TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Prasklina [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 20/22 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad I. 13/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 3/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 22/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 13/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 24/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 87/180 [i] 21:00 Sila úderu [i] 22:50 Nukleárny cieľ [i] 00:30 Poslanie [i] 02:00 Sila úderu [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:40 Flash Gordon 5/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:45 Sladká Valentína 39/178 [i] 07:30 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:50 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 13/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 40/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 13/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 153/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 40 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 20:50 TOP STAR Extra [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Inšpektor Rocca [i] 23:45 Nash Bridges 13/54 [i] 00:40 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 01:55 Inšpektor Rocca [i] 03:25 Sila lásky III. 13/244 [i] 04:15 Sila lásky IV. 153/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Príroda [i] 11:25 Áno-ume-nie [i] 11:55 Mladými očami [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:20 A pri tom speve [i] 14:05 City Folk [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:40 Trnava - prvé slobodné kráľovské mesto [i] 16:10 Eurovirtuál [i] 16:35 Miestopis cechov a manufaktúr [i] 16:55 Tempo [i] 17:05 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 13/13 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 2/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Let bociana [i] 21:05 Família [i] 21:30 Československý filmový týždenník [i] 21:45 Gen.sk [i] 21:55 Navždy a večne 7/7 [i] 22:25 Zo Zeme na Mesiac 9/12 [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 44 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 9 [i] 11:00 Profesionáli IV. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 14:00 Kosti IV. 26/26 [i] 15:00 Kosti V. 1/22 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 45 [i] 21:15 Šéfka [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Mach 2 [i] 02:00 Kamufláž [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 04:10 SHARK I. 10 [i] 04:50 Tajný sen [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 60,61 [i] 06:30 Červené ruže 160 [i] 07:20 Matlock II. 24/24 [i] 08:20 Matlock III. 1/20 [i] 09:20 A-Team 67,68 [i] 11:30 MacGyver 69 [i] 12:35 M*A*S*H 217,218 [i] 13:35 Kojak I. 4 [i] 14:35 Panelák VII. 44 [i] 15:50 A-Team 67,68 [i] 18:00 M*A*S*H 217,218 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 20:00 Zúrivá spravodlivosť 1,2/2 [i] 00:00 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 00:45 Tequila a Bonetti 7 [i] 01:30 Spýtaj sa mojich detí [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání II. 1/22 [i] 07:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 08:00 Merlin II. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 13/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 11:00 Předčasné vydání II. 1/22 [i] 12:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 13:00 Merlin II. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 13/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 2/22 [i] 17:00 Advokáti V. 1/22 [i] 18:00 Merlin II. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 14/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 21:00 Gothika [i] 22:55 Zachraň mě VI. 10/10 [i] 23:55 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 00:55 Gothika [i] 02:40 Zachraň mě VI. 10/10 [i] 03:25 Joan z Arkádie II. 18/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 10 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Svět budoucnosti [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 42 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kouzelnice z Bejrútu [i] 05:25 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 75/104 [i] 09:30 Doktor Martin 5/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 5/13 [i] 11:10 Film o seriálu Znamení koně [i] 11:25 Arabela 1/39 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 5/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 Evropské pexeso 15/28 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Znamení koně 10/13 [i] 21:00 13. komnata Marko Čermáka [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:25 Hercule Poirot [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Na cestě po Kalužské oblasti [i] 00:35 Lucie Bílá 011 [i] 01:45 Jeden tón je tvůj [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Folková setkání 2001 [i] 05:40 Čtenářský deník... [i] 05:55 Chcete je? [i] 06:00 Zdeněk Slouka [i] 06:30 Terra musica 07:00 Jazykové kurzy [i] 07:30 Filmkompas [i] 08:00 Hledám práci [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Petr Horký 09:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:15 PORT [i] 10:50 JÁDRO [i] 10:55 Předivo života [i] 11:25 Tvary přírody 4/6 [i] 12:00 Folková setkání [i] 12:45 City Folk - Lisabon [i] 13:10 Folklorika [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Máte mě! [i] 14:15 Vzkaz Jiřího Krejčíka [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:50 Předivo života [i] 16:20 Tvary přírody 5/6 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží [i] 17:00 Tajný projekt [i] 17:55 Tisíc let české myslivosti [i] 18:25 Moje rodina 2/2 [i] 19:00 Babylon [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 aFOKUS [i] 20:05 Zázračná planeta 3/6 [i] 21:00 Plasty kolem nás [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu [i] 22:50 Flight of the Conchords I 9/12 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Malá Velká Británie 2/22 [i] 00:20 Na plný pecky [i] 00:45 Třistatřicettři [i] 01:40 Na plovárně s Kateřinou [i] 02:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 aFOKUS 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Brněnské kolo [i] 03:45 Sólo pro jeden dech [i] 04:30 Ozvěny chrámových kůrů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 28 [i] 09:35 Nepotrestaná vražda [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 15 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 2 [i] 14:35 Pohotovost XIV 14 [i] 15:35 Krok za krokem III 18 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 52 [i] 18:30 Ulice 1975 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:05 Životní zkouška [i] 00:50 Gorila [i] 02:35 Novashopping 04:00 Stefanie VI 26 [i] 04:45 Stefanie VII 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 12 [i] 08:40 Will & Grace VIII 6 [i] 09:25 M*A*S*H 19 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 12 [i] 11:00 Diagnóza vražda IV 3 [i] 12:05 Případ pro Sam I 14 [i] 13:05 M*A*S*H 20 [i] 13:35 Kutil Tim III 1 [i] 14:10 Přátelé VII 13 [i] 14:40 Ochrana svědků II 9 [i] 15:35 Julie Lescautová I 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Aféry [i] 21:00 Partička [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 40 let panic [i] 01:30 Duch ohně [i] 03:15 Volejte Věštce [i] 04:55 Na čem záleží 190 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 73/170 [i] 06:05 Doňa Barbara 124/190 [i] 06:55 Medzi nami [i] 07:40 Nespútaný anjel 136/194 [i] 08:35 V náručí diabla 81/182 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 L.O.V.E. [i] 11:35 Slzy Bosporu 5-6/102 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová I. 29-30/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 43/135 [i] 15:15 Rany z lásky 219/230 [i] 16:05 Doňa Barbara 125/190 [i] 17:00 Čistá láska 74/170 [i] 18:00 V náručí diabla 82/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 44/135 [i] 20:00 Priateľky [i] 20:35 Baby boom [i] 22:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 6/10 [i] 23:45 Nehýb sa [i] 01:25 Na streche [i] 02:15 L.O.V.E. [i] 03:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 6/10 [i] 03:50 Sudkyňa Hatchettová I. 29-30/175 [i] 04:30 V tieni [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Padělatel [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:55 Jaro 1941 [i] 15:45 Sladkých sedmnáct [i] 17:25 Breakdance-girl [i] 19:00 Lulu se vrací [i] 20:50 Muž z Elysejských polí [i] 22:40 Masakr v kopcích [i] 00:20 Důvěrnosti [i] 02:10 Temné vody [i] 03:50 Zeptejte se Cindy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:00 Snooker [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Watts [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 20:10 Dřevorubecký sport [i] 20:30 Dřevorubecký sport [i] 21:00 Box [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:10 Zprávy [i] 00:15 Vzpírání [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 8 18 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 11 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 12 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 3 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 4 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 9 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 6 [i] 13:10 V síti lží [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 4 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 19 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 7 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 10 [i] 20:00 Transplantační jednotka 10