TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Búrka [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 18/22 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 11/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno II. 1/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 20/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 22/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Príkaz na popravu [i] 00:50 Búrka [i] 02:20 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 03:00 Modré z neba [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:45 Sladká Valentína 37/178 [i] 07:35 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 11/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 38/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 11/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva 1978 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 151/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 38 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Klub pozostalých [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Jaškov sen [i] 23:55 Nash Bridges 11/54 [i] 00:45 NIEČO ZA NIEČO [i] 01:30 Klub pozostalých [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Sila lásky III. 11/244 [i] 04:25 Sila lásky IV. 151/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Fidlibumove rozprávky [i] 09:30 Fokus - zdravie [i] 10:15 Národnostný magazín [i] 10:45 Profily [i] 11:35 Pamätáte sa na nich? [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 A pri tom speve [i] 13:55 Islam v Európe [i] 14:20 Autosalón [i] 14:50 Na tanieri [i] 15:50 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 16:55 Muži a kamióny 10/10 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Teraz to príde 14/16 [i] 18:35 Večerníček 7/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti a udalosti [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Inside: Myseľ vraha 5 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 42 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 7 [i] 11:00 Profesionáli IV. 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 14:00 Stratené duše I. 20 [i] 15:00 Kosti II. 1/21 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 43 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 15 [i] 22:15 Kosti IV. 26/26 [i] 23:15 Kosti V. 1/22 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 01:15 Mafstory [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 15 [i] 02:50 SHARK I. 8 [i] 03:35 Tajný sen [i] 04:00 Life: Najbohatší policajt II. 10 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 56,57 [i] 06:30 Červené ruže 158 [i] 07:20 Matlock II. 20,21 [i] 09:20 A-Team 63,64 [i] 11:30 MacGyver 67 [i] 12:35 M*A*S*H 213,214 [i] 13:35 Kojak I. 2 [i] 14:40 Panelák VII. 42 [i] 15:50 A-Team 63,64 [i] 18:00 M*A*S*H 213,214 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 20:00 Ninja Factor 3,4 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 00:00 “Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky“ [i] 01:20 Zlý neznámy [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 22/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 08:00 Merlin II. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 11/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 22/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 13:00 Merlin II. 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 11/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 23/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 21/22 [i] 18:00 Merlin II. 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 12/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 7/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 8/10 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 00:55 CSI: New York VII. 7/17 [i] 01:50 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 8/10 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 16/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to dělají? [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 8 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Srdce stroje [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Lovci bouří 2010 [i] 21:00 Dvojí přežití [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Špinavé práce 3 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Lovci bouří 2010 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 40 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Retro [i] 05:30 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 73/104 [i] 09:30 Doktor Martin 3/23 [i] 10:20 Případy detektiva Murdocha I 3/13 [i] 11:10 Věšák - Martin Dejdar [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 3/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 3/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:55 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Na stopě [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Den D 13/13 [i] 00:35 Po stopách [i] 00:50 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Kuchařská pohotovost [i] 01:40 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Máte mě! [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:55 Marie Faktorová [i] 06:30 Sólo pro... Vlastu Třešňáka - Speciál 07:00 Jazykové kurzy 2/5 [i] 07:15 Redaktion D 2/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Babylon [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jitka Novotná 09:36 Česko jedna báseň [i] 09:55 Nehasit! Hořím! [i] 10:10 Výtvarnické konfese [i] 10:50 Ondřejova filmová škola [i] 11:05 Architektura interiérů 6/6 [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 City Folk - Amsterdam [i] 13:15 Třistatřicettři [i] 14:10 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 4/6 [i] 14:30 Živě s Jitkou Novotnou 14:31 Česko jedna báseň [i] 14:45 Nehasit! Hořím! [i] 15:20 Výtvarnické konfese [i] 15:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:00 Výjimečná architektura [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Barvy života [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:05 Córdoba [i] 18:25 Moje rodina V 14/14 [i] 19:00 kult_off [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 aFOKUS [i] 20:05 Don Giovanni [i] 23:15 Divadlo žije! [i] 23:40 Terra musica [i] 00:10 Folk a kolem [i] 00:40 Epochální výlet pana Třísky do Ruska [i] 01:35 Kultura.cz Ostrava [i] 02:05 Kultura.cz [i] 02:30 Krásný ztráty [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:25 aFOKUS 03:30 Klub Netopýr [i] 04:20 Zpráva o krajině [i] 04:35 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 26 [i] 09:35 Společný dům [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 13 [i] 13:40 Vražedná čísla V 23 [i] 14:35 Pohotovost XIV 12 [i] 15:35 Krok za krokem III 16 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 50 [i] 18:30 Ulice 1973 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Comeback [i] 21:25 Mentalista 9 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Hráči [i] 00:50 Beze stopy IV [i] 01:35 Novashopping 02:10 Walker Texas Ranger III [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Stefanie VI 22, 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 10 [i] 08:40 Will & Grace VIII 4 [i] 09:20 M*A*S*H 17 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 10 [i] 10:55 Diagnóza vražda IV 1 [i] 11:55 Případ pro Sam I 12 [i] 12:55 M*A*S*H 18 [i] 13:30 Kutil Tim II 24 [i] 14:00 Přátelé VII 11 [i] 14:30 Ochrana svědků II 7 [i] 15:25 Julie Lescautová I 8 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 45 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:20 Castle na zabití II 20 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 22 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 9 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 188 [i] 04:25 Na čem záleží 189 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 71/170 [i] 06:05 Doňa Barbara 122/190 [i] 06:55 Spýtaj sa Harriet 12-13/13 [i] 08:05 Nespútaný anjel 134/194 [i] 08:55 Medzi nami [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 L.O.V.E. [i] 11:35 Slzy Bosporu 1-2/102 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 25-26/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 41/135 [i] 15:10 Rany z lásky 217/230 [i] 16:10 Doňa Barbara 123/190 [i] 17:05 Čistá láska 72/170 [i] 18:05 V náručí diabla 80/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 42/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 135/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 3-4/102 [i] 22:40 Muži na stromoch II. 1/14 [i] 23:30 Frasier VI. 7/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 135/194 [i] 00:45 Muži na stromoch II. 1/14 [i] 01:30 Frasier VI. 7/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 25-26/175 [i] 02:35 V tieni [i] 02:55 112 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Rany z lásky 217/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Milionové Vánoce [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mlčení [i] 13:55 Carmen: Divoká vášeň [i] 16:00 George Washington [i] 17:40 Sbohem Bafano [i] 19:45 Proměna Placida Lakea [i] 21:20 Rabbit-Proof Fence [i] 23:00 Temné vody [i] 00:40 Mrtví pouště [i] 02:10 96 hodin [i] 03:40 Prázdniny s Violou [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Gymnastika [i] 10:15 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 11:55 Match of the week [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Gymnastika [i] 17:15 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 20:00 Zprávy [i] 20:05 Fotbal [i] 20:15 All sports [i] 20:20 Pólo [i] 21:20 Jezdectví [i] 21:25 Golf [i] 22:25 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 23:00 Jachting [i] 23:05 Event Discovery [i] 23:10 All sports [i] 23:20 Match of the week [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Vzpírání [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:00 Olympiáda [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 8 16