TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Krásna mimozemšťanka [i] 11:15 Ten, kto ťa chráni I. 21/22 [i] 12:10 Komisár Rex VIII. 9/17 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad I. 14/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 4/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom II. 1/24 [i] 15:30 Priatelia VIII. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 88/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Po čom chlapci túžia [i] 00:50 Súboj o česť [i] 02:20 Komisár Rex VIII. 9/17 [i] 03:00 Odložený prípad I. 14/23 [i] 03:40 Dr. House IV. 1/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 3 2 1 štart! [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 06:55 Svet v obrazoch [i] 07:25 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 14/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 41/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 14/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 154/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár z Wörthersee: Recept na lásku [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Žltý dostavník [i] 23:20 Extra [i] 23:50 Nash Bridges 14/54 [i] 00:40 Lekár z Wörthersee: Recept na lásku [i] 02:05 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Sila lásky III. 14/244 [i] 04:15 Sila lásky IV. 154/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 30/30 [i] 08:55 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:20 Cesty nádeje [i] 10:55 Veda zločinu 4/13 [i] 11:50 Polícia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:30 Umenie 2011 [i] 13:55 Kinorama [i] 14:25 Autosalón [i] 14:50 Odpískané [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času 2 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 5/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slovenské rody [i] 20:35 Zákulisie slovenčiny [i] 20:50 Nie si sám [i] 21:20 Nie si sama [i] 21:50 Tajomstvo [i] 23:30 Anjeli strážni Waris Dirieovej [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    07:00 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 45 [i] 10:00 Áno, šéfe! [i] 11:00 Profesionáli VI. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Zakázané kráľovstvo [i] 15:00 Kosti II. 3 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 46 [i] 21:15 Profesionáli VI. 7 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 ČREPINY [i] 00:00 Čierny dážď [i] 02:25 Zachráň ma V. 3,4 [i] 04:00 North Shore 1,2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Červené ruže 161 [i] 06:50 Matlock III. 2,3 [i] 08:45 A-Team 69,70 [i] 11:00 M*A*S*H 219,220 [i] 12:00 Policajt v Afrike [i] 14:35 Panelák VII. 45 [i] 15:50 A-Team 69,70 [i] 18:00 M*A*S*H 219,220 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 4,5 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 5,6 [i] 21:50 Simpsonovci VII. 4,5 [i] 22:45 Policajt v Afrike [i] 00:50 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Budem stále s tebou [i] 02:20 Nočné reprízy 04:50 V mene lásky 64,65 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 2/22 [i] 07:00 Advokáti V. 1/22 [i] 08:00 Merlin II. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 14/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 2/22 [i] 12:00 Advokáti V. 1/22 [i] 13:00 Merlin II. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 14/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 3/22 [i] 17:00 Advokáti V. 2/22 [i] 18:00 Merlin II. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 15/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 3/19 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 4/19 [i] 23:00 Poslední vteřiny 1/13 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 01:05 The Shield - Policejní odznak VII. 3/14 [i] 02:00 The Shield - Policejní odznak VII. 4/14 [i] 02:50 Poslední vteřiny 1/13 [i] 03:45 Joan z Arkádie II. 19/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 9 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 11 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 29 [i] 16:55 Technické vymoženosti 30 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Povolení vrtat 2 [i] 21:00 Mečouni - život na udici 2 [i] 21:55 Mistři piva [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Povolení vrtat 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Taková normální rodinka 7/8 [i] 05:45 Deštník [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 76/104 [i] 09:30 Doktor Martin 6/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 6/13 [i] 11:10 Film o filmu Štěstí [i] 11:30 13. komnata Marko Čermáka [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 6/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 5/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 15/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Na cestě po Kuvajtu [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Chuck Berry! [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 M. Svoboda [i] 05:30 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 5/6 [i] 05:45 Vzkaz Jiřího Krejčíka [i] 06:00 City Folk - Lisabon [i] 06:30 Folklorní magazín [i] 07:00 Jazykové kurzy: Kapusta 16/20 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Přidej se [i] 08:10 Nedej se [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:39 Bílá místa [i] 10:00 Abeceda komunistických zločinů 15/26 [i] 10:15 Střípky času [i] 10:35 Vášeň sběratelská [i] 10:55 Jak to bylo s mostem přes řeku Kwai [i] 12:00 Hudební studio M [i] 12:35 City Folk - Dublin [i] 13:05 Stop [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 829/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:35 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 16/26 [i] 15:15 Záhady starého Egypta [i] 15:30 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Atlantida [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kronika III. říše 1/4 [i] 17:55 Příběhy domů [i] 18:25 Moje rodina VI 1/7 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 Plzeňské bublinky 2011 [i] 20:05 Kronika III. říše 2/4 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:25 Násiríja, pravdivý příběh z Iráku 2/2 [i] 00:10 Karel Krautgartner [i] 01:05 Inventura Febia [i] 01:35 Al Foster [i] 02:30 Příběhy domů [i] 03:00 Sešli se... [i] 04:00 Tankisté [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 29 [i] 09:30 Maximální teror [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 16 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 3 [i] 14:35 Pohotovost XIV 15 [i] 15:35 Krok za krokem III 19 [i] 16:00 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 53 [i] 18:30 Ulice 1976 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 21 [i] 23:55 Face the Pro [i] 01:15 Novashopping 01:50 Mrtvá zóna VI 1 [i] 02:30 Bujné fantazie 10 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 13 [i] 08:40 Will & Grace VIII 7 [i] 09:20 M*A*S*H 23 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 13 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 4 [i] 11:55 Případ pro Sam I 15 [i] 12:55 M*A*S*H 24 [i] 13:35 Kutil Tim III 2 [i] 14:05 Přátelé VII 14 [i] 14:35 Closer IV 1 [i] 15:35 Julie Lescautová I 11 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 46 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 11 [i] 23:20 Sběratelé kostí II 1 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 191 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čistá láska 76/170 [i] 05:50 Doňa Barbara 125/190 [i] 06:40 Skutočný príbeh: Kde je moje dieťa? [i] 08:35 V náručí diabla 82/182 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 L.O.V.E. [i] 11:30 Columbo II. 1/8 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 31-32/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 44/135 [i] 15:10 Rany z lásky 220/230 [i] 16:10 Doňa Barbara 126/190 [i] 17:05 Čistá láska 77/170 [i] 18:00 V náručí diabla 83/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 45/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 137/194 [i] 20:55 Veronika Marsová I. 1/22 [i] 21:50 Hotel snov: Najkrajší dar na Srí Lanke [i] 23:35 Frasier VI. 9/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 137/194 [i] 00:55 Hotel snov: Najkrajší dar na Srí Lanke [i] 02:25 Frasier VI. 9/24 [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová I. 31/175 [i] 03:05 V tieni [i] 03:25 112 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Rany z lásky 220/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Lidi, co znám [i] 08:45 Teleshopping 12:05 Padělatel [i] 13:50 Muž z Elysejských polí [i] 15:45 Sbohem Bafano [i] 17:50 Carmen: Divoká vášeň [i] 19:55 Rain [i] 21:40 Na hraně [i] 23:20 Špína [i] 01:05 Pořádná rána [i] 02:40 Temné vody [i] 04:20 Vůle přežít [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Vzpírání [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Diagnóza vražda 8 17 [i] 06:40 Diagnóza vražda 8 18 [i] 07:40 Diagnóza vražda 8 19 [i] 08:40 Soudkyně Amy 6 13 [i] 09:40 Kauzy podle Kate 1 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 10 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 7 [i] 13:10 Únos za bílého dne [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 5 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 20 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 8 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 11 [i] 20:00 Transplantační jednotka 9 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 11 [i] 22:00 Kauzy podle Kate 1 [i] 23:30 Transplantační jednotka 8 [i] 00:30 Transplantační jednotka 9 [i] 01:30 Perfektní plán [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 12 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 23 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 2 [i] 08:20 Města ve výškách 13 [i] 08:55 Co opravdu jíme 1 [i] 09:25 Co opravdu jíme 2 [i] 09:55 Co nám prospívá 40 [i] 10:25 Co nám prospívá 41 [i] 10:55 Zvířecí rekordmani 53 [i] 11:55 Závod s budoucností 1 [i] 12:25 Závod s budoucností 2 [i] 12:55 Závod s budoucností 3 [i] 13:25 Holky v armádě: Na cestě do Afghánistánu [i] 14:00 Život v korunách stromů 3 [i] 15:10 Los zabiják [i] 16:05 Vítejte v Lagosu 1 [i] 17:15 Vraky snů 11 [i] 17:45 Vášnivý jedlík 11 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 54 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě 11 [i] 20:25 Budování říše 8 [i] 21:20 Sahara 1 [i] 22:20 Neobjasněno 1 [i] 23:20 Vzestup a pád Římské říše 1