TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Úder tornáda [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 19/22 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 12/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 2/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 21/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 23/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 86/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Adela show [i] 23:10 Čeľuste smrti [i] 00:50 Úder tornáda [i] 02:20 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 03:00 Dr. House III. 23/24 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:45 Sladká Valentína 38/178 [i] 07:30 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 12/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 39/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 12/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 152/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 39 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Taxikárka 2/4 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Z mesta do mesta [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 5/16 [i] 23:40 Nash Bridges 12/54 [i] 00:25 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:10 Taxikárka 2/4 [i] 02:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III 5/16 [i] 03:40 Sila lásky III. 12/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 152/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Nové Pištáčikove dobrodružstvá 1/3 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Príroda [i] 11:20 V pralesoch Karpát [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:40 Zdravíčko, pán doktor [i] 14:05 Spektrum vedy [i] 14:35 Možno sa ti zdá [i] 15:00 Filmové talenty [i] 15:40 Drapéria [i] 16:05 Halali [i] 16:40 Profesionál [i] 16:55 Kanadské impresie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 City Folk [i] 18:30 Večerníček 1/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Inside: Myseľ vraha 6 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 43 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 8 [i] 11:00 Profesionáli IV. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 14:00 Stratené duše I. 21 [i] 15:00 Kosti II. 2 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 44 [i] 21:15 Keby bolo keby 2 8 [i] 22:30 Klamári II. 20 [i] 23:30 ČREPINY [i] 00:15 Profesionáli VI. 6 [i] 00:55 Keby bolo keby 2 8 [i] 01:45 Klamári II. 20 [i] 02:30 Mafstory [i] 03:15 SHARK I. 9 [i] 04:00 Tajný sen [i] 04:25 ČREPINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 58,59 [i] 06:30 Červené ruže 159 [i] 07:20 Matlock II. 22,23 [i] 09:20 A-Team 65,66 [i] 11:30 MacGyver 68 [i] 12:35 M*A*S*H 215,216 [i] 13:35 Kojak I. 3 [i] 14:40 Panelák VII. 43 [i] 15:50 A-Team 65,66 [i] 18:00 M*A*S*H 215,216 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 20:00 Dobrodruh [i] 22:00 Nepriestrelný Cadillac [i] 00:00 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 00:40 Navarro II. 5 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 23/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 21/22 [i] 08:00 Merlin II. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 12/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 23/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 21/22 [i] 13:00 Merlin II. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 12/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 16:00 Předčasné vydání II. 1/22 [i] 17:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 18:00 Merlin II. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 13/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 21:00 Obhájci 15/18 [i] 22:00 Dr. House VI. 7/21 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 9/10 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 00:55 Obhájci 15/18 [i] 01:50 Dr. House VI. 7/21 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 9/10 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 17/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 8 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 9 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Dvojí přežití [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Superlidé Stana Leeho 5 [i] 21:00 Svět budoucnosti [i] 21:55 Kaskadérští fanatici 1 [i] 22:25 Jediná cesta úniku [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Superlidé Stana Leeho 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hoby naší doby [i] 05:25 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Kluci v akci [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 74/104 [i] 09:30 Doktor Martin 4/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 4/13 [i] 11:10 Slovácko sa nesúdí 5/12 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 4/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 4/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vysoká hra [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Město žen I 12/24 [i] 22:40 Kriminálka Paříž 15/62 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Milenky II 6/6 [i] 00:25 Film o filmu Pouta [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Chalupa je hra [i] 01:20 Malá farma [i] 01:45 Liběna Rochová, oděvní designerka [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bez napětí 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 City Folk - Amsterdam [i] 06:30 Blues Alive 07:00 Jazykové kurzy 5/35 [i] 07:30 Divadlo žije! [i] 08:00 Kosmopolis - Speciál [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Zuzana Burešová 09:37 Zpackaný životy [i] 09:50 Rodina a já [i] 10:15 Diagnóza [i] 10:45 Moje medicína [i] 10:55 Káva, mléko a cukr [i] 12:00 Bez napětí [i] 12:45 Zdeněk Slouka [i] 13:15 Putování za písničkou [i] 13:45 Mizející místa domova [i] 14:05 Na plovárně s Kateřinou [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:32 Zpackaný životy [i] 14:45 Báječný svět k nepřežití [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:30 Medicína pro 21. století [i] 15:45 Moje medicína [i] 16:10 Václav Havel [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Tvary přírody 4/6 [i] 18:25 Moje rodina 1/2 [i] 19:00 Medúza [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 aFOKUS [i] 20:05 Oko nad Prahou [i] 21:25 Ta naše povaha česká [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:35 Yo-Yo Ma a přátelé 2/2 [i] 23:10 Dokumentární klub [i] 00:05 Můj chlapec Jack [i] 01:40 Q [i] 02:10 Čtenářský deník... [i] 02:25 aFOKUS 02:30 Holandská zpívající atrakce [i] 03:25 Klenot v krajině [i] 03:55 731: Dvojí výklad pekla [i] 04:20 Studio B [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 27 [i] 09:35 Michael [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 14 [i] 13:40 Vražedná čísla VI 1 [i] 14:35 Pohotovost XIV 13 [i] 15:35 Krok za krokem III 17 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 51 [i] 18:30 Ulice 1974 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 258 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas X [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Detonator [i] 00:50 Beze stopy IV [i] 01:35 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger III [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Stefanie VI 24, 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 11 [i] 08:40 Will & Grace VIII 5 [i] 09:20 M*A*S*H 18 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 11 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 2 [i] 11:55 Případ pro Sam I 13 [i] 13:00 M*A*S*H 19 [i] 13:35 Kutil Tim II 25 [i] 14:05 Přátelé VII 12 [i] 14:35 Ochrana svědků II 8 [i] 15:30 Julie Lescautová I 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:20 Sběratelé kostí V 9 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Láska k pronájmu [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 72/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 123/190 [i] 07:10 Medzi nami [i] 08:00 Nespútaný anjel 135/194 [i] 08:50 V náručí diabla 80/182 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 L.O.V.E. [i] 11:50 Slzy Bosporu 3-4/102 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 27-28/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 42/135 [i] 15:15 Rany z lásky 218/230 [i] 16:10 Doňa Barbara 124/190 [i] 17:05 Čistá láska 73/170 [i] 18:05 V náručí diabla 81/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 43/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 136/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 5-6/102 [i] 22:50 Pohotovosť XIV. 6/19 [i] 23:40 Frasier VI. 8/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 136/194 [i] 01:00 Pohotovosť XIV. 6/19 [i] 01:40 Frasier VI. 8/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 27-28/175 [i] 02:45 V tieni [i] 03:05 112 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Rany z lásky 218/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Líbí se mi co děláš [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Země kouzel a zázraků [i] 13:20 Rabbit-Proof Fence [i] 15:00 Malcolm X [i] 18:20 Doktor od jezera Hrochů [i] 20:20 Nebezpečná známost [i] 21:50 Jaro 1941 [i] 23:40 Schody [i] 01:15 Past [i] 02:50 Pláč sovy [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class [i] 08:35 Snooker [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Fotbal [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 20:10 Bojové sporty [i] 23:00 Wrestling [i] 23:30 Wrestling [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Soudkyně Amy 6 10 [i] 06:00 Diagnóza vražda 8 17 [i] 06:40 Soudkyně Amy 6 9 [i] 07:40 Soudkyně Amy 6 10 [i] 08:40 Soudkyně Amy 6 11 [i] 09:40 Kauzy podle Kate 1 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 8 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 5 [i] 13:10 Odcizená identita [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 3 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 18 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 6 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 9 [i] 20:00 Transplantační jednotka 9 [i] 21:00 Ženské kouzlo [i] 22:50 Médium 5 3 [i] 23:50 Médium 5 4 [i] 00:50 Transplantační jednotka 9 [i] 01:50 V síti lží [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 21 [i] 07:10 Top 10 - architekti 07 [i] 07:45 Top 10 - architekti 08 [i] 08:15 Města ve výškách 11 [i] 08:50 Mravenci vědí všechno 4 [i] 09:10 Buď já nebo pes 87 [i] 10:05 Co nám prospívá [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 51 [i] 12:00 Sázka na novou energii [i] 13:05 Skuteční superlidé 1 [i] 14:05 Život v korunách stromů 1 [i] 15:05 Planeta mláďat 4 [i] 16:10 Budoucnost jídla 1 [i] 17:15 Vraky snů 9 [i]