TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho I. 9/13 [i] 05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 38/39 [i] 06:05 Scooby Doo II. 10/16 [i] 06:35 Flintstonovci v akcii 22/54 [i] 07:00 Alf I. 9-10/25 [i] 07:55 Traja nindžovia zasahujú [i] 09:30 Dva a pol chlapa II. 16-17/24 [i] 10:20 Česko Slovenská SuperStar - Semifinále [i] 12:45 Česko Slovenská SuperStar - Rozhodnutie [i] 13:50 Superman sa vracia [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Postrach Denis opäť zasahuje [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 96 hodín [i] 22:00 Ctihodný občan [i] 23:50 Hady v lietadle [i] 01:40 Zbohatni alebo zdochni! [i] 03:30 Komisár Rex VIII. 3/17 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:10 101 dalmatíncov 3/65 [i] 07:30 Rýchla rota Chipa a Dala 3/65 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:50 Oco,mama a ja 2/8 [i] 09:15 Hannah Montana II. 24/30 [i] 09:40 Hannah Montana II. 25/30 [i] 10:00 Zimný semester [i] 11:20 Planéta Zem zhora III. [i] 12:10 TOP STAR Extra [i] 13:00 Autosalón [i] 13:25 Štipku soli 2/3 [i] 15:00 Obdobia lásky 9/12 [i] 16:45 ... a just! (dohoda možná) [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:50 Z mesta do mesta [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 34 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 39 schodov [i] 22:50 Na ex! [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová [i] 01:20 39 schodov [i] 02:45 Na ex! [i] 04:10 Planéta Zem zhora III. [i] 04:55 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:29 Záver vysielania 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 V hlbinách mora [i] 09:05 Extr@ English 29/30 [i] 09:30 Navždy a večne 6/7 [i] 09:55 Medzinárodný deň Rómov [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Gen.sk [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Nie si sám [i] 13:55 Nie si sama [i] 14:20 Família [i] 14:50 Separé [i] 15:25 Poltón [i] 16:00 Kapura [i] 16:40 Farmárska revue [i] 17:05 Bakalári [i] 18:20 Pestúni zvierat 6 [i] 18:50 Večerníček 3/7 [i] 19:00 Ranč [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Nesmrteľní [i] 21:00 Pesničkári po rokoch [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:25 Anjeli strážni Eleny Vácvalovej [i] 22:00 Viridiana [i] 23:25 Bratislavské jazzové dni [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Life: Najbohatší policajt II. 8 [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Timon a Pumbaa I. [i] 07:00 Gumkáči III. [i] 07:30 Barbie ako Princezná z ostrova [i] 09:15 Šéfka [i] 11:00 Áno, šéfe! [i] 12:00 3. svetová vojna [i] 14:00 Klub odložených žien [i] 16:15 Dr. Dolittle 2 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Bordelári [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 MISS Slovensko 2011 [i] 22:30 Divoká žúrka [i] 00:15 Mŕtvy muž [i] 02:10 V mysli vraha [i] 04:00 Divoká žúrka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Právo na život [i] 07:00 Magnum IV. 18,19 [i] 08:50 Doktorka Quinnová 53,54 [i] 11:00 Siska 40 [i] 12:30 "Pan Vok odchází" [i] 14:15 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 17:00 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Právo na život [i] 19:00 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 20:00 Prvých 20 miliónov je najťažších [i] 22:15 Profesionáli VI. 5 [i] 23:15 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 00:00 Webmaster [i] 00:50 Črepiny [i] 01:20 Magnum IV. 18 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XVIII. - Tocantins 9/15 [i] 07:00 Survivor XVIII. - Tocantins 10/15 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 09:00 Pán času III. 4/14 [i] 10:00 Battlestar galactica IV. 19/22 [i] 11:00 Battlestar galactica IV. 20/22 [i] 12:00 Pán času III. 7/14 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 14:00 Largo II. 11/13 [i] 15:00 Obhájci 4/18 [i] 16:00 Lost - Ztraceni VI. 1/20 [i] 17:00 Largo II. 12/13 [i] 18:00 Předčasné vydání 6/23 [i] 19:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 20:05 Obhájci 5/18 [i] 21:05 CSI: New York VII. 6/17 [i] 22:05 Boj o čas II. 8/22 [i] 23:05 Californication II. 6/12 [i] 23:40 Zakázané metody 6/13 [i] 00:25 CSI: New York VII. 6/17 [i] 01:20 Obhájci 5/18 [i] 02:15 Lost - Ztraceni VI. 1/20 [i] 03:00 Californication II. 6/12 [i] 03:30 Zakázané metody 6/13 [i] 04:10 Boj o čas II. 8/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Top Trumps [i] 06:50 Top Trumps [i] 07:15 Dvojí přežití [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 09:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Průmyslový fanatik [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Top Trumps [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Pátá rychlost 7 [i] 15:05 Pátá rychlost 8 [i] 15:30 Americký chopper [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Extrémní stroje [i] 18:15 Divy světa stvořené člověkem - Čína [i] 19:10 Průmyslový fanatik [i] 19:40 Průmyslový fanatik [i] 20:05 Pátá rychlost 9 [i] 20:35 Pátá rychlost 10 [i] 21:00 Americký chopper 14 [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Mistři piva [i] 23:45 Nebezpečné rybaření 12 [i] 00:40 Odvážlivci [i] 01:40 Dvojí přežití [i] 02:40 Mistři piva [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Pátá rychlost 7 [i] 04:35 Pátá rychlost 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Babar 14/26 [i] 06:25 Willy Fog na cestě kolem světa 14/26 [i] 06:50 Věda je detektivka 12/26 [i] 07:15 Bimbuli [i] 07:30 Cesta do vesmíru 6,7 [i] 07:40 Deset životů kočky Titanic [i] 08:55 Zprávičky [i] 09:10 Bludiště [i] 09:45 Tři mušketýři [i] 11:30 Ohlédnutí za Odcházením [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:30 Auto Moto styl [i] 13:00 Kuchařská pohotovost [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží [i] 13:30 Soraja 2/2 [i] 15:20 Sever a Jih 8/12 [i] 16:10 Dempsey a Makepeaceová 11/31 [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Uvolněte se, prosím [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Lucie Bílá 011 [i] 21:20 Sherlock [i] 22:50 Mrtví jako já [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Californication III 8/12 [i] 00:55 Zákulisí Četnických humoresek II. [i] 01:10 Pod pokličkou [i] 01:35 13. komnata Petra Mikolandy [i] 02:00 Pošta pro tebe [i] 02:55 Televarieté [i] 04:25 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Ta naše povaha česká [i] 06:10 Rodopská magie 1/3 [i] 06:40 Konec Černého barona [i] 07:30 Technika proti teroru [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:55 Divadlo žije! [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1961 827/2379 [i] 11:40 Game Page [i] 12:05 Musicblok [i] 12:35 Sabotáž [i] 13:10 Filmkompas [i] 13:40 Čtenářský deník... [i] 13:50 Knižní svět [i] 14:20 Zázračná planeta 2/6 [i] 15:15 Tajný projekt [i] 16:15 O češtině [i] 16:35 Kněžna de Cleves [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:30 Terra musica [i] 20:00 Den České filharmonie [i] 21:35 Šumná města [i] 22:00 Třistatřicettři [i] 22:55 Slunce opět vychází [i] 00:55 Kosmopolis [i] 01:20 Po stopách Gándhího [i] 02:15 Malá Velká Británie 1/22 [i] 02:45 Sešli se... [i] 03:45 Podivuhodný svět [i] 04:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:15 Podle práva [i] 04:40 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Pirátova rodinka 5 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 40, 41 [i] 07:05 3-2-1 Tučňáci! 24 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 11 [i] 08:00 Přežil jsem 3 [i] 08:50 Tučňáci z Madagaskaru 21 [i] 09:20 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři chlapi na cestách [i] 14:30 Bota jménem Melichar [i] 15:50 Kokosy na sněhu [i] 17:55 Občanské judo [i] 18:20 Judo sonduje [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zlatý kompas [i] 22:20 Přepadení v Pacifiku [i] 00:20 Netopýři: Chuť krve [i] 01:55 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko [i] 03:55 Stefanie VI 17 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 13 [i] 07:35 Mickeyho klubík II 25 [i] 08:05 M*A*S*H 13 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Farmář hledá ženu [i] 10:50 Muž na ženění [i] 13:20 Gorily v mlze - Příběh Dian Fosseyové [i] 16:05 Julie Lescautová VI 12 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy 20:00 My dva a křen [i] 22:25 Rambo II [i] 00:25 28 týdnů poté [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:45 Bzzz!!! [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:30 Priateľky [i] 08:05 Čistá láska 67/170 [i] 09:15 Ešte raz sex a slobodná matka [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 H2O: Stačí pridať vodu 25/26 [i] 12:20 Sabrina - mladá čarodejnica II. 3/26 [i] 13:00 Zločiny na mori I. 25/26 [i] 14:15 Columbo I. 5/7 [i] 15:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 27/129 [i] 17:05 Čistá láska 68/170 [i] 18:00 Elisa z Rivombrosy I. 4/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Dom na pobreží [i] 21:50 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 23:40 Staň sa mojou ženou [i] 01:25 Columbo I. 5/7 [i] 02:40 Zločiny na mori I. 25/26 [i] 03:35 Ružové okuliare [i] 04:15 AHA [i] 04:45 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Sladkých sedmnáct [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zeptejte se Cindy [i] 13:50 Padělatel [i] 15:30 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 17:15 Milionové Vánoce [i] 19:05 Rain [i] 20:50 3000 mil na útěku [i] 22:45 Neporazitelný [i] 00:15 Past [i] 01:50 Lovci myšlenek [i] 03:30 Oněgin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Gymnastika [i] 11:30 Gymnastika [i] 14:00 Gymnastika [i] 16:30 Watts [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 22:45 Curling [i] 00:45 Bojové sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 5 1 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 5 2 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 5 3 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 5 4 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 5 5 [i] 11:20 Být Erikou 2 12 [i] 12:20 Dobrá manželka 2 9 [i] 13:20 Láska hory přenáší [i] 15:00 Rookie Blue 1 12 [i] 16:00 Rookie Blue 1 13 [i] 17:00 Bratři a sestry 3 1 [i] 18:00 Bratři a sestry 3 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 9 [i] 20:00 Právo a pořádek 8 10 [i] 21:00 První liga 3 [i] 23:00 Ace Ventura [i] 00:50 Médium 5 1 [i] 01:50 Médium 5 2 [i] 02:50 Transplantační jednotka 3 [i] 03:50 Bratři a sestry 3 1 [i] 04:50 Bratři a sestry 3 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Unášen divokou vodou 5 [i] 06:00 Život v korunách stromů 1 [i] 07:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 07:55 Vraky snů 9 [i] 08:25 Vraky snů 10 [i] 09:00 Prehistorický park 6 [i] 10:00 Kdo přežije Armagedon 6 [i] 11:00 Jak přežít Everest 5 [i] 12:00 Příběhy z divočiny 1 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 11 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 12 [i] 13:30 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 14:10 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 14:50 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 15:55 Těžké stroje 3 [i] 16:55 Mistři švindlu v Americe 5 [i] 17:30 Mistři švindlu v Americe 6 [i] 18:05 Vraky snů 23 [i] 18:35 Vraky snů 24 [i] 19:10 Budování říše 15 [i] 20:05 Zmizelé světy 3 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 13 [i] 21:55 Svatí bojovníci 1 [i] 23:05 Herodes: Pravda o mýtu [i] 00:05 Sedm epoch rocku 1 [i] 01:05 Tenkrát poprvé [i] 02:05 Zmizelé světy 3 [i] 03:00 Budování říše 15 [i] 03:55 Těžké stroje 3 [i] 04:55 Život v korunách stromů 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 The Orange BAFTA Film Awards 2011 [i] 08:05 Tak si představ [i] 09:50 Můj skvělý tatínek [i] 11:25 Filmy a filmové hvězdy III. 14 [i] 11:55 Alvin a Chipmunkové 2 [i] 13:20 Joeův palác [i] 15:15 Velký Buck Howard [i] 16:45 Zářijové číslo