TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Zemetrasenie v New Yorku [i] 12:15 Komisár Rex VIII. 10/17 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad I. 15/23 [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno II. 5/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 2/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 89/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Neverná [i] 01:25 Krvavé stopy [i] 03:00 Komisár Rex VIII. 10/17 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:35 Sladká Valentína 41/178 [i] 07:25 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 15/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 42/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 15/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 155/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta človeka [i] 21:05 Komisár Manara 7/12 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 15/19 [i] 23:40 Nash Bridges 15/54 [i] 00:25 Komisár Manara 7/12 [i] 01:25 Zem - planéta človeka [i] 02:20 Reportéri [i] 02:45 Obete a tí druhí [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Sila lásky III. 15/244 [i] 04:20 Sila lásky IV. 155/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Malý Muk 3/3 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:20 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:45 Portrét [i] 11:20 Mednyánszky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Poklady Slovenska [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Cesty nádeje [i] 14:35 Orientácie [i] 15:00 Zákulisie slovenčiny [i] 15:20 Nie si sám [i] 15:50 Nie si sama [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Slovenské rody [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Islam v Európe [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:35 Večerníček 6/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Na križovatke sk+cz [i] 22:00 Uvarte si štíhlosť 1/6 [i] 22:25 Polícia [i] 22:35 Večer na tému [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Life: Najbohatší policajt II. 12 [i] 06:10 Inside: Myseľ vraha 7 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 46 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 11 [i] 11:00 Profesionáli IV. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 14:00 Stratené duše I. 22/22 [i] 15:00 Kosti II. 4 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 47 [i] 21:15 Keby bolo keby 2 9 [i] 22:30 Nežní zabijaci I. 2 [i] 23:30 Dni hromu [i] 01:40 Keby bolo keby 2 9 [i] 02:25 Zachráň ma V. 5,6 [i] 04:00 North Shore 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Červené ruže 162 [i] 07:15 Matlock III. 4,5 [i] 09:15 A-Team 71,72 [i] 11:30 MacGyver 70 [i] 12:30 M*A*S*H 221,222 [i] 13:30 Kojak I. 5 [i] 14:35 Panelák VII. 46 [i] 15:50 A-Team 71,72 [i] 18:00 M*A*S*H 221,222 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 6,7 [i] 20:00 Strážca zákona [i] 22:10 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci VII. 6,7 [i] 00:15 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 01:40 Nočné reprízy 04:50 V mene lásky 66,67 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 3/22 [i] 07:00 Advokáti V. 2/22 [i] 08:00 Merlin II. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 15/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 3/22 [i] 12:00 Advokáti V. 2/22 [i] 13:00 Merlin II. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 15/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 4/22 [i] 17:00 Advokáti V. 3/22 [i] 18:00 Merlin II. 13/13 [i] 19:05 Hvězdná brána: Atlantida V. 16/20 [i] 20:05 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 21:05 Změna je život II. 1/13 [i] 22:05 Cena za lidskost 2/3 [i] 23:05 Poslední vteřiny 2/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 01:05 Změna je život II. 1/13 [i] 02:00 Cena za lidskost 2/3 [i] 02:45 Poslední vteřiny 2/13 [i] 03:40 Joan z Arkádie II. 20/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 11 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 10 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 12 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce 19 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Povolení vrtat 2 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 3 [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Srdce stroje [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Srdce stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 44 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klip klap [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 77/104 [i] 09:30 Doktor Martin 7/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 7/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 7/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 6/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2005 16/20 [i] 21:00 Štěstí [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Bílá Masajka [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Velké lásky Standy Procházky 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 City Folk - Dublin [i] 06:30 ...a tuhle znáte? 07:00 Jazykové kurzy 6/30 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Křesťanský magazín [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa dnes [i] 10:00 Letem světem [i] 10:35 Evropa a já [i] 11:10 Poklad, který nevoní 3/4 [i] 12:00 Příště u Vás z Vlachova Březí . Režie F. Seidl [i] 12:45 Milan Machovec [i] 13:15 Hledám práci [i] 13:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 15:00 Letem světem [i] 15:35 Evropa a já [i] 16:00 Poklad, který nevoní 4/4 [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:30 Rodopská magie 3/3 [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Moje rodina VI 2/7 [i] 19:00 Kosmopolis - Speciál [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Plzeňské bublinky 2011 [i] 20:05 Oněgin [i] 21:50 Inventura Febia [i] 22:30 Triptych o láske [i] 23:55 Pochybná žena [i] 01:35 Hledám práci [i] 02:00 Karel Krautgartner 02:55 Sešli se... [i] 03:55 Podivuhodný svět [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Zašlapané projekty [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 30 [i] 09:30 Mořské panny [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 17 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 4 [i] 14:35 Pohotovost XIV 16 [i] 15:35 Krok za krokem III 20 [i] 16:00 Kriminálka New York III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 54 [i] 18:30 Ulice 1977 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 259 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 112 [i] 23:40 Hra o přežití [i] 01:25 Novashopping 02:00 Walker Texas Ranger III [i] 02:45 Střepiny [i] 03:45 Stefanie VII 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 14 [i] 08:40 Will & Grace VIII 8 [i] 09:20 M*A*S*H 24 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 14 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 5 [i] 11:55 Případ pro Sam I 16 [i] 12:55 M*A*S*H 25 [i] 13:30 Kutil Tim III 3 [i] 14:05 Přátelé VII 15 [i] 14:35 Closer IV 2 [i] 15:35 Julie Lescautová I 12 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 10 [i] 23:15 Trampoty [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 11 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 192 [i] 04:30 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 77/170 [i] 06:15 Doňa Barbara 126/190 [i] 07:05 Medzi nami [i] 07:55 Nespútaný anjel 137/194 [i] 08:45 V náručí diabla 83/182 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 L.O.V.E. [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica II. 7-8/26 [i] 12:35 Veronika Marsová I. 1/22 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 33-34/175 [i] 14:25 Rebeli na strednej 45/135 [i] 15:15 Rany z lásky 221/230 [i] 16:15 Doňa Barbara 127/190 [i] 17:10 Čistá láska 78/170 [i] 18:05 V náručí diabla 84/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 46/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 138/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 7-8/102 [i] 22:40 Pohotovosť XIV. 7/19 [i] 23:30 Frasier VI. 10/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 138/194 [i] 00:45 Pohotovosť XIV. 7/19 [i] 01:25 Frasier VI. 10/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 33-34/175 [i] 02:30 AHA [i] 03:00 V tieni [i] 03:15 112 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Rany z lásky 221/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Dvojník [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Fotroviny [i] 13:50 Na hraně [i] 15:30 Doktor od jezera Hrochů [i] 17:35 Rabbit-Proof Fence [i] 19:15 Phoebe v říši divů [i] 21:00 Mezi námi právníky [i] 22:35 Vlad narážeč [i] 00:20 Švindl [i] 02:00 Nebezpečná hloubka [i] 03:25 Rain [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Jezdectví [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 8 19 [i] 06:10 Diagnóza vražda 8 20 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 13 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 14 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 5 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 6 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 11 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 8 [i] 13:10 Perfektní plán [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 6 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 21 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 9 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 12 [i] 20:00 Transplantační jednotka 10 [i] 21:00 Pidilidi [i] 22:50 Bratři a sestry 3 5 [i] 23:50 Bratři a sestry 3 6 [i] 00:50 Transplantační jednotka 10 [i] 01:50 Únos za bílého dne