Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Tajomstvo môjho úspechu [i] 11:25 Ten, kto ťa chráni I. 17/22 [i] 12:15 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad I. 10/23 [i] 14:05 Las Vegas: Kasíno I. 23/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 19/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 85/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:10 Posledný súd [i] 02:30 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 03:10 Dr. House III. 21/24 [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:45 Sladká Valentína 36/178 [i] 07:35 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 NIEČO ZA NIEČO [i] 09:45 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 10/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 37/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 10/244 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:15 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 150/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 37 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zem - planéta človeka [i] 21:05 Komisár Manara 6/12 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 14/19 [i] 23:30 Nash Bridges 10/54 [i] 00:20 Komisár Manara 6/12 [i] 01:15 Zem - planéta človeka [i] 02:05 Reportéri [i] 02:35 Obete a tí druhí [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Sila lásky III. 10/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 150/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Malý Muk 2/3 [i] 09:35 Fokus - práca [i] 10:20 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:45 Niekde v nás [i] 11:25 Bukxy [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:10 VAT [i] 13:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Profily [i] 15:15 Nie si sám [i] 15:45 Nie si sama [i] 16:10 Osobnosti [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 16:55 Slovenské rody 4 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:05 Islam v Európe [i] 18:30 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:35 Večerníček 6/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:10 Muži a kamióny 10/10 [i] 21:35 Polícia [i] 21:50 Na tanieri [i] 22:50 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy - Hírek [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Inside: Myseľ vraha 4 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Panelák VII. 41 [i] 10:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 6 [i] 11:00 Profesionáli IV. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 14:00 Stratené duše I. 19 [i] 15:00 Kosti I. 22/22 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 42 [i] 21:15 Keby bolo keby 2 7 [i] 22:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Nežní zabijaci I. 1/13 [i] 23:30 Viem, kto ma zabil [i] 01:30 Mafstory [i] 02:25 Keby bolo keby 2 7 [i] 03:15 Nežní zabijaci I. 1/13 [i] 04:00 SHARK I. 7 [i] 04:40 Tajný sen [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 V mene lásky 54,55 [i] 06:30 Červené ruže 157 [i] 07:20 Matlock II. 18,19 [i] 09:20 A-Team 61,62 [i] 11:30 MacGyver 66 [i] 12:35 M*A*S*H 211,212 [i] 13:35 NOVÝ SERÁL NA PLUSKE: Kojak I. 1/22 [i] 14:40 Panelák VII. 41 [i] 15:50 A-Team 61,62 [i] 18:00 M*A*S*H 211,212 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 17,18 [i] 20:00 Podvodníci [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Simpsonovci VI. 17,18 [i] 00:15 87. okrsok: Sneh [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 21/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 08:00 Merlin II. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 10/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 21/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 13:00 Merlin II. 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 10/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 22/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 18:00 Merlin II. 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 11/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 21:00 Změna je život 13/13 [i] 22:00 Cena za lidskost 1/3 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 7/10 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 00:55 Změna je život 13/13 [i] 01:50 Cena za lidskost 1/3 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 7/10 [i] 03:20 Joan z Arkádie II. 15/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 7 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Povolení vrtat 1 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Srdce stroje [i] 21:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 21:55 Průmyslový fanatik [i] 22:25 Průmyslový fanatik [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Srdce stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klip klap [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 72/104 [i] 09:30 Doktor Martin 2/23 [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha I 2/13 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 2/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 2/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Rozmarná léta českého filmu - 2004 15/20 [i] 20:55 Snowboarďáci [i] 22:40 V dobré společnosti [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Auto Moto styl [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás ze zabijačky Na Vlachovce 05:40 Mizející místa domova [i] 06:00 City Folk - Praha [i] 06:30 Putování za písničkou 07:00 Jazykové kurzy 5/30 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Křesťanský magazín [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Jan Kovařík 09:38 Evropa dnes [i] 10:00 Letem světem [i] 10:35 Evropa a já [i] 11:05 Poklad, který nevoní 2/4 [i] 12:00 Velké lásky Standy Procházky [i] 12:45 Marie Faktorová [i] 13:15 Hledám práci [i] 13:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Evropa dnes [i] 14:55 Letem světem [i] 15:30 Evropa a já [i] 16:05 Poklad, který nevoní 3/4 [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Rodopská magie 2/3 [i] 17:55 Cestománie [i] 18:25 Moje rodina V 13/14 [i] 19:00 Kosmopolis - Speciál [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:00 aFOKUS [i] 20:05 Romeo a Julie [i] 22:20 Inventura Febia [i] 22:55 Vilém Rozkoč [i] 00:25 Rozdvojená duše [i] 02:15 Hledám práci [i] 02:40 Jethro Tull 03:35 aFOKUS 03:40 Hrad a jeho legendy [i] 04:20 Zpívání na Petrově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 25 [i] 09:35 Co bych neudělal pro lásku... [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 12 [i] 13:40 Vražedná čísla V 22 [i] 14:35 Pohotovost XIV 11 [i] 15:35 Krok za krokem III 15 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 49 [i] 18:30 Ulice 1972 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 257 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 112 [i] 23:40 Manchurianský kandidát [i] 02:00 Novashopping 02:35 Střepiny [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Stefanie VI 20, 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:10 Přátelé VII 9 [i] 08:55 Will & Grace VIII 3 [i] 09:40 M*A*S*H 16 [i] 10:10 To je vražda, napsala VI 9 [i] 11:10 Diagnóza vražda III 18 [i] 12:10 Případ pro Sam I 11 [i] 13:10 M*A*S*H 17 [i] 13:45 Kutil Tim II 23 [i] 14:20 Přátelé VII 10 [i] 14:50 Ochrana svědků II 6 [i] 15:45 Julie Lescautová I 7 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V 8 [i] 23:15 Trampoty [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 8 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 186 [i] 04:25 Na čem záleží 187 [i] 04:50 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 70/170 [i] 06:20 Doňa Barbara 121/190 [i] 07:10 Spýtaj sa Harriet 10-11/13 [i] 08:20 Nespútaný anjel 133/194 [i] 09:15 V náručí diabla 79/182 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 L.O.V.E. [i] 11:45 Medzi nami [i] 12:30 Sudkyňa Hatchettová I. 23-24/175 [i] 13:35 Rebeli na strednej 40/135 [i] 14:25 Rany z lásky 216/230 [i] 15:20 Doňa Barbara 122/190 [i] 16:15 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 71/170 [i] 18:00 Spýtaj sa Harriet 12-13/13 [i] 19:00 Rebeli na strednej 41/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 134/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 1-2/102 [i] 22:45 Pohotovosť XIV. 5/19 [i] 23:35 Frasier VI. 6/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 134/194 [i] 00:55 Pohotovosť XIV. 5/19 [i] 01:35 Frasier VI. 6/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 23-24/175 [i] 02:40 V tieni [i] 03:15 112 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Rany z lásky 216/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Phoebe v říši divů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Bezpečný přístav [i] 13:55 Breakdance-girl [i] 15:30 Duše jako kaviár [i] 17:30 Sladkých sedmnáct [i] 19:10 Prázdniny s Violou [i] 20:55 Carmen: Divoká vášeň [i] 23:00 Pláč sovy [i] 00:40 Pohřbené lži [i] 02:25 Prokletý [i] 03:55 Lulu se vrací [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Gymnastika [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 All sports [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 All sports [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 8 15 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 8 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 9 [i] 09:10 Bratři a sestry 3 3 [i] 10:10 Bratři a sestry 3 4 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 6 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 3 [i] 13:10 Z jiného úhlu [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 16 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 4 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 7 [i] 20:00 Transplantační jednotka 7 [i] 21:00 Ace Ventura 2 [i] 22:50 Bratři a sestry 3 3 [i] 23:50 Bratři a sestry 3 4 [i] 00:50 Transplantační jednotka 7 [i] 01:50 Zrádný prsten [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 19 [i] 07:10 Top 10 - architekti 03 [i] 07:45 Top 10 - architekti 04 [i] 08:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 27 [i] 08:45 Mravenci vědí všechno 2 [i] 09:05 Buď já nebo pes 85 [i] 10:00 Na chalupě den za dnem 7 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 49 [i] 12:00 Ztracená města starověku 3 [i] 13:00 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 14:05 Muzeum života 5 [i] 15:15 Planeta mláďat 2 [i] 16:20 Anatomie přírodní katastrofy 2 [i] 17:20 Vraky snů 7 [i] 17:50 Vášnivý jedlík 7 [i]