TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 11/13 [i] 05:45 Fantastický Spiderman I. 1/26 [i] 06:05 Scooby Doo II. 12/16 [i] 06:30 Flintstonovci v akcii 24/54 [i] 06:55 Alf I. 12-13/25 [i] 07:55 Traja nindžovia vracajú úder [i] 09:30 Dva a pol chlapa II. 20-21/24 [i] 10:20 Česko Slovenská SuperStar - Finále [i] 13:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 14:00 Akcia nemluvňa [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Poslanie [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Svadobná noc v Las Vegas [i] 21:50 Ako pavúk [i] 23:40 Grindhouse: Planéta Teror [i] 01:40 Akcia nemluvňa [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:30 Sladká Valentína 40/178 [i] 07:13 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:15 101 dalmatíncov 5/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 5/65 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Oco,mama a ja 3/8 [i] 09:20 Hannah Montana II. 26/30 [i] 09:45 Hannah Montana II. 27/30 [i] 10:10 Medik [i] 11:15 Planéta Zem zhora III. [i] 12:15 TOP STAR Extra [i] 13:05 Autosalón [i] 13:30 Štipku soli 3/3 [i] 15:05 Obdobia lásky 10/12 [i] 16:50 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:20 Postav dom, zasaď strom [i] 17:50 Z mesta do mesta [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Znásilnená [i] 22:45 Smrť diviaka [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová [i] 01:15 Skutočný príbeh: Znásilnená [i] 02:40 Smrť diviaka [i] 04:10 Planéta Zem zhora III. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Extr@ English 30/30 [i] 09:30 Navždy a večne 7/7 [i] 10:00 Let bociana [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Gen.sk [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:55 Nie si sama [i] 14:30 Família [i] 15:00 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 15:15 Tempo [i] 15:25 Kapura [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Elixír [i] 16:55 Bakalári [i] 17:25 Osobnosti a udalosti [i] 17:30 Pestúni zvierat 7 [i] 18:00 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 18:35 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:40 Večerníček 3/7 [i] 18:45 Ranč [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Nesmrteľní [i] 21:00 Pesničkári po rokoch [i] 21:15 Anjeli strážni Waris Dirieovej [i] 21:50 Anjel skazy [i] 23:20 BJD 2010 Zap Mama (Belgicko) [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Life: Najbohatší policajt II. 11 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 Kutil Manny II. [i] 07:00 Legenda o Tarzanovi [i] 07:25 Timon a Pumbaa I. [i] 07:50 Gumkáči III. [i] 08:25 Barbie a Diamantový zámok [i] 10:00 Profesionáli VI. 6 [i] 10:50 Áno, šéfe! [i] 11:50 Vlak smrti [i] 13:50 Bohovia sa museli zblázniť I. [i] 16:00 Mach 2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Far Cry [i] 22:15 O 28 týždňov [i] 00:15 Vraždy podľa Judáša [i] 02:30 Far Cry [i] 04:00 Incident [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Črepiny PLUS [i] 06:15 Vlak do stanice Nebo [i] 07:35 Magnum IV. 22,23 [i] 09:40 Doktorka Quinnová 57,58 [i] 11:45 Siska 42 [i] 13:15 "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 15:00 Zúrivá spravodlivosť 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 19:30 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 20:00 Správna vec [i] 22:15 Profesionáli VI. 6 [i] 23:15 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 23:45 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 00:00 Webmaster [i] 00:55 Črepiny [i] 01:20 Magnum IV. 22,23 [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVIII. - Tocantins 13/15 [i] 07:00 Survivor XVIII. - Tocantins 14/15 [i] 08:55 Pán času III. 6/14 [i] 09:55 Merlin 1/13 [i] 10:55 Merlin 2/13 [i] 11:55 Pán času III. 8/14 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 14:00 Largo II. 13/13 [i] 15:00 Obhájci 6/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 3/20 [i] 17:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 1/20 [i] 17:35 Deset důvodů, proč tě nenávidím 2/20 [i] 18:05 Předčasné vydání 7/23 [i] 19:05 Boj o čas II. 7/22 [i] 20:05 Obhájci 7/18 [i] 21:05 CSI: New York VII. 7/17 [i] 22:05 Myšlenky zločince VI. 1/19 [i] 23:05 Californication II. 7/12 [i] 23:40 Zakázané metody 7/13 [i] 00:20 CSI: New York VII. 7/17 [i] 01:15 Obhájci 7/18 [i] 02:10 Lost - Ztraceni VI. 3/20 [i] 02:55 Californication II. 7/12 [i] 03:25 Zakázané metody 7/13 [i] 04:00 Boj o čas II. 7/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 10 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Mečouni - život na udici 1 [i] 09:05 Povolení vrtat 1 [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Průmyslový fanatik [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Pátá rychlost 9 [i] 15:05 Pátá rychlost 10 [i] 15:30 Americký chopper 14 [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Průmyslový fanatik [i] 19:40 Průmyslový fanatik [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Americký chopper 15 [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Mistři piva [i] 23:45 Mečouni - život na udici 1 [i] 00:40 Kaskadérští fanatici 1 [i] 01:10 Kaskadérští fanatici 2 [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Mistři piva [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Pátá rychlost 9 [i] 04:35 Pátá rychlost 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:50 Malý televizní kabaret [i] 06:15 Zpívánky [i] 06:20 Babar 15/26 [i] 06:40 Willy Fog na cestě kolem světa 15/26 [i] 07:05 Věda je detektivka 13/26 [i] 07:30 Bimbuli [i] 07:45 Cesta do vesmíru 8,9 [i] 08:00 SOS - léto v ohrožení [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:20 Flanderský pes [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Jak na ryby s Rudou Hrušínským [i] 13:30 Jejich oči sledovaly boha [i] 15:20 Sever a Jih 9/12 [i] 16:10 Dempsey a Makepeaceová 12/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Sherlock [i] 22:50 88 minut [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Californication III 9/12 [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:00 13. komnata Marko Čermáka [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:25 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:45 Ta naše povaha česká [i] 06:15 Rodopská magie 2/3 [i] 06:45 Obléhání Malty [i] 07:35 Plasty kolem nás [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 ...a tuhle znáte? [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 11:00 Divadlo žije! [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1961 828/2379 [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:40 kult_off [i] 13:10 Filmkompas [i] 13:40 Čtenářský deník... [i] 13:55 Knižní svět [i] 14:20 Rozhovor na dálku [i] 14:40 Zázračná planeta 3/6 [i] 15:35 Bikini - ráj v zakázané oblasti [i] 16:20 O češtině [i] 16:45 Mandrin [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební vizitka [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Prague Proms 2010 [i] 22:15 Šumná města [i] 22:40 aFOKUS [i] 22:45 Artmix [i] 23:40 V roli oběti [i] 01:20 Kosmopolis - Speciál [i] 01:45 Jump! Nejslavnější naháči světa [i] 02:40 Malá Velká Británie 2/22 [i] 03:10 Přezůvky s sebou [i] 03:55 Vějíř starých hitů [i] 04:35 aFOKUS 04:40 Jappy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:10 Pirátova rodinka 7 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 43, 44 [i] 07:05 3-2-1 Tučňáci! 25 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 13 [i] 08:00 Občanské judo [i] 08:25 Judo sonduje [i] 08:35 Tučňáci z Madagaskaru 22 [i] 09:05 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Alibi na vodě [i] 14:35 Lišáci, Myšáci a Šibeničák [i] 16:10 Madagaskar [i] 17:55 Občanské judo [i] 18:25 Judo sonduje [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dostaňte agenta Smarta [i] 22:20 Přepadení 2: Temné území [i] 00:20 Svatba podle Margot [i] 01:55 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:40 Stefanie VII 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI 15 [i] 07:50 Mickeyho klubík II 27 [i] 08:20 M*A*S*H 20 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 M*A*S*H 21 [i] 10:40 Farmář hledá ženu [i] 11:45 Svědomí [i] 13:45 Procházka v oblacích [i] 16:05 Julie Lescautová VI 13 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly [i] 23:10 Rambo III [i] 01:20 Zlověstné ticho [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Bzzz!!! [i] 06:15 Chuťovky [i] 07:05 Priateľky [i] 07:40 Čistá láska 74/170 [i] 08:50 Baby boom [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica II. 5-6/26 [i] 12:55 Zločiny na mori II. 1/26 [i] 14:10 Columbo I. 7/7 [i] 15:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 29/129 [i] 17:05 Čistá láska 75/170 [i] 18:05 Elisa z Rivombrosy I. 5/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nádeje [i] 21:50 Malé ženy [i] 00:05 Milujúci manžel [i] 01:40 Columbo I. 7/7 [i] 02:55 Zločiny na mori II. 1/26 [i] 03:45 Ružové okuliare [i] 04:25 AHA [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Carmen: Divoká vášeň [i] 09:00 Teleshopping 12:05 3000 mil na útěku [i] 14:05 Šťastná ruka [i] 15:50 Na plný plyn [i] 17:40 Doživotní šance [i] 19:25 Lidi, co znám [i] 21:15 Zběsilá jízda [i] 22:50 Pořádná rána [i] 00:30 Job [i] 01:55 Schody [i] 03:30 Proměna Placida Lakea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 All sports [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Jezdectví [i] 17:30 Snooker [i] 18:30 Vzpírání [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Vzpírání [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Soudkyně Amy 6 11 [i] 06:10 Soudkyně Amy 6 12 [i] 07:10 Walker Texas Ranger 5 6 [i] 08:10 Walker Texas Ranger 5 7 [i] 09:10 Walker Texas Ranger 5 8 [i] 10:10 Walker Texas Ranger 5 9 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 10 [i] 12:10 Kauzy podle Kate 1 [i] 13:40 Eva [i] 15:40 Pouta, která svazují [i] 17:30 Bratři a sestry 3 3 [i] 18:30 Bratři a sestry 3 4 [i] 19:30 Kauzy podle Kate 1 [i] 21:00 Strýček Buck [i] 23:00 V síti lží [i] 00:50 Médium 5 3 [i] 01:50 Médium 5 4 [i] 02:50 Transplantační jednotka 6 [i] 03:50 Bratři a sestry 3 3 [i] 04:50 Bratři a sestry 3 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Divokost Baltu [i] 06:00 Život v korunách stromů 2 [i] 07:05 Divokost Baltu [i] 08:10 Vraky snů 11 [i] 08:40 Vraky snů 12 [i] 09:10 Ve stínu dinosaurů 1 [i] 10:10 Kdo přežije Armagedon 7 [i] 11:10 Jak přežít Everest 6 [i] 12:10 Příběhy z divočiny 2 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 13 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 14 [i] 13:35 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 14:15 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 14:55 Mořský orel [i] 15:55 Těžké stroje 4 [i] 16:55 Mistři švindlu v Americe 7 [i] 17:30 Mistři švindlu v Americe 8 [i] 18:00 Vraky snů 25 [i] 18:30 Vraky snů 26 [i] 19:05 Spojený svět [i] 20:05 Zmizelé světy 4 [i] 21:00 Bitva 360 1 [i] 22:05 On the Spot