporu 7-8/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 35-36/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 46/135 [i] 15:15 Rany z lásky 222/230 [i] 16:10 Doňa Barbara 128/190 [i] 17:10 Čistá láska 79/170 [i] 18:05 V náručí diabla 85/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 47/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 139/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 9-10/102 [i] 22:40 Muži na stromoch II. 2/14 [i] 23:30 Frasier VI. 11/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 139/194 [i] 00:45 Muži na stromoch II. 2/14 [i] 01:30 Frasier VI. 11/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 35-36/175 [i] 02:30 AHA [i] 03:05 V tieni [i] 03:20 112 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Rany z lásky 222/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Rodinná záležitost [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 13:50 Mezi námi právníky [i] 15:25 Breakdance-girl [i] 17:00 Jaro 1941 [i] 18:50 Líbí se mi co děláš [i] 20:45 Příběh z Bronxu [i] 22:50 Smolař [i] 00:30 Důvěrnosti [i] 02:20 Špína [i] 04:05 Hvězdné dítě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Olympijské hry [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:30 Snooker [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Jezdectví [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 8 21 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 14 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 15 [i] 09:10 Diagnóza vražda 8 20 [i] 10:10 Diagnóza vražda 8 21 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 12 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 9 [i] 13:10 Bezpečný přístav [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 7 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 22 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 10 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 13 [i] 20:00 Transplantační jednotka 11 [i] 21:00 Kauzy podle Kate 2 [i] 22:00 Být Erikou 3 1 [i] 23:00 Pidilidi [i] 00:50 Transplantační jednotka 11 [i] 01:50 Promlčené zločiny [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Odporné od přírody [i] 06:00 Proklepnuto - odklepnuto 01 [i] 06:35 Proklepnuto - odklepnuto 02