TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Život je pes [i] 11:10 Ten, kto ťa chráni I. 16/22 [i] 12:05 Komisár Rex VIII. 4/17 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad I. 9/23 [i] 14:00 Las Vegas: Kasíno I. 22/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Krok za krokom I. 18/22 [i] 15:30 Priatelia VIII. 9/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House III. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie - LIVE [i] 21:00 Tisíc a jedna noc 84/180 [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Sex podľa abecedy [i] 00:40 Pohulíme, uvidíme [i] 02:10 Komisár Rex VIII. 4/17 [i] 02:50 Dr. House III. 20/24 [i] 03:30 Hviezdna dráha Markízy [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:15 Repete [i] 08:00 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Niečo za niečo [i] 09:25 Uragán [i] 10:20 Nash Bridges 9/54 [i] 11:05 Sladká Valentína 36/178 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky magazín [i] 13:30 Sila lásky III. 9/244 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Šláger na šláger [i] 15:20 Vtipnejší vyhráva [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 149/256 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Večerníček 36 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár z Wörthersee: Znamenie z nebies [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Reportéri [i] 22:35 Zúfalí romantici 6/6 [i] 23:30 Extra [i] 00:00 Nash Bridges 9/54 [i] 00:50 Lekár z Wörthersee: Znamenie z nebies [i] 02:20 O 5 minút 12 [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky III. 9/244 [i] 04:30 Sila lásky IV. 149/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 29/30 [i] 08:55 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 09:00 Zlatobránsky pamätníček [i] 09:40 Fokus - rodina [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Veda zločinu 3/13 [i] 11:50 Polícia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 Umenie 2011 [i] 13:45 Kinorama [i] 14:10 Autosalón [i] 14:35 Odpískané [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:35 Mediálni špióni [i] 16:00 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 16:55 Mimo času [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček 5/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slovenské rody 4 [i] 20:35 Zákulisie slovenčiny [i] 20:45 Nie si sám [i] 21:20 Nie si sama [i] 21:50 Piatok alebo iný deň [i] 23:30 Anjeli strážni Eleny Vácvalovej [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 Súdna sieň [i] 08:45 Panelák VII. 40 [i] 09:45 MISS Slovensko 2011 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Za nepriateľskou líniou [i] 15:00 Kosti I. 21 [i] 16:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VII. 41 [i] 21:15 Profesionáli VI. 6 [i] 22:00 Áno, šéfe! [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Rómeo a Júlia podľa Williama Shakespeara [i] 02:40 Áno, šéfe! [i] 03:25 SHARK I. 6 [i] 04:00 Tajný sen [i] 04:35 Life: Najbohatší policajt II. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Červené ruže 156 [i] 07:00 Matlock II. 16,17 [i] 08:50 A-Team 59,60 [i] 11:00 M*A*S*H 209,210 [i] 12:00 Policajt v Hongkongu [i] 14:40 Panelák VII. 40 [i] 15:50 A-Team 59,60 [i] 18:00 M*A*S*H 209,210 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 3,4 [i] 21:50 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 22:50 Policajt v Hongkongu [i] 01:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Šťastný deň [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Předčasné vydání 20/23 [i] 07:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 08:00 Merlin II. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 9/20 [i] 10:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 11:00 Předčasné vydání 20/23 [i] 12:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 13:00 Merlin II. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 9/20 [i] 15:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 16:00 Předčasné vydání 21/23 [i] 17:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 18:00 Merlin II. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 10/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 1/19 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 2/19 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 6/10 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 00:55 The Shield - Policejní odznak VII. 1/14 [i] 01:50 The Shield - Policejní odznak VII. 2/14 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 6/10 [i] 03:25 Joan z Arkádie II. 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak věci fungují [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Možné i nemožné 6 [i] 10:00 Nutné k přežití [i] 10:55 Hubitelé havěti [i] 11:50 Na plný plyn [i] 12:45 Opravna vraků [i] 13:40 Špinavé práce [i] 14:35 Hubitelé havěti [i] 15:30 Bořiči mýtů [i] 16:25 Technické vymoženosti 27 [i] 16:55 Technické vymoženosti 28 [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Extrémní výbuchy [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Povolení vrtat 1 [i] 21:00 Mečouni - život na udici 1 [i] 21:55 Mistři piva [i] 22:50 Špinavé práce [i] 23:45 Na plný plyn [i] 00:40 Opravna vraků [i] 01:40 Povolení vrtat 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 38 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Taková normální rodinka 6/8 [i] 05:50 Krásy evropského pobřeží [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Včelka Mája 71/104 [i] 09:30 Doktor Martin 1/23 [i] 10:25 Případy detektiva Murdocha I 1/13 [i] 11:15 Film o filmu Snowboarďáci [i] 11:25 13. komnata Petra Mikolandy [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Život na zámku 1/52 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:55 PLANETA YÓ [i] 16:30 Byl jednou jeden... vesmír 1/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky 14/39 [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:30 Na cestě po Kalužské oblasti [i] 23:00 Na stopě [i] 23:30 ČT Live - Vlasta Redl [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem 4/6 [i] 05:45 Vzkaz Benjamina Fragnera [i] 06:00 City Folk [i] 06:35 Folklorika [i] 07:00 Jazykové kurzy: Kapusta 15/20 [i] 07:30 Knižní svět [i] 08:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 08:10 Nedej se [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1956 [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Moderuje Václav Žmolík 09:40 Bílá místa [i] 10:05 Abeceda komunistických zločinů 14/26 [i] 10:25 Střípky času [i] 10:50 Vášeň sběratelská [i] 11:10 Příchod barbarů 4/4 [i] 12:00 M. Svoboda [i] 12:35 City Folk - Praha [i] 13:05 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času 4 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 828/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem 14:34 Bílá místa [i] 14:55 Abeceda komunistických zločinů 15/26 [i] 15:10 Střípky času [i] 15:30 Vášeň sběratelská [i] 15:50 Jak to bylo s mostem přes řeku [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Hitlerův Berlín [i] 17:55 Příběhy domů [i] 18:15 Krásy evropského pobřeží [i] 18:25 Moje rodina V 12/14 [i] 19:00 Game Page [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50 KULTURA S DVOJKOU [i] 20:05 Kronika III. říše 1/4 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:25 Násiríja, pravdivý příběh z Iráku 1/2 [i] 00:05 Jethro Tull [i] 01:00 Inventura Febia [i] 01:40 Al Foster Quintet [i] 02:35 Příběhy domů [i] 02:50 Čaj pro třetího [i] 03:20 Králenky [i] 03:30 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 04:10 Všude najlepší [i] 04:40 Veselý malíř vážně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 24 [i] 09:35 Záhadná žena: Rudá mafie [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger III 11 [i] 13:35 Vražedná čísla V 21 [i] 14:35 Pohotovost XIV 10 [i] 15:35 Krok za krokem III 14 [i] 16:05 Beze stopy IV [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 48 [i] 18:30 Ulice 1971 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 21:10 Kriminálka Anděl [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII 20 [i] 23:55 Face the Pro [i] 01:15 Mrtvá zóna V 12 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Bujné fantazie 9 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Přátelé VII 8 [i] 08:40 Will & Grace VIII 2 [i] 09:20 M*A*S*H 15 [i] 09:55 To je vražda, napsala VI 8 [i] 11:00 Diagnóza vražda III 17 [i] 12:00 Případ pro Sam I 10 [i] 13:05 M*A*S*H 16 [i] 13:40 Kutil Tim II 22 [i] 14:10 Přátelé VII 9 [i] 14:40 Ochrana svědků II 5 [i] 15:40 Julie Lescautová I 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 44 [i] 21:20 Farmář hledá ženu [i] 22:20 Anatomie lži I 10 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 21 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 7 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:35 Čistá láska 69/170 [i] 06:25 Doňa Barbara 120/190 [i] 07:15 Spýtaj sa Harriet 8-9/13 [i] 08:25 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 L.O.V.E. [i] 11:45 Medzi nami [i] 12:30 Sudkyňa Hatchettová I. 21-22/175 [i] 13:35 Rebeli na strednej 39/135 [i] 14:30 Rany z lásky 215/230 [i] 15:20 Doňa Barbara 121/190 [i] 16:15 L.O.V.E. [i] 17:05 Čistá láska 70/170 [i] 18:00 Spýtaj sa Harriet 10-11/13 [i] 19:00 Rebeli na strednej 40/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 133/194 [i] 20:55 V náručí diabla 79/182 [i] 21:50 Hotel snov: Nájdené šťastie v Malajzii [i] 23:45 Frasier VI. 5/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 133/194 [i] 01:00 Hotel snov: Nájdené šťastie v Malajzii [i] 02:30 Frasier VI. 5/24 [i] 02:55 Sudkyňa Hatchettová I. 21/175 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:50 Rany z lásky 215/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Rain [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Druhá manželka [i] 14:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 16:05 Poslední loupež [i] 18:00 Oněgin [i] 19:55 Zeptejte se Cindy [i] 21:40 Breakdance-girl [i] 23:15 96 hodin [i] 00:50 Neporazitelný [i] 02:20 Křivák [i] 04:00 Nebezpečná známost [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 09:00 Maraton [i] 09:45 Tenis [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:45 Gymnastika [i] 13:00 Curling [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:15 Gymnastika [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 All sports [i] 20:15 Watts [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 All sports [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:10 Zprávy [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Diagnóza vražda 8 13 [i] 06:10 Diagnóza vražda 8 14 [i] 07:10 Soudkyně Amy 6 7 [i] 08:10 Soudkyně Amy 6 8 [i] 09:10 Rookie Blue 1 12 [i] 10:10 Rookie Blue 1 13 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 5 5 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 1 2 [i] 13:10 Pouta, která svazují [i] 15:00 Foylova válka 7 3 [i] 17:00 Diagnóza vražda 8 15 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 1 3 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5 6 [i] 20:00 Transplantační jednotka 6 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 10 [i] 22:00 Eva [i] 00:10 Transplantační jednotka 5 [i] 01:10 Transplantační jednotka 6 [i] 02:10 VRAŽDA.COM [i] 04:00 Foylova válka 7 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 18 [i] 07:10 Top 10 - architekti 01 [i] 07:45 Top 10 - architekti 02 [i] 08:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 26 [i] 08:45 Mravenci vědí všechno 1 [i] 09:05 Buď já nebo pes 84 [i] 09:55 Na chalupě den za dnem 6 [i] 10:55 Zvířecí rekordmani 48 [i] 11:55 Jak začal život 2 [i] 12:55 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 13:55 Muzeum života 4 [i] 15:05 Planeta mláďat 1 [i] 16:05 Anatomie přírodní katastrofy 1 [i] 17:05 Vraky snů 6 [i] 17:35 Vášnivý jedlík 6 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 49 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče na světě 6 [i] 20:15 Budování říše 3