Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Flash Gordon 6/22 [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 12/13 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 2/26 [i] 06:45 Scooby Doo II. 13/16 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 25/54 [i] 07:30 Alf I. 14/25 [i] 08:00 Karate Kid 2 [i] 10:05 Dva a pol chlapa II. 22-23/24 [i] 10:55 Kamoška z budúcnosti [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Twister sa vracia [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:40 Na linke je vrah [i] 00:10 Prekliatie [i] 01:45 Penny sa bojí [i] 03:10 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:55 Autosalón [i] 07:20 101 dalmatíncov 6/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 6/65 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Rozprávanie kvetu kamélie 3/4 [i] 09:10 3 2 1 štart! [i] 09:30 Svätá omša na Kvetnú nedeľu [i] 12:35 Svet v obrazoch [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 "Král králů" [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Svätá Bakhita 1/2 [i] 22:00 Svätá Bakhita 2/2 [i] 23:50 Agatha Christie : Poirot [i] 01:25 Svätá Bakhita 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Halali [i] 06:55 Pestúni zvierat 7 [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Formula 1 - hlavné preteky [i] 11:10 Farmárska revue [i] 11:25 Nesmrteľní [i] 12:15 Noc v archíve [i] 13:15 Tri krát tri je deväť [i] 14:10 Orientácie [i] 14:45 Família [i] 15:20 Folklórny festival Detva [i] 16:40 Anjeli strážni Waris Dirieovej [i] 17:15 Spomíname na režiséra Igora Ciela [i] 18:25 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 18:30 Večerníček 4/7 [i] 18:40 3 2 1 štart! [i] 18:55 Mimo času 2 [i] 19:20 Invencie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Veda zločinu 4/13 [i] 21:00 Umenie 2011 [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Pozývame vás do divadla [i] 23:35 Sviatočné slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Smrtiaca veža [i] 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 Profesionáli VI. 6 [i] 08:00 Zlaté dieťa [i] 10:00 Glee 17,18 [i] 11:50 Stratené duše IV. 4 [i] 12:45 Hovorme o sexe 9 [i] 13:00 Knight Rider 17/17 [i] 14:00 Vladárova nová tvár [i] 15:40 Hasiči [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Zakázané kráľovstvo [i] 22:15 Kód Navajo [i] 01:15 V sieti CIA 1,2,3/3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Siska 42 [i] 07:00 Magnum IV. 24,25/25 [i] 08:50 Doktorka Quinnová 59,60 [i] 11:00 Siska 43 [i] 12:20 60 MINÚT [i] 13:35 Jacqueline Bouvier - Kennedyová [i] 16:30 Policajt v Afrike [i] 19:00 Simpsonovci VII. 2,3 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 22:15 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 00:00 Simpsonovci VII. 2,3 [i] 00:45 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVIII. - Tocantins 15/15 [i] 06:50 Deset důvodů, proč tě nenávidím 1/20 [i] 07:25 Deset důvodů, proč tě nenávidím 2/20 [i] 07:55 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 08:55 Pán času III. 7/14 [i] 10:00 Merlin 3/13 [i] 11:00 Merlin 4/13 [i] 12:00 Pán času III. 9/14 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 14:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 1/16 [i] 15:00 Obhájci 7/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 4/20 [i] 17:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 3/20 [i] 17:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 4/20 [i] 18:00 Dr. House VI. 7/21 [i] 19:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 20:00 Obhájci 8/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 2/19 [i] 23:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 8/13 [i] 01:00 Dr. House VI. 7/21 [i] 01:55 Obhájci 8/18 [i] 02:40 Lost - Ztraceni VI. 4/20 [i] 03:25 Boj o čas II. 9/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper 15 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 31 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 32 [i] 10:00 Lovci bouří 2010 [i] 10:55 Povolení vrtat 1 [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Mečouni - život na udici 1 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Americký chopper 15 [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Svět budoucnosti [i] 23:45 Kaskadérští fanatici 1 [i] 00:15 Kaskadérští fanatici 2 [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Průmyslový fanatik [i] 04:35 Průmyslový fanatik [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Ať ten kůň mlčí! [i] 06:30 Trojčátka 16/26 [i] 07:00 Tajemství proutěného košíku 9/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Taková normální rodinka 7/8 [i] 11:45 Deštník [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo Štěpána Hájka [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:30 Strašidlo cantervillské [i] 15:50 Od folkloru k rokenrolu [i] 16:20 Pokračování příště [i] 17:00 Zkoušky z dospělosti [i] 18:00 Arabela 2/39 [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 168 hodin [i] 22:05 Nevlastní bratr [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Svět ČT [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Jeho veličenstvo Minor [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Kalendárium [i] 02:40 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Divnopis [i] 05:35 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry [i] 06:30 Chcete je? [i] 06:35 Cestománie [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Příběhy domů [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:30 Šumná města [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Svět umění [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:15 Máte mě! [i] 12:30 Království divočiny [i] 13:00 Poklady světa [i] 13:15 Córdoba [i] 13:30 Deset století architektury [i] 13:50 Výjimečná architektura [i] 14:40 Hudební toulky se Zdeňkem 5/6 [i] 14:55 Krásy evropského pobřeží [i] 15:00 Mizející místa domova [i] 15:20 Kamera na cestách [i] 16:10 Mýty a fakta historie [i] 17:05 Křesťanský magazín [i] 17:30 Cesty víry [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Blues Alive [i] 19:30 Folk a kolem [i] 20:00 Sicko [i] 22:00 Na plovárně s Mikem Marshallem a Caterinou Lichtenbergovou [i] 22:25 aFOKUS [i] 22:35 Prostě spolu [i] 00:10 Pravá krev II 8/12 [i] 01:00 Babylon [i] 01:25 Medúza 01:55 kult_off [i] 02:25 Svět umění [i] 03:15 Žijeme s vírou [i] 03:40 aFOKUS 03:45 Brno Open 2004 [i] 04:25 Fotografovat módu [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Roary: Závodní auto 45 [i] 06:05 Batman vítězí II 10 [i] 06:30 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 2 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 14 [i] 07:25 Skippy 31 [i] 07:50 Babicovy dobroty [i] 08:30 Velká cena Číny [i] 11:25 Císařovy nové šaty [i] 12:40 Zápisník jedné lásky [i] 15:10 Homolka a tobolka [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:10 (J)elita ze střídačky [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba II [i] 01:40 Novashopping 02:15 DO-RE-MI [i] 03:45 Stefanie VII 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 16 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 28 [i] 08:10 Svět ve válce 6 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 22 [i] 10:25 M*A*S*H 23 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Prvních 20 milionů je nejtěžších [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Máš minutu! [i] 21:10 ŠÉFKA [i] 22:55 Instinkt [i] 01:25 Partička [i] 02:10 Myšlenky zločince I 3 [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Svět ve válce 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 112 [i] 05:45 Smiechoty [i] 06:10 Chuťovky [i] 07:05 Čistá láska 75/170 [i] 08:15 Rosamunde Pilcherová: Vietor nádeje [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Sabrina - mladá čarodejnica II. 7-8/26 [i] 12:05 Zločiny na mori II. 2/26 [i] 13:25 Columbo II. 1/8 [i] 15:10 Svadobná noc v Las Vegas [i] 17:00 Čistá láska 76/170 [i] 18:00 Moja mama veterinárka II. 5-6/13 [i] 20:00 Súkromné pasce: Riskantné interview [i] 21:00 Skutočný príbeh: Kde je moje dieťa? [i] 22:40 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 01:00 Súkromné pasce: Riskantné interview [i] 02:10 Moja mama veterinárka II. 5-6/13 [i] 03:50 Zločiny na mori II. 2/26 [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Muž z Elysejských polí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Druhá strana mince [i] 14:10 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 16:00 Rodinná záležitost [i] 17:45 Sladká pomsta [i] 19:25 Dvojník [i] 21:20 Cesta na trůn komedie [i] 23:00 Švindl [i] 00:40 Nebezpečná hloubka [i] 02:05 Masakr v kopcích [i] 03:40 Kamufláž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Maraton [i] 13:00 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 14:15 Motorismus [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Vzpírání [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy 6 8 [i] 06:50 Detektiv Nash Bridges 1 3 [i] 07:50 Detektiv Nash Bridges 1 4 [i] 08:50 Detektiv Nash Bridges 1 5 [i] 09:50 Detektiv Nash Bridges 1 6 [i] 10:50 Detektiv Nash Bridges 1 7 [i] 11:50 Bratři a sestry 3 3 [i] 12:50 Bratři a sestry 3 4 [i] 13:50 Odcizená identita [i] 15:40 Dvojnásobná vražda [i] 17:30 Transplantační jednotka 7 [i] 18:30 Kauzy podle Kate 1 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 10 [i] 21:00 Bratři a sestry 3 5 [i] 22:00 Bratři a sestry 3 6 [i] 23:00 Strýček Buck [i] 01:00 Dobrá manželka 2 10 [i] 02:00 Soudkyně Amy 6 10 [i] 03:00 Transplantační jednotka 9 [i] 04:00 Pouta, která svazují [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ve stínu dinosaurů 1 [i] 07:05 Země: Planeta a její moc 2 [i] 08:10 Krev, pot a přepych 2 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 2 [i] 10:20 Soukromý život... 3 [i] 11:35 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 12:45 Královská dynastie Windsorů 2 [i] 13:50 Jimmova sklizeň 1 [i] 14:55 Unášen divokou vodou 1 [i] 15:55 Zvířecí rekordmani 55 [i] 17:00 Implozivní práce 1 [i] 18:00 Dopravní kolaps [i] 19:05 Mocné lodě [i] 20:05 Zmizelé světy 5 [i] 21:00 Bitva 360 2 [i] 22:05 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 23:05 Hitler a Stalin 2 [i] 00:10 Forenzní faktor 8 [i] 01:05 Skutečné výslechy 3 [i] 01:35 Skutečné výslechy 4 [i] 02:05 Krev, pot a přepych 2 [i] 03:10 Unášen divokou vodou 1 [i] 04:05 Zmizelé světy 5 [i] 04:55 Královská dynastie Windsorů 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bejvalek se nezbavíš [i] 07:40 Paul McCartney: Dobrý večer, New York City! [i] 08:40 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích [i] 09:55 Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky [i] 11:35 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 13:35 Chlupatá odplata [i] 15:05 Avatar [i] 17:40 Amelia [i] 19:30 Před kamerou 17 [i] 20:00 Manolete [i] 21:35 Na stojáka 76 [i] 22:00 Spartakus 4 [i] 23:00 Zprávy TV Onion [i] 00:30 Deník vražedkyně [i] 02:05 Jánošík. Pravdivá historie [i] 04:30 Anakonda 4: Cesta krve [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Modrý slon [i] 07:20 Zloději z Ha