TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Flash Gordon 4/22 [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho 10/13 [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 39/39 [i] 06:40 Scooby Doo II. 11/16 [i] 07:05 Flintstonovci v akcii 23/54 [i] 07:30 Alf I. 11/25 [i] 08:00 Karate Kid [i] 10:15 Dva a pol chlapa II. 18-19/24 [i] 11:05 Superstar [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Pásla kone na betóne [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 Cesta do Ameriky [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Hviezdna dráha Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - Finále - LIVE [i] 22:50 Hrdinovia a zbabelci [i] 00:20 Vec [i] 02:10 Excalibur [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 4/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 4/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Rozprávanie kvetu kamélie 2/4 [i] 09:05 Zlaté jabĺčko pre Johanku [i] 10:05 Poklady.sk [i] 10:25 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Ján Hus [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 35 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár zázrakov 1/2 [i] 22:00 Lekár zázrakov 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 00:40 Svet v obrazoch [i] 01:10 Lekár zázrakov 1/2 [i] 02:50 Lekár zázrakov 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 S Jakubom na rybách [i] 06:55 Pestúni zvierat 6 [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:45 Kapura [i] 09:30 Formula 1 - hlavné preteky [i] 12:10 Farmárska revue [i] 12:25 Nesmrteľní [i] 13:20 Ďuro-Truľo [i] 14:20 Orientácie [i] 14:50 Slovo 2005 [i] 14:55 Família [i] 15:30 Folklórny festival Terchová [i] 16:50 Anjeli strážni Eleny Vácvalovej [i] 17:20 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 18:35 Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš [i] 18:50 Večerníček 4/7 [i] 18:55 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 19:00 Mimo času [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zločinu 3/13 [i] 20:50 Umenie 2011 [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Retro noviny [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:05 Slovo [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Love Story [i] 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 Profesionáli VI. 5 [i] 08:00 Dr. Dolittle 2 [i] 10:00 Glee 15,16 [i] 11:55 Stratené duše IV. 3 [i] 12:45 Hovorme o sexe 8 [i] 13:00 Knight Rider 16 [i] 14:00 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 16:00 Nora Robertsová: Nebo nad Montanou [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šéfka [i] 22:00 Za nepriateľskou líniou [i] 00:15 Karanténa [i] 02:00 Knight Rider 16 [i] 02:45 Solaris [i] 04:20 Nora Robertsová: Nebo nad Montanou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Siska 40 [i] 06:15 Magnum IV. 20,21 [i] 07:50 Doktorka Quinnová 55,56 [i] 09:50 Siska 41 [i] 11:00 60 MINÚT [i] 12:15 Soraja 1,2/2 [i] 16:50 Policajt v Hongkongu [i] 19:00 Simpsonovci VI. 13,14 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 1/7 [i] 22:15 Skrotenie zlého muža [i] 00:30 Simpsonovci VI. 13,14 [i] 01:15 Vraždy v Midsomeri VII. 1/7 [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:10 Survivor XVIII. - Tocantins 11/15 [i] 07:10 Survivor XVIII. - Tocantins 12/15 [i] 08:10 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 09:10 Pán času III. 5/14 [i] 10:15 Battlestar galactica IV. 21/22 [i] 11:15 Battlestar galactica IV. 22/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 14:00 Largo II. 12/13 [i] 15:00 Obhájci 5/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 2/20 [i] 17:00 Largo II. 13/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 6/21 [i] 19:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 20:05 Obhájci 6/18 [i] 21:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 22:05 13 2/2 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 7/13 [i] 00:50 Dr. House VI. 6/21 [i] 01:50 Obhájci 6/18 [i] 02:35 Lost - Ztraceni VI. 2/20 [i] 03:20 13 2/2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper 14 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:00 Lovci bouří 2010 [i] 10:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 11:50 Dvojí přežití [i] 12:45 Nebezpečné rybaření 12 [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 15:30 Zbraně budoucnosti [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Top Trumps [i] 17:50 Top Trumps [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Americký chopper 14 [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Budoucnost… [i] 23:45 Odvážlivci [i] 00:40 Svět budoucnosti [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Průmyslový fanatik [i] 04:35 Průmyslový fanatik [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Zajímavosti z regionů 05:55 Krásná čarodějka [i] 06:30 Trojčátka 15/26 [i] 07:00 Tajemství proutěného košíku 8/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Taková normální rodinka 6/8 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 Přísně tajné premiéry [i] 15:55 Pokračování příště [i] 16:35 Sanitka 11/11 [i] 17:35 Film o filmu Snowboarďáci [i] 17:55 Arabela 1/39 [i] 18:30 Kde peníze pomáhají [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Svět ČT [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Harry to s vámi myslí dobře [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:30 Kalendárium [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Filmkompas [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:50 Cesty víry [i] 06:20 Chcete je? [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Barvy života [i] 07:50 Příběhy domů [i] 08:20 Stop [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Hledání ztraceného času 4 [i] 09:30 Šumná města [i] 09:55 Divnopis [i] 10:00 Žijeme s vírou [i] 10:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 10:40 Nedej se [i] 11:00 Svět umění [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:15 Máte mě! [i] 12:30 Království divočiny [i] 13:05 Poklady světa [i] 13:15 Omán [i] 13:35 Deset století architektury [i] 13:50 Architektura interiérů 6/6 [i] 14:45 Hudební toulky se Zdeňkem 4/6 [i] 15:00 Mizející místa domova [i] 15:20 Kamera na cestách [i] 16:20 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 4/4 [i] 17:05 Křesťanský magazín [i] 17:30 Cesty víry [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Na plný pecky [i] 19:30 Sólo pro... Vlastu Třešňáka - Speciál [i] 20:00 Magnesia Litera [i] 21:20 Na plovárně s Kateřinou [i] 21:45 Dům z písku a mlhy [i] 23:50 Pravá krev II 7/12 [i] 00:45 Babylon [i] 01:10 Musicblok 01:40 Sabotáž [i] 02:05 Svět umění [i] 03:00 Žijeme s vírou [i] 03:25 Sešli se... [i] 04:30 Zašlapané projekty [i] 04:50 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Pirátova rodinka 6 [i] 05:50 Roary: Závodní auto 42 [i] 06:05 Batman vítězí II 9 [i] 06:30 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 1 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 12 [i] 07:25 Skippy 30 [i] 07:55 Babicovy dobroty [i] 08:35 Koření [i] 09:30 Velká cena Malajsie [i] 12:05 Mr. Bean [i] 12:35 Trosečník [i] 15:25 Hogo fogo Homolka [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:10 Mr. Johnson [i] 00:55 Kriminálka Miami V [i] 01:40 Novashopping 02:15 DO-RE-MI [i] 03:45 Stefanie VI 18, 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 S Italem v kuchyni [i] 06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 14 [i] 07:40 Mickeyho klubík II 26 [i] 08:10 Svět ve válce 5 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 M*A*S*H 14 [i] 10:25 M*A*S*H 15 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedokonalé zločiny I 5 [i] 13:55 John Tucker musí zemřít [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru V [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 Máš minutu! [i] 21:10 ŠÉFKA [i] 22:55 Velkej biják [i] 00:55 Partička [i] 01:45 Myšlenky zločince I 2 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Nedokonalé zločiny I 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 112 [i] 05:55 Smiechoty [i] 06:20 Chuťovky [i] 07:15 Čistá láska 68/170 [i] 08:25 Rosamunde Pilcherová: Dom na pobreží [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 H2O: Stačí pridať vodu 26/26 [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica II. 4/26 [i] 12:20 Zločiny na mori I. 26/26 [i] 13:35 Columbo I. 6/7 [i] 15:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 28/129 [i] 16:25 Čistá láska 69/170 [i] 17:20 Priateľky [i] 18:00 Moja mama veterinárka II. 3-4/13 [i] 20:00 Súkromné pasce: Traja do páru [i] 21:05 Raz žiť, dvakrát zomrieť [i] 22:45 Skutočný príbeh: Porotkyňa [i] 01:00 Súkromné pasce: Traja do páru [i] 02:10 Columbo I. 6/7 [i] 03:25 Zločiny na mori I. 26/26 [i] 04:15 AHA [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Doktor od jezera Hrochů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Lulu se vrací [i] 13:55 Fotroviny [i] 15:35 Nejlepší přítelkyně [i] 17:20 Líbí se mi co děláš [i] 19:15 Phoebe v říši divů [i] 21:05 Druhá strana mince [i] 23:10 Pohřbené lži [i] 00:55 Křivák [i] 02:35 Maniak [i] 04:10 Klára a já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Maraton [i] 11:15 Tenis [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:00 Gymnastika [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Gymnastika [i] 00:30 Tenis [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Námořní hlídka 4 14 [i] 07:20 Námořní hlídka 4 15 [i] 08:20 Námořní hlídka 4 16 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 1 1 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 1 2 [i] 11:20 Bratři a sestry 3 1 [i] 12:20 Bratři a sestry 3 2 [i] 13:20 Zrádný prsten [i] 15:10 VRAŽDA.COM [i] 17:00 Transplantační jednotka 1 [i] 18:00 Transplantační jednotka 2 [i] 19:00 Právo a pořádek 8 10 [i] 20:00 Dobrá manželka 2 9 [i] 21:00 Bratři a sestry 3 3 [i] 22:00 Bratři a sestry 3 4 [i] 23:00 První liga 3 [i] 01:00 Dobrá manželka 2 9 [i] 02:00 Soudkyně Amy 6 7 [i] 03:00 Transplantační jednotka 4 [i] 04:00 Diagnóza vražda 8 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Prehistorický park 6 [i] 07:05 Země: Planeta a její moc 1 [i] 08:10 Hostina se smrtí 1 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování 1 [i] 10:15 Soukromý život... 2 [i] 11:25 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 12:35 Královská dynastie Windsorů 1 [i] 13:35 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 14:15 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 14:55 Mořský orel [i] 16:00 Zvířecí rekordmani 54 [i] 17:00 Mistři švindlu v Americe 7 [i] 17:30 Mistři švindlu v Americe 8 [i] 18:05 Vraky snů 25 [i] 18:35 Vraky snů 26 [i] 19:05 Spojený svět [i] 20:05 Zmizelé světy 4 [i] 21:00 Bitva 360 1 [i] 22:05 Svatí bojovníci 2 [i] 23:10 Hitler a Stalin 1 [i] 00:15 Forenzní faktor 7 [i] 01:10 Skutečné výslechy 1 [i] 01:40 Skutečné výslechy 2 [i] 02:10 Hostina se smrtí 1 [i] 03:10 Mořský orel [i] 04:05 Zmizelé světy 4 [i] 04:55 Královská dynastie Windsorů 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Znovu 17 [i] 07:40 Herkules [i] 09:15 Muž a jeho pes [i] 10:55 Michael Jackson's This Is It [i] 12:45 Prostě Peck [i] 14:20 Management [i] 15:55 Nezapomeň na mě [i] 17:45 Zoufalci [i]